Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
. ELITE TEAM | |||||||||
1 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Udział w imprezie | . ELITE TEAM | opłacono on-line | ||||
Active Family Pasłęk | |||||||||
2 | Zwierz Andrzej | Gdynia | Udział w imprezie | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie | |||||||||
3 | Wojewska Natalia | Gdynia | Udział w imprezie | BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | ||||
Błękitne Morsy Łeba | |||||||||
4 | Pieper Franciszek | Lębork | Udział w imprezie | Błękitne Morsy Łeba | opłacono on-line | ||||
5 | Górska Iwona | Lębork | Udział w imprezie | Błękitne Morsy Łeba | opłacono on-line | ||||
Błękitne Morsy Łeba | |||||||||
6 | Pieper Urszula | Lębork | Udział w imprezie | Błękitne Morsy Łeba | opłacono on-line | ||||
Dziabnięte świnie | |||||||||
7 | Marcinkowski Tomasz | Gdynia | Udział w imprezie | Dziabnięte świnie | opłacono on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
8 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Udział w imprezie | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
9 | Duda Sławomir | Gdańsk | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line | ||||
10 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line | ||||
11 | Brygala Krzysztof | Gdansk | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line | ||||
12 | Brygała Agata | Gdańsk | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line | ||||
13 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line | ||||
14 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line | ||||
15 | Zientkiewicz Aga | Banino | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line | ||||
16 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
17 | Zientkiewicz Witold | Banino | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
18 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Udział w imprezie | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
19 | Reseman Sylwia | Żukowo | Udział w imprezie | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
20 | Kutniewska Maria | Żukowo | Udział w imprezie | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team/Elite Team | |||||||||
21 | Sorn Łukasz | Gdynia | Udział w imprezie | Face Nordic Walking Team/Elite Team | opłacono on-line | ||||
FitnessFitback | |||||||||
22 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | Udział w imprezie | FitnessFitback | opłacono on-line | ||||
Fitness fitback | |||||||||
23 | Szczypior Gabriela | Gdańsk | Udział w imprezie | Fitness fitback | opłacono on-line | ||||
GENETIX Team | |||||||||
24 | Pieregut Agnieszka | Gdynia | Udział w imprezie | GENETIX Team | opłacono on-line | ||||
25 | Przyradska-Trzebiatowska Aneta | Gdynia | Udział w imprezie | GENETIX Team | opłacono on-line | ||||
26 | Moszczyńska Aleksandra | Gdynia | Udział w imprezie | GENETIX Team | opłacono on-line | ||||
27 | Czerlikowska Agnieszka | Gdynia | Udział w imprezie | GENETIX Team | opłacono on-line | ||||
Gdański Klub Morsów | |||||||||
28 | Skowrońska Grażyna | Gdańsk | Udział w imprezie | Gdański Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
29 | Skowroński Piotr | gdansk | Udział w imprezie | Gdański Klub Morsów | opłacono on-line | ||||
Gumisie | |||||||||
30 | Gumowska Justyna | Banino | Udział w imprezie | Gumisie | opłacono on-line | ||||
31 | Gumowski Mariusz | Banino | Udział w imprezie | Gumisie | opłacono on-line | ||||
Kangoo Jumps | |||||||||
32 | Pawłowska Magda | Świecie | Udział w imprezie | Kangoo Jumps | opłacono on-line | ||||
33 | Pazdro Małgorzata | Świecie | Udział w imprezie | Kangoo Jumps | opłacono on-line | ||||
Każdego dnia 10 tyś.kroków ! | |||||||||
34 | Himmel Grażyna | Gdynia | Udział w imprezie | Każdego dnia 10 tyś.kroków ! | opłacono on-line | ||||
35 | Himmel Mirosław | Gdynia | Udział w imprezie | Każdego dnia 10 tyś.kroków ! | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | |||||||||
36 | Kramp Beata | Żukowo | Udział w imprezie | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line | ||||
37 | Bach Witold | Przodkowo | Udział w imprezie | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line | ||||
38 | Hallmann Darek | Przodkowo | Udział w imprezie | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line | ||||
39 | Hallmann Anna | Przodkowo | Udział w imprezie | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line | ||||
40 | Grot Maria | Przodkowo | Udział w imprezie | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line | ||||
41 | Zaborowski Piotr | Przodkowo | Udział w imprezie | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line | ||||
42 | Zaborowska Żaneta | Przodkowo | Udział w imprezie | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line | ||||
Komando Flaki | |||||||||
43 | Dybowski Henryka | Rumia | Udział w imprezie | Komando Flaki | opłacono on-line | ||||
44 | Dybowski Mateusz | Rumia | Udział w imprezie | Komando Flaki | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
45 | Zawadzka Monika | Rumia | Udział w imprezie | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
46 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | Udział w imprezie | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
47 | Białas Rafał | Reda | Udział w imprezie | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
48 | Pociask Krzysztof | Rumia | Udział w imprezie | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
LUKS PANDA Warszawa | |||||||||
49 | Biesaga Agata | Warszawa | Udział w imprezie | LUKS PANDA Warszawa | opłacono on-line | ||||
50 | Fidala Marcin Fidala | Warszawa | Udział w imprezie | LUKS PANDA Warszawa | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
51 | Panek Elwira | Lębork | Udział w imprezie | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
52 | Bikowski Marek | Lębork | Udział w imprezie | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
53 | Bikowska Gabriela | Lębork | Udział w imprezie | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy. Błękitne Morsy Łeba | |||||||||
54 | Sibik Beata | Lębork | Udział w imprezie | Lęborskie Lwy. Błękitne Morsy Łeba | opłacono on-line | ||||
55 | Sawa Helena | Lębork | Udział w imprezie | Lęborskie Lwy. Błękitne Morsy Łeba | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy .Błękitne Morsy Łeba. | |||||||||
56 | Szymanowska Anna | Lębork | Udział w imprezie | Lęborskie Lwy .Błękitne Morsy Łeba. | opłacono on-line | ||||
Mechelińskie Morsy | |||||||||
57 | Chmielewska Magdalena | Orle | Udział w imprezie | Mechelińskie Morsy | opłacono on-line | ||||
58 | Kopycińska Dorota | Reda | Udział w imprezie | Mechelińskie Morsy | opłacono on-line | ||||
59 | Mardziński Sławomir | wejherowo | Udział w imprezie | Mechelińskie Morsy | opłacono on-line | ||||
60 | Mardzińska SYLWIA | wejherowo | Udział w imprezie | Mechelińskie Morsy | opłacono on-line | ||||
Mors Rewa 12/15 | |||||||||
61 | Modzelewski Waldemar | Rumia | Udział w imprezie | Mors Rewa 12/15 | |||||
62 | Chartunniewicz Teresa | Reda | Udział w imprezie | Mors Rewa 12/15 | opłacono on-line | ||||
63 | Chartunniewicz Teresa | Reda | Udział w imprezie | Mors Rewa 12/15 | |||||
Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki | |||||||||
64 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Udział w imprezie | Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki | opłacono on-line | ||||
Morsy Gdyńskie | |||||||||
65 | Kropidłowska Renata | Gdynia | Udział w imprezie | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | ||||
66 | Wrzos Alicja | Gdynia | Udział w imprezie | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | ||||
Morsy Puck | |||||||||
67 | Funk Ryszard | Żelistrzewo | Udział w imprezie | Morsy Puck | opłacono on-line | ||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
68 | Tadajewska Jolanta | Grudziądz | Udział w imprezie | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line | ||||
Morsy z Zawiatu | |||||||||
69 | Pierzchała Marek | Luzino | Udział w imprezie | Morsy z Zawiatu | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Team Gdynia | |||||||||
70 | Kwiatkowska Violetta | Gdynia | Udział w imprezie | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line | ||||
71 | Skoczeń Maria | Gdynia | Udział w imprezie | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line | ||||
72 | Orszt Bożena | Gdynia | Udział w imprezie | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line | ||||
73 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Udział w imprezie | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line | ||||
74 | Statuch Joanna | Gdynia | Udział w imprezie | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line | ||||
PGB sportowa paczka | |||||||||
75 | Halmann Mirek | Wejherowo | Udział w imprezie | PGB sportowa paczka | |||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
76 | WAWRZYNIAK Anna | Gdynia | Udział w imprezie | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
77 | Piątek Dariusz | Gniewino | Udział w imprezie | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
PTTK KT "Wybrzeże" | |||||||||
78 | Kukolus Janusz | Gdynia | Udział w imprezie | PTTK KT "Wybrzeże" | opłacono on-line | ||||
79 | SZTARBAŁA GRAŻYNA | GDYNIA | Udział w imprezie | PTTK KT "Wybrzeże" | opłacono on-line | ||||
PTTK KT Wybrzeze | |||||||||
80 | Kukolus Urszula | Gdynia | Udział w imprezie | PTTK KT Wybrzeze | opłacono on-line | ||||
PTTK Klub Turystyczny Wybrzeze | |||||||||
81 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | Udział w imprezie | PTTK Klub Turystyczny Wybrzeze | opłacono on-line | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
82 | Toporek Rafał | Przodkowo | Udział w imprezie | Polipack Team Gwe | opłacono on-line | ||||
Runeda | |||||||||
83 | Zimoń Magdalena | Reda | Udział w imprezie | Runeda | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
84 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Udział w imprezie | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
Skarpa | |||||||||
85 | Przyborkiewicz Małgorzata | Torun | Udział w imprezie | Skarpa | opłacono on-line | ||||
86 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Udział w imprezie | Skarpa | opłacono on-line | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
87 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Udział w imprezie | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
88 | Góra Beata | Gdańsk | Udział w imprezie | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
Step by step trojmiasto | |||||||||
89 | Kusiak Maria | Gdańsk | Udział w imprezie | Step by step trojmiasto | opłacono on-line | ||||
90 | Panek Aneta | Gdynia | Udział w imprezie | Step by step trojmiasto | opłacono on-line | ||||
Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | |||||||||
91 | Wielgos Joanna | Gdynia | Udział w imprezie | Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | opłacono on-line | ||||
92 | ROST ROBERT | REDA | Udział w imprezie | Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | opłacono on-line | ||||
Stowarzyszenie Profilaktyki Zdrowia Forever Young | |||||||||
93 | Dąbrowska Kamila | Starogard Gdański | Udział w imprezie | Stowarzyszenie Profilaktyki Zdrowia Forever Young | opłacono on-line | ||||
TRIMAMA TEAM/FITNESS FITBACK | |||||||||
94 | LUBOCKA ELŻBIETA | Gdańsk | Udział w imprezie | TRIMAMA TEAM/FITNESS FITBACK | opłacono on-line | ||||
95 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Udział w imprezie | TRIMAMA TEAM/FITNESS FITBACK | opłacono on-line | ||||
Team Deaf | |||||||||
96 | Litewska Joanna | Juszkowo | Udział w imprezie | Team Deaf | opłacono on-line | ||||
97 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Udział w imprezie | Team Deaf | opłacono on-line | ||||
Toruń idziemy bez RYZYKA | |||||||||
98 | Mórawski Sławomir Mórawski | Toruń | Udział w imprezie | Toruń idziemy bez RYZYKA | |||||
Zmotywowani | |||||||||
99 | Łaga Dorota | Luzino | Udział w imprezie | Zmotywowani | opłacono on-line | ||||
100 | Mielewczyk Justyna | Reda | Udział w imprezie | Zmotywowani | opłacono on-line | ||||
101 | Majkowska Adriana | Bolszewo | Udział w imprezie | Zmotywowani | opłacono on-line | ||||
102 | Bury Liliana | Reda | Udział w imprezie | Zmotywowani | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
103 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
104 | Staniszewski Witold | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono | |||||
105 | Damaszke Oriana | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
106 | Szmaglinski Bartosz | Hel | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
107 | Rutkowska Bogusława | Reda1963 | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
108 | Obst Rajmund | Ustka | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
109 | Borychowska MARIOLA | Ustka | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
110 | Padias Paweł | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
111 | Pazdro Mateusz | Świecie | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
112 | Specht Magdalena | Rumia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
113 | Dziedzic Bartosz | Wrocław | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
114 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
115 | Owczarzak Ewa | Rumia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
116 | Szczepiński Dariusz | Reda | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
117 | Łuszcz Dominika | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
118 | Niemczyk Małgorzata | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
119 | Śledź Joanna | Hel | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
120 | Błaszkowska Anna | Wejherowo | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
121 | Zawadzki Piotr | Reda | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
122 | Korpal Anna | Gdańsk | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
123 | Serowiec Barbara | Gdańsk | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
124 | Piórkowski Stanisław | Sierpc | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
125 | Piórkowska Bogumiła | Sierpc | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
126 | Bartoszewicz Tomasz | TORUŃ | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
127 | Bartoszewicz Danuta | Toruń | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
128 | Saja Michał Saja | Gdańsk | Udział w imprezie | ||||||
129 | Smolak Joanna | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
130 | Zurawska Katarzyna | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
131 | Piernicka Krystyna | Chwaszczyno | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
132 | Kulesza Hanna | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
133 | Sabat Urszula | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
134 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Udział w imprezie | ||||||
135 | Zwoliński Sebastian | BYDGOSZCZ | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
136 | Skrzynecka Anna Skrzynecka | BOLSZEWO | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
137 | Tocki Dariusz | Reda | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
138 | CIESIELSKA IZABELA | REDA | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
139 | Namsołek Feliks | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
140 | KASZUBOWSKA MONIKA | GDYNIA | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
141 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
142 | Wojciechowska-Brzezińska Barbara | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
143 | Złotowska-Cupa Danuta | Lębork | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
144 | Nacewicz Ewa | gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
145 | Turzyńska Beata | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
146 | Sarnowska Elżbieta | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
147 | Maciak Joanna | Szydłowo | Udział w imprezie | opłacono | |||||
148 | DYDYMSKI Krzysztof | RUMIA | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
149 | Dydymska Monika | Rumia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
150 | Kubuszewska Ewa | Wejherowo | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
151 | Cisowska Aleksandra | Rumia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
152 | Ślosowska Lutgarda | Gdynia | Udział w imprezie | ||||||
153 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
154 | Milecka Krystyna | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
155 | Mikrut Ewelina | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
156 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
157 | Leszczyńska Wioletta | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
158 | Gujska Bożena | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
159 | Leszczyńska-Pender Wiesława | Rumia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
160 | Zając Maja | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
161 | Kandzora Łukasz | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
162 | Walkowicz Bartlomiej | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
163 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
164 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
165 | Zimak Patrycja | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
166 | Pawlicki Paweł | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
167 | Turosiński Dawid | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
168 | Muzolf - Mrozowska Joanna | Gdańsk | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
169 | Turosińska Paulina | Gdynia | Udział w imprezie | opłacono on-line | |||||
deaf team | |||||||||
170 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Udział w imprezie | deaf team | opłacono on-line | ||||
Śnieżne Pantery | |||||||||
171 | Danielewicz Aleksandra | Gdynia | Udział w imprezie | Śnieżne Pantery | opłacono on-line | ||||
172 | Danielewicz Grzegorz | Gdynia | Udział w imprezie | Śnieżne Pantery | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14879