Nordic Morsing - oficjalne otwarcie sezonu 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walczak Krzysztof Gdynia Udział w imprezie ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono on-line
2 Turosińska Paulina Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
3 Muzolf - Mrozowska Joanna Gdańsk Udział w imprezie opłacono on-line
4 Turosiński Dawid Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
5 Pawlicki Paweł Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
6 Karpińska Katarzyna Gdynia Udział w imprezie 25.00 PLN
7 Zimak Patrycja Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
8 Wojewska Natalia Gdynia Udział w imprezie BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie opłacono on-line
9 Panek Aneta Gdynia Udział w imprezie Step by step trojmiasto opłacono on-line
10 Wrzos Alicja Gdynia Udział w imprezie Morsy Gdyńskie opłacono on-line
11 SZTARBAŁA GRAŻYNA GDYNIA Udział w imprezie PTTK KT "Wybrzeże" opłacono on-line
12 Pociask Krzysztof Rumia Udział w imprezie Kontener Formy opłacono on-line
13 Kulczycki Jan GDAŃSK Udział w imprezie opłacono on-line
14 Dąbrowska Kamila Starogard Gdański Udział w imprezie Stowarzyszenie Profilaktyki Zdrowia Forever Young opłacono on-line
15 Szpilman Katarzyna Gdynia Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
16 Dybowski Mateusz Rumia Udział w imprezie Komando Flaki opłacono on-line
17 Zaborowska Żaneta Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
18 Zientkiewicz Aga Banino Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
19 Zientkiewicz Witold Banino Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
20 Walkowicz Karolina Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
21 Walkowicz Bartlomiej Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
22 Kandzora Łukasz Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
23 Białas Rafał Reda Udział w imprezie Kontener Formy opłacono on-line
24 Zając Maja Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
25 Sorn Łukasz Gdynia Udział w imprezie Face Nordic Walking Team/Elite Team opłacono on-line
26 Leszczyńska-Pender Wiesława Rumia Udział w imprezie opłacono on-line
27 Hechliński Tomasz Gdańsk Udział w imprezie FitnessFitback opłacono on-line
28 Puckowska - Pociask Ilona Rumia Udział w imprezie Kontener Formy opłacono on-line
29 Gujska Bożena Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
30 ŁĘCKI JAN GDYNIA Udział w imprezie . ELITE TEAM 25.00 PLN
31 Zaborowski Piotr Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
32 Grot Maria Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
33 Kropidłowska Renata Gdynia Udział w imprezie Morsy Gdyńskie opłacono on-line
34 Leszczyńska Wioletta Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
35 Hallmann Anna Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
36 Hallmann Darek Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
37 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK Udział w imprezie TRIMAMA TEAM/FITNESS FITBACK opłacono on-line
38 LUBOCKA ELŻBIETA Gdańsk Udział w imprezie TRIMAMA TEAM/FITNESS FITBACK opłacono on-line
39 Kukolus Urszula Gdynia Udział w imprezie PTTK KT Wybrzeze opłacono on-line
40 Kukolus Janusz Gdynia Udział w imprezie PTTK KT "Wybrzeże" opłacono on-line
41 Bikowska Gabriela Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy opłacono on-line
42 Bikowski Marek Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy opłacono on-line
43 Czerlikowska Agnieszka Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
44 Moszczyńska Aleksandra Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
45 Przyradska-Trzebiatowska Aneta Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
46 Pieregut Agnieszka Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
47 Mardzińska SYLWIA wejherowo Udział w imprezie Mechelińskie Morsy opłacono on-line
48 Mardziński Sławomir wejherowo Udział w imprezie Mechelińskie Morsy opłacono on-line
49 Piątek Dariusz Gniewino Udział w imprezie POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
50 Szustakiewicz Grażyna Gdynia Udział w imprezie PTTK Klub Turystyczny Wybrzeze opłacono on-line
51 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Udział w imprezie opłacono on-line
52 Mikrut Ewelina Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
53 Górska Iwona Lębork Udział w imprezie Błękitne Morsy Łeba opłacono on-line
54 Pieper Urszula Lębork Udział w imprezie Błękitne Morsy Łeba opłacono on-line
55 Szymanowska Anna Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy .Błękitne Morsy Łeba. opłacono on-line
56 Pieper Franciszek Lębork Udział w imprezie Błękitne Morsy Łeba opłacono on-line
57 Sawa Helena Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy. Błękitne Morsy Łeba opłacono on-line
58 Sibik Beata Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy. Błękitne Morsy Łeba opłacono on-line
59 Milecka Krystyna Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
60 Kuncewicz Monika Gdańsk Udział w imprezie opłacono on-line
61 Ślosowska Lutgarda Gdynia Udział w imprezie 25.00 PLN
62 Cisowska Aleksandra Rumia Udział w imprezie opłacono on-line
63 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Udział w imprezie STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
64 Kusiak Maria Gdańsk Udział w imprezie Step by step trojmiasto opłacono on-line
65 ROST ROBERT REDA Udział w imprezie Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy opłacono on-line
66 Kubuszewska Ewa Wejherowo Udział w imprezie opłacono on-line
67 Reseman Sylwia Żukowo Udział w imprezie Face Nordic Walking Team opłacono on-line
68 Dydymska Monika Rumia Udział w imprezie opłacono on-line
69 DYDYMSKI Krzysztof RUMIA Udział w imprezie opłacono on-line
70 Himmel Mirosław Gdynia Udział w imprezie Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
71 Himmel Grażyna Gdynia Udział w imprezie Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
72 Maciak Joanna Szydłowo Udział w imprezie opłacono
73 Sarnowska Elżbieta Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
74 Towarnicka Izabela Gdynia Udział w imprezie Team Deaf opłacono on-line
75 Dybowski Henryka Rumia Udział w imprezie Komando Flaki opłacono on-line
76 Turzyńska Beata Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
77 Kopycińska Dorota Reda Udział w imprezie Mechelińskie Morsy opłacono on-line
78 Chmielewska Magdalena Orle Udział w imprezie Mechelińskie Morsy opłacono on-line
79 Nacewicz Ewa gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
80 Złotowska-Cupa Danuta Lębork Udział w imprezie opłacono on-line
81 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
82 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Udział w imprezie Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki opłacono on-line
83 Schwann Mirosław Wejherowo Udział w imprezie opłacono on-line
84 Toporek Aleksandra Gdynia Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
85 KASZUBOWSKA MONIKA GDYNIA Udział w imprezie opłacono on-line
86 Wielgos Joanna Gdynia Udział w imprezie Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy opłacono on-line
87 Szczypior Gabriela Gdańsk Udział w imprezie Fitness fitback opłacono on-line
88 Tadajewska Jolanta Grudziądz Udział w imprezie Morsy z Grudziądza opłacono on-line
89 Chartunniewicz Teresa Reda Udział w imprezie Mors Rewa 12/15 30.00 PLN
90 Chartunniewicz Teresa Reda Udział w imprezie Mors Rewa 12/15 opłacono on-line
91 Miłkowska Jolanta Gdynia Udział w imprezie deaf team opłacono on-line
92 Namsołek Feliks Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
93 Bach Witold Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
94 Modzelewski Waldemar Rumia Udział w imprezie Mors Rewa 12/15 25.00 PLN
95 CIESIELSKA IZABELA REDA Udział w imprezie opłacono on-line
96 Kopczyńska Irena Borkowo Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
97 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Udział w imprezie Face Nordic Walking Team opłacono on-line
98 Tocki Dariusz Reda Udział w imprezie opłacono on-line
99 Skrzynecka Anna Skrzynecka BOLSZEWO Udział w imprezie opłacono on-line
100 Zwoliński Sebastian BYDGOSZCZ Udział w imprezie opłacono on-line


Wyświetleń: 1364

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ