Nordic Morsing - oficjalne otwarcie sezonu 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walczak Krzysztof Gdynia Udział w imprezie ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono on-line
2 Turosińska Paulina Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
3 Muzolf - Mrozowska Joanna Gdańsk Udział w imprezie opłacono on-line
4 Turosiński Dawid Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
5 Pawlicki Paweł Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
6 Zimak Patrycja Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
7 Wojewska Natalia Gdynia Udział w imprezie BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie opłacono on-line
8 Panek Aneta Gdynia Udział w imprezie Step by step trojmiasto opłacono on-line
9 Wrzos Alicja Gdynia Udział w imprezie Morsy Gdyńskie opłacono on-line
10 SZTARBAŁA GRAŻYNA GDYNIA Udział w imprezie PTTK KT "Wybrzeże" opłacono on-line
11 Pociask Krzysztof Rumia Udział w imprezie Kontener Formy opłacono on-line
12 Kulczycki Jan GDAŃSK Udział w imprezie opłacono on-line
13 Dąbrowska Kamila Starogard Gdański Udział w imprezie Stowarzyszenie Profilaktyki Zdrowia Forever Young opłacono on-line
14 Szpilman Katarzyna Gdynia Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
15 Dybowski Mateusz Rumia Udział w imprezie Komando Flaki opłacono on-line
16 Zaborowska Żaneta Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
17 Zientkiewicz Aga Banino Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
18 Zientkiewicz Witold Banino Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
19 Walkowicz Karolina Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
20 Walkowicz Bartlomiej Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
21 Kandzora Łukasz Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
22 Białas Rafał Reda Udział w imprezie Kontener Formy opłacono on-line
23 Zając Maja Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
24 Sorn Łukasz Gdynia Udział w imprezie Face Nordic Walking Team/Elite Team opłacono on-line
25 Leszczyńska-Pender Wiesława Rumia Udział w imprezie opłacono on-line
26 Hechliński Tomasz Gdańsk Udział w imprezie FitnessFitback opłacono on-line
27 Puckowska - Pociask Ilona Rumia Udział w imprezie Kontener Formy opłacono on-line
28 Gujska Bożena Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
29 ŁĘCKI JAN GDYNIA Udział w imprezie . ELITE TEAM opłacono on-line
30 Zaborowski Piotr Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
31 Grot Maria Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
32 Kropidłowska Renata Gdynia Udział w imprezie Morsy Gdyńskie opłacono on-line
33 Leszczyńska Wioletta Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
34 Hallmann Anna Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
35 Hallmann Darek Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
36 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK Udział w imprezie TRIMAMA TEAM/FITNESS FITBACK opłacono on-line
37 LUBOCKA ELŻBIETA Gdańsk Udział w imprezie TRIMAMA TEAM/FITNESS FITBACK opłacono on-line
38 Kukolus Urszula Gdynia Udział w imprezie PTTK KT Wybrzeze opłacono on-line
39 Kukolus Janusz Gdynia Udział w imprezie PTTK KT "Wybrzeże" opłacono on-line
40 Bikowska Gabriela Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy opłacono on-line
41 Bikowski Marek Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy opłacono on-line
42 Czerlikowska Agnieszka Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
43 Moszczyńska Aleksandra Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
44 Przyradska-Trzebiatowska Aneta Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
45 Pieregut Agnieszka Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team opłacono on-line
46 Mardzińska SYLWIA wejherowo Udział w imprezie Mechelińskie Morsy opłacono on-line
47 Mardziński Sławomir wejherowo Udział w imprezie Mechelińskie Morsy opłacono on-line
48 Piątek Dariusz Gniewino Udział w imprezie POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
49 Szustakiewicz Grażyna Gdynia Udział w imprezie PTTK Klub Turystyczny Wybrzeze opłacono on-line
50 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Udział w imprezie opłacono on-line
51 Mikrut Ewelina Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
52 Górska Iwona Lębork Udział w imprezie Błękitne Morsy Łeba opłacono on-line
53 Pieper Urszula Lębork Udział w imprezie Błękitne Morsy Łeba opłacono on-line
54 Szymanowska Anna Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy .Błękitne Morsy Łeba. opłacono on-line
55 Pieper Franciszek Lębork Udział w imprezie Błękitne Morsy Łeba opłacono on-line
56 Sawa Helena Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy. Błękitne Morsy Łeba opłacono on-line
57 Sibik Beata Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy. Błękitne Morsy Łeba opłacono on-line
58 Milecka Krystyna Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
59 Kuncewicz Monika Gdańsk Udział w imprezie opłacono on-line
60 Ślosowska Lutgarda Gdynia Udział w imprezie
61 Cisowska Aleksandra Rumia Udział w imprezie opłacono on-line
62 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Udział w imprezie STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
63 Kusiak Maria Gdańsk Udział w imprezie Step by step trojmiasto opłacono on-line
64 ROST ROBERT REDA Udział w imprezie Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy opłacono on-line
65 Kubuszewska Ewa Wejherowo Udział w imprezie opłacono on-line
66 Reseman Sylwia Żukowo Udział w imprezie Face Nordic Walking Team opłacono on-line
67 Dydymska Monika Rumia Udział w imprezie opłacono on-line
68 DYDYMSKI Krzysztof RUMIA Udział w imprezie opłacono on-line
69 Himmel Mirosław Gdynia Udział w imprezie Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
70 Himmel Grażyna Gdynia Udział w imprezie Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
71 Maciak Joanna Szydłowo Udział w imprezie opłacono
72 Sarnowska Elżbieta Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
73 Towarnicka Izabela Gdynia Udział w imprezie Team Deaf opłacono on-line
74 Dybowski Henryka Rumia Udział w imprezie Komando Flaki opłacono on-line
75 Turzyńska Beata Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
76 Kopycińska Dorota Reda Udział w imprezie Mechelińskie Morsy opłacono on-line
77 Chmielewska Magdalena Orle Udział w imprezie Mechelińskie Morsy opłacono on-line
78 Nacewicz Ewa gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
79 Złotowska-Cupa Danuta Lębork Udział w imprezie opłacono on-line
80 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
81 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Udział w imprezie Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki opłacono on-line
82 Schwann Mirosław Wejherowo Udział w imprezie opłacono on-line
83 Przybylska Aleksandra Gdynia Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
84 KASZUBOWSKA MONIKA GDYNIA Udział w imprezie opłacono on-line
85 Wielgos Joanna Gdynia Udział w imprezie Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy opłacono on-line
86 Szczypior Gabriela Gdańsk Udział w imprezie Fitness fitback opłacono on-line
87 Tadajewska Jolanta Grudziądz Udział w imprezie Morsy z Grudziądza opłacono on-line
88 Chartunniewicz Teresa Reda Udział w imprezie Mors Rewa 12/15 5.00 PLN
89 Chartunniewicz Teresa Reda Udział w imprezie Mors Rewa 12/15 opłacono on-line
90 Miłkowska Jolanta Gdynia Udział w imprezie deaf team opłacono on-line
91 Namsołek Feliks Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
92 Bach Witold Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
93 Modzelewski Waldemar Rumia Udział w imprezie Mors Rewa 12/15
94 CIESIELSKA IZABELA REDA Udział w imprezie opłacono on-line
95 Kopczyńska Irena Borkowo Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
96 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Udział w imprezie Face Nordic Walking Team opłacono on-line
97 Tocki Dariusz Reda Udział w imprezie opłacono on-line
98 Skrzynecka Anna Skrzynecka BOLSZEWO Udział w imprezie opłacono on-line
99 Zwoliński Sebastian BYDGOSZCZ Udział w imprezie opłacono on-line
100 Weiland Karina Weiland Sopot Udział w imprezie


Wyświetleń: 7274

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ