Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samsel Kacper | Ostrołęka | Polska | Sztafeta 4x30 m | ||
2 | Kołakowski Jan | Rzekuń | Polska | Sztafeta 4x30 m | ||
3 | Wasyk Karolina | Ostrołęka | Polska | Pięcioskok | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
4 | Żebrowska Aleksandra | Ostrołęka | Polska | Pchnięcie kulą | II LO Ostrołęka | |
5 | Domian Oliwia | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
6 | Kiernozek Edyta | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
7 | Kiernozek Filip | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | ||
8 | Zglejc Katarzyna | Brzozówka | Polska | Koszykówka indywidualnie | ||
9 | Kuśmierczyk Weronika | Chudek | Polska | Bieg na 30 m przez płotki | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
10 | Kopka Tomasz | Ostrołęka | Polska | Zwis na drążku nachwytem na ugiętych RR | II LO / UKS Clan Ostrołęka | |
11 | Krzynówek Szymon | Ostrołęka | Polska | Pięcioskok | SP1 Ostrołęka | |
12 | Dąbrowski Jakub | Ostrołęka | Polska | Sztafeta 4x30 m | SP1 Ostrołęka | |
13 | Nasierowski Igor | Ostrołęka | Polska | Pięcioskok | SP1 Ostrołęka | |
14 | Parzych Justyna | Ostrołęka | Polska | Pchnięcie kulą | ||
15 | Tyc Anna | Ostrołęka | Polska | Pięcioskok | ||
16 | Zalewski Marcin | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | SP1 Ostrołęka | |
17 | Wojtkowski Dawid | Ostrołęka | Polska | Zwis na drążku nachwytem na ugiętych RR | SP1 Ostrołęka | |
18 | Majewski Wojciech | Ostrołęka | Polska | Sztafeta 4x30 m | SP1 Ostrołęka | |
19 | Orłowska Natalia | Ostrołęka | Polska | Zwis na drążku nachwytem na ugiętych RR | SP1 Ostrołęka | |
20 | Choinowska Oliwia | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | SP1 Ostrołęka | |
21 | Milewska Karolina | Ostrołęka | Polska | Pchnięcie kulą | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
22 | Laskowska Patrycja | Ostrołęka | Polska | Koszykówka indywidualnie | SP1 Ostrołęka | |
23 | Krukowska Karolina | Ostrołęka | Polska | Koszykówka indywidualnie | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
24 | kosińska Daria | Ostrołęka | Polska | Pięcioskok | SP1 Ostrołęka | |
25 | Sznyter Julia | Ostrołęka | Polska | Pchnięcie kulą | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
26 | Mucha Kornelia | Ostrołęka | Polska | Sztafeta 4x30 m | SP1 Ostrołęka | |
27 | Pych Laura | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m przez płotki | SP1 Ostrołęka | |
28 | Błaszczak Wiktoria | Ostrołęka | Polska | Pięcioskok | SP1 Ostrołęka | |
29 | Sadlak Aleksandra | Nowa Wieś | Polska | Pchnięcie kulą | II LO Ostrołęka | |
30 | Nalewajk Małgorzata | Baranowo | Polska | Pchnięcie kulą | II LO Ostrołęka | |
31 | Szmit Wiktoria | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
32 | Laszczkowski Mateusz | Ostrołęka | Polska | Koszykówka indywidualnie | ||
33 | Adamowski Jakub | Ostrołęka | Polska | Koszykówka indywidualnie | ||
34 | Milewska Joanna | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | SP 6/uks Clan Ostrułęka | |
35 | Żyznowski Jakub | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
36 | Żerański Jan | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
37 | Zawistowska Mischel | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
38 | Zawadzak Pola | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
39 | Wójcik Jakub | Ostrołęka | Polska | Pchnięcie kulą | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
40 | Wójcicka Nikola | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
41 | Trzcińska Maja | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
42 | Skowroński Jan | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
43 | Sikora Zuzanna | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
44 | Prusik Zuzanna | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
45 | Prusik Gabriel | Ostrołęka | Polska | Pchnięcie kulą | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
46 | Mulawka Lilianna | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
47 | Mikulak Mateusz | Ostrołeka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
48 | Matłach Aurelia | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
49 | Majewski Jakub | Ostrołęka | Polska | Pchnięcie kulą | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
50 | Łopusińska Katarzyna | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
51 | Lenda Piotr | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
52 | Kurstak Nina | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
53 | Krzysztofiński Oliwier | Ostrołęka | Polska | Pchnięcie kulą | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
54 | Denkiewicz Wojciech | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
55 | Cieślak Aleksander | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
56 | Budny Tomasz | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
57 | Olbryś Julia | Ostrołęka | Polska | Pchnięcie kulą | SP 5/ UKS Clan Ostrołęka | |
58 | Białobrzewska Hanna | Ostrołeka | Polska | Bieg na 30 m | Przedszkole Miejskie Nr 10 | |
59 | Olbryś Wiktor | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | ZSZ Nr 1/ UKS Clan Ostrołęka | |
60 | Różycka Weronika | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m przez płotki | SP6/ UKS Clan Ostrołęka | |
61 | Romańska Patrycja | Rydzewo | Polska | Zwis na drążku nachwytem na ugiętych RR | II LO Ostrołęka | |
62 | Słota Maciej | Rzekuń | Polska | Bieg na 30 m | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
63 | Waszkiewicz Wiktoria | Obierwia | Polska | Koszykówka indywidualnie | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
64 | Marcińczyk Izabela | Laskowiec | Polska | Bieg na 30 m przez płotki | II LO Ostrołęka | |
65 | Kucińska Gabriela | Jednorożec | Polska | Pchnięcie kulą | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
66 | Drózd Angelika | Pełty | Polska | Pchnięcie kulą | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
67 | Wysocki Mateusz | Troszyn | Polska | Zwis na drążku nachwytem na ugiętych RR | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
68 | Szczęsna Patrycja | Ostrołęka | Polska | Pięcioskok | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
69 | Domian Wiktoria | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | II LO / KS Jantar Ostrołęka | |
70 | Grądzka Julia | Ostrołęka | Polska | Pięcioskok | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
71 | Zalewski Błażej | Ostrołęka | Polska | Koszykówka indywidualnie | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
72 | Mierzejewski Mariusz | Rzekuń | Polska | Bieg na 30 m | ||
73 | Kulikowska Oliwia | Rydzewo | Polska | Bieg na 30 m | II LO / UKS Clan Ostrołęka | |
74 | Wołosz Karolina | Szwendrowy Most | Polska | Bieg na 30 m | II LO / UKS Clan Ostrołęka | |
75 | Kowalczyk Karol | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
76 | Borkowski Eryk | Olszewo Borki | Polska | Bieg na 30 m | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
77 | Prusiński Patryk | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | II LO / UKS Clan Ostrołęka | |
78 | Żabiński Jakub | Czerwin | Polska | Pchnięcie kulą | SP im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
79 | Żebrowski Bartosz | Czerwin | Polska | Bieg na 30 m | SP im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
80 | Mierzejewska Amelia | Czerwin | Polska | Bieg na 30 m przez płotki | SP im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
81 | Zajączkowski Patryk | Czerwin | Polska | Bieg na 30 m przez płotki | SP im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
82 | Mierzejewski Jakub | Czerwin | Polska | Bieg na 30 m przez płotki | SP im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
83 | Wróblewska Julia | Czerwin | Polska | Bieg na 30 m przez płotki | SP im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
84 | Fabiański Łukasz | Czerwin | Polska | Bieg na 30 m przez płotki | SP im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
85 | Dobkowski Adrian | Czerwin | Polska | Bieg na 30 m przez płotki | SP im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
86 | Załęski Jakub | Czerwin | Polska | Bieg na 30 m przez płotki | SP im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | |
87 | Tusińska Patrycja | Ostrołęka | Polska | Pchnięcie kulą | UKS Clan Ostrołęka | |
88 | Bałdyga Dawid | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
89 | Puławska Zuzanna | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
90 | Opęchowska Klaudia | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
91 | Górka Alicja | Ostrołęka | Polska | Koszykówka indywidualnie | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
92 | Czarniak Katarzyna | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
93 | Białobrzeska Natalia | Ostrołęka | Polska | Koszykówka indywidualnie | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
94 | Skorupska Julia | Ostrołęka | Polska | Bieg na 30 m | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
95 | Dobrowolska Sara | Ostrołęka | Polska | Koszykówka indywidualnie | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce | |
96 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | DT Team | |
97 | Białobrzewska Paulina | baranowo | Polska | Bieg na 30 m | ||
98 | Borkowska Julia | Rzekuń | Polska | Pchnięcie kulą | ||
99 | Drabot Kamil | Ostrołęka | Polska | Bieg na 1000 m w czapce Mikołaja | ||
100 | Jóźwik Sylwia | Różan | Polska | Bieg na 30 m | 2 LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce |
Wyświetleń: 15004