Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bronx Running Crew | |||||||||
1 | Piątkowski Michał Piątkowski | Bronislawow | 5 km | Bronx Running Crew | opłacono | ||||
Calamus | |||||||||
2 | Sadownik Robert | Pruszków | 5 km | Calamus | opłacono | ||||
3 | Sadownik Dawid | Pruszków | 5 km | Calamus | opłacono | ||||
DDRUNNINGTEAM | |||||||||
4 | Marzoch Zofia | Warszawa | 5 km | DDRUNNINGTEAM | opłacono | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
5 | Antosik Piotr | Jaktorów | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | limit osiągnięty | ||||
6 | Kulik jacek | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki/ Radonie Runners | |||||||||
7 | Prędkopowicz Daniel | Radonie | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki/ Radonie Runners | opłacono | ||||
Dream Team Pear Team | |||||||||
8 | Gruszka Aleksandra | Warszawa | 5 km | Dream Team Pear Team | opłacono | ||||
Duklanowski Team | |||||||||
9 | Talacha Agnieszka | Duchnów | 5 km | Duklanowski Team | opłacono | ||||
10 | Bubeła Magda | Blizne Jasińskiego | 5 km | Duklanowski Team | opłacono | ||||
GOS Nadarzyn | |||||||||
11 | Kamiński Stanisław | Nadarzyn | 5 km | GOS Nadarzyn | limit osiągnięty | ||||
GRUDZIĄDZ 1972 Masters | |||||||||
12 | Jastrzębski Krzysztof | Toruń | 5 km | GRUDZIĄDZ 1972 Masters | limit osiągnięty | ||||
Lipiec Running Team | |||||||||
13 | Ruszniak Piotr | Piaseczno | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
14 | Sofuł Tomasz | Warszawa | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
15 | Klepacz Marcin | Kamionka | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
16 | Kolodziejski Michał | Warszawa | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
17 | Lipiec Tomasz | Warszawa | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
18 | Czyżewski Przemysław Czyżewski | Zielonka | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
19 | Grewiński Tomik | Warszawa | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
20 | Marczuk Robert | Zielonka | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
21 | Pikus Przemek | Babice Nowe | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
Lubię placki :) | |||||||||
22 | Amejko Piotr | Kady | 5 km | Lubię placki :) | limit osiągnięty | ||||
Ludzie Sztosy | |||||||||
23 | Marynowski Wojciech | Warszawa | 5 km | Ludzie Sztosy | opłacono | ||||
MWT | |||||||||
24 | Wołk Mariusz | Rawa Mazowiecka | 5 km | MWT | opłacono | ||||
MatuTeam | |||||||||
25 | Matuszewski Bartosz | Nadarzyn | 5 km | MatuTeam | limit osiągnięty | ||||
MayDay Runners | |||||||||
26 | Madej Paweł | Radonie | 5 km | MayDay Runners | opłacono | ||||
Muzeum Generała Kuklińskiego | |||||||||
27 | Frąckowiak Filip Frąckowiak | Warszawa | 5 km | Muzeum Generała Kuklińskiego | opłacono | ||||
PZU Sport Team | |||||||||
28 | Knychas Darek | Warszawa | 5 km | PZU Sport Team | limit osiągnięty | ||||
Pobiegani Okuniew | |||||||||
29 | Potera Marcin | Okuniew | 5 km | Pobiegani Okuniew | opłacono | ||||
Radziejowice | |||||||||
30 | Małecki Piotr | Radziejowice | 5 km | Radziejowice | opłacono | ||||
Run de Girard | |||||||||
31 | Obłąkowski Hubert | Zazdrość | 5 km | Run de Girard | opłacono | ||||
SANTANDER RUNNING CLUB | |||||||||
32 | Borkowski Tomek | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | SANTANDER RUNNING CLUB | opłacono | ||||
33 | Makulec Marcin Makulec | Warszawa | 5 km | SANTANDER RUNNING CLUB | opłacono | ||||
SCz | |||||||||
34 | Logiński Wojciech | Warszawa | 5 km | SCz | opłacono | ||||
Smocze Łapy | |||||||||
35 | Szrejder Dorota | Nadarzyn | 5 km | Smocze Łapy | limit osiągnięty | ||||
36 | Hipp Robert | Nadarzyn | 5 km | Smocze Łapy | limit osiągnięty | ||||
Stare Babice Biegają | |||||||||
37 | Piasecki Paweł | Stare Babice | 5 km | Stare Babice Biegają | limit osiągnięty | ||||
38 | Piasecka Monika | Stare Babice | 5 km | Stare Babice Biegają | limit osiągnięty | ||||
Vege Runers, Kriofaza Pruszków | |||||||||
39 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | 5 km | Vege Runers, Kriofaza Pruszków | limit osiągnięty | ||||
WITKOWSKI RUNNING TEAM | |||||||||
40 | Chyży Jakub | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | WITKOWSKI RUNNING TEAM | limit osiągnięty | ||||
Wściekłe Dziczki | |||||||||
41 | Żużniew Patryk | Sochaczew | 5 km | Wściekłe Dziczki | opłacono | ||||
42 | Żużniew Anna | Sochaczew | 5 km | Wściekłe Dziczki | opłacono | ||||
Yola Yolanda | |||||||||
43 | Klusek Jolanta | Warszawa | 5 km | Yola Yolanda | limit osiągnięty | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
44 | Dąbrowska Monika | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | limit osiągnięty | |||||
45 | Terlikowski Wojciech | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
46 | Drogoszewska Magdalena | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
47 | Stankiewicz Dominik | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
48 | Pawiński Artur | Warszawa | 5 km | limit osiągnięty | |||||
49 | Gałązka Tomasz | Błonie | 5 km | opłacono | |||||
50 | Kubicki Adam | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
51 | Wąsowicz Dominika | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
52 | Sarnowska Karolina | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
53 | Pietruszka Michał | Książenice | 5 km | limit osiągnięty | |||||
54 | Pietraszek Michał | Wólka Grodziska | 5 km | opłacono | |||||
55 | Pietraszek Joanna | Wólka Grodziska | 5 km | opłacono | |||||
56 | Buśkiewicz Arkadiusz | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
57 | Kudlak Monika | Ruda | 5 km | limit osiągnięty | |||||
58 | Dąbrowski Andrzej | Józefów | 5 km | limit osiągnięty | |||||
59 | Matejek Marcin | Pruszków | 5 km | opłacono | |||||
60 | Żukowska Ewa | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
61 | Gryglas Magda | Nowy Dwór Maz. | 5 km | opłacono | |||||
62 | Gryglas Marcin | Nowy Dwór Maz. | 5 km | opłacono | |||||
63 | Mróz Mateusz | Komorów | 5 km | opłacono | |||||
64 | Zmysłowska Mróz Eliza | Komorów | 5 km | opłacono | |||||
65 | Bugajski Adam | Gdańsk | 5 km | opłacono | |||||
66 | Krysztofiak Artur | Bronisławów | 5 km | opłacono | |||||
67 | Mróz Sebastian | Komorów | 5 km | opłacono | |||||
pwpw sa | |||||||||
68 | mikina artur | warszawa | 5 km | pwpw sa | opłacono |
Wyświetleń: 29338