Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bronx Running Crew | |||||||||
1 | Piątkowska Natalia | Bronisławów | 200 m | Bronx Running Crew | opłacono | ||||
2 | Piątkowski Michał Piątkowski | Bronislawow | 5 km | Bronx Running Crew | opłacono | ||||
Bronx rolling team | |||||||||
3 | Piatkowska Karolina Piatkowska | Baranów | 10 km - rolki | Bronx rolling team | opłacono | ||||
Calamus | |||||||||
4 | Sadownik Robert | Pruszków | 5 km | Calamus | opłacono | ||||
5 | Sadownik Dawid | Pruszków | 5 km | Calamus | opłacono | ||||
DDRUNNINGTEAM | |||||||||
6 | Marzoch Zofia | Warszawa | 5 km | DDRUNNINGTEAM | opłacono | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
7 | Antosik Piotr | Jaktorów | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | limit osiągnięty | ||||
8 | Kulik jacek | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
9 | Antosik Bartosz | Jaktorów | 1 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki/ Radonie Runners | |||||||||
10 | Prędkopowicz Daniel | Radonie | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki/ Radonie Runners | opłacono | ||||
Dream Team Pear Team | |||||||||
11 | Gruszka Jakub | Warszawa | 10 km - rolki | Dream Team Pear Team | opłacono | ||||
12 | Gruszka Aniela | Warszawa | 200 m | Dream Team Pear Team | opłacono | ||||
13 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | 200 m | Dream Team Pear Team | opłacono | ||||
14 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | 400 m | Dream Team Pear Team | opłacono | ||||
15 | Gruszka Aleksandra | Warszawa | 5 km | Dream Team Pear Team | opłacono | ||||
16 | Gruszka Jakub | Warszawa | 10 km - nartorolki | Dream Team Pear Team | opłacono | ||||
Duklanowski Team | |||||||||
17 | Talacha Agnieszka | Duchnów | 5 km | Duklanowski Team | opłacono | ||||
18 | Bubeła Magda | Blizne Jasińskiego | 5 km | Duklanowski Team | opłacono | ||||
FC Barcelona | |||||||||
19 | HORYŃ Wojtek | Piaseczno | 1 km | FC Barcelona | opłacono | ||||
FORZA ZABKI | |||||||||
20 | JACZEWSKA ADRIANNA | ząbki | 400 m | FORZA ZABKI | opłacono | ||||
Forza Ząbki | |||||||||
21 | JACZEWSKA AMELIA | ząbki | 1 km | Forza Ząbki | opłacono | ||||
GOS Nadarzyn | |||||||||
22 | Kamiński Stanisław | Nadarzyn | 5 km | GOS Nadarzyn | limit osiągnięty | ||||
GRUDZIĄDZ 1972 Masters | |||||||||
23 | Jastrzębski Krzysztof | Toruń | 5 km | GRUDZIĄDZ 1972 Masters | limit osiągnięty | ||||
Koci Pazur | |||||||||
24 | Tomczak Ewa | Ciechanów | 5 km - nordic walking | Koci Pazur | |||||
25 | Tomczak Marcin | Ciechanów | 5 km - nordic walking | Koci Pazur | |||||
Ks Oczko :-) | |||||||||
26 | PLOTKOWSK ROMAN | Warszawa | 10 km - rolki | Ks Oczko :-) | opłacono | ||||
L 19:57 | |||||||||
27 | Matusiewicz Włodzimierz | Warszawa | 10 km - rolki | L 19:57 | opłacono | ||||
LIDER Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
28 | Żulińska Kamila | Podkowa Leśna | 1 km - nartorolki | LIDER Grodzisk Mazowiecki | |||||
29 | Kompanowski Krzysztof | Grodzisk Mazowiecki | 200 m | LIDER Grodzisk Mazowiecki | |||||
Lipiec Running Team | |||||||||
30 | Ruszniak Piotr | Piaseczno | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
31 | Sofuł Tomasz | Warszawa | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
32 | Klepacz Marcin | Kamionka | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
33 | Kolodziejski Michał | Warszawa | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
34 | Lipiec Tomasz | Warszawa | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
35 | Czyżewski Przemysław Czyżewski | Zielonka | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
36 | Grewiński Tomik | Warszawa | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
37 | Marczuk Robert | Zielonka | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
38 | Pikus Przemek | Babice Nowe | 5 km | Lipiec Running Team | opłacono | ||||
Lubię placki :) | |||||||||
39 | Amejko Piotr | Kady | 5 km | Lubię placki :) | limit osiągnięty | ||||
Ludzie Sztosy | |||||||||
40 | Marynowski Wojciech | Warszawa | 5 km | Ludzie Sztosy | opłacono | ||||
MILFY i FILFY | |||||||||
41 | Sobczak Matylda | Czarny Las | 200 m | MILFY i FILFY | opłacono | ||||
42 | Ręczkowski Borys | Brwinów | 200 m | MILFY i FILFY | opłacono | ||||
MWT | |||||||||
43 | Wołk Mariusz | Rawa Mazowiecka | 5 km | MWT | opłacono | ||||
MatuTeam | |||||||||
44 | Matuszewska Hanna | Nadarzyn | 400 m | MatuTeam | |||||
45 | Matuszewska Barbara | Nadarzyn | 1 km | MatuTeam | |||||
46 | Matuszewski Bartosz | Nadarzyn | 5 km | MatuTeam | limit osiągnięty | ||||
MayDay Runners | |||||||||
47 | Madej Daria | Radonie | 1 km | MayDay Runners | opłacono | ||||
48 | Madej Lena | Radonie | 400 m | MayDay Runners | opłacono | ||||
49 | Madej Paweł | Radonie | 5 km | MayDay Runners | opłacono | ||||
Muzeum Generała Kuklińskiego | |||||||||
50 | Frąckowiak Filip Frąckowiak | Warszawa | 5 km | Muzeum Generała Kuklińskiego | opłacono | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
51 | Zabłocki Karol | Warszawa | 5 km - nordic walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
52 | Ślęzak Adam | Elbląg | 5 km - nordic walking | OSP POGRODZIE | |||||
PASJA Nordic Walking | |||||||||
53 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | 5 km - nordic walking | PASJA Nordic Walking | |||||
PSP62 | |||||||||
54 | Klimas Natalia | Warszawa | 400 m | PSP62 | opłacono | ||||
PZU Sport Team | |||||||||
55 | Knychas Darek | Warszawa | 5 km | PZU Sport Team | limit osiągnięty | ||||
Pasja Nordic Walking | |||||||||
56 | Netkowski Wojciech | Warszawa | 5 km - nordic walking | Pasja Nordic Walking | |||||
Pobiegani Okuniew | |||||||||
57 | Potera Marcin | Okuniew | 5 km | Pobiegani Okuniew | opłacono | ||||
Przedszkole nr 4 Grodzisk | |||||||||
58 | Angowski Michał | Grodzisk mazowiecki | 200 m | Przedszkole nr 4 Grodzisk | opłacono | ||||
Radonie Runners | |||||||||
59 | Prędkopowicz Stanisław | Radonie | 400 m | Radonie Runners | opłacono | ||||
Radziejowice | |||||||||
60 | Małecki Marcel | Radziejowice | 400 m | Radziejowice | opłacono | ||||
61 | Małecka Karina | Radziejowice | 1 km | Radziejowice | opłacono | ||||
62 | Małecka Dominika | Radziejowice | 1 km | Radziejowice | opłacono | ||||
63 | Małecki Piotr | Radziejowice | 5 km | Radziejowice | opłacono | ||||
Robert Lewandowski TAEM | |||||||||
64 | Lewandowska Maja | Grodzisk Mazowiecki | 1 km - rolki | Robert Lewandowski TAEM | opłacono | ||||
65 | Lewandowski Robert | Grodzisk Mazowiecki | 5 km - nordic walking | Robert Lewandowski TAEM | opłacono | ||||
Robert Lewandowski TEAM | |||||||||
66 | Lewandowski Norbert | Grodzisk Mazowiecki | 1 km | Robert Lewandowski TEAM | opłacono | ||||
Run de Girard | |||||||||
67 | Obłąkowski Hubert | Zazdrość | 5 km | Run de Girard | opłacono | ||||
SANTANDER RUNNING CLUB | |||||||||
68 | Borkowski Tomek | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | SANTANDER RUNNING CLUB | opłacono | ||||
69 | Makulec Marcin Makulec | Warszawa | 5 km | SANTANDER RUNNING CLUB | opłacono | ||||
SCz | |||||||||
70 | Logiński Wojciech | Warszawa | 5 km | SCz | opłacono | ||||
SN Klasyk | |||||||||
71 | Aust Aleksandra | Kady | 10 km - nartorolki | SN Klasyk | opłacono | ||||
72 | Markiewicz Kamil | Warszawa | 10 km - nartorolki | SN Klasyk | opłacono | ||||
SP Boża Wola | |||||||||
73 | Pipirs JAN | Bronisławów | 400 m | SP Boża Wola | |||||
74 | Krysztofiak Jakub | Bronisławów | 400 m | SP Boża Wola | opłacono | ||||
75 | Krysztofiak Aleksander | Bronisławów | 400 m | SP Boża Wola | opłacono | ||||
Smocze Łapy | |||||||||
76 | Szrejder Dorota | Nadarzyn | 5 km | Smocze Łapy | limit osiągnięty | ||||
77 | Hipp Robert | Nadarzyn | 5 km | Smocze Łapy | limit osiągnięty | ||||
Sp.10 Pruszków | |||||||||
78 | Kaniewska Anna | Pruszków | 200 m | Sp.10 Pruszków | opłacono | ||||
Stare Babice Biegają | |||||||||
79 | Piasecki Paweł | Stare Babice | 5 km | Stare Babice Biegają | limit osiągnięty | ||||
80 | Piasecka Monika | Stare Babice | 5 km | Stare Babice Biegają | limit osiągnięty | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 Grodzisk | |||||||||
81 | Angowski Mateusz | Grodzisk mazowiecki | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 1 Grodzisk | opłacono | ||||
TN Biegówki Wesoła | |||||||||
82 | BALCERAK ANNA BALCERAK | Warszawa | 10 km - nartorolki | TN Biegówki Wesoła | |||||
UKS Otrębusy | |||||||||
83 | Ratyńska Julia | Brwinów | 200 m | UKS Otrębusy | opłacono | ||||
84 | Ratyński Wiktor | Brwinów | 400 m | UKS Otrębusy | opłacono | ||||
85 | Ratyński Wojtek | Brwinów | 1 km | UKS Otrębusy | opłacono | ||||
UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | |||||||||
86 | Pietrzak Adrian | Grodzisk Mazowiecki | 10 km - rolki | UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono | ||||
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
87 | Waliś Mikołaj | Brwinów | 1 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
88 | Waliś Patryk | Brwinów | 1 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
89 | Kowalska-Waliś Agnieszka | Brwinów | 10 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Vege Runers, Kriofaza Pruszków | |||||||||
90 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | 5 km | Vege Runers, Kriofaza Pruszków | limit osiągnięty | ||||
WITKOWSKI RUNNING TEAM | |||||||||
91 | Chyży Jakub | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | WITKOWSKI RUNNING TEAM | limit osiągnięty | ||||
Wściekłe Dziczki | |||||||||
92 | Żużniew Patryk | Sochaczew | 5 km | Wściekłe Dziczki | opłacono | ||||
93 | Żużniew Anna | Sochaczew | 5 km | Wściekłe Dziczki | opłacono | ||||
Yola Yolanda | |||||||||
94 | Klusek Jolanta | Warszawa | 5 km | Yola Yolanda | limit osiągnięty | ||||
ZPO NIEBORÓW | |||||||||
95 | Tartanus Kinga | Nieborów | 400 m | ZPO NIEBORÓW | opłacono | ||||
Znicz Pruszków | |||||||||
96 | Krutow Dawid | Pruszków | 400 m | Znicz Pruszków | opłacono | ||||
Znicz Pruszków/SP Boża Wola | |||||||||
97 | Żaczkiewicz Michał | Boża Wola | 1 km | Znicz Pruszków/SP Boża Wola | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
98 | Cichowska Joanna | Durąg | 5 km - nordic walking | ||||||
99 | Angowska Beata | Grodzisk mazowiecki | 1 km | opłacono | |||||
100 | Kotlarz Aleksander | Grodzisk Mazowiecki | 1 km | opłacono | |||||
101 | Mikoś Roman | Otwock | 5 km - nordic walking | opłacono | |||||
102 | Mikoś Teresa | Otwock | 5 km - nordic walking | opłacono | |||||
103 | Dąbrowska Monika | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | limit osiągnięty | |||||
104 | Terlikowski Wojciech | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
105 | Drogoszewska Magdalena | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
106 | Stankiewicz Dominik | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
107 | Pawiński Artur | Warszawa | 5 km | limit osiągnięty | |||||
108 | Pipirs Zofia | Bronisławów | 200 m | ||||||
109 | Deręcz Otylia | Bronisławów | 200 m | opłacono | |||||
110 | Deręcz Oliwia | Bronisławów | 200 m | opłacono | |||||
111 | Pikus Lena | Babice Nowe | 400 m | opłacono | |||||
112 | Gałązka Tomasz | Błonie | 5 km | opłacono | |||||
113 | Pietraszek Kacper | Grodzisk Maz | 1 km | opłacono | |||||
114 | Piatkowska Natalia | Baranów | 400 m | ||||||
115 | Kubicki Adam | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
116 | Wąsowicz Dominika | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
117 | Sarnowska Karolina | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
118 | Pietruszka Michał | Książenice | 5 km | limit osiągnięty | |||||
119 | Pietraszek Michał | Wólka Grodziska | 5 km | opłacono | |||||
120 | Pietraszek Joanna | Wólka Grodziska | 5 km | opłacono | |||||
121 | Buśkiewicz Marcin | Grodzisk Mazowiecki | 400 m | opłacono | |||||
122 | Buśkiewicz Arkadiusz | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
123 | Bugajski Jonasz | Gdańsk | 200 m | opłacono | |||||
124 | Bugajska Sonia | Gdańsk | 1 km - rolki | opłacono | |||||
125 | Bugajski Kornel | Gdańsk | 400 m | opłacono | |||||
126 | Rekus Zuzanna | Płock | 1 km | ||||||
127 | Kudlak Monika | Ruda | 5 km | limit osiągnięty | |||||
128 | Dąbrowski Andrzej | Józefów | 5 km | limit osiągnięty | |||||
129 | Matejek Marcin | Pruszków | 5 km | opłacono | |||||
130 | Żukowski Aleksander | Grodzisk Mazowiecki | 5 km - nordic walking | opłacono | |||||
131 | Żukowska Ewa | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
132 | Gryglas Magda | Nowy Dwór Maz. | 5 km | opłacono | |||||
133 | Gryglas Marcin | Nowy Dwór Maz. | 5 km | opłacono | |||||
134 | Troniarz Stanisław | Raszyn | 5 km - nordic walking | ||||||
135 | Mróz Mateusz | Komorów | 5 km | opłacono | |||||
136 | Zmysłowska Mróz Eliza | Komorów | 5 km | opłacono | |||||
137 | Bugajski Adam | Gdańsk | 5 km | opłacono | |||||
138 | Skowroński Ignacy | Dziekanów Polski | 1 km | opłacono | |||||
139 | Krysztofiak Artur | Bronisławów | 5 km | opłacono | |||||
140 | Przyk Krzysztof | Warszawa | 5 km - nordic walking | opłacono | |||||
141 | Petrykowski Marek | Grodzisk Mazowiecki | 5 km - nordic walking | ||||||
142 | Warchoł Łukasz | Warszawa | 10 km - rolki | opłacono | |||||
143 | Mróz Sebastian | Komorów | 5 km | opłacono | |||||
144 | Fedyna Maja | Grodzisk Mazowiecki | 200 m | opłacono | |||||
145 | Jakim Marcin | Grodzisk Mazowiecki | 5 km - nordic walking | ||||||
146 | Kompanowski Maciej | Grodzisk Mazowiecki | 200 m | ||||||
147 | Gnatowicz Jakub | Grodzisk mazowiecki | 200 m | opłacono | |||||
148 | Gnatowicz Szymon | Grodzisk mazowiecki | 200 m | opłacono | |||||
149 | MORGALLA JERZY | RUDY | 10 km - rolki | opłacono | |||||
150 | Rekus Zuzanna | Płock | 1 km - rolki | opłacono | |||||
pwpw sa | |||||||||
151 | mikina artur | warszawa | 5 km | pwpw sa | opłacono | ||||
Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów | |||||||||
152 | Umowski Rafał | Żyrardów | 5 km - nordic walking | Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów | opłacono |
Wyświetleń: 29269