Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomski Konrad | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
2 | Radomski Szymon | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
3 | Brzozowicz Aleksandra | Zielonczyn | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | opłacono |
4 | Morawska Agata | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
5 | Cieślak Ewa | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
6 | Gromada Piotr | Strzelce Górne | Polska | 750m Rocznik 2012 | SP 46 | Polska | opłacono |
7 | Kuras Dominika | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
8 | Słodownik Bartosz | Zielonka | Polska | 1000m Rocznik 2006 | Słodziaki | Polska | opłacono |
9 | Słodownik Julia | Zielonka | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Słodziaki | Polska | opłacono |
10 | Kołecki Marcin | Białe Błota | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
11 | Najdowska Julia | Lipniki | Polska | 1000m Rocznik 2011 | POLSKA | opłacono | |
12 | Skowronek Patryk | Kruszyn Krajeński | Polska | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
13 | Skowronek Nicole | Kruszyn Krajeński | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
14 | Mielcarska Natalia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2008 | MNM TEAM | Polska | opłacono |
15 | Cieślik Piotr | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła podstawowa nr 15 w Bydgoszczy | Australia | opłacono |
16 | Kubiak Dobrusia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy | Tanzania | opłacono |
17 | Nowak Leon | Osówiec | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Ams | Hiszpania | opłacono |
18 | Nowak Weronika | Osówiec | Polska | 1000m Rocznik 2009 | Ams | Hiszpania | opłacono |
19 | Lum Leon | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | |
20 | Wojtczak Natasza | Golub-dobrzyń | Polska | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
21 | Wojtczak Nestor | Golub-Dobrzyń | Polska | 1000m Rocznik 2009 | Polska | opłacono | |
22 | Jurek Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | sp. białe błota | Singapur | opłacono |
23 | Morzuchowski Olgierd | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | |
24 | Włodarczak Kacper | Przyłęki | Polska | 750m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
25 | Włodarczak Martyna | Przyłęki | Polska | 1000m Rocznik 2011 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
26 | Kobierecka Alicja | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | opłacono |
27 | Kowalewski Maksymilian | Bydgoszcz | Australia | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
28 | Moroszczak Lea | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2013 | UKS Błękitny Delfin | Polska | opłacono |
29 | Drociak Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | opłacono |
30 | Krzyżański Kacper | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2007 | MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SOKRATES | Włochy | opłacono |
31 | Krzyżańska Pola | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2009 | MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SOKRATES | Włochy | opłacono |
32 | Wolska Aleksandra | Wabcz | Polska | 1000m Rocznik 2008 | POLSKA | opłacono | |
33 | Wolska Patrycja | Wabcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | POLSKA | opłacono | |
34 | Walczak Witold | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa 64 | Polska | opłacono |
35 | Matuszewski Wojciech | Sadki | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Dobre Ludki w Sadkach | Polska | opłacono |
36 | Matuszewska Weronika | Sadki | Polska | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole Dobre Ludki w Sadkach | Polska | opłacono |
37 | Maćkowiak Aleksandra | Sadki | Polska | 750m Rocznik 2012 | SP Sadki | Polska | opłacono |
38 | Maćkowiak Bartłomiej | Sadki | Polska | 1000m Rocznik 2010 | SP Sadki | Polska | opłacono |
39 | Maćkowiak Oskar | Sadki | Polska | 1000m Rocznik 2008 | SP Sadki | Polska | opłacono |
40 | Grabowska Weronika | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Sp48 | Polska | opłacono |
41 | Kruszyńska Laura | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2015 | FordonRunners/TymbarkTeam | Polska | opłacono |
42 | Modnicki Natanael | Łochowo | Polska | 750m Rocznik 2012 | Sportis Łochowo | Polska | opłacono |
43 | Całczyński Miłosz | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
44 | Całczyńska Julia | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
45 | Klimkowska Adrianna | Murowaniec | Polska | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
46 | Kulas Franciszek | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono |
47 | BETAŃSKI Aleksander | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | |
48 | BETAŃSKI Antoni | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
49 | Fojut Marcel | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | |
50 | Milcer Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
51 | Krauze Pola | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
52 | Zieliński Jakub | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2009 | SP 64 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
53 | Góra Igor | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono |
54 | Tupikowska Jagna | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2008 | BKS Bydgoszcz | Konfederacja Irokezka | opłacono |
55 | Jarosz Viktoria | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2015 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
56 | Jarosz Amelia | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2015 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono |
57 | Janik Konrad | Zamość | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Football Academy Szubin | Chorwacja | opłacono |
58 | Zieliński Antoni | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | SP 64 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
59 | Pater Nina | Nakło nad Notecią | Polska | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
60 | Sypniewska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Sp 58 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
61 | Karska Martyna | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
62 | Karski Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
63 | Kapka Gracjan | Serock | Polska | 1000m Rocznik 2008 | SP Serock | Norwegia | opłacono |
64 | Borzyszkowski Jakub | Bydgoszcz | Dania | 750m Rocznik 2012 | SP nr 4 Bydgoszcz - STARY FORDON | Dania | opłacono |
65 | Ćwikła Wiktor | Potulice | Polska | 1000m Rocznik 2007 | Polska | opłacono | |
66 | Makowska Eliza | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2007 | Szkoła Podstawowa 64 | POLSKA | opłacono |
67 | Makowski Radosław | BYdgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa 64 | POLSKA | opłacono |
68 | Neumann Filip | Lisi Ogon | Polska | 750m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Portugalia | opłacono |
69 | Walczewska Oliwia | Żnin | Polska | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
70 | Walczewska Nadia | Żnin | Polska | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | |
71 | Ciesielski Kacper | Nakło nad Notecią | Polska | 750m Rocznik 2013 | Zespół szkolno-Przedszkolny nr 3 Nakło nad Notecią | Polska | opłacono |
72 | Busse Paulina | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | |
73 | Lipiński Franciszek | Toruń | Polska | 1000m Rocznik 2010 | SP 9 Toruń | Grecja | opłacono |
74 | Lipińska Maria | Toruń | Polska | 750m Rocznik 2014 | SP 9 Toruń | Kenia | opłacono |
75 | Malinowska Marta | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa im św Wojciecha w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
76 | Klawikowski Oskar | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Sp 17 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
77 | Dutkiewicz Ksawery | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | SP 12 Bydgoszcz | Rosja | opłacono |
78 | Kamiński Kajetan | BYDGOSZCZ | Polska | 750m Rocznik 2013 | Perpetuum Mobile | Polska | opłacono |
79 | Ostrowski Igor | Zielonka | Polska | 1000m Rocznik 2008 | BKS Bydgoszcz | Polska | opłacono |
80 | Osiński Stanisław | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2013 | Przedszkola nr.18 i #B3K | Polska | opłacono |
81 | Kowalczyk Róża | Tczew | Polska | 1000m Rocznik 2010 | HISZPANIA | opłacono | |
82 | Pestka Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2014 | Przedszkolnachatka.pl | Polska | opłacono |
83 | Wohlfeil Filip | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
84 | Lutoborski Filip | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | sp12 | Włochy | opłacono |
85 | Krzemkowska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | |
86 | Hojda Natalia | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | CZAR DZIECI | Hongkong | opłacono |
87 | Hojda Dorota | Bydgoszcz | Egipt | 750m Rocznik 2013 | Zespół szkół katolickich w Bydgoszczy | Egipt | opłacono |
88 | Hojda Maria | Bydgoszcz | Japonia | 1000m Rocznik 2011 | Zespół szkół katolickich w Bydgoszczy | Japonia | opłacono |
89 | Zarychta Wiktor | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
90 | Olszewski Filip | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Sp 32 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
91 | Ciążyński Tomasz | Sicienko | Polska | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
92 | Ciążyński Filip | Sicienko | Polska | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
93 | Ciążyński Dominik | Sicienko | Polska | 1000m Rocznik 2008 | Polska | opłacono | |
94 | Sobczak Adam | Zamosc | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | |
95 | Lange Marta | Sicienko | Polska | 1000m Rocznik 2008 | Zawisza bydgoszcz | Madagaskar | opłacono |
96 | Laszczkowski Antoni | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Ekolaki | Polska | opłacono |
97 | Laszczkowska Amelia | Bydgoszcz | Polska | 1000m Rocznik 2010 | Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
98 | Murawiec Filip | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | |
99 | Bojanowski Błażej | Bydgoszcz | Polska | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | |
100 | Hesselfalk Nicola | Dąbrówka Nowa | Polska | 750m Rocznik 2013 | aniołki | polska | opłacono |
Wyświetleń: 37503