"Waleczne Dzieciaki - Olimpijski Ogień" Bieg przygodowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
1 Szmidtke Szymon Osielsko 750m Rocznik 2013 Polska opłacono
2 Piętka Mateusz Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
3 Sobczak Adam Zamosc 500m Rocznik 2016 Polska opłacono
4 Szymczak Kuba Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
5 Krzemkowska Małgorzata Bydgoszcz 500m Rocznik 2015 Polska opłacono
6 Dankowski Adrian Bydgoszcz 1000m Rocznik 2011 Chorwacja opłacono
7 Stolarska Barbara Bydgoszcz 1000m Rocznik 2006 Polska opłacono
8 Przybylska Laura Bydgoszcz 750m Rocznik 2012 Mikronezja opłacono
9 Pólkowski Wojtek Bydgoszcz 500m Rocznik 2015 Brazylia opłacono
10 Kondek Stanisław Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
11 StolarskI Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2010 Polska opłacono
12 Ojdowska Emilia Kruszyn 750m Rocznik 2012 Polska opłacono
13 Malina Kajetan Bydgoszcz 750m Rocznik 2012 Polska opłacono
14 Miklas Lena Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
15 Przybylska Julia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2010 Norwegia opłacono
16 Malina Gustaw Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
17 Śliwiński Bartosz Bydgoszcz 500m Rocznik 2016 Polska opłacono
18 Lewandowska Kornelia Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
19 Głogowski Sebastian Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Albania opłacono
20 Malina Władysław Bydgoszcz 500m Rocznik 2017 Polska opłacono
21 Czerniak Jan Bydgoszcz 500m Rocznik 2016 Polska opłacono
22 Derebecka Antonina Bydgoszcz 500m Rocznik 2016 Polska 60.00 PLN
23 Gędek Nikodem Bydgoszcz 1000m Rocznik 2011 Polska opłacono
24 Chyba Nikodem Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
25 Gędek Zuzanna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2011 Polska opłacono
26 Nowak Dominik Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
27 Pupel Dawid Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Brazylia opłacono
28 Krzych Aleksandra Murowaniec 750m Rocznik 2014 WŁOCHY opłacono
29 Demyda Franek Sicienko 750m Rocznik 2014 Chorwacja opłacono
30 Demyda Tosia Sicienko 500m Rocznik 2016 Chorwacja opłacono
31 Nowak Zuzanna Janowice 750m Rocznik 2013 Belgia opłacono
32 Olszewska Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2007 Niderlandy opłacono
33 Krzych Alicja Murowaniec 500m Rocznik 2016 MIKRONEZJA opłacono
34 Nowak Filip Janowice 750m Rocznik 2014 Belgia opłacono
35 Bączkowski Karol Bydgoszcz 1000m Rocznik 2009 Polska opłacono
36 Majchrzak Nikodem Osówiec 750m Rocznik 2012 Polska opłacono
37 Ciążyński Dominik Sicienko 1000m Rocznik 2008 Polska opłacono
38 majchrzak Kornelia Osówiec 500m Rocznik 2016 Polska opłacono
39 Addante Witold Bydgoszcz 1000m Rocznik 2010 Włochy opłacono
40 Ciążyński Filip Sicienko 750m Rocznik 2012 Polska opłacono
41 Addante Maja Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Włochy opłacono
42 Ciążyński Tomasz Sicienko 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
43 Aleksiewicz Mikołaj Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
44 Zielińska Maria Bydgoszcz 500m Rocznik 2016 Polska 35.00 PLN
45 Kosakowski Leon Bydgoszcz 750m Rocznik 2013 Polska opłacono
46 Puziak Jan Białe Błota 500m Rocznik 2016 Polska opłacono
47 Jerchewicz Jędrzej Bydgoszcz 1000m Rocznik 2009 Portugalia opłacono
48 Strzyżewska Alisa Bydgoszcz 1000m Rocznik 2010 Turcja opłacono
49 Jerchewicz Tymon Bydgoszcz 750m Rocznik 2012 Brazylia opłacono
50 Strzyżewski Witold Bydgoszcz 750m Rocznik 2013 Francja opłacono
51 Puziak Julian Białe Błota 750m Rocznik 2012 Polska opłacono
52 Kasprowicz Laura BYDGOSZCZ 750m Rocznik 2012 Egipt opłacono
53 Wierzbińska Liwia Bydgoszcz 500m Rocznik 2015 Polska opłacono
54 Syrociak Nikodem Bydgoszcz 1000m Rocznik 2010 Polska opłacono
55 Wierzbińska Pola Bydgoszcz 1000m Rocznik 2010 Polska opłacono
56 Pietrowska Zuzanna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2009 Polska opłacono
57 Skibiński Aleksander Bydgoszcz 750m Rocznik 2013 Polska opłacono
58 Rudnikowska Zuzanna Bydgoszcz 500m Rocznik 2017 Polska opłacono
59 Piekut Kamil Bydgoszcz 1000m Rocznik 2011 Polska 50.00 PLN
60 Wojewoda Eryk Bydgoszcz 1000m Rocznik 2010 USA opłacono
61 Syrociak Leon Bydgoszcz 500m Rocznik 2016 Polska opłacono
62 Czyściecki Jakub Konin 750m Rocznik 2012 Polska 35.00 PLN
63 Wiśniewski Wiktor Bydgoszcz 1000m Rocznik 2007 Włochy opłacono
64 Wyszomirski Przemysław Bydgoszcz 500m Rocznik 2017 Polska opłacono
65 Wojewoda Sara Bydgoszcz 750m Rocznik 2012 Australia opłacono
66 Ludka Artur Bydgoscz 750m Rocznik 2013 Polska opłacono
67 Szczepański ADAM Bydgoszcz 750m Rocznik 2012 Włochy opłacono
68 Czepnik Bruno Bydgoszcz 750m Rocznik 2013 Polska 50.00 PLN
69 Czaplewski Mateusz Solec Kujawski 500m Rocznik 2017 Polska opłacono
70 Smaruj Gabriela Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
71 Czepnik Tymon Bydgoszcz 500m Rocznik 2015 Polska 50.00 PLN
72 Ludka Oskar BYDGOSZCZ 500m Rocznik 2016 Polska opłacono
73 Smaruj Marcelina Bydgoszcz 750m Rocznik 2012 Polska opłacono
74 Szczepaniak Dorota Bydgoszcz 500m Rocznik 2017 Polska opłacono
75 Pankanin Franciszek Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
76 Bojanowski Błażej Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Polska opłacono
77 Romanowski Tomasz Bydgoszcz 1000m Rocznik 2006 Czechy opłacono
78 Grabowski KUBA Bydgoszcz 750m Rocznik 2012 Polska opłacono
79 Pankanin Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2008 Polska opłacono
80 Kłosowska Maja Szubin 1000m Rocznik 2010 Grecja opłacono
81 Ryszkiewicz Bruno Bydgoszcz 750m Rocznik 2013 Polska opłacono
82 Szczepański Piotr Bydgoszcz 500m Rocznik 2015 Włochy opłacono
83 Manikowska Zuzanna Bydgoszcz 500m Rocznik 2015 Polska Bydgoszcz opłacono
84 Dranicka Łucja Bydgoszcz 750m Rocznik 2012 Polska 35.00 PLN
85 Manikowski Leon Bydgoszcz 500m Rocznik 2017 Polska opłacono
86 Kluczyńska Olga Bydgoszcz 750m Rocznik 2013 Stany Zjednoczone opłacono
87 Madziński Tymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2009 Polska opłacono
88 Dołkowska Nadia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2009 USA 35.00 PLN
89 Dranicka Maja Bydgoszcz 500m Rocznik 2017 Polska 35.00 PLN
90 Kątny Leon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2011 Francja opłacono
91 Wójcik Piotr Bydgoszcz 1000m Rocznik 2008 Hiszpania opłacono
92 Kluczyński Paweł Bydgoszcz 1000m Rocznik 2009 Niemcy opłacono
93 Wójcik Mikołaj Bydgoszcz 750m Rocznik 2013 USA opłacono
94 Umiński Tymoteusz Maksymilianowo 750m Rocznik 2013 Polska opłacono
95 Kowalewski Sebastian Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Dania opłacono
96 Zientara Antoni Maksymilianowo 500m Rocznik 2015 Polska opłacono
97 Grosiak Anna Bydgoszcz 750m Rocznik 2014 Holandia opłacono
98 Czerkawski Jeremi Bydgoszcz 750m Rocznik 2012 POLSKA 50.00 PLN
99 Vogel Marcus Bydgoszcz 750m Rocznik 2012 Polska opłacono
100 Podleśny Aleks Bydgoszcz 1000m Rocznik 2010 Anglia opłacono


Wyświetleń: 8166

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ