Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 Pory Roku w Cielu | |||||||||
1 | Stańczak Radosław | Białe Błota | 750m Rocznik 2013 | 4 Pory Roku w Cielu | Francja | opłacono | |||
4PoryRoku w Cielu | |||||||||
2 | Stachowski Adam | Władysławowo | 500m Rocznik 2015 | 4PoryRoku w Cielu | Dania | opłacono | |||
3 | Stachowski Stanisław | Władysławowo | 750m Rocznik 2013 | 4PoryRoku w Cielu | Dania | opłacono | |||
Akademia Mistrzow Sportu | |||||||||
4 | Krzysiak Lena | Murowaniec | 500m Rocznik 2015 | Akademia Mistrzow Sportu | POLSKA | opłacono | |||
5 | Krzysiak Hanna | Murowaniec | 750m Rocznik 2012 | Akademia Mistrzow Sportu | POLSKA | opłacono | |||
Ams | |||||||||
6 | Nowak Leon | Osówiec | 1000m Rocznik 2011 | Ams | Hiszpania | opłacono | |||
Ams | |||||||||
7 | Nowak Weronika | Osówiec | 1000m Rocznik 2009 | Ams | Hiszpania | opłacono | |||
BKS Bydgoszcz | |||||||||
8 | Tupikowska Jagna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | BKS Bydgoszcz | Konfederacja Irokezka | opłacono | |||
9 | Ostrowski Igor | Zielonka | 1000m Rocznik 2008 | BKS Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Budziak TEAM | |||||||||
10 | Budziak Mikołaj | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Budziak TEAM | Polska | opłacono | |||
CZAR DZIECI | |||||||||
11 | Hojda Natalia | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | CZAR DZIECI | Hongkong | opłacono | |||
Football Academy Szubin | |||||||||
12 | Janik Konrad | Zamość | 1000m Rocznik 2011 | Football Academy Szubin | Chorwacja | opłacono | |||
FordonRunners/TymbarkTeam | |||||||||
13 | Kruszyńska Laura | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | FordonRunners/TymbarkTeam | Polska | opłacono | |||
Fordonrunners | |||||||||
14 | WRZESIŃSKA Amelia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Fordonrunners | Polska | ||||
GardenFlora MTB Team | |||||||||
15 | Damski Kacper | Tryszczyn | 750m Rocznik 2012 | GardenFlora MTB Team | Kirgistan | ||||
16 | Damski Gabriel | Tryszczyn | 750m Rocznik 2012 | GardenFlora MTB Team | Uzbekistan | ||||
Gminne przedszkole Wróżka w Białych Błotach | |||||||||
17 | Strózik Laura | Białe Błota | 500m Rocznik 2015 | Gminne przedszkole Wróżka w Białych Błotach | Polska | opłacono | |||
Gwiazda Bydgoszcz | |||||||||
18 | Olechnowicz Maciej | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Gwiazda Bydgoszcz | Francja | opłacono | |||
Jaro Team | |||||||||
19 | Dąbrowski Kacper | Osielsko | 500m Rocznik 2015 | Jaro Team | Polska | ||||
Juventus Academy Bydgoszcz | |||||||||
20 | Kamiński Hubert | ZIELONKA | 1000m Rocznik 2011 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | ||||
21 | Kulas Franciszek | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
22 | Góra Igor | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
23 | Mazurkiewicz Michał | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Juventus Academy Bydgoszcz | POLSKA | opłacono | |||
24 | Bejenka Kacper | Zielonczyn | 750m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
25 | Krajewski Leon | BYDGOSZCZ | 750m Rocznik 2012 | Juventus Academy Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
KKKT Shoto Piła | |||||||||
26 | Konieczny Cezary | Białośliwie | 750m Rocznik 2012 | KKKT Shoto Piła | Japonia | opłacono | |||
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha | |||||||||
27 | Mueller Helena | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha | Polska | ||||
28 | Chwojnicki Piotr | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha | Polska | opłacono | |||
29 | Chwojnicka Zofia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha | Polska | opłacono | |||
30 | Białek Wojciech | Niemcz | 1000m Rocznik 2010 | Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha | Polska | opłacono | |||
31 | Tyburek Jagoda | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Katolicka Szkoła Podstawowa im. św.Wojciecha | Polska | opłacono | |||
Katolicka Szkoła podstawowa Bydgoszcz | |||||||||
32 | Łukasik Zofia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Katolicka Szkoła podstawowa Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | |||||||||
33 | Schmidt-Kozłowski ARTUR | Dąbrowa Chełmińska | 500m Rocznik 2015 | LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | PANAMA | opłacono | |||
Lokomotywa | |||||||||
34 | Chodorowska Zofia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Lokomotywa | Francja | opłacono | |||
MIELCAR TEAM | |||||||||
35 | Mielcarski Jakub | Solec Kujawski | 1000m Rocznik 2006 | MIELCAR TEAM | POLSKA | ||||
36 | Mielcarska Martyna | Solec Kujawski | 750m Rocznik 2014 | MIELCAR TEAM | POLSKA | ||||
37 | Mielcarska Katarzyna | Solec Kujawski | 750m Rocznik 2014 | MIELCAR TEAM | POLSKA | ||||
38 | Mielcarski Antoni | Solec Kujawski | 1000m Rocznik 2011 | MIELCAR TEAM | POLSKA | ||||
MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SOKRATES | |||||||||
39 | Krzyżański Kacper | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2007 | MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SOKRATES | Włochy | opłacono | |||
40 | Krzyżańska Pola | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SOKRATES | Włochy | opłacono | |||
41 | Stejka Jakub | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SOKRATES | ARGENTYNA | ||||
MNM TEAM | |||||||||
42 | Mielcarska Natalia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | MNM TEAM | Polska | opłacono | |||
Małe Przedszkole Koronowo | |||||||||
43 | Łosiński Nikodem | Wtelno | 750m Rocznik 2014 | Małe Przedszkole Koronowo | POLSKA | ||||
Morsy bez nazwy | |||||||||
44 | Koniczyńska Jowita | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Morsy bez nazwy | Polska | opłacono | |||
Muks 15 Bydgoszcz | |||||||||
45 | Brucka Julka | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2006 | Muks 15 Bydgoszcz | Irlandia | opłacono | |||
Muks Rekin | |||||||||
46 | Bandoch Marcel | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Muks Rekin | Polska | ||||
47 | Kirys Edward | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Muks Rekin | Rosja | opłacono | |||
48 | Jarzembski Wiktor | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Muks Rekin | Niemcy | opłacono | |||
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Z. Wodeckiego w Węgrowie | |||||||||
49 | Laskowski Ksawier | Nowa Wieś | 750m Rocznik 2014 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Z. Wodeckiego w Węgrowie | Polska | opłacono | |||
50 | Laskowski Kasjan | Nowa Wieś | 1000m Rocznik 2007 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Z. Wodeckiego w Węgrowie | Polska | opłacono | |||
Oddział Przedszkolny przy SP nr 34 w Bydgoszczy | |||||||||
51 | Król Dominika | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Oddział Przedszkolny przy SP nr 34 w Bydgoszczy | Polska | ||||
P66 | |||||||||
52 | Cioch Michalina | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | P66 | Polska | opłacono | |||
Perpetuum Mobile | |||||||||
53 | Kamiński Kajetan | BYDGOSZCZ | 750m Rocznik 2013 | Perpetuum Mobile | Polska | opłacono | |||
Podstawowa Osiek nad Notecią | |||||||||
54 | Komasa Stanisław | Osiek nad Notecią | 1000m Rocznik 2010 | Podstawowa Osiek nad Notecią | Polska | opłacono | |||
Predszkole nr 59 w Bydgoszczy | |||||||||
55 | Lijewski Wojciech | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Predszkole nr 59 w Bydgoszczy | Polska | ||||
Przedszkola nr.18 i #B3K | |||||||||
56 | Osiński Stanisław | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkola nr.18 i #B3K | Polska | opłacono | |||
57 | Potrzebowska Dagmara | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkola nr.18 i #B3K | POLSKA | opłacono | |||
Przedszkole | |||||||||
58 | Barczykowski Konrad | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole | Polska | opłacono | |||
Przedszkole "Motylek" | |||||||||
59 | Tyburek Julia | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole "Motylek" | Polska | opłacono | |||
Przedszkole 20 | |||||||||
60 | Dembiński Tymoteusz | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole 20 | Polska | opłacono | |||
61 | Florczykiewicz Jacek | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole 20 | Polska | opłacono | |||
Przedszkole 20 Bydgoszcz | |||||||||
62 | Pauka Antonina | BYDGOSZCZ | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole 20 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Przedszkole 28 Bydgoszcz | |||||||||
63 | Ziemska Karolina | Przyłęki | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole 28 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Przedszkole 58 | |||||||||
64 | Duszyński Jędrzej | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole 58 | Polska | opłacono | |||
65 | Duszyński Błażej | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole 58 | Polska | opłacono | |||
66 | Jarzyńska Helenka | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole 58 | Polska | ||||
Przedszkole 66 | |||||||||
67 | Urbańska Nina | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole 66 | Polska | opłacono | |||
68 | Nowotnik Tymon | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole 66 | Włochy | opłacono | |||
Przedszkole Alf | |||||||||
69 | Błażejewska Maja | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Alf | Włochy | opłacono | |||
Przedszkole Bajkolandia | |||||||||
70 | Kubiak Antoni | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Bajkolandia | Polska | opłacono | |||
Przedszkole DO RE MI | |||||||||
71 | Dzikowska Hanna | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole DO RE MI | Polska | opłacono | |||
72 | Czaplewski-Harkot Staś | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole DO RE MI | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Dobre Ludki w Sadkach | |||||||||
73 | Matuszewski Wojciech | Sadki | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Dobre Ludki w Sadkach | Polska | opłacono | |||
74 | Matuszewska Weronika | Sadki | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole Dobre Ludki w Sadkach | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Ekolaki | |||||||||
75 | Laszczkowski Antoni | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Ekolaki | Polska | opłacono | |||
76 | Pachut Zuzanna | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Ekolaki | Polska | opłacono | |||
77 | Zachorski Tymon | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Ekolaki | Japonia | ||||
78 | Markiewicz Wojciech | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole Ekolaki | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Ensino | |||||||||
79 | Dalak Xavier | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Przedszkole Ensino | Polska | ||||
80 | Dalak Amelia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole Ensino | Norwegia | opłacono | |||
Przedszkole Igus | |||||||||
81 | Marciniak Antek | Łochowice | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole Igus | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Jagódka | |||||||||
82 | Chwojnicki Adam | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole Jagódka | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Jarzębinka | |||||||||
83 | Magdziarz Staś | Przyłęki | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole Jarzębinka | Chorwacja | opłacono | |||
Przedszkole Kacperkowy Światek | |||||||||
84 | Brzozowicz Aleksandra | Zielonczyn | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Kacperkowy Światek | |||||||||
85 | Kobierecka Alicja | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | opłacono | |||
86 | Drociak Zuzanna | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | opłacono | |||
87 | Misiaszek Rita | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | opłacono | |||
88 | Kaczmarek Pola | Pawłówek | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Kolorowe Kredki | |||||||||
89 | Nastały Filip | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole Kolorowe Kredki | Dania | opłacono | |||
Przedszkole Kolorowe Kredki II | |||||||||
90 | Smyk Antonina | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kolorowe Kredki II | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Niepubliczne "Muchomorek" | |||||||||
91 | Sobolewska Julia | BYDGOSZCZ | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole Niepubliczne "Muchomorek" | Polska | ||||
Przedszkole Niepubliczne Bajka | |||||||||
92 | Kasperek Kaja | Niemcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole Niepubliczne Bajka | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Niepubliczne Promyczek | |||||||||
93 | Bogunia Pola | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole Niepubliczne Promyczek | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek | |||||||||
94 | Słowińska Blanka | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Promyczek w Bydgoszczy | |||||||||
95 | Fabrowska Oliwia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole Promyczek w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
96 | Pukownik Dawid | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Promyczek w Bydgoszczy | Chorwacja | opłacono | |||
Przedszkole Radość | |||||||||
97 | Jaskuła Jasiu | BYDGOSZCZ | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole Radość | USA | opłacono | |||
Przedszkole Radość | |||||||||
98 | Siwińska Martyna | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole Radość | Polska | opłacono | |||
99 | Rapicka Natalia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole Radość | Polska | opłacono | |||
100 | Siwińska Maja | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Radość | Polska | opłacono | |||
101 | Popiela Kinga | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole Radość | Polska | opłacono | |||
102 | Matyasik Radosław | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole Radość | Polska | opłacono | |||
103 | Ciesińska Adrianna | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole Radość | Polska | opłacono | |||
104 | Jaskuła Zuzia | BYDGOSZCZ | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole Radość | POLSKA | opłacono | |||
105 | Meller Franciszek | bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole Radość | polska | opłacono | |||
106 | Meller Stanisław | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole Radość | polska | opłacono | |||
Przedszkole STEP | |||||||||
107 | Niemczewski Alan | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Przedszkole STEP | Brazylia | opłacono | |||
Przedszkole Serduszko | |||||||||
108 | Kubiak Jan | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Serduszko | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Sezamkowe nr 1 | |||||||||
109 | Karnowska Karina | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole Sezamkowe nr 1 | Hiszpania | opłacono | |||
Przedszkole Sióstr Elżbietanek | |||||||||
110 | Kapeliński Aleksander | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | Polska | ||||
111 | Reder Szymon | Sicienko | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | POLSKA | opłacono | |||
Przedszkole Skrzat Bydgoszcz | |||||||||
112 | Potocki Piotr | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole Skrzat Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
113 | Kopczynski Piotr | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Skrzat Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
114 | Mioduszewski Jakub | Niemcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole Skrzat Bydgoszcz | Hiszpania | opłacono | |||
Przedszkole Tom Bombadil | |||||||||
115 | Jaciubek Marta | Grudziądz | 500m Rocznik 2017 | Przedszkole Tom Bombadil | Polska | opłacono | |||
116 | Jaciubek Antoni | Grudziądz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole Tom Bombadil | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Tęczowa Kraina | |||||||||
117 | Birski Marek | Niemcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Tęczowa Kraina | Polska | opłacono | |||
118 | Birska Zosia | Niemcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole Tęczowa Kraina | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Wróżka | |||||||||
119 | Błaszczyk Weronika | Murowaniec | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole Wróżka | Polska | opłacono | |||
Przedszkole Zaczarowany Zakątek | |||||||||
120 | Jaroć Maria | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole Zaczarowany Zakątek | Chorwacja | opłacono | |||
121 | Jaroć Karolina | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole Zaczarowany Zakątek | Chorwacja | opłacono | |||
122 | Lizik Zuzanna | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
123 | Aleksandrowicz Ryszard | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
Przedszkole korona murowaniec | |||||||||
124 | Ginter Antoni | Lipniki | 500m Rocznik 2017 | Przedszkole korona murowaniec | Polska | opłacono | |||
125 | Ginter Wiktor | Lipniki | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole korona murowaniec | Polska | opłacono | |||
Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek | |||||||||
126 | Nawrocka Natalia | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek | Polska | ||||
127 | Kawka Kacper | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 11 | |||||||||
128 | Smolarski Aleksander | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole nr 11 | Australia | opłacono | |||
129 | Smolarska Maria | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole nr 11 | Japonia | opłacono | |||
Przedszkole nr 12 | |||||||||
130 | Drążkowski Miłosz | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole nr 12 | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 20 | |||||||||
131 | Ostapkowicz Piotr | Przyłęki | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole nr 20 | Polska | opłacono | |||
132 | Talarek Szymon | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole nr 20 | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy | |||||||||
133 | Stejka Ewa | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy | PORTUGALIA | ||||
Przedszkole nr 43 | |||||||||
134 | Kołodziejski Jakub | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole nr 43 | Polska | ||||
Przedszkole nr 48 "Pod sosnami" | |||||||||
135 | Rudnikowski Jakub | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 48 "Pod sosnami" | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 49 | |||||||||
136 | Jezierski Oliwier | BYDGOSZCZ | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole nr 49 | Polska | opłacono | |||
Przedszkole nr 58 w Bydgoszczy | |||||||||
137 | BUSZMAN JULIAN | BYDGOSZCZ | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole nr 58 w Bydgoszczy | Madagaskar | opłacono | |||
Przedszkole nr 59 | |||||||||
138 | Pietkiewicz Julia | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole nr 59 | Barbados | opłacono | |||
139 | Lijewski Aleksander | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole nr 59 | Polska | ||||
Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia | |||||||||
140 | Szołtun Albert | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia | Polska | opłacono | |||
141 | Syrkiewicz Marcel | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia | Austria | opłacono | |||
Przedszkole publiczne nr 1 w Osielsku | |||||||||
142 | Czaplewska Helena | Niwy | 500m Rocznik 2017 | Przedszkole publiczne nr 1 w Osielsku | Polska | opłacono | |||
Przedszkole samorządowe Koronowo | |||||||||
143 | Kujawka Filip | Koronowo | 500m Rocznik 2015 | Przedszkole samorządowe Koronowo | Polska | opłacono | |||
Przedszkole w Osieku nad Notecią | |||||||||
144 | Komasa Lidia | Osiek nad Notecią | 750m Rocznik 2013 | Przedszkole w Osieku nad Notecią | Polska | opłacono | |||
Przedszkolna Chatka | |||||||||
145 | Kuczko-Kaniewska Zosia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkolna Chatka | Polska | opłacono | |||
Przedszkolnachatka.pl | |||||||||
146 | Pestka Maksymilian | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Przedszkolnachatka.pl | Polska | opłacono | |||
Pędzące Chomiki | |||||||||
147 | Iwaniuk Agata | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Pędzące Chomiki | Norwegia | opłacono | |||
Run4Fun | |||||||||
148 | Stępniak Kajetan | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Run4Fun | Hiszpania | ||||
149 | Stępniak Filip | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Run4Fun | Francja | ||||
SF Junior Nakło | |||||||||
150 | Stawicki Antoni | Nakło nad Notecią | 1000m Rocznik 2008 | SF Junior Nakło | Polska | opłacono | |||
SP 4 Bydgoszcz | |||||||||
151 | Podgóreczna Olga | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | SP 4 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP 9 Toruń | |||||||||
152 | Lipiński Franciszek | Toruń | 1000m Rocznik 2010 | SP 9 Toruń | Grecja | opłacono | |||
153 | Lipińska Maria | Toruń | 750m Rocznik 2014 | SP 9 Toruń | Kenia | opłacono | |||
SP 12 Bydgoszcz | |||||||||
154 | Dutkiewicz Ksawery | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | SP 12 Bydgoszcz | Rosja | opłacono | |||
SP 16 | |||||||||
155 | Cherek Tomasz | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 16 | Hiszpania | opłacono | |||
156 | Zachorski Antek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | SP 16 | Japonia | ||||
SP 16 Bydgoszcz | |||||||||
157 | Wójtowicz Weronika | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
158 | Stasiuk Marcelina | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
159 | Kosieniak Wiktor | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2007 | SP 16 Bydgoszcz | Chorwacja | opłacono | |||
160 | Kosieniak Weronika | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | SP 16 Bydgoszcz | Chorwacja | opłacono | |||
161 | Łukowski Stanisław | Tryszczyn | 750m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
162 | Tomaszewska Oliwia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
163 | Tomaszewska Wiktoria | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
164 | Łukowski Jan | Tryszczyn | 1000m Rocznik 2007 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
165 | Tyburek Jakub | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
166 | Wieczór Piotr | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
167 | Wieczór Filip | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | SP 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP 18 Bydgoszcz | |||||||||
168 | Lemański Jakub | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | SP 18 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP 20 Grudziądz | |||||||||
169 | Ściborowski Ignacy | Grudziądz | 500m Rocznik 2017 | SP 20 Grudziądz | Polska | opłacono | |||
170 | Ściborowski Nikodem | Grudziądz | 1000m Rocznik 2008 | SP 20 Grudziądz | Polska | opłacono | |||
171 | Ściborowski Filip | Grudziądz | 1000m Rocznik 2009 | SP 20 Grudziądz | Polska | opłacono | |||
172 | Ściborowski Jakub | Grudziądz | 1000m Rocznik 2006 | SP 20 Grudziądz | Polska | opłacono | |||
173 | Jaciubek Emilka | Grudziądz | 1000m Rocznik 2010 | SP 20 Grudziądz | Polska | opłacono | |||
174 | Procajło Jakub | Grudziądz | 1000m Rocznik 2010 | SP 20 Grudziądz | Papua Nowa Gwinea | opłacono | |||
175 | Procajło Dominik | Grudziądz | 1000m Rocznik 2008 | SP 20 Grudziądz | Papua Nowa Gwinea | opłacono | |||
SP 21 | |||||||||
176 | Sobociński Filip | Grudziądz | 1000m Rocznik 2008 | SP 21 | Filipiny | opłacono | |||
177 | Sobociński Kacper | Grudziądz | 1000m Rocznik 2010 | SP 21 | Polska | opłacono | |||
SP 31 Bydgoszcz | |||||||||
178 | Franczak Jan | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 31 Bydgoszcz | Brazylia | opłacono | |||
179 | Rafałko Eryk | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 31 Bydgoszcz | Chorwacja | opłacono | |||
180 | Zaborowski Marek | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 31 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP 32 | |||||||||
181 | Berndt Dominik | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | SP 32 | Polska | opłacono | |||
SP 34 | |||||||||
182 | Gapiński Hubert | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | SP 34 | Polska | ||||
183 | Gapińska Julianna | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | SP 34 | Polska | ||||
184 | Olechnowicz Aneta | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2006 | SP 34 | British Indian Ocean Territory | opłacono | |||
SP 37 | |||||||||
185 | Dykiel Oliwier | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | SP 37 | Polska | ||||
SP 44 „Muks Piętnastka” | |||||||||
186 | Zawadzki Mikołaj | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2007 | SP 44 „Muks Piętnastka” | Nepal | opłacono | |||
SP 45 | |||||||||
187 | Tomczak Karolina | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 45 | Polska | opłacono | |||
SP46 | |||||||||
188 | Kowalska Nina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2007 | SP46 | Polska | opłacono | |||
189 | Trochymiuk Lena | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2006 | SP46 | Polska | opłacono | |||
SP 46 | |||||||||
190 | Gromada Piotr | Strzelce Górne | 750m Rocznik 2012 | SP 46 | Polska | opłacono | |||
191 | Kubiak Nadia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | SP 46 | Polska | opłacono | |||
SP47 | |||||||||
192 | Wiatrowska Ewa | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | SP47 | Polska | opłacono | |||
193 | Wiatrowska Agata | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | SP47 | Polska | opłacono | |||
SP 56 w Bydgoszczy | |||||||||
194 | Mrotek Patryk | Kruszyn Krajeński | 1000m Rocznik 2008 | SP 56 w Bydgoszczy | San Marino | opłacono | |||
195 | Mrotek Mateusz | Kruszyn Krajeński | 1000m Rocznik 2010 | SP 56 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
SP 60 Bydgoszcz | |||||||||
196 | Włodarczak Kacper | Przyłęki | 750m Rocznik 2013 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
197 | Włodarczak Martyna | Przyłęki | 1000m Rocznik 2011 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
198 | Sitnik - Kopczyńska Nadia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
199 | Dembińska Pola | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
200 | Łukaszek Wojciech | BYDGOSZCZ (BYDGOSZCZ) | 1000m Rocznik 2009 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
201 | Łukaszek Aniela | BYDGOSZCZ (BYDGOSZCZ) | 750m Rocznik 2012 | SP 60 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
202 | Banach Sebastian | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | SP 60 Bydgoszcz | Japonia | opłacono | |||
203 | Mioduszewski Jan | Niemcz | 1000m Rocznik 2006 | SP 60 Bydgoszcz | Hiszpania | opłacono | |||
204 | Mioduszewski Paweł | Niemcz | 1000m Rocznik 2008 | SP 60 Bydgoszcz | Hiszpania | opłacono | |||
SP63 | |||||||||
205 | Cioch Mikołaj | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP63 | Polska | opłacono | |||
206 | Urbańska Ida | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | SP63 | Wielka Brytania | opłacono | |||
SP 64 Bydgoszcz | |||||||||
207 | Zieliński Jakub | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | SP 64 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
208 | Zieliński Antoni | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 64 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
209 | Kobierecki Sebastian | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 64 Bydgoszcz | Włochy | opłacono | |||
210 | Misiaszek Ada | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 64 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
211 | Kolasiński Kazimierz | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | SP 64 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
SP 65 | |||||||||
212 | Nowotnik Borys | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | SP 65 | Polska | opłacono | |||
213 | Hałas Michał | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 65 | Hiszpania | opłacono | |||
SP 65 w Bydgoszczy | |||||||||
214 | Czyżak Antoni | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | SP 65 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
SP 66 | |||||||||
215 | Wilczynska Aleksandra | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 66 | polska | ||||
216 | Kubiak Aleksandra | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP 66 | Polska | opłacono | |||
SP 66 „Iskra” | |||||||||
217 | Zawadzki Miłosz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | SP 66 „Iskra” | Argentyna | opłacono | |||
SP MAKSYMILIANOWO | |||||||||
218 | PIERZYŃSKA NATALIA | Żołędowo | 1000m Rocznik 2009 | SP MAKSYMILIANOWO | Polska | opłacono | |||
219 | PIERZYŃSKA PATRYCJA | Żołędowo | 750m Rocznik 2012 | SP MAKSYMILIANOWO | Polska | opłacono | |||
220 | WIATR JOANNA | Żołędowo | 750m Rocznik 2012 | SP MAKSYMILIANOWO | Włochy | opłacono | |||
221 | WIATR KAMILA | Żołędowo | 750m Rocznik 2014 | SP MAKSYMILIANOWO | Japonia | opłacono | |||
SP Rynarzewo | |||||||||
222 | Drygas Magda | Rynarzewo | 1000m Rocznik 2007 | SP Rynarzewo | Polska | opłacono | |||
223 | Smolińska Maja | Szkocja | 500m Rocznik 2015 | SP Rynarzewo | Polska | opłacono | |||
SP Sadki | |||||||||
224 | Maćkowiak Aleksandra | Sadki | 750m Rocznik 2012 | SP Sadki | Polska | opłacono | |||
225 | Maćkowiak Bartłomiej | Sadki | 1000m Rocznik 2010 | SP Sadki | Polska | opłacono | |||
226 | Maćkowiak Oskar | Sadki | 1000m Rocznik 2008 | SP Sadki | Polska | opłacono | |||
SP Serock | |||||||||
227 | Kapka Gracjan | Serock | 1000m Rocznik 2008 | SP Serock | Norwegia | opłacono | |||
SPTS Bydgoszcz | |||||||||
228 | Szamocki Marek | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SPTS Bydgoszcz | Nepal | ||||
229 | Szamocki Krzysztof | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | SPTS Bydgoszcz | Meksyk | ||||
SP nr 4 Bydgoszcz - STARY FORDON | |||||||||
230 | Borzyszkowski Jakub | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SP nr 4 Bydgoszcz - STARY FORDON | Dania | opłacono | |||
SP nr 32 Bydgoszcz | |||||||||
231 | Popiela Julia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | SP nr 32 Bydgoszcz | Wielka Brytania | opłacono | |||
SP nr 34 | |||||||||
232 | Frasz Aleksander | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | SP nr 34 | Polska | ||||
SP nr 34 w Bydgoszczy | |||||||||
233 | Król Aleksandra | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | SP nr 34 w Bydgoszczy | Polska | ||||
SP w Brzozie | |||||||||
234 | Magdziarz Jaś | Przyłęki | 750m Rocznik 2012 | SP w Brzozie | Portugalia | opłacono | |||
SP w Niemczu | |||||||||
235 | Kasperek Oliwia | Niemcz | 1000m Rocznik 2011 | SP w Niemczu | Polska | opłacono | |||
SP ŻOŁĘDOWO | |||||||||
236 | Rzepecka Lena | Żołędowo | 750m Rocznik 2012 | SP ŻOŁĘDOWO | Polska | opłacono | |||
SP ŻOŁĘDOWO | |||||||||
237 | Rzepecka Maja | Żołędowo | 1000m Rocznik 2009 | SP ŻOŁĘDOWO | Polska | opłacono | |||
SZKOLA PODSTAWOWA BR 14 BYDGOSZCZ | |||||||||
238 | Matkowska Julia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | SZKOLA PODSTAWOWA BR 14 BYDGOSZCZ | POLSKA | opłacono | |||
Sicienko | |||||||||
239 | Stefaniak Kasjan | Sicienko | 750m Rocznik 2013 | Sicienko | Polska | opłacono | |||
Sp2 Koronowo | |||||||||
240 | Jarnath Szymon | Nowy Dwór | 1000m Rocznik 2011 | Sp2 Koronowo | POLSKA | opłacono | |||
Sp 17 Bydgoszcz | |||||||||
241 | Klawikowski Oskar | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Sp 17 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Sp 19 Bydgoszcz | |||||||||
242 | Osińska Aleksandra | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Sp 19 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
243 | Osiński Olaf | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Sp 19 Bydgoszcz | Wielka Brytania | opłacono | |||
Sp20 Bydgoszcz | |||||||||
244 | Samek Nikodem | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Sp20 Bydgoszcz | Polska | ||||
Sp21 | |||||||||
245 | Radomski Jakub | Grudziądz | 1000m Rocznik 2011 | Sp21 | Burkina Faso | opłacono | |||
Sp 25 Bydgoszcz | |||||||||
246 | Piotrowski Jan | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Sp 25 Bydgoszcz | USA | opłacono | |||
247 | Zabiełło Michał | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Sp 25 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Sp 32 Bydgoszcz | |||||||||
248 | Olszewski Filip | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Sp 32 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Sp34 Bydgoszcz | |||||||||
249 | Florjańczyk Tymon | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Sp34 Bydgoszcz | Hiszpania | opłacono | |||
250 | Florjańczyk Antonina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Sp34 Bydgoszcz | Hiszpania | opłacono | |||
Sp 36 w Bydgoszczy | |||||||||
251 | Rudak Alica | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Sp 36 w Bydgoszczy | Francja | ||||
252 | Duszyński Krystian | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Sp 36 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
253 | BUSZMAN MAKS | BYDGOSZCZ | 750m Rocznik 2012 | Sp 36 w Bydgoszczy | Madagaskar | opłacono | |||
Sp 38 | |||||||||
254 | Gajoch Weronika | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Sp 38 | Stany Zjednoczone | opłacono | |||
Sp45 | |||||||||
255 | Nyka Marcin | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Sp45 | Polska | opłacono | |||
Sp48 | |||||||||
256 | Grabowska Weronika | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Sp48 | Polska | opłacono | |||
Sp 58 w Bydgoszczy | |||||||||
257 | Sypniewska Wiktoria | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Sp 58 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Sp 63 bydgoszcz | |||||||||
258 | Janczewska Hania | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Sp 63 bydgoszcz | Madagaskar | opłacono | |||
Sp64 | |||||||||
259 | Kaczmarek Zuzanna | Pawłówek | 750m Rocznik 2012 | Sp64 | Polska | opłacono | |||
Sp67 | |||||||||
260 | Leśniak Mateusz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Sp67 | Czarnogóra | opłacono | |||
Sp nr 12 | |||||||||
261 | Szymkowski Kacper | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Sp nr 12 | Polska | opłacono | |||
Sp nr 20 w Grudziądzu | |||||||||
262 | Goss Antonina | Grudziądz | 750m Rocznik 2012 | Sp nr 20 w Grudziądzu | Polska | opłacono | |||
263 | Domachowska LAURA | Grudziądz | 1000m Rocznik 2008 | Sp nr 20 w Grudziądzu | Polska | opłacono | |||
264 | Drabiniak Blanka | Grudziądz | 750m Rocznik 2012 | Sp nr 20 w Grudziądzu | Polska | opłacono | |||
Sp nr 64 Bydgoszcz | |||||||||
265 | Drążkowska Lena | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Sp nr 64 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
266 | Gmiński Paweł | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Sp nr 64 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Sportis Łochowo | |||||||||
267 | Modnicki Natanael | Łochowo | 750m Rocznik 2012 | Sportis Łochowo | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa 35 | |||||||||
268 | Kalinowski Igor | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa 35 | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa 63 w Bydgoszczy | |||||||||
269 | Dębczyńska Maja | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa 63 w Bydgoszczy | Stany Zjednoczone | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa 64 | |||||||||
270 | Walczak Witold | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa 64 | Polska | opłacono | |||
271 | Makowska Eliza | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2007 | Szkoła Podstawowa 64 | POLSKA | opłacono | |||
272 | Makowski Radosław | BYdgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa 64 | POLSKA | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa 65 | |||||||||
273 | Kołodziejska Julia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa 65 | Polska | ||||
274 | Czeleń Olaf | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa 65 | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa Dobrcz | |||||||||
275 | Smoliński Mateusz | Dobrcz | 1000m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa Dobrcz | Polska | opłacono | |||
276 | Smoliński Jacek | Dobrcz | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa Dobrcz | Włochy | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa Rynarzewo | |||||||||
277 | Smoliński Adam | Szkocja | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa Rynarzewo | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | |||||||||
278 | Neumann Filip | Lisi Ogon | 750m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Portugalia | opłacono | |||
279 | Pietrzykowski Marcin | Łochowo | 1000m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Hiszpania | opłacono | |||
280 | Pietrzykowski Jacek | Łochowo | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Łochowie | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa im św Wojciecha w Bydgoszczy | |||||||||
281 | Malinowska Marta | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa im św Wojciecha w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr.4 w Bydgoszczy | |||||||||
282 | Dankowska Julia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr.4 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 1 Solec Kujawski | |||||||||
283 | Czaplewska Lilianna | Solec Kujawski | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 1 Solec Kujawski | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | |||||||||
284 | Kazimierska Lena | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | Polska | ||||
285 | Poterek Wiktor | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | Wielka Brytania | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy | |||||||||
286 | Cichowski Aleksander | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy | Albania | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 14 | |||||||||
287 | Pietkiewicz Dominik | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 14 | Zambia | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy | |||||||||
288 | Kubiak Dobrusia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy | Tanzania | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | |||||||||
289 | Malinowski Mikołaj | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy | POLSKA | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 28 w Bydgoszczy | |||||||||
290 | Niemczewska Nikola | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa nr 28 w Bydgoszczy | Francja | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 34 w Bydgoszczy | |||||||||
291 | Król Piotr | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 34 w Bydgoszczy | Polska | ||||
Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy | |||||||||
292 | Jarzyński Franek | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy | Polska | ||||
293 | Kiełpikowski Oliwier | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | |||||||||
294 | Zarychta Wiktor | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
295 | Kunicka Luiza | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy | Hiszpania | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 41 | |||||||||
296 | Błażejewska Anna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa nr 41 | Węgry | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 45 | |||||||||
297 | Kruszyński Alan | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 45 | Polska | ||||
298 | Chłond Blanka | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa nr 45 | Polska | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa numer 38 w Bydgoszczy | |||||||||
299 | Pukownik Łukasz | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa numer 38 w Bydgoszczy | Chorwacja | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa w Strzelcach Górnych | |||||||||
300 | Czyżak Jagna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa w Strzelcach Górnych | Wielka Brytania | opłacono | |||
Szkoła podstawawo nr 16 | |||||||||
301 | Wojciechowski Hubert | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła podstawawo nr 16 | Polska | opłacono | |||
302 | Głatkowski Kacper | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła podstawawo nr 16 | Polska | opłacono | |||
303 | Markiewicz Kacper | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Szkoła podstawawo nr 16 | Polska | opłacono | |||
304 | Gulska Jagoda | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Szkoła podstawawo nr 16 | Great Britain | opłacono | |||
Szkoła podstawowa nr 1 | |||||||||
305 | Olszewski Tomek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła podstawowa nr 1 | Antigua i Barbuda | opłacono | |||
306 | Kufel Agata | Koronowo | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła podstawowa nr 1 | Polska | opłacono | |||
307 | Kujawka Aleksander | Koronowo | 1000m Rocznik 2011 | Szkoła podstawowa nr 1 | Polska | opłacono | |||
Szkoła podstawowa nr 2 | |||||||||
308 | Kujawka Roksana | Koronowo | 1000m Rocznik 2008 | Szkoła podstawowa nr 2 | Polska | opłacono | |||
309 | Oleszko Natan | Koronowo | 1000m Rocznik 2009 | Szkoła podstawowa nr 2 | Japonia | opłacono | |||
Szkoła podstawowa nr 15 | |||||||||
310 | Jasiński Michał | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Szkoła podstawowa nr 15 | Polska | opłacono | |||
311 | Chodorowski Szymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2007 | Szkoła podstawowa nr 15 | Francja | opłacono | |||
Szkoła podstawowa nr 15 w Bydgoszczy | |||||||||
312 | Cieślik Piotr | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła podstawowa nr 15 w Bydgoszczy | Australia | opłacono | |||
Szkoła podstawowa nr 16 | |||||||||
313 | Jasińska Karolina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Szkoła podstawowa nr 16 | Polska | opłacono | |||
Szkoła podstawowa w Serocku | |||||||||
314 | Stoiński Filip | Łowinek | 1000m Rocznik 2009 | Szkoła podstawowa w Serocku | Polska | opłacono | |||
Słodziaki | |||||||||
315 | Słodownik Bartosz | Zielonka | 1000m Rocznik 2006 | Słodziaki | Polska | opłacono | |||
316 | Słodownik Julia | Zielonka | 1000m Rocznik 2011 | Słodziaki | Polska | opłacono | |||
UKS Błękitny Delfin | |||||||||
317 | Moroszczak Lea | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | UKS Błękitny Delfin | Polska | opłacono | |||
UKS Skrwa Skrwilno | |||||||||
318 | Lewandowski Tomasz | Skrwilno | 750m Rocznik 2014 | UKS Skrwa Skrwilno | Polska | opłacono | |||
319 | Lewandowski Tymon | Skrwilno | 750m Rocznik 2012 | UKS Skrwa Skrwilno | Polska | opłacono | |||
Unicorn | |||||||||
320 | Adach Iga | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Unicorn | Polska | opłacono | |||
Wisełka Fordon | |||||||||
321 | Wyżgowski Paweł | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Wisełka Fordon | Polska | opłacono | |||
ZESPOLAKI | |||||||||
322 | Jarosz Viktoria | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono | |||
323 | Jarosz Amelia | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono | |||
324 | Otlewski Franek | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono | |||
325 | Powała Zofia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono | |||
326 | Powała Karolina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono | |||
327 | Badowski Konrad | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | ZESPOLAKI | Polska | opłacono | |||
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 w Bydgoszczy | |||||||||
328 | Słomczewska Maja | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
ZSiP 1 Bydgoszcz | |||||||||
329 | Siedlecki Aleksander | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | ZSiP 1 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
Zawisza Bydgoszcz | |||||||||
330 | Rozmarynowski Oliwier | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Zawisza Bydgoszcz | Finlandia | opłacono | |||
331 | Cyckowska Blanka | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Zawisza Bydgoszcz | Madagaskar | opłacono | |||
Zawisza bydgoszcz | |||||||||
332 | Lange Marta | Sicienko | 1000m Rocznik 2008 | Zawisza bydgoszcz | Madagaskar | opłacono | |||
333 | Brucki Kacper | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Zawisza bydgoszcz | Portugalia | opłacono | |||
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 | |||||||||
334 | Łukasiewicz Maja | bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 | Polska | opłacono | |||
Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy | |||||||||
335 | Laszczkowska Amelia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
336 | Mocny Aleksander | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
337 | Czarnecki Antoni | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Zespół szkolno-Przedszkolny nr 3 Nakło nad Notecią | |||||||||
338 | Ciesielski Kacper | Nakło nad Notecią | 750m Rocznik 2013 | Zespół szkolno-Przedszkolny nr 3 Nakło nad Notecią | Polska | opłacono | |||
Zespół szkolno przedszkolny nr 1 | |||||||||
339 | Kasiorek Kacper | BYDGOSZCZ | 500m Rocznik 2016 | Zespół szkolno przedszkolny nr 1 | Polska | opłacono | |||
Zespół szkolny przedszkolny nr 1 | |||||||||
340 | FALKIEWICZ Jakub | BYDGOSZCZ | 1000m Rocznik 2010 | Zespół szkolny przedszkolny nr 1 | Polska | opłacono | |||
Zespół szkół katolickich w Bydgoszczy | |||||||||
341 | Hojda Dorota | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Zespół szkół katolickich w Bydgoszczy | Egipt | opłacono | |||
342 | Hojda Maria | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Zespół szkół katolickich w Bydgoszczy | Japonia | opłacono | |||
343 | Konieczny Antonina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Zespół szkół katolickich w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Zs16 Bydgoszcz | |||||||||
344 | Gołofit Szymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Zs16 Bydgoszcz | Polska | opłacono | |||
345 | Gołofit Martyna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Zs16 Bydgoszcz | P0lska | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
346 | Radomski Konrad | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
347 | Radomski Szymon | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
348 | Morawska Agata | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
349 | Cieślak Ewa | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
350 | Kuras Dominika | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
351 | Kołecki Marcin | Białe Błota | 1000m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
352 | Najdowska Julia | Lipniki | 1000m Rocznik 2011 | POLSKA | opłacono | ||||
353 | Skowronek Patryk | Kruszyn Krajeński | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
354 | Skowronek Nicole | Kruszyn Krajeński | 1000m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
355 | Lum Leon | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
356 | Wojtczak Natasza | Golub-dobrzyń | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
357 | Wojtczak Nestor | Golub-Dobrzyń | 1000m Rocznik 2009 | Polska | opłacono | ||||
358 | Morzuchowski Olgierd | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
359 | Gontarz Rozalia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Polska | |||||
360 | Gontarz Nikodem | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | |||||
361 | Kowalewski Maksymilian | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
362 | Kępińska Wiktoria | Warszawa | 1000m Rocznik 2011 | Polska | |||||
363 | Wolska Aleksandra | Wabcz | 1000m Rocznik 2008 | POLSKA | opłacono | ||||
364 | Wolska Patrycja | Wabcz | 1000m Rocznik 2011 | POLSKA | opłacono | ||||
365 | Mogilnicki Filip | Gródek | 500m Rocznik 2015 | Polska | |||||
366 | Mogilnicka Nadia | Gródek | 1000m Rocznik 2010 | Polska | |||||
367 | Grochowski Jan | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | |||||
368 | Całczyński Miłosz | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
369 | Całczyńska Julia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
370 | Klimkowska Adrianna | Murowaniec | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
371 | BETAŃSKI Aleksander | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
372 | BETAŃSKI Antoni | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
373 | Fojut Marcel | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
374 | Milcer Zuzanna | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
375 | Krauze Pola | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
376 | Danielek Lilianna | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Ukraina | |||||
377 | Pater Nina | Nakło nad Notecią | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
378 | Karska Martyna | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
379 | Karski Mateusz | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
380 | Ćwikła Wiktor | Potulice | 1000m Rocznik 2007 | Polska | opłacono | ||||
381 | Walczewska Oliwia | Żnin | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
382 | Walczewska Nadia | Żnin | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
383 | Busse Paulina | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
384 | Kowalczyk Róża | Tczew | 1000m Rocznik 2010 | HISZPANIA | opłacono | ||||
385 | Wohlfeil Filip | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
386 | Krzemkowska Małgorzata | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
387 | Ciążyński Tomasz | Sicienko | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
388 | Ciążyński Filip | Sicienko | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
389 | Ciążyński Dominik | Sicienko | 1000m Rocznik 2008 | Polska | opłacono | ||||
390 | Sobczak Adam | Zamosc | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
391 | Murawiec Filip | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
392 | Bojanowski Błażej | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
393 | Dranicka Maja | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | |||||
394 | Dranicka Łucja | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | |||||
395 | Ryszkiewicz Bruno | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
396 | Wyszomirski Przemysław | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
397 | RybakowskI Olivier | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
398 | Grubba Paula | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | San Escobar | opłacono | ||||
399 | Modrakowski Nikodem | Maksymilianowo | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
400 | Dołkowska Nadia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | USA | |||||
401 | Dzieszyński Maciej | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
402 | Dzieszyńska Marta | Bdgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
403 | Stepa Dawid | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
404 | Syrociak Leon | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
405 | Syrociak Nikodem | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | ||||
406 | Kasprowicz Laura | BYDGOSZCZ | 750m Rocznik 2012 | Egipt | opłacono | ||||
407 | Kuczyniecka Kaja | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | ||||
408 | Kuczyniecka Ewa | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2006 | Polska | opłacono | ||||
409 | Suś Łucja | Radzim | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
410 | Suś Cezary | Radzim | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
411 | Okoński Stefan | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
412 | Okońska Wanda | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
413 | Siekierkowska Natalia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | San Escobar | opłacono | ||||
414 | Siekierkowski Filip | Ostromecko | 500m Rocznik 2015 | San Escobar | opłacono | ||||
415 | Szczepaniak Dorota | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
416 | Czepnik Tymon | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | |||||
417 | Czepnik Bruno | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | |||||
418 | Czyściecki Jakub | Konin | 750m Rocznik 2012 | Polska | |||||
419 | Ojdowska Emilia | Kruszyn | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
420 | Piętka Mateusz | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
421 | Szmidtke Szymon | Osielsko | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
422 | Piętka Mikołaj | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
423 | Szmidtke Oskar | Osielsko | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
424 | Hermanowski Wojciech | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Japonia | opłacono | ||||
425 | Hermanowska Ewa | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Tajlandia | opłacono | ||||
426 | Kwiatkowski Oliwier | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
427 | Mańczak Wojciech | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
428 | Krysztoforska Zofia | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
429 | Mietkiewicz Liwia | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
430 | Mietkiewicz Mia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
431 | han kacper | białe błota | 1000m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
432 | Krzych Alicja | Murowaniec | 500m Rocznik 2016 | MIKRONEZJA | opłacono | ||||
433 | Krzych Aleksandra | Murowaniec | 750m Rocznik 2014 | WŁOCHY | opłacono | ||||
434 | Saganowski Maksymilian | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
435 | Banach Julia | Witoldowo | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
436 | Skibiński Aleksander | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
437 | Pietrowska Zuzanna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Polska | opłacono | ||||
438 | Sporny Tymoteusz | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
439 | Wojewoda Sara | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Australia | opłacono | ||||
440 | Wojewoda Eryk | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | USA | opłacono | ||||
441 | Bączkowski Karol | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Polska | opłacono | ||||
442 | Białek Jan | Niemcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
443 | Sztuba Julia | Białe Błota | 1000m Rocznik 2011 | Polska | |||||
444 | Białek Maria | Niemcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
445 | Sztuba Paweł | Białe Błota | 1000m Rocznik 2011 | Polska | |||||
446 | Sztuba Adam | Białe Błota | 1000m Rocznik 2010 | Polska | |||||
447 | Skowron Tomasz | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
448 | KIERZEK NIKOLETTA | BYDGOSZCZ | 750m Rocznik 2012 | ARABIA SAUDYJSKA | opłacono | ||||
449 | Joppek Kacper | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
450 | Pikulik Gracjan | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Szkocja | opłacono | ||||
451 | Rudnikowska Zuzanna | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
452 | Czerkawska Hanna | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | POLSKA | |||||
453 | Czerkawski Jeremi | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | POLSKA | |||||
454 | Wacławski Piotr | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Argentyna | opłacono | ||||
455 | Wierzbińska Pola | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | ||||
456 | Wierzbińska Liwia | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
457 | Addante Maja | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Włochy | opłacono | ||||
458 | Addante Witold | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Włochy | opłacono | ||||
459 | Jankowska Zosia | Ostromecko | 1000m Rocznik 2011 | San Escobar | opłacono | ||||
460 | Jankowski Gustaw | Ostromecko | 750m Rocznik 2014 | San Escobar | opłacono | ||||
461 | Tomaszewska Amelia | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
462 | Milner Tadzik | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | San Escobar | opłacono | ||||
463 | Milner Staś | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | San Escobar | opłacono | ||||
464 | Binder Piotr | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
465 | Binder Maciej | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | ||||
466 | Binder Maja | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Polska | opłacono | ||||
467 | Barlik Laura | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
468 | Grugel Stefan | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
469 | Grugel Jan | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | POLSKA | opłacono | ||||
470 | Grugel Paweł | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
471 | Nowak Dominik | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
472 | Bojałkowska Zofia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Polska | opłacono | ||||
473 | Grodzki Jan | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Holandia | opłacono | ||||
474 | Bojałkowski Stanisław | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
475 | Różański Hubert | Janowice | 500m Rocznik 2015 | Belgia | opłacono | ||||
476 | Olszewska Oliwia | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2007 | Niderlandy | opłacono | ||||
477 | Jasiak Adam | Solec Kujawski | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
478 | Jasiak Alicja | Solec Kujawski | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
479 | Aleksiewicz Mikołaj | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
480 | Bubnowski Karol | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Polska | |||||
481 | Bubnowska Iga | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | |||||
482 | Derebecka Antonina | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | |||||
483 | Nowacki Cyprian | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
484 | Grabowski Krystian | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
485 | Grabowska Blanka | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Polska | opłacono | ||||
486 | Montowski Jeremi | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
487 | majchrzak Kornelia | Osówiec | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
488 | Majchrzak Nikodem | Osówiec | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
489 | Smaruj Marcelina | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
490 | Smaruj Gabriela | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
491 | Madziński Tymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Polska | opłacono | ||||
492 | Krzemkowska Barbara | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | |||||
493 | Salamon Franciszek | Grudziądz | 500m Rocznik 2017 | polska | opłacono | ||||
494 | Salamon Zuzanna | Grudziadz | 500m Rocznik 2015 | polska | opłacono | ||||
495 | Salamon Jan | Grudziądz | 750m Rocznik 2012 | polska | opłacono | ||||
496 | Jaroszewska Maria | Tryszczyn | 1000m Rocznik 2007 | Francja | opłacono | ||||
497 | Jaroszewski Antoni | Tryszczyn | 750m Rocznik 2012 | Francja | opłacono | ||||
498 | Kluczyński Paweł | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Niemcy | opłacono | ||||
499 | Kluczyńska Olga | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Stany Zjednoczone | opłacono | ||||
500 | Ludka Oskar | BYDGOSZCZ | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
501 | Ludka Artur | Bydgoscz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
502 | Korziński Kacper | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Dania | opłacono | ||||
503 | Bursztyńska Oliwia | Borówno | 500m Rocznik 2015 | POLSKA | opłacono | ||||
504 | Bursztyński Oskar | Borówno | 750m Rocznik 2013 | POLSKA | opłacono | ||||
505 | Kazimierczak Antoni | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
506 | Vogel Marcus | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
507 | Grosiak Anna | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Holandia | opłacono | ||||
508 | Nowacki Szymon | Kruszyn | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
509 | Dahlmann Lidia | Świecie | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
510 | Romanowski Tomasz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2006 | Czechy | opłacono | ||||
511 | Rafałko Ines | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Chorwacja | opłacono | ||||
512 | Hetman Matylda | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Holandia | opłacono | ||||
513 | Kołodziejska Lilianna | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | |||||
514 | Hetman Klara | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
515 | Glazik Ignacy | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Włochy | opłacono | ||||
516 | Kuśpa Adrianna | Kołaczkowo | 1000m Rocznik 2010 | Polska | opłacono | ||||
517 | Kondek Stanisław | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
518 | Balcer Stanisław | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | |||||
519 | Balcer Franciszek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Polska | |||||
520 | Klomfas Maciej | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Mozambik | opłacono | ||||
521 | Stańczak Grzegorz | Białe Błota | 500m Rocznik 2017 | Hiszpania | opłacono | ||||
522 | Sadowski Michał | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2007 | Dania | opłacono | ||||
523 | Nalewalski Szymon | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Dania | opłacono | ||||
524 | Szatkowska Lena | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
525 | Pawlewska Klara | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
526 | Manikowski Leon | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
527 | Manikowska Zuzanna | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Polska Bydgoszcz | opłacono | ||||
528 | Szczepański Piotr | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Włochy | opłacono | ||||
529 | Pankanin Aleksander | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Polska | opłacono | ||||
530 | Pankanin Franciszek | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
531 | Szczepański ADAM | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Włochy | opłacono | ||||
532 | Strzyżewski Witold | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Francja | opłacono | ||||
533 | Strzyżewska Alisa | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Turcja | opłacono | ||||
534 | Kosakowski Leon | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
535 | Malina Władysław | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
536 | Malina Gustaw | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
537 | Malina Kajetan | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
538 | Dankowski Adrian | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Chorwacja | opłacono | ||||
539 | Szymanski-Malak Jan | Niemcz | 750m Rocznik 2014 | AUSTRIA | opłacono | ||||
540 | Nalewajk Mikołaj | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
541 | Rzepka Tymon | Stronno | 500m Rocznik 2015 | Cypr | opłacono | ||||
542 | Piekut Kamil | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Polska | |||||
543 | Zielińska Maria | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | |||||
544 | Nowak Filip | Janowice | 750m Rocznik 2014 | Belgia | opłacono | ||||
545 | Nowak Zuzanna | Janowice | 750m Rocznik 2013 | Belgia | opłacono | ||||
546 | Pólkowski Wojtek | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Brazylia | opłacono | ||||
547 | Boruta Igor | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | Madagaskar | opłacono | ||||
548 | Kowalewski Filip | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Holandia | opłacono | ||||
549 | Kopistecka Zofia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
550 | Łukasik Witek | Lipniki | 1000m Rocznik 2009 | Grecja | opłacono | ||||
551 | Łatacz Bartosz | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
552 | Łukasik Adam | Lipniki | 1000m Rocznik 2011 | Malediwy | opłacono | ||||
553 | Topolewski Paweł | Toruń | 750m Rocznik 2013 | Chiny | opłacono | ||||
554 | Topolewska Maja | Toruń | 1000m Rocznik 2009 | Kanada | opłacono | ||||
555 | Urbański Bartosz | Toruń | 750m Rocznik 2013 | Finlandia | opłacono | ||||
556 | Kamińska Zuzanna | Toruń | 1000m Rocznik 2007 | Szwecja | opłacono | ||||
557 | Kamińska Idalia | Toruń | 1000m Rocznik 2010 | Szwecja | opłacono | ||||
558 | Piekut Maksymilian | Toruń | 750m Rocznik 2012 | Włochy | opłacono | ||||
559 | Peter Oliwier | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
560 | Piekut Tymoteusz | Toruń | 500m Rocznik 2015 | Włochy | opłacono | ||||
561 | Wałęza Igor | Nakło nad Notecią | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
562 | Klimaszewski Mariusz | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Polska | opłacono | ||||
563 | Klimaszewska Julia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
564 | Kapłanowski Maciej | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Jamajka | |||||
565 | Kowalik Bruno | Dobrcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
566 | Pająkowski Milan | Gródek | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
567 | Służewski Milan | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
568 | Kaluba Aureliusz | Jagodowo | 500m Rocznik 2015 | Polska | |||||
569 | Łatka Kamil | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Chorwacja | opłacono | ||||
570 | Kątny Ryszard | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Irlandia | opłacono | ||||
571 | Migdalska Paulina | Świecie | 1000m Rocznik 2007 | Szwecja | opłacono | ||||
572 | Czarnecki Jan | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
573 | Zientara Antoni | Maksymilianowo | 500m Rocznik 2015 | Polska | opłacono | ||||
574 | Kowalewski Sebastian | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Dania | opłacono | ||||
575 | Umiński Tymoteusz | Maksymilianowo | 750m Rocznik 2013 | Polska | opłacono | ||||
576 | Wójcik Mikołaj | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2013 | USA | opłacono | ||||
577 | Wójcik Piotr | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2008 | Hiszpania | opłacono | ||||
578 | Kątny Leon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Francja | opłacono | ||||
579 | Kłosowska Maja | Szubin | 1000m Rocznik 2010 | Grecja | opłacono | ||||
580 | Grabowski KUBA | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
581 | Czaplewski Mateusz | Solec Kujawski | 500m Rocznik 2017 | Polska | opłacono | ||||
582 | Puziak Julian | Białe Błota | 750m Rocznik 2012 | Polska | opłacono | ||||
583 | Jerchewicz Tymon | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | Brazylia | opłacono | ||||
584 | Jerchewicz Jędrzej | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | Portugalia | opłacono | ||||
585 | Puziak Jan | Białe Błota | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
586 | Demyda Tosia | Sicienko | 500m Rocznik 2016 | Chorwacja | opłacono | ||||
587 | Demyda Franek | Sicienko | 750m Rocznik 2014 | Chorwacja | opłacono | ||||
588 | Gędek Zuzanna | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
589 | Gędek Nikodem | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | Polska | opłacono | ||||
590 | Głogowski Sebastian | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Albania | opłacono | ||||
591 | Lewandowska Kornelia | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
592 | Śliwiński Bartosz | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2016 | Polska | opłacono | ||||
593 | Miklas Lena | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2014 | Polska | opłacono | ||||
aniołki | |||||||||
594 | Hesselfalk Nicola | Dąbrówka Nowa | 750m Rocznik 2013 | aniołki | polska | opłacono | |||
595 | Hesselfalk Aleksandra | Dąbrówka Nowa | 750m Rocznik 2013 | aniołki | Polska | opłacono | |||
myMODULO.pl | |||||||||
596 | Stuczyńska Michalina | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | myMODULO.pl | The Netherlands | ||||
597 | Stuczyński Michał | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | myMODULO.pl | The Netherlands | ||||
598 | Stuczyński Szymon | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2011 | myMODULO.pl | The Netherlands | ||||
sp. białe błota | |||||||||
599 | Jurek Wojciech | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | sp. białe błota | Singapur | opłacono | |||
600 | Pluta Bartek | Białe Błota | 750m Rocznik 2013 | sp. białe błota | Polska | opłacono | |||
601 | Pluta Igor | Białe Błota | 1000m Rocznik 2009 | sp. białe błota | Polska | opłacono | |||
602 | Pluta Julia | Białe Błota | 1000m Rocznik 2006 | sp. białe błota | Polska | opłacono | |||
sp12 | |||||||||
603 | Lutoborski Filip | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | sp12 | Włochy | opłacono | |||
sp 35 Bydgoszcz | |||||||||
604 | Lewandowska Marta | Bydgoszcz | 750m Rocznik 2012 | sp 35 Bydgoszcz | POLSKA | opłacono | |||
605 | Lewandowski Bartek | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2009 | sp 35 Bydgoszcz | POLSKA | opłacono | |||
szkoła nr 9 Bydgoszcz | |||||||||
606 | Podleśny Aleks | Bydgoszcz | 1000m Rocznik 2010 | szkoła nr 9 Bydgoszcz | Anglia | opłacono | |||
szkoła podstawowa | |||||||||
607 | Stypka Dawid | Osiek nad Notecia | 1000m Rocznik 2010 | szkoła podstawowa | Argentyna | opłacono | |||
608 | Stypka Daria | Osiek nad Notecią | 1000m Rocznik 2010 | szkoła podstawowa | Brazylia | opłacono | |||
Żłobek Integracyjny w Bydgoszczy | |||||||||
609 | Strózik Nina | Białe Błota | 500m Rocznik 2017 | Żłobek Integracyjny w Bydgoszczy | Polska | opłacono | |||
Żłobek u misia | |||||||||
610 | Błaszczyk Dominika | Murowaniec | 500m Rocznik 2017 | Żłobek u misia | Polska | opłacono | |||
Детский сад Разноцветные карандаши II | |||||||||
611 | Kalchenko Denys | Bydgoszcz | 500m Rocznik 2015 | Детский сад Разноцветные карандаши II | Polska | opłacono |
Wyświetleń: 37512