IV Charytatywny Bieg Mikołajów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#BKKSE
1 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg główny #BKKSE opłacono on-line
#bkkse
2 Sieradzka Magdalena Elbląg Bieg główny #bkkse opłacono on-line
3 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Bieg główny #bkkse opłacono on-line
Akademia Krasnoludków
4 Brzozowski Filip Elbląg Mały Bieg Mikołajów Akademia Krasnoludków
5 Kowalski Remigiusz Elbląg Mały Bieg Mikołajów Akademia Krasnoludków
6 Grynis Piotr Elbląg Mały Bieg Mikołajów Akademia Krasnoludków
Barteq
7 Wiktoruk Bartek Elbląg Bieg główny Barteq opłacono on-line
8 Wiktoruk Michał Elbląg Bieg główny Barteq opłacono on-line
ESP
9 Karpiński Maciej Elbląg Mały Bieg Mikołajów ESP opłacono
ETT
10 Kurek Wojciech Elbląg Bieg główny ETT opłacono on-line
11 Ziemińska Magdalena Elbląg Bieg główny ETT opłacono on-line
ETT - Elbląg Triathlon Team
12 Skibińska Anna Elbląg Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
13 Wewiórski Paweł Elbląg Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
14 Lizak Włodzimierz Elbląg Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
15 Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
16 Mirzałek Piotr Elbląg Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
17 Otłowski Grzegorz Elbląg Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
ETT - Elbląg Triathlon Team.
18 Podhorodecki Arkadiusz Elbląg Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team. opłacono on-line
El-Aktywni
19 Szulc Sylwia Elbląg Bieg główny El-Aktywni opłacono on-line
El-Aktywni / ETT
20 Szulc Maciej Elbląg Bieg główny El-Aktywni / ETT opłacono on-line
Elektonicznezapisy.pl Team
21 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Bieg główny Elektonicznezapisy.pl Team
GRUPA WODNA
22 Trudnowska Sonia Elbląg Mały Bieg Mikołajów GRUPA WODNA opłacono on-line
23 Trudnowski Bruno Elbląg Mały Bieg Mikołajów GRUPA WODNA opłacono on-line
24 Trudnowski Marcin Elbląg Bieg główny GRUPA WODNA opłacono on-line
Gadek Team
25 Gadowski Marcin Elbląg Bieg główny Gadek Team opłacono on-line
Gruppetto team
26 Brandt Maciej Elbląg Bieg główny Gruppetto team opłacono on-line
JAC KO
27 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny JAC KO opłacono on-line
JBB
28 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg główny JBB 15.00 PLN
OCR Elbląg
29 Binkowski Krystian Elbląg Bieg główny OCR Elbląg opłacono
30 Chrapan Anna Elbląg Bieg główny OCR Elbląg opłacono
OPEN BALANCE
31 Tołwińska Agnieszka Gronowo Górne Bieg główny OPEN BALANCE opłacono on-line
OPEN BALANCE
32 Mazurek Arkadiusz Elbląg Bieg główny OPEN BALANCE opłacono on-line
Olimpia Judo Elbląg
33 Demski Daniel Elbląg Mały Bieg Mikołajów Olimpia Judo Elbląg
PWSZ Elbląg
34 Dwojacka Iwona Elbląg Bieg główny PWSZ Elbląg
Przedszkole Bratek
35 Dobrowolska Natasza Elbląg Mały Bieg Mikołajów Przedszkole Bratek
36 Żak Marika Elbląg Mały Bieg Mikołajów Przedszkole Bratek
Przedszkole nr 8
37 Warkus Maria Elbląg Mały Bieg Mikołajów Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 26 Elbląg
38 Czerniak Julia Elbląg Mały Bieg Mikołajów Przedszkole nr 26 Elbląg
Przedszkole nr 33
39 Żurawska Adrianna Elbląg Mały Bieg Mikołajów Przedszkole nr 33
Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód
40 Sikorski Arkadiusz Elbląg Bieg główny Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono
Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
41 Łabaj Karol Łabaj Elbląg Bieg główny Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg opłacono on-line
SKS EL Aktywni
42 Sznaza Tadeusz Elbląg Bieg główny SKS EL Aktywni opłacono on-line
SOSW nr. 2
43 Stefański Krzysztof Elbląg Mały Bieg Mikołajów SOSW nr. 2
SP 6 Elbląg
44 Gajewska Marta Elbląg Bieg główny SP 6 Elbląg opłacono
SP 11 Elbląg
45 Rusin Franciszek Elbląg Mały Bieg Mikołajów SP 11 Elbląg
SP 15 Elbląg
46 Zapolska Katarzyna Elbląg Bieg główny SP 15 Elbląg opłacono on-line
SP 16 Elbląg
47 Chrapan Aleksander Elbląg Mały Bieg Mikołajów SP 16 Elbląg
SP 18 Elbląg
48 Szczybelska Wiktoria Elblag Mały Bieg Mikołajów SP 18 Elbląg
49 Dwojacka Ada Elbląg Bieg główny SP 18 Elbląg
SSP3
50 Kulikowski MARCEL Elblag Mały Bieg Mikołajów SSP3
SSP 3 ELBLĄG
51 Ostrowski Nathan Elbląga Mały Bieg Mikołajów SSP 3 ELBLĄG
Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Elblągu
52 Kliński Karol Elbląg Bieg główny Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Elblągu opłacono
Sp9
53 Wiśniewski Dawid Elbląg Mały Bieg Mikołajów Sp9
Stosiki Team
54 Stosik Jan Elbląg Bieg główny Stosiki Team opłacono on-line
55 Stosik Dariusz Elbląg Bieg główny Stosiki Team opłacono on-line
56 Stosik Katarzyna Elbląg Bieg główny Stosiki Team opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 4
57 Żurawski Aleksander Elbląg Mały Bieg Mikołajów Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 19
58 Stefański Jakub Elbląg Mały Bieg Mikołajów Szkoła Podstawowa nr 19
Szkoła podstawowa nr 25
59 Szatewicz Nancy Elbląg Mały Bieg Mikołajów Szkoła podstawowa nr 25
60 Lipski Olek Elbląg Mały Bieg Mikołajów Szkoła podstawowa nr 25
TeamKaraś-Elbląg
61 Bartnicka Anetta Elbląg Bieg główny TeamKaraś-Elbląg
TeamKaraś-Elbląg
62 Janowski Ryszard Elblag Bieg główny TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
63 Łowczak Wiesław Elbląg Bieg główny TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
Team Karaś Elbląg
64 Brzozowski Jacek Elbląg Bieg główny Team Karaś Elbląg opłacono
WueMKa
65 Mieszanek Magdalena Elbląg Bieg główny WueMKa opłacono on-line
YanikY
66 Janik Wojciech Elbląg Bieg główny YanikY opłacono on-line
67 Janik Dorota Elbląg Bieg główny YanikY opłacono on-line
Zaczynam Truchtać
68 Caban Krzysztof Elbląg Bieg główny Zaczynam Truchtać opłacono on-line
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
69 Warkus Zuzanna Elbląg Mały Bieg Mikołajów Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
_BRAK NAZWY_
70 Kozłowska Sylwia Elbląg Bieg główny opłacono on-line
71 Nadolski Marcin Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
72 Sznajder Krystyna Elbląg Bieg główny opłacono on-line
73 Limontas Dorota Olsztyn Bieg główny opłacono on-line
74 Wasyliszyn Anna Olsztyn Bieg główny opłacono on-line
75 Penk Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
76 BRZOZOWSKA AGNIESZKA PRZEZMARK Bieg główny opłacono on-line
77 KRAKOWSKI TOMASZ ELBLĄG Bieg główny opłacono on-line
78 Biega Sylwia Elbląg Bieg główny opłacono on-line
79 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Bieg główny opłacono on-line
80 FUDAL MONIKA ELBLĄG Bieg główny opłacono on-line
81 Demska Kamila Elbląg Bieg główny opłacono on-line
82 Cechowski Robert Elbląg Bieg główny 15.00 PLN
83 Sadowski Marek Elbląg Bieg główny opłacono on-line
84 Galko Tamara Kamiennik Wielki Bieg główny opłacono
85 Lipska Bożena Elbląg Bieg główny opłacono on-line
86 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
87 Fercho Sławomir Elbląg Bieg główny opłacono
88 Augustyniak Aleks Elbląg Bieg główny opłacono
89 Augustyniak Hanna Augustyniak Elbląg Bieg główny opłacono
90 orzoł katarzyna elbląg Bieg główny opłacono on-line
91 borowski krzysztof elbląg Bieg główny opłacono on-line
92 lejman magdalena elbląg Bieg główny opłacono on-line
93 Pawluczuk Iwona Elbląg Bieg główny opłacono on-line
94 Grocki Artur Elbląg Bieg główny opłacono on-line
95 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Bieg główny
96 Kulesza Maciej Elblag Bieg główny opłacono on-line
97 Papiernik Magdalena Przezmark Bieg główny opłacono on-line
98 Krause Iwona Elbląg Bieg główny opłacono on-line
99 Krause Sławomir Elbląg Bieg główny opłacono on-line
100 Tomaszewicz Iwona Elbląg Bieg główny opłacono on-line
101 Tomaszewicz Piotr Elbląg Bieg główny opłacono on-line
102 Chrzastkowski Lucjan Elblag Bieg główny opłacono on-line
103 Makowska Anna Elbląg Bieg główny opłacono on-line
104 wojtowicz Jarosław elbląg Bieg główny opłacono on-line
105 Pawluczuk Joanna Elbląg Bieg główny opłacono on-line
106 Tomankiewicz Łukasz Elbląg Bieg główny 15.00 PLN
107 Chwieckowicz Karolina Elblag Bieg główny
108 Jabłoński Przemysław Elblag Bieg główny opłacono on-line
109 Sznycer Sebastian Gronowo Elbląskie Bieg główny opłacono
110 pawłoska karolina Elbląg Bieg główny opłacono on-line
111 Dwojacki Lechosław Elbląg Bieg główny
112 Żurawski Michał Elbląg Bieg główny opłacono on-line
113 Ostrowski Grzegorz Elbląga Bieg główny opłacono on-line
114 Ostrowska Karolina Elbląga Bieg główny opłacono on-line
115 Dzięcioł Krzysztof Elbląg Bieg główny opłacono on-line
116 Nadachewicz Stanisław Elblag Bieg główny
117 Huber Krystian Elblag Bieg główny opłacono
118 Sadowski Bartłomiej Elbląg Bieg główny opłacono on-line
119 Mytych Katarzyna Elbląg Bieg główny opłacono on-line
120 Walendowski Mariusz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
121 Megger Grzegorz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
122 Jankowski Mateusz Elblag Bieg główny
123 Kwidziński Bartosz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
124 Trochowska Dominika Elbląg Bieg główny opłacono on-line
125 Morus Maciek Elblag Bieg główny opłacono on-line
126 Lewandowski Janusz Iława Bieg główny opłacono
127 Weber Magdalena Elbląg Bieg główny opłacono on-line
128 Cisek Maciej Elbląg Bieg główny opłacono on-line
129 Kosiacki Radosław Kosiacki Elbląg Bieg główny opłacono on-line
130 Prusinowski Michał Braniewo Bieg główny opłacono on-line
131 Sołowiej Daniel Elbląg Bieg główny opłacono on-line
132 Janaszkiewicz Kamilla Elbląg Bieg główny 15.00 PLN
133 GRUSZCZYŃSKI Piotr ELBLĄG Bieg główny opłacono on-line
134 Gruszczyńska Marta ELBLĄG Bieg główny opłacono on-line
135 GRUSZCZYŃSKA KRYSTYNA GRUSZCZYŃSKA ELBLĄG Bieg główny opłacono on-line
136 Jabłoński Grzegorz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
137 Pietruszyński Janusz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
138 Jeziorski Robert Elbląg Bieg główny opłacono on-line
139 Waśniewski Rafał ELBLĄG Bieg główny opłacono on-line
140 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
141 Szczybelski Jarosław Elbląg Bieg główny opłacono on-line
142 Angielczyk Mieczysław elblag Bieg główny opłacono on-line
143 Angielczyk Magdalena ELBLĄG Bieg główny opłacono on-line
144 Wiśniewski Paweł Elbląg Bieg główny opłacono on-line
145 Fercho Kornelia Elbląg Mały Bieg Mikołajów
146 Fercho Karol Elbląg Bieg główny opłacono on-line
147 Białkowska Marta Elbląg Bieg główny opłacono on-line
148 Czyżak Kamil Elbląg Bieg główny opłacono on-line
149 Makowska Maria Elbląg Mały Bieg Mikołajów
150 Makowski Marcin Elbląg Bieg główny opłacono
151 Będkowska-Makowska Agnieszka Elbląg Bieg główny opłacono on-line
152 Kraszewska Maja Elbląg Mały Bieg Mikołajów opłacono on-line
153 Mazurowska Patrycja Elbląg Bieg główny opłacono on-line
154 Kraszewska Julita Elbląg Mały Bieg Mikołajów opłacono on-line
155 Plaugo Mateusz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
156 Plaugo Katarzyna Elbląg Bieg główny opłacono on-line
157 Barcikowska Agnieszka Elblag Bieg główny opłacono on-line
158 Barcikowska Wioletta Elblag Bieg główny opłacono on-line
159 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg główny
160 Zielińska Małgorzata Elbląg Bieg główny
161 Laskowska Edyta Elbląg Bieg główny opłacono on-line
el-aktywni
162 Bartnicki Wojciech Elbląg Bieg główny el-aktywni
mBank
163 Krol Jaroslaw Gronowo Gorne Bieg główny mBank opłacono on-line
nieDZIELNI Biegacze
164 Dworzyńska-Żuraw Emilia Elbląg Bieg główny nieDZIELNI Biegacze opłacono on-line
165 Smentoch Karolina Gdańsk Bieg główny nieDZIELNI Biegacze opłacono on-line
166 Soboń Patryk Soboń Elbląg Bieg główny nieDZIELNI Biegacze opłacono on-line
nieDZIELNI biegacze
167 Wilczyński Konrad Gdańsk Bieg główny nieDZIELNI biegacze opłacono on-line
nieDzielni Biegacze
168 Kurowski Łukasz Pruszcz Gdański Bieg główny nieDzielni Biegacze opłacono on-line
portEl.pl
169 Gruchalski Rafał Elbląg Bieg główny portEl.pl opłacono on-line
“where there's a will, there's a way”
170 PFEIFER PATRYK ELBLĄG Bieg główny “where there's a will, there's a way” opłacono on-line


Wyświetleń: 6055

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ