Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
2 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
3 | Kacprzak Maciej | Pawłowo | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
4 | Brzeziński Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
5 | Olbryś Stanisław | Nasielsk | Polska | Bieg 10km | KB Legionowo | opłacono |
6 | Kłosiński Paweł | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
7 | Białołęcki Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
8 | Pawlak Andrzej | Komornica | Polska | Bieg 10km | LO Komornica | opłacono |
9 | Golacik Adrian | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
10 | Michalak Marta | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
11 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
12 | Bugajewski Janusz | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
13 | Czuliński Bogdan | Królewo | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
14 | Marciniak Ilona | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
15 | Marciniak Paweł | Płońsk | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
16 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Polska | Bieg 10km | Kijkarze PŁOŃSK | opłacono |
17 | Jezierski Piotr | Nowe Miasto | Polska | Bieg 10km | KB Nowe Miasto biega grupa Art show | opłacono |
18 | Osial Mariusz | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
19 | Maraszek Zbigniew | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
20 | Denkiewicz Jacek | Zawidz | Polska | Bieg 10km | Zawidz | opłacono |
21 | Wudarczyk Tomasz | Władysławowo | Polska | Bieg 10km | Mazovia ProActiv Ciechanów | opłacono |
22 | Tomczak Wioleta | Przepitki | Polska | Bieg 10km | Biały Kruk | opłacono |
23 | Kolibczynski Dariusz | Płock | Polska | Bieg 10km | Płock Biega No Age Limit | opłacono |
24 | Szarmach Andrzej | Płock | Polska | Bieg 10km | PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT | opłacono |
25 | Płoski Piotr | Raciąż | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
26 | Czajkowski Kamil | Raciąż | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
27 | Płoski Robert | Stary Komunin | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
28 | Sybicki Paweł | Dzierzążnia | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
29 | Michalak Jerzy | Plonsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
30 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | KB TKKF promyk ciechanow | opłacono |
31 | Mróz Sebastian | Komorów | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
32 | Kicek Zdzisław | Baboszewo | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
33 | Czuliński Bartosz | Królewo | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
34 | Ners Michał | Cekanowo | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
35 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
36 | Czeremański Rafał | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
37 | Szczygielski Mariusz | Płock | Polska | Bieg 10km | ||
38 | Piekut Andrzej | 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
39 | Wroński Piotr | Regimin | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
40 | Blekicki Wiesław | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
41 | Gut Beata | Unieck | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
42 | Gut Cezary | Unieck | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
43 | Strzelecka Monika | Płońsk | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
44 | Altman Jakub | Płońsk | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
45 | Gala Kamila | Stare Grochale | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
46 | Vuco Ivo | Stare Grochale | Polska | Bieg 10km | Groch i Ale | opłacono |
47 | Piórkowski Marek | Płońsk | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
48 | Chowaniec Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | ||
49 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | Polska | Bieg 10km | Lider Winnica | opłacono |
50 | Maciejczyk Marcin | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
51 | Maciejczyk Marta | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
52 | Saganek Radosław | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | DSO.pl Ciechanów | opłacono |
53 | Woliński Michał | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | DSO.pl Ciechanów | opłacono |
54 | Kompińska Sylwia | Płock | Polska | Bieg 10km | Active Runners Płock | opłacono |
55 | Saganek Michał | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | DSO.pl Ciechanów | opłacono |
56 | Kaniewski Grzegorz | Ciechanow | Polska | Bieg 10km | DSO.pl Ciechanów | opłacono |
57 | Jurski Robert | Władysławowo | Polska | Bieg 10km | DSO.pl Ciechanów | opłacono |
58 | Śmigielski Radosław | Dębowo | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
59 | Hikiert Dominik | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | DSO.pl Ciechanów | opłacono |
60 | Lewiński Krzysztof | Warszawa | Polska | Bieg 10km | ||
61 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
62 | Łukaszewski Marcin | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
63 | Siemionko Tadeusz | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
64 | Szczepkowski Paweł | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Artequipment | opłacono |
65 | Kujawa Kamil | Nowe Wrońska 14 | Polska | Bieg 10km | Motointegrator Runing Team | opłacono |
66 | Boniewski Lech | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
67 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | Bieg 10km | ||
68 | Banaszkiewicz Marcin | Nasielsk | Polska | Bieg 10km | Lider Winnica | opłacono |
69 | Trojanowski Maciej | Płońsk | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
70 | Rybacki Błażej | Nowa Wrona | Polska | Bieg 10km | RMF4RT GLADIATORS | opłacono |
71 | ZEMBRZUSKI ŁUKASZ | SZCZYTNO | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
72 | Kujawska Anna | Rzy | Polska | Bieg 10km | ||
73 | Piechna Andrzej | Gostomin | Polska | Bieg 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono |
74 | Kowalski Marek | Humięcino-Andrychy | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
75 | Roszak Krzysztof | Nasielsk | Polska | Bieg 10km | LO Komornica | opłacono |
76 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | Bieg 10km | Mazovia ProActiv Ciechanów | opłacono |
77 | Mielcarek Tomasz | Płońsk | Polska | Bieg 10km | Mielcarks Team | opłacono |
78 | Kozłowski Marcin | Pułtusk | Polska | Bieg 10km | Lider Winnica | opłacono |
79 | Bobowicz Rafał | Niepiekła | Polska | Bieg 10km | ||
80 | Otowski Marcin | Pomiechówek | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
81 | Świercz Iwona | Warszawa | Polska | Bieg 10km | Byledobiec Anin | opłacono |
82 | ŚWIERCZ JACEK | WARSZAWA | Polska | Bieg 10km | Byledobiec Anin | opłacono |
83 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | Bieg 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
84 | Chmielewska Monika | Nowe Miasto | Polska | Bieg 10km | ||
85 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | Bieg 10km | so-biebie-gam | opłacono |
86 | Kosno Piotr | warszawa | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
87 | Gocejna Beata | Płońsk | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
88 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | Timbudu Team | opłacono |
89 | Bombała Michał | Płońsk | Polska | Bieg 10km | Płońscy Patrioci | opłacono |
90 | Gulczyński Piotr | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
91 | Podgórski Wacław | Morgi | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
92 | Grabowski Jacek | Dębowo | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
93 | Dąbkowski Damian | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
94 | Barski Dominik | Iłowo - Osada | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
95 | Mielczarski Bartosz | Warszawa | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
96 | Sekulski Paweł | Sierpc | Polska | Bieg 10km | Dynamo Sierpc | |
97 | Napiórkowski Cezary | Baboszewo | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
98 | Jakubowski Dariusz | Winnica | Polska | Bieg 10km | Lider Winnica | opłacono |
99 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
100 | Darkowski Rafał | Winnica | Polska | Bieg 10km | Lider Winnica | opłacono |
Wyświetleń: 10400