FAMILY CHALLENGE – RODZINNE BIEGI NA ORIENTACJĘ to okazja, żeby budować rodzinne więzi, odkrywać swoje talenty i mocne strony oraz uczyć się od siebie. Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, ta impreza jest właśnie dla Was.

Przygotujemy dla Was 3 różne trasy, o różnym stopniu trudności, więc każdy znajdzie coś dla siebie:

  • TUPTUŚ – to najkrótsza i najłatwiejsza trasa na imprezie. Do odnalezienia ok. 10 punktów kontrolnych. Punkty będą się znajdować w bardzo łatwych do odnalezienia miejscach – zwykle blisko ścieżek. Polecamy ją jako spacer, zwłaszcza rodzinom z małymi dziećmi, z dziećmi w wózkach i osobom z niepełnosprawnościami.
  • WŁÓCZYKIJ – to trasa średnia i zróżnicowana. Do odnalezienia ok. 20 punktów kontrolnych. Większość z nich będzie zlokalizowana w miejscach łatwo dostępnych, choć kilka może być umiejscowionych w terenie (poza ścieżkami). Na tej trasie będą dobrze się bawić zwłaszcza ci, którzy mają już opanowane podstawowe umiejętności posługiwania się mapa.
  • PĘDZIWIATR – najdłuższa i najtrudniejsza trasa. Do odnalezienia ok. 30 punktów kontrolnych. Część z nich będzie się znajdować w miejscach trudniej dostępnych lub wymagających lepszej orientacji w terenie. To dobra trasa dla aktywnych i lubiących wyzwania. Albo cierpliwych.

A na mecie na wszystkich będą czekać medale, a dla dzieci dodatkowe upominki ;-)

 

Szczegóły na www.familychallenge.pl

Wyświetleń: 1665

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ