5. CZELADZKI BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ
  1. Bieg i marsz odbędzie się 12 stycznia 2020 roku na terenach parku Grabek i parku im. Tadeusza Kościuszki.
  2. Start: godzina 12:00 Plac Konstytucji 3 Maja Czeladź (ul. 1 Maja 30 Czeladź).
  3. Weryfikacja zawodników oraz wydawanie numerów startowych odbędzie w się w dniu imprezy tj. 12 stycznia w godzinach od 10:00 do 11:30 w biurze zawodów zlokalizowanych w okolicy miejsca startu.
  4. Długość trasy: bieg 5 km oraz nordic walking 5 km. Trasa to dwie pętle po 2,5 km każda.
  5. Trasa biegu będzie wytyczona przy pomocy biało czerwonych taśm i oznaczeń „trasa biegu”. Na trasie można spodziewać się wolontariuszy którzy będą sprawdzać czy zawodnicy nie skracają trasy. Zawodnik skracający trasę zostanie zdyskwalifikowany.
  6. Zawodników obowiązuje limit czasowy pokonania trasy wynoszący 60 minut dla biegu oraz nordic walking.
  7. Limit zawodników wynosi 300 osób (w sumie dla biegu oraz nordic walking).
  8. Wpisowe wynosi 30 zł i wpłacane jest bezpośrednio do puszek wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Należy posiadać zgodne ponieważ na miejscu nie będzie możliwości wydania reszty.
  9. Opłata startowa obejmuje: numer startowy, napój na mecie biegu, pamiątkowy medal wręczany po przekroczeniu linii mety. Wielkość pakietu startowego zależy od wsparcia sponsorów i może ulec zmianie.

Wyświetleń: 5259

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ