5. CZELADZKI BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krawczyk Pawel Ruda slaska Bieg Śląsk Runners
2 Pawełczyk Małgorzata Katowice Nordic Walking
3 WOJSA GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg
4 Wojsa Zdzisława Dągrowa Górnicza Bieg
5 Węcel Julita Węcel Sosnowiec Nordic Walking
6 Nowak Monika Sosnowiec Nordic Walking
7 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Bieg
8 Jadwiszczok Jolanta Chorzów Nordic Walking
9 Długokęcka Alina Ruda Śląska Nordic Walking
10 Kucharczyk Estera Czeladz Bieg
11 Sosin Kajetan Chorzów Bieg Biegnę żeby Bartek mógł biegać
12 Sosin Sylwia Chorzów Bieg
13 Sosin Adam CHORZÓW Bieg Biegnę żeby Bartek mógł biegać
14 Ślusarczyk-Lebioda Anna Dąbrowa Górnicza Bieg Żelazny&Żelazny healthy body
15 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg
16 Jężak Piotr Czeladź Bieg
17 Żurek Lena będzin Bieg
18 Podsiadło Łukasz Sosnowiec Bieg HDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZA
19 Bielecki Sebastian Olkusz, Bieg Klub Biegaczy JYSK
20 Oses Marcin Mysłowice Bieg
21 Krukar Krzysztof Czeladź Bieg Mosir TKKF Saturn Czeladź
22 Krukar Alicja Czeladź Bieg Mosir TKKF Saturn Czeladź
23 Bagińska Dorota Sławków Nordic Walking Sławkowskie Włóczy - Kije
24 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Nordic Walking Katowicki Nordic Walking
25 Nowak Krystyna Czeladź Nordic Walking #czeladzbiega
26 Lewosz Beata Czeald ź Bieg
27 Stochnij Karol Stochnij Chorzów Bieg
28 Stochnij Katarzyna Stochnij Chorzów Bieg
29 Figura Arkadiusz Dąbrowa Górnicza Bieg
30 Morawska Aleksandra Sosnowiec Nordic Walking Pogoria Morsuje
31 Polakowicz Aleksandra Chorzów Bieg
32 Polaczek Marta Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nessi Team
33 Majchrzyk Martyna Czeladź Bieg #
34 Wojdas Mateusz Będzin Bieg
35 Piega Katarzyna Sosnowiec Bieg
36 Gąsior Marta Sadowie Nordic Walking
37 Błanik Mirosław Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
38 Żokowski Tomasz Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i przyjaciele biegają
39 Franielczyk Rafał Siemianowice Śląskie Bieg Night Runners / Siemianowice i Przyjaciele Biegają
40 Matuszczyk Marcel Będzin Bieg
41 Matuszczyk Mateusz Będzin Bieg
42 Matuszczyk Małgorzata Będzin Bieg
43 Marszałek Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
44 Żelezik Marzena Będzin Nordic Walking #byledomety
45 Seweryn Iwona sosnowiec Nordic Walking KOBIETY DLA KOBIET
46 Antosiewicz Bogdan Czeladź Nordic Walking
47 Antosiewicz Bogusława Czeladź Nordic Walking #czeladzbiega
48 Mrowiec Damian Wojkowice Bieg Mosir TKKF Saturn Czeladź
49 Makos Adam Siemianowice śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
50 Agdan Krzysztof Czeladź Bieg
51 Fornalik Katarzyna Będzin Bieg FORNALOSTEAM
52 Fornalik Marek Będzin Bieg FORNALOSTEAM
53 Parzentny Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg SiPB
54 Yushkova Nataliya Siemienowice Sląske Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
55 Burczyk Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
56 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Bieg
57 Abrahamczyk Jakub Katowice Bieg
58 Abrahamczyk Karina Katowice Bieg
59 Pawelec Rafał Wojkowice Bieg Zuzia Team
60 Czapczyńska Iwona Imielin Bieg HDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZA
61 Cieśla Kamil Czeladź Bieg
62 Cieśla Sylwia Czeladź Bieg
63 Olearczyk Joanna Katowice Bieg
64 Kucharczyk Jakub Czeladź Bieg Sp1
65 Zabawa Roman Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
66 Baar Izabela Siemianowice Śląskie Nordic Walking Siemianowice i Przyjaciele Biegają
67 Cielica Anna Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
68 Zakrzewska Aneta Będzin Nordic Walking
69 Zakrzewska Magdalena Będzin Nordic Walking
70 Maras Sonia Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
71 Nowak Monika Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
72 Nowak Dawid Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
73 Pająk Marek Siemianowice Śl. Bieg
74 Muskała Mateusz Chorzów Bieg Huragan Ligota.
75 Wąsik Kacper CZELADŹ Bieg Da Vinci Team
76 Olender Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
77 Wąsik Jakub Czeladź Bieg Da Vinci Team
78 Fijałkowska Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i przyjaciele biegają
79 Warwas Marcin siemianowice slaskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
80 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg Mk team
81 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg Mk team
82 Imiołczyk Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg
83 Zakrzewski Paweł czeladź Bieg Strong House Czeladź
84 Zakrzewska Agnieszka czeladź Bieg
85 Franiszyn Tomasz Wojkowice Bieg
86 Sobolewski Piotr Czeladź Bieg ToPo Czeladź
87 Nowak Filip Góra Siewierska Bieg
88 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg Żółwikersi
89 Nobis Krystian Czeladź Bieg Strong House Czeladź
90 Pałgan Piotr Czeladź Bieg Strong House Czeladź
91 Solik Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
92 Furich Dariusz Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
93 Najbor Agata Czeladź Bieg #czeladzbiega
94 Książka Angelika Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
95 Najbor Rafał Czeladź Bieg #czeladzbiega
96 Gilner Mariusz Sosnowiec Bieg TelegilixTeam
97 Zygmunt Patryk Katowice Bieg
98 Wójcik Tomek Piekary Śląskie Bieg Dąbrowski Team
99 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg
100 Ziòłkowska Edyta Sosnowiec Nordic Walking Kije w Dobrych rękach


Wyświetleń: 8736

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ