Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baumgart Jacek Baumgart | Osielsko | Bieg Główny 10km | Biegaj z Dębami | opłacono on-line | |
2 | KRYSKE BARTOSZ | BIAŁE BŁOTA | Bieg Główny 10km | Spójnia Białe Błota | opłacono | |
3 | Musiał Michał | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Biegaj w Niemczu | opłacono on-line | |
4 | Cyl Dawid | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line | |
5 | Szczęsny Arkadiusz | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Dynamo Skarpa | opłacono on-line | |
6 | Rymarkiewicz Małgorzata | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
7 | Gralik Kacper | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line | |
8 | Gralik Jędrzej | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line | |
9 | Jagodziński Mateusz | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line | |
10 | BRATEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | Bieg Główny 10km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line | |
11 | Priewe Paweł | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Dynamo Skarpa | opłacono on-line | |
12 | Białous Krzysztof | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
13 | Nartowski Kamil | Toruń | Bieg Główny 10km | RWT w Bydgoszczy | opłacono on-line | |
14 | KLAWIKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | Bieg Główny 10km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line | |
15 | Kryske Mariusz | Białe Błota | Bieg Główny 10km | Dziki testosteron | opłacono on-line | |
16 | Buczkowski Krzysztof | Niemcz | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
17 | Grzegorzewski Rafal | Niemcz | Bieg Główny 10km | Brzoza Biega | opłacono on-line | |
18 | Grubich Arkadiusz | Niemcz | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
19 | Grobelna Angelika | Niemcz | Bieg Główny 10km | Biegaj w Niemczu | opłacono on-line | |
20 | Frasz Jacek | Niemcz | Bieg Główny 10km | Doctorriders | opłacono on-line | |
21 | GIERACH Marcin | Niemcz | Bieg Główny 10km | Trispace | opłacono | |
22 | Szenk Marta | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
23 | Matwiej Mariusz | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Domowy Kościół | opłacono | |
24 | Mleczek Alfred | Jagodowo | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
25 | Kantorski Zbysław | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Coca-Cola Runners | opłacono on-line | |
26 | Wyborna Renata | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | opłacono | ||
27 | Kubiak Bartłomiej | DOBRCZ | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
28 | Krawczyk Przemysław | Toruń | Bieg Główny 10km | Crossfit Toruń | opłacono on-line | |
29 | Olszewski Adam | Nowy Kobrzyniec | Bieg Główny 10km | |||
30 | Kubanek Łukasz | Bydgoszcz/Niemcz | Bieg Główny 10km | Dziki testosteron | opłacono on-line | |
31 | Lutowski Wojciech | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Dziki testosteron | opłacono on-line | |
32 | Łączny Jarosław | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | |||
33 | Kamiński Paweł | Murowaniec | Bieg Główny 10km | opłacono | ||
34 | Makowski Sławomir | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line | |
35 | Żywica Adam | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Brzoza Biega | opłacono on-line | |
36 | Kulas Bartosz | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
37 | Rybarczyk Wojciech | .Osielsko | Bieg Główny 10km | opłacono | ||
38 | Banaszak Monika | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Run-Pasja Bydgoszcz | ||
39 | BEDNAREK Mikołaj | Osielsko | Bieg Główny 10km | RUN PASJA | opłacono on-line | |
40 | BEDNAREK GRAŻYNA | BYDGOSZCZ | Bieg Główny 10km | RUN PASJA | opłacono on-line | |
41 | Kaliszewska Małgorzata | Tryszczyn | Bieg Główny 10km | Run-Pasja | opłacono on-line | |
42 | Pasieka Tomasz | Drzewianowo | Bieg Główny 10km | MAM TĘ MOC | opłacono | |
43 | Pasieka Magda | Drzewianowo | Bieg Główny 10km | MAM TĘ MOC | opłacono | |
44 | Szpera Joanna | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | opłacono | ||
45 | Wodejko Artur | solec kujawski | Bieg Główny 10km | TURBOBOY | opłacono on-line | |
46 | Pawlik Stanisław | Osielsko | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
47 | Gabryel Dorota | Tuchola | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
48 | Gabryel Wojciech | Tuchola | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
49 | Bejgier Edmund | Osielsko | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
50 | Grobelna Angelika | Niemcz | Bieg Główny 10km | |||
51 | Kloskowski Adam | Chojnice | Bieg Główny 10km | IWsp SZ Bydgoszcz | opłacono on-line | |
52 | Bzdawka Tomasz | Występ | Bieg Główny 10km | |||
53 | DUDEK Joanna | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line | |
54 | Gierach Krzysztof | Niemcz | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
55 | Wojciechowski Grzegorz | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | Trust me, im the engineer! | opłacono on-line | |
56 | Kawalerski Krzysztof | Niemcz | Bieg Główny 10km | Brzoza Biega | opłacono on-line | |
57 | Łaz Kamil | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line | |
58 | Kwiatkowski Damian | Rakowiec | Bieg Główny 10km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line | |
59 | Niedbalski Grzegorz | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line | |
60 | Harasimczyk Weronika | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
61 | Kolmajer Rafał | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line | |
62 | Bleja Krystian | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line | |
63 | Dering Hanna | Bydgoszcz | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
64 | Liwoch Grzegorz | Osielsko | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | ||
65 | Grochowski Jakub | Witosław | Bieg Główny 10km | JW1515 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12131