Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | lewandowski ryszard | 83-423 Niedamowo 64 | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) -członkowie klubu Forrest Gump z opłaconą składką | Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | |
2 | Litwiński Leszek Litwiński | Bałachy | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) - członkowie klubu Forrest Gump z opłaconą składką | Kościerski Klub Morsa Forrest Gump | |
3 | Lange-Litwińska Sylwia | Bałachy | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) - członkowie klubu Forrest Gump z opłaconą składką | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | |
4 | Gumowski Mariusz | Banino | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | Gumisie | opłacono on-line |
5 | Gumowska Justyna | Banino | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | Gumisie | opłacono on-line |
6 | Muller Mirosława | Barwik | Polska | KĄPIEL w jeziorze Garczyn - dla osób nieuczestniczących w zawodach | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line |
7 | Muller Jeżyk | Barwik | Polska | KĄPIEL w jeziorze Garczyn - dla osób nieuczestniczących w zawodach | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line |
8 | Hebel Mateusz | Bolszewo | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line | |
9 | Wiśniewski Krzysztof | Borzechowo | Polska | MARSZ Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
10 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
11 | Ossowska Marzena Ossowska | Borzechowo | Polska | MARSZ Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
12 | ossowski kazimierz | BORZECHOWO | Polska | MARSZ Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
13 | Brunka Barbara | Brusy | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
14 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | opłacono on-line | |
15 | Zielke Marian | Buszkowy | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Straszyn biega i morsuje | opłacono on-line |
16 | Motoczyńska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | opłacono on-line | |
17 | Motoczyński Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | TKKF Kolejarz | opłacono on-line |
18 | Chwarzynska Aldona | Bytow | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Fabryka Zdrowia Bytów | |
19 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line |
20 | Grochowski Mateusz | Bytów | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
21 | Szrywer Daniel | Bytów | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Świat Płytek u Kryspina | |
22 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Pozytywnie nakręceni | opłacono on-line |
23 | Szadrin Andrej | Bytów | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | BYTÓW | opłacono on-line |
24 | Majkowski Stanisław | Bytów | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | ||
25 | Janiszewski Marek | Bytów | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Drutex | |
26 | Muszyński Jacek | Bytów | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
27 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
28 | Janiszewska Teresa | Bytów | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | opłacono on-line | |
29 | Kobus Tomasz | Bytów-Rzepnica | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | TRI TEAM BYTÓW | opłacono on-line |
30 | Paczuła Stanisław | Cewice | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | opłacono on-line |
31 | Paczuła Urszula | Cewice | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | opłacono on-line |
32 | Lubińska Barbara | Cewice | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | opłacono on-line |
33 | LUBIŃSKI RAFAŁ | Cewice | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | opłacono on-line | |
34 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | opłacono on-line | |
35 | Socha Wiktoria | Chmielno | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | opłacono on-line | |
36 | Socha Marek | Chmielno | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | ||
37 | Niemczyk Urszula | Chojnice | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
38 | Hope Jarosław | Chojnice | Polska | MARSZ Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | ||
39 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | opłacono on-line | |
40 | Czapiewski Paweł | Czersk | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | BBL Czersk | opłacono on-line |
41 | Kuchnowski Mateusz | Dobrogoszcz | Polska | KĄPIEL w jeziorze Garczyn - dla osób nieuczestniczących w zawodach - członkowie klubu Forrest Gump z opłaconą składką | Kościerski Klub Morsów "Forrest Gump" | |
42 | Jachym Rafał | Drzeżewo | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line |
43 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Diabelskie pioruny | opłacono on-line |
44 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Diabelskie pioruny | opłacono on-line |
45 | Rezmer Brygida | Duże Krówno | Polska | MARSZ Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) - członkowie klubu Forrest Gump z opłaconą składką | ||
46 | Plichta Maria | Egiertowo | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) -członkowie klubu Forrest Gump z opłaconą składką | ||
47 | Pawela Amelia | Egiertowo | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) -członkowie klubu Forrest Gump z opłaconą składką | ||
48 | Serocki Adam | Elblag | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Drużyna Pierścienia | |
49 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Drużyna Pierścienia | |
50 | Szemis Daniel | Folwarki Tylwickie | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) - członkowie klubu Forrest Gump z opłaconą składką | Forrest Gump Kościerzyna | |
51 | Rozek Mariola | Frank | Polska | MARSZ Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
52 | Tusk Dominika | Garcz | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | opłacono on-line | |
53 | Leyk Katarzyna | Garcz | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | klub sportowy Przodkowskie morsy | opłacono on-line |
54 | Leyk Jan | Garcz | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | klub sportowy Przodkowskie morsy | opłacono on-line |
55 | Leyk Angelika | Garcz | Polska | KĄPIEL w jeziorze Garczyn - dla osób nieuczestniczących w zawodach | klub sportowy Przodkowskie morsy | opłacono on-line |
56 | Małek Marcin | Gdansk | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line | |
57 | Jaremko Marcin | Gdansk | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Lubań Knapy | opłacono on-line |
58 | Kunkel Anna | Gdańsk | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
59 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
60 | Kwiatkowski Andrzej | Gdańsk | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
61 | Zagalski Jakub | Gdańsk | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line | |
62 | Krzywicka Danuta | Gdańsk | Polska | KĄPIEL w jeziorze Garczyn - dla osób nieuczestniczących w zawodach | opłacono on-line | |
63 | Kunkel Mariusz | Gdańsk | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | opłacono on-line | |
64 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
65 | Ślęzak Konrad | Gdańsk | Polska | MARSZ Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Elbląskie Morsy | opłacono on-line |
66 | RYBAK JACEK | GDAŃSK | Polska | KĄPIEL w jeziorze Garczyn - dla osób nieuczestniczących w zawodach | TREFL GDAŃSK | opłacono on-line |
67 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | Elite Team | opłacono on-line |
68 | Góral - Brygała Monika | Gdańsk | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Elite Team | opłacono on-line |
69 | Czarkowski Szymon | Gdańsk | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line | |
70 | Kunkel Celina | Gdańsk | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | opłacono on-line | |
71 | Sieja Grzegorz | Gdańsk | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line | |
72 | KWIATKOWSKA ALICJA | GDAŃSK | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Małe Lwy | opłacono on-line |
73 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | ||
74 | Przychodzeń Michał | Gdańsk | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line | |
75 | Wus-Kunkel Anna | Gdańsk | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | opłacono on-line | |
76 | Kunkel Sławomir | Gdańsk | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | opłacono on-line | |
77 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | MARSZ Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line | |
78 | Formela Kamil | Gdańsk | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Lubań Knapy | opłacono on-line |
79 | Madej Paweł | Gdańsk | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
80 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | opłacono on-line | |
81 | Pogorzelski Rafał | Gdańsk | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
82 | CUDERA JOANNA | GDAŃSK | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line | |
83 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | grupa B- 65 | |
84 | Pirska Beata | Gdańsk - Osowa | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Igor Janik Team / Przodkowskie Morsy | opłacono on-line |
85 | Listwan Krzysztof | Gdańsk-Kokoszki | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | Kocur Team | opłacono on-line |
86 | Wojewska Natalia | Gdynia | Polska | MARSZ Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie | opłacono on-line |
87 | Martyka Jolanta | Gdynia | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
88 | Sikorzyńska Monika | Gdynia | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
89 | Składanowska Anna | Gdynia | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line | |
90 | Sikorska Agnieszka | Gdynia | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | #BBKTS | opłacono on-line |
91 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | MARSZ Tekstylnych (6 km) | team deaf | opłacono on-line |
92 | Śmigielski Arkadiusz | Gdynia | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line | |
93 | Piotrowska Joanna | Gdynia | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Kontener Formy | opłacono on-line |
94 | Bemowska Anna | Gdynia | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Kontener Formy | opłacono on-line |
95 | Matla Jędrzej | Gdynia | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | opłacono on-line | |
96 | Kujat Joanna | Gdynia | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Kontener Formy | opłacono on-line |
97 | Boza Beata | Gdynia | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line |
98 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | BIEG Tekstylnych (7 km) | STOWARZYSZENIE MORSY GDYŃSKIE | opłacono on-line |
99 | Jankowski Karolina | Gdynia | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line | |
100 | Jankowski Wojciech | Gdynia | Polska | BIEG Niedźwiedzi Polarnych (5,3 km) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 36811