IX Bieg Morsa - 5,3km Bieg Niedźwiedzi Polarnych

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 43 JURCZYSZYN RAFAŁ M 1 M OPEN 1 KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:19:41 16.16 [km/h] 0:03:43 [min/km]
2 8 BOGULSKI PIOTR M 2 M OPEN 2 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO/MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:20:41 15.37 [km/h] 0:03:54 [min/km]
3 86 PIONK RAFAŁ M 3 M OPEN 3 MISZEWO 5,3km Bieg 0:20:49 15.28 [km/h] 0:03:56 [min/km]
4 88 POBŁOCKI ADAM M 4 M OPEN 4 MŚCISZEWICE MŚCISZEWICE 5,3km Bieg 0:21:33 14.76 [km/h] 0:04:04 [min/km]
5 10 BYCZKOWSKI KRYSTIAN M 5 M OPEN 5 KIEŁPINO 5,3km Bieg 0:21:52 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km]
6 20 CZAPIEWSKI PAWEŁ M 6 M OPEN 6 CZERSK BBL CZERSK 5,3km Bieg 0:22:25 14.19 [km/h] 0:04:14 [min/km]
7 41 JAREMKO MARCIN M 7 M OPEN 7 GDANSK LUBAŃ KNAPY 5,3km Bieg 0:22:25 14.19 [km/h] 0:04:14 [min/km]
8 64 LIHS TADEUSZ M 8 M OPEN 8 ŁÓDŹ MISJONARZE KLARETYNI C.M.F. 5,3km Bieg 0:22:38 14.05 [km/h] 0:04:16 [min/km]
9 28 FORMELA KAMIL M 9 M OPEN 9 GDAŃSK LUBAŃ KNAPY 5,3km Bieg 0:22:52 13.91 [km/h] 0:04:19 [min/km]
10 422 SZYMAŃSKA JOLANTA K 1 K OPEN 1 ŁĄSKI PIEC KUKS REMUS KOŚCIERZYNA/CROSS ELITE 5,3km Bieg 0:22:56 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
11 470 SĘKOWSKI PIOTR M 10 M OPEN 10 ŁĄSKI PIEC - 5,3km Bieg 0:23:15 13.68 [km/h] 0:04:23 [min/km]
12 91 RADKOWSKI MARCIN M 11 M OPEN 11 STAROGARD GDAŃSKI STAR MORS STAROGARD GDAŃSKI 5,3km Bieg 0:23:19 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km]
13 125 ZALEWSKI ANDRZEJ M 12 M OPEN 12 SZTUTOWO ELBLAG 5,3km Bieg 0:23:22 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km]
14 117 TRZEBIATOWSKI KAMIL M 13 M OPEN 13 KŁOSOWO KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 5,3km Bieg 0:23:32 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km]
15 38 JANKOWSKI GRZEGORZ M 14 M OPEN 14 BYTÓW POZYTYWNIE NAKRĘCENI 5,3km Bieg 0:23:37 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
16 6 BŁAWAT PIOTR M 15 M OPEN 15 WIELKI KLINCZ 5,3km Bieg 0:23:57 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
17 30 GIERSZEWSKI ŁUKASZ M 16 M OPEN 16 STAWISKA 5,3km Bieg 0:24:01 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
18 12 CHABOWSKI TOMASZ M 17 M OPEN 17 SZTUM MORSY MALBORK 5,3km Bieg 0:24:17 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km]
19 70 ŁĄCKI JAROSŁAW M 18 M OPEN 18 KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:24:55 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
20 62 LEWAŃCZYK MARCIN M 19 M OPEN 19 STĘŻYCA METROŻERCY 5,3km Bieg 0:25:05 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
21 33 GRUCHAŁA RADOSŁAW M 20 M OPEN 20 KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:25:09 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
22 76 MIGOWSKI PAWEŁ M 21 M OPEN 21 GRZYBNO 5,3km Bieg 0:25:16 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
23 80 NIERZWICKI GRZEGORZ M 22 M OPEN 22 MALBORK MALBORSKIE MORSY 5,3km Bieg 0:25:23 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
24 421 ROŻEK DAWID M 23 M OPEN 23 ŚLIWICE - 5,3km Bieg 0:25:37 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
25 19 CZAPIEWSKI ANDRZEJ M 24 M OPEN 24 GDYNIA BDOWMW 5,3km Bieg 0:25:43 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
26 46 KOZIOŁKIEWICZ ŁUKASZ M 25 M OPEN 25 MIRSK MISJONARZE KLARETYNI CMF 5,3km Bieg 0:25:49 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
27 115 TRYGALSKA PAULINA K 2 K OPEN 2 PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO/MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:26:09 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
28 467 KARCZEWSKI KAROL M 26 M OPEN 26 GLINCZ POMORSKA SZKOŁA WALKI CHWASZCZYNO 5,3km Bieg 0:26:16 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
29 466 BŁAWAT MICHAŁ M 27 M OPEN 27 GDAŃSK - 5,3km Bieg 0:26:16 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
30 34 GRULKOWSKI SŁAWOMIR M 28 M OPEN 28 GRABOWO KOSCIERSKIE FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:26:31 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km]
31 27 FLISIKOWSKI RADOSŁAW M 29 M OPEN 29 NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:26:34 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
32 1 BARABASZ MARIUSZ M 30 M OPEN 30 KALISKA KOŚCIERSKIE FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:26:44 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km]
33 36 HEBEL MATEUSZ M 31 M OPEN 31 BOLSZEWO 5,3km Bieg 0:26:46 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
34 458 KLASA JAN M 32 M OPEN 32 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:26:48 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
35 120 WICEK ANETA K 3 K OPEN 3 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:26:53 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
36 475 ZAKRZEWSKI PIOTR M 33 M OPEN 33 MALBORK - 5,3km Bieg 0:26:55 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
37 77 MUCHLIŃSKI TADEUSZ M 34 M OPEN 34 PIECE MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:27:20 11.63 [km/h] 0:05:09 [min/km]
38 60 LERKE ARKADIUSZ M 35 M OPEN 35 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,3km Bieg 0:27:28 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
39 61 LERKE KUBA M 36 M OPEN 36 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5,3km Bieg 0:27:28 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
40 52 KRUEGER WIESŁAW M 37 M OPEN 37 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 5,3km Bieg 0:27:54 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
41 47 KOZIOŁKIEWICZ PAWEŁ MACIEJ M 38 M OPEN 38 JELENIA GÓRA MISJONARZE KLARETYNI CMF 5,3km Bieg 0:28:04 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
42 24 DZWONKOWSKI PIOTR M 39 M OPEN 39 WIELKI KLINCZ FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:28:06 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
43 460 SETZKE ARTUR M 40 M OPEN 40 ŻUKOWO POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 5,3km Bieg 0:28:18 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
44 472 LIHS RAFAŁ M 41 M OPEN 41 ŻUKOWO POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 5,3km Bieg 0:28:18 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
45 2 BARCA EMILIA K 4 K OPEN 4 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:28:35 11.13 [km/h] 0:05:24 [min/km]
46 74 MARTYKA JOLANTA K 5 K OPEN 5 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5,3km Bieg 0:28:37 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
47 21 CZARKOWSKI SZYMON M 42 M OPEN 42 GDAŃSK 5,3km Bieg 0:28:37 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
48 48 KRAUSE BARTŁOMIEJ M 43 M OPEN 43 MIECHUCINO 5,3km Bieg 0:28:39 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
49 94 REPIŃSKI JACEK M 44 M OPEN 44 PUCK 5,3km Bieg 0:28:43 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
50 54 KUBIŃSKI RAFAŁ M 45 M OPEN 45 SŁUPSK MOCZYMORDA SŁUPSK 5,3km Bieg 0:28:44 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
51 121 WICEK PATRYCJUSZ M 46 M OPEN 46 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:28:50 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
52 13 CHEREK TOMASZ M 47 M OPEN 47 KALISKA STAR MORS STAROGARD GDAŃSKI 5,3km Bieg 0:28:55 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
53 457 SZALCZEWSKI KAROL M 48 M OPEN 48 ZBLEWO KOCIEWSKIE MORSY 5,3km Bieg 0:29:02 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
54 65 LISTWAN KRZYSZTOF M 49 M OPEN 49 GDAŃSK-KOKOSZKI KOCUR TEAM 5,3km Bieg 0:29:03 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
55 84 OSSOWSKA EWA K 6 K OPEN 6 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:29:04 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
56 45 KLOTZKE RAFAŁ M 50 M OPEN 50 WEJHEROWO MAJA TEAM 5,3km Bieg 0:29:10 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
57 108 SYLDATK WIOLETA K 7 K OPEN 7 MŚCISZEWICE METROŻERCY 5,3km Bieg 0:29:16 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
58 107 SYLDATK KAROL M 51 M OPEN 51 MŚCISZEWICE METROŻERCY 5,3km Bieg 0:29:16 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
59 127 ZIELKE MARIAN M 52 M OPEN 52 BUSZKOWY STRASZYN BIEGA I MORSUJE 5,3km Bieg 0:29:35 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
60 81 NIETRZEBKA ROBERT M 53 M OPEN 53 MIŁORADZ MALBORSKIE MORSY 5,3km Bieg 0:29:50 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
61 110 SZEMIS DANIEL M 54 M OPEN 54 FOLWARKI TYLWICKIE FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:30:01 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
62 85 PATOKA STELLA K 8 K OPEN 8 SŁAWKI MORSY STĘŻYCA/ METROŻERCY 5,3km Bieg 0:30:20 10.48 [km/h] 0:05:43 [min/km]
63 111 SZYMAŃSKA HANNA K 9 K OPEN 9 SKÓRKA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 5,3km Bieg 0:30:33 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
64 32 GRABOWSKI BŁAŻEJ M 55 M OPEN 55 KACZORY 5,3km Bieg 0:30:34 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
65 68 LUBINSKI WOJCIECH M 56 M OPEN 56 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:30:50 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
66 5 BŁASZKOWSKI PIOTR M 57 M OPEN 57 ŁUBIANA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:30:50 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
67 57 KWIDZIŃSKA ELWIRA K 10 K OPEN 10 KOŚCIERZYNA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:30:52 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km]
68 87 PIRSKA BEATA K 11 K OPEN 11 GDAŃSK - OSOWA IGOR JANIK TEAM / PRZODKOWSKIE MORSY 5,3km Bieg 0:30:57 10.27 [km/h] 0:05:50 [min/km]
69 26 FLISIKOWSKI PAWEŁ M 58 M OPEN 58 ZBLEWO MORSY SKARSZEWY 5,3km Bieg 0:30:59 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
70 66 LOOSE ANNA K 12 K OPEN 12 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:31:00 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
71 37 HEJKA WŁADEK M 59 M OPEN 59 KARTUZY 5,3km Bieg 0:31:02 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km]
72 112 SZYMAŃSKI JACEK M 60 M OPEN 60 SKÓRKA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 5,3km Bieg 0:31:25 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
73 97 ROGACZEWSKI GRZEGORZ M 61 M OPEN 61 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:31:33 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
74 50 KRAWIEC ŁUKASZ M 62 M OPEN 62 PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5,3km Bieg 0:31:44 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
75 49 KRAWIEC ANDRZEJ M 63 M OPEN 63 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5,3km Bieg 0:31:55 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
76 25 FIBICH DOROTA K 13 K OPEN 13 KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:31:55 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
77 468 CHMIELEWSKI RAFAŁ M 64 M OPEN 64 TCZEW ŚWIROMORSY 5,3km Bieg 0:32:01 9.93 [km/h] 0:06:02 [min/km]
78 35 HANUSZKIEWICZ JACEK M 65 M OPEN 65 SKIERNIEWICE 5,3km Bieg 0:32:38 9.74 [km/h] 0:06:09 [min/km]
79 109 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 14 K OPEN 14 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:32:41 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
80 474 KONRAD KRZYSZTOF M 66 M OPEN 66 MALBORK - 5,3km Bieg 0:32:45 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
81 78 MURAWSKA KATARZYNA K 15 K OPEN 15 STAROGARD GDANSKI 5,3km Bieg 0:32:51 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km]
82 67 LOOSE DARIUSZ M 67 M OPEN 67 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:32:52 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km]
83 4 BŁASZKOWSKA SYLWIA K 16 K OPEN 16 ŁUBIANA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:33:10 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km]
84 459 CZERWINSKA ANITA K 17 K OPEN 17 KOSOWO KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 5,3km Bieg 0:33:12 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
85 58 KWIDZIŃSKI JAROSŁAW M 68 M OPEN 68 SOMONINO 5,3km Bieg 0:33:26 9.51 [km/h] 0:06:18 [min/km]
86 416 PERSZEWSKI SEBASTIAN M 69 M OPEN 69 KOŚCIERZYNA - 5,3km Bieg 0:33:26 9.51 [km/h] 0:06:18 [min/km]
87 71 MACHUT ADAM M 70 M OPEN 70 KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:33:28 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
88 118 TUSZKOWSKI TOMASZ M 71 M OPEN 71 KOŚCIERZYNA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:33:29 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
89 59 LABUDDA ELŻBIETA K 18 K OPEN 18 STARZYNO MORSY PUCK 5,3km Bieg 0:33:31 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km]
90 79 MUSZYŃSKI JACEK M 72 M OPEN 72 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5,3km Bieg 0:33:36 9.46 [km/h] 0:06:20 [min/km]
91 96 ROGACZEWSKA WERONIKA K 19 K OPEN 19 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:33:38 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
92 95 ROGACZEWSKA LAURA K 20 K OPEN 20 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:33:38 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
93 75 MEGGER AGATA K 21 K OPEN 21 SIEMIANICE 5,3km Bieg 0:33:54 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
94 114 TRYGALSKA BEATA K 22 K OPEN 22 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:34:05 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
95 116 TRYGALSKI KRZYSZTOF M 73 M OPEN 73 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:34:05 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
96 16 CUDERA JOANNA K 23 K OPEN 23 GDAŃSK 5,3km Bieg 0:34:17 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
97 17 CYMAN GABRYJELA K 24 K OPEN 24 ZGORZAŁE MORSY STĘŻYCA/ METROŻERCY 5,3km Bieg 0:34:35 9.20 [km/h] 0:06:32 [min/km]
98 354 MARSZAŁKOWSKA RENATA K 25 K OPEN 25 KOBYSEWO KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 5,3km Bieg 0:34:56 9.10 [km/h] 0:06:35 [min/km]
99 415 PRABULKI ŁUKASZ M 74 M OPEN 74 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:35:02 9.08 [km/h] 0:06:37 [min/km]
100 104 STĘPIEŃ SYLWIA K 26 K OPEN 26 KOSOWO 5,3km Bieg 0:35:05 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
101 18 CZAPIEWSKA ALDONA K 27 K OPEN 27 NIEDAMOWO FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:35:19 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
102 98 ROGACZEWSKI MARCIN M 75 M OPEN 75 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:35:36 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km]
103 51 KROLL TOMASZ M 76 M OPEN 76 KOBYSEWO 5,3km Bieg 0:35:39 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
104 100 SIEJA GRZEGORZ M 77 M OPEN 77 GDAŃSK 5,3km Bieg 0:35:52 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
105 89 POLIS MARZENA K 28 K OPEN 28 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5,3km Bieg 0:35:52 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
106 14 CHUDECKA BEATA K 29 K OPEN 29 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY 5,3km Bieg 0:35:56 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
107 454 PARACKA EMANUELA K 30 K OPEN 30 ŻUKOWO REMUS KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:36:09 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km]
108 101 SIKORZYŃSKA MONIKA K 31 K OPEN 31 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5,3km Bieg 0:36:57 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
109 44 KALKOWSKI MICHAŁ M 78 M OPEN 78 KOŚCIERSKA HUTA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:37:02 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km]
110 72 MAKOWSKA PATRYCJA K 32 K OPEN 32 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:37:16 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
111 462 GÓRSKI MARIAN M 79 M OPEN 79 SOLEC KUJAWSKI - 5,3km Bieg 0:37:21 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]
112 326 KALKOWSKA MICHALINA K 33 K OPEN 33 KOŚCIERSKA HUTA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:38:44 8.21 [km/h] 0:07:18 [min/km]
113 119 VAN DIJK EVELINE M 80 M OPEN 80 PIŁA KLUB MORSÓW PIŁA 5,3km Bieg 0:38:56 8.17 [km/h] 0:07:21 [min/km]
114 53 KUBIŃSKA BEATA K 34 K OPEN 34 SŁUPSK MOCZYMORDA SŁUPSK 5,3km Bieg 0:39:00 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km]
115 29 GELECIŃSKA EDYTA K 35 K OPEN 35 KOBYLNICA MOCZYMORDA SŁUPSK 5,3km Bieg 0:39:00 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km]
116 122 WRUK JUSTYNA K 36 K OPEN 36 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY 5,3km Bieg 0:39:01 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km]
117 7 BOGULSKA AGNIESZKA K 37 K OPEN 37 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO/MORSY ZBLEWO 5,3km Bieg 0:39:48 7.99 [km/h] 0:07:31 [min/km]
118 99 SADOWSKA ALICJA K 38 K OPEN 38 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,3km Bieg 0:39:53 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km]
119 3 BARTCZAK SEBASTIAN M 81 M OPEN 81 KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:39:54 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km]
120 9 BORZYSZKOWSKA DARIA K 39 K OPEN 39 KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:39:54 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km]
121 451 BORZYSZKOWSKA BARBARA K 40 K OPEN 40 KOŚCIERZYNA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km Bieg 0:40:27 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km]
122 69 LUBIŃSKA LILIANA K 41 K OPEN 41 SŁUPSK MOCZYMORDA SŁUPSK 5,3km Bieg 0:40:51 7.78 [km/h] 0:07:42 [min/km]
123 11 CELIOWSKA-NIETRZEBKA ANNA K 42 K OPEN 42 MIŁORADZ 5,3km Bieg 0:41:41 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
124 93 REKOWSKI MARCIN M 82 M OPEN 82 STAROGARD GDAŃSKI STAR MORS STAROGARD GDAŃSKI 5,3km Bieg 0:43:57 7.24 [km/h] 0:08:18 [min/km]

IX Bieg Morsa - 5,3km Marsz NW Niedźwiedzi Polarnych

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 128 BRZOZOWSKI PIOTR M 1 M OPEN 1 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO 5,3km NW 0:33:22 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
2 151 SCHWANN MIROSŁAW M 2 M OPEN 2 WEJHEROWO WEJHEROWSKIE ŁABĘDZIE 5,3km NW 0:39:35 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km]
3 141 NIECHOĆKO AGATA K 1 K OPEN 1 GDAŃSK 5,3km NW 0:40:00 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
4 134 GÓRSKA IWONA K 2 K OPEN 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY, BŁĘKITNE MORSY ŁEBA 5,3km NW 0:40:42 7.81 [km/h] 0:07:41 [min/km]
5 138 LANGMESSER DANUTA K 3 K OPEN 3 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,3km NW 0:41:59 7.57 [km/h] 0:07:55 [min/km]
6 139 MEJER KATARZYNA K 4 K OPEN 4 KOŚCIERZYNA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km NW 0:42:48 7.43 [km/h] 0:08:05 [min/km]
7 145 PIANKOWSKA JOANNA K 5 K OPEN 5 NIEDAMOWO FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km NW 0:43:56 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]
8 140 MILER MONIKA K 6 K OPEN 6 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY / MORSY ZBLEWO 5,3km NW 0:43:58 7.23 [km/h] 0:08:18 [min/km]
9 452 PIANKOWSKI MACIEJ M 3 M OPEN 3 NIEDAMOWO FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 5,3km NW 0:43:58 7.23 [km/h] 0:08:18 [min/km]
10 154 ŚLĘZAK-LEWANDOWSKA KINGA K 7 K OPEN 7 JUSZKOWO ELBLĄSKIE MORSY 5,3km NW 0:44:24 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
11 153 ŚLĘZAK KONRAD M 4 M OPEN 4 GDAŃSK ELBLĄSKIE MORSY 5,3km NW 0:44:59 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km]
12 142 OSSOWSKA MARZENA K 8 K OPEN 8 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 5,3km NW 0:45:16 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
13 143 OSSOWSKI KAZIMIERZ M 5 M OPEN 5 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 5,3km NW 0:45:18 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
14 152 SIKORRA JANINA K 9 K OPEN 9 LĘDZIECHOWO 5,3km NW 0:46:00 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
15 155 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 6 M OPEN 6 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 5,3km NW 0:46:20 6.86 [km/h] 0:08:45 [min/km]
16 133 DRAWSKI MATEUSZ M 7 M OPEN 7 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5,3km NW 0:46:23 6.86 [km/h] 0:08:45 [min/km]
17 144 PEPLIŃSKA DARIA K 10 K OPEN 10 WĄGLIKOWICE 5,3km NW 0:46:24 6.85 [km/h] 0:08:45 [min/km]
18 132 DRAWSKA JANETA K 11 K OPEN 11 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5,3km NW 0:51:06 6.22 [km/h] 0:09:38 [min/km]
19 136 KOZŁOWSKA HALINA K 12 K OPEN 12 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,3km NW 0:51:14 6.21 [km/h] 0:09:40 [min/km]
20 149 ROZEK MARIOLA K 13 K OPEN 13 FRANK MORSY ZBLEWO 5,3km NW 0:51:14 6.21 [km/h] 0:09:40 [min/km]
21 135 KIEŁTYKA BOŻENA K 14 K OPEN 14 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,3km NW 0:51:16 6.20 [km/h] 0:09:40 [min/km]
22 150 SABINAIRZ BEATA K 15 K OPEN 15 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,3km NW 0:51:16 6.20 [km/h] 0:09:40 [min/km]

IX Bieg Morsa - 6km Marsz NW Tekstylnych

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 265 TOPOREK RAFAŁ M 1 M OPEN 1 PRZODKOWO POLILIPACK TEAM GWE 6km NW 0:38:24 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
2 269 TRELA ZENEK M 2 M OPEN 2 ŻUROMINO METROŻERCY 6km NW 0:41:51 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km]
3 262 SZYMANOWSKA ANNA K 1 K OPEN 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY .BŁĘKITNE MORSY ŁEBA. 6km NW 0:41:52 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km]
4 260 SZUDARSKI EDWARD M 3 M OPEN 3 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 6km NW 0:42:11 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
5 163 BRYGAŁA AGATA K 2 K OPEN 2 GDAŃSK ELITE TEAM 6km NW 0:43:37 8.25 [km/h] 0:07:16 [min/km]
6 177 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K 3 K OPEN 3 CZERSK 6km NW 0:43:51 8.21 [km/h] 0:07:19 [min/km]
7 264 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 4 M OPEN 4 LĘBORK LĘBORSKIE LWY. BŁĘKITNE MORSY ŁEBA 6km NW 0:44:07 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
8 247 SIBIK BEATA K 4 K OPEN 4 LĘBORK LĘBORSKIE LWY. BŁĘKITNE MORSY ŁEBA 6km NW 0:44:17 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
9 193 JANKOWSKA EMILA K 5 K OPEN 5 PRZODKOWO KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 6km NW 0:44:42 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
10 244 RECA GRAŻYNA K 6 K OPEN 6 KOŚCIERZYNA 6km NW 0:44:59 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km]
11 159 BIKOWSKA GABRIELA K 7 K OPEN 7 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 6km NW 0:45:05 7.99 [km/h] 0:07:31 [min/km]
12 272 WILKOŁEK-SZUDARSKA SATURNINA K 8 K OPEN 8 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 6km NW 0:45:07 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
13 178 GROT MARIA K 9 K OPEN 9 HOPY KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 6km NW 0:46:30 7.74 [km/h] 0:07:45 [min/km]
14 240 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 10 K OPEN 10 GDYNIA ELITE TEAM 6km NW 0:46:36 7.73 [km/h] 0:07:46 [min/km]
15 225 MOTOCZYŃSKI KRZYSZTOF M 5 M OPEN 5 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ 6km NW 0:47:01 7.66 [km/h] 0:07:50 [min/km]
16 158 BEKISZ MAŁGORZATA K 11 K OPEN 11 LIPUSZ 6km NW 0:47:19 7.61 [km/h] 0:07:53 [min/km]
17 249 SKURTYS DAGMARA K 12 K OPEN 12 REDA 6km NW 0:47:35 7.57 [km/h] 0:07:56 [min/km]
18 280 ŻYŁOWSKA ILONA K 13 K OPEN 13 SKORZEWO 6km NW 0:47:35 7.57 [km/h] 0:07:56 [min/km]
19 276 ZABOROWSKA ŻANETA K 14 K OPEN 14 PRZODKOWO KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 6km NW 0:48:35 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km]
20 179 GRULKOWSKA JOANNA K 15 K OPEN 15 GRABOWO KOSCIERSKIE FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 0:48:44 7.39 [km/h] 0:08:07 [min/km]
21 266 TOWARNICKA IZABELA K 16 K OPEN 16 GDYNIA TEAM DEAF 6km NW 0:49:17 7.30 [km/h] 0:08:13 [min/km]
22 221 KOMAJDA JAROSŁAW M 6 M OPEN 6 SOLEC KUJAWSKI GOSIR OSIELSKO 6km NW 0:49:24 7.29 [km/h] 0:08:14 [min/km]
23 228 OKRÓJ KATARZYNA K 17 K OPEN 17 KOŚCIERZYNA OKRÓJTEAM 6km NW 0:49:28 7.28 [km/h] 0:08:15 [min/km]
24 214 LIPIŃSKA ZOFIA K 18 K OPEN 18 LIPUSZ 6km NW 0:49:34 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km]
25 186 HERMAN KRZYSZTOF M 7 M OPEN 7 LUBIANA 6km NW 0:49:48 7.23 [km/h] 0:08:18 [min/km]
26 227 NIEMCZYK KRZYSZTOF M 8 M OPEN 8 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 6km NW 0:49:55 7.21 [km/h] 0:08:19 [min/km]
27 187 HOPPE ALDONA K 19 K OPEN 19 LIPUSZ 6km NW 0:49:56 7.21 [km/h] 0:08:19 [min/km]
28 200 KOLKA KATARZYNA K 20 K OPEN 20 KARTUZY KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY, ROWEREM PRZEZ ŻYCIE 6km NW 0:49:56 7.21 [km/h] 0:08:19 [min/km]
29 274 WOŹNIAK SYLWIA K 21 K OPEN 21 SIERAKOWICE 6km NW 0:49:58 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
30 263 SZYMANOWSKA KAROLINA K 22 K OPEN 22 ROKITY BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 6km NW 0:49:58 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
31 199 KLOSKA KAZIMIERZ M 9 M OPEN 9 RZEPNICA GM.BYTÓW BYTOWSKIE MORSY 6km NW 0:50:13 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km]
32 209 KUTNIEWSKA MARIA K 23 K OPEN 23 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 6km NW 0:50:15 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
33 465 MARCINKOWSKA AGATA K 24 K OPEN 24 SYCOWA HUTA UKS GARCZYN 6km NW 0:50:26 7.14 [km/h] 0:08:24 [min/km]
34 464 ŚWITAŁA ZUZANNA K 25 K OPEN 25 KOŚCIERZYNA UKS GARCZYN 6km NW 0:50:27 7.14 [km/h] 0:08:25 [min/km]
35 176 GOSTKOWSKA DOROTA K 26 K OPEN 26 WIELKI KLINCZ 6km NW 0:50:44 7.10 [km/h] 0:08:27 [min/km]
36 161 BORZYSZKOWSKA DANUTA K 27 K OPEN 27 WIELKI KLINCZ 6km NW 0:50:45 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
37 211 LEWAŃCZYK SYLWIA K 28 K OPEN 28 STĘŻYCA METROŻERCY 6km NW 0:50:58 7.06 [km/h] 0:08:30 [min/km]
38 185 HARENDARCZYK ZDZISŁAW M 10 M OPEN 10 LĘBORK BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 6km NW 0:50:58 7.06 [km/h] 0:08:30 [min/km]
39 202 KRAMP BEATA K 29 K OPEN 29 ŻUKOWO KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 6km NW 0:51:07 7.04 [km/h] 0:08:31 [min/km]
40 252 SOCHA WIKTORIA K 30 K OPEN 30 CHMIELNO 6km NW 0:51:23 7.01 [km/h] 0:08:34 [min/km]
41 206 KUCHNOWSKA DARIA K 31 K OPEN 31 KOŚCIERZYNA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 0:51:29 6.99 [km/h] 0:08:35 [min/km]
42 181 GUMOWSKA JUSTYNA K 32 K OPEN 32 BANINO GUMISIE 6km NW 0:51:44 6.96 [km/h] 0:08:37 [min/km]
43 182 GUMOWSKI MARIUSZ M 11 M OPEN 11 BANINO GUMISIE 6km NW 0:51:44 6.96 [km/h] 0:08:37 [min/km]
44 275 WYDROWSKA SYLWIA K 33 K OPEN 33 KARTUZY PSYCHOFANKI 6km NW 0:52:00 6.92 [km/h] 0:08:40 [min/km]
45 229 OKRÓJ MARIAN M 12 M OPEN 12 KOŚCIERZYNA OKRÓJTEAM 6km NW 0:52:02 6.92 [km/h] 0:08:40 [min/km]
46 237 PIEPER URSZULA K 34 K OPEN 34 LĘBORK LĘBORSKIE LWY, BŁĘKITNE MORSY ŁEBA 6km NW 0:52:04 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
47 220 MAŁSZYCKA BARBARA K 35 K OPEN 35 LĘBORK FARM FRITES POLAND SA 6km NW 0:52:05 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
48 201 MIŁKOWSKA JOLANTA K 36 K OPEN 36 GDYNIA TEAM DEAF 6km NW 0:52:08 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
49 198 KIŻEWSKI JAN M 13 M OPEN 13 NIEDAMOWO 6km NW 0:52:34 6.85 [km/h] 0:08:46 [min/km]
50 232 PANKIEWICZ BARTOSZ M 14 M OPEN 14 GOWINO 6km NW 0:53:00 6.79 [km/h] 0:08:50 [min/km]
51 254 SUCHODOLSKI KACPER M 15 M OPEN 15 STĘŻYCA METROŻERCY 6km NW 0:53:34 6.72 [km/h] 0:08:56 [min/km]
52 233 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 37 K OPEN 37 GOWINO 6km NW 0:53:40 6.71 [km/h] 0:08:57 [min/km]
53 226 MYSZK DANUTA K 38 K OPEN 38 KOŚCIERZYNA 6km NW 0:53:43 6.70 [km/h] 0:08:57 [min/km]
54 192 JANISZEWSKA TERESA K 39 K OPEN 39 BYTÓW 6km NW 0:53:49 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
55 170 FILIPÓW TADEUSZ M 16 M OPEN 16 LĘBORK NIEZRZESZONY 6km NW 0:54:12 6.64 [km/h] 0:09:02 [min/km]
56 273 WIRKUS KAROLINA K 40 K OPEN 40 KOŚCIERZYNA 6km NW 0:54:19 6.63 [km/h] 0:09:03 [min/km]
57 188 HRECHOROWICZ KRYSTYNA K 41 K OPEN 41 NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 0:54:40 6.59 [km/h] 0:09:07 [min/km]
58 426 KWIDZYŃSKI PIOTR M 17 M OPEN 17 ŁUBIANA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 0:54:43 6.58 [km/h] 0:09:07 [min/km]
59 243 RAMBOWSKI ALEKSANDER M 18 M OPEN 18 WIELKI KLINCZ FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 0:54:56 6.55 [km/h] 0:09:09 [min/km]
60 419 MILEWCZYK MARCIN M 19 M OPEN 19 KOŚCIERZYNA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 0:55:04 6.54 [km/h] 0:09:11 [min/km]
61 208 WUS-KUNKEL ANNA K 42 K OPEN 42 GDAŃSK 6km NW 0:55:07 6.53 [km/h] 0:09:11 [min/km]
62 207 KUNKEL CELINA K 43 K OPEN 43 GDAŃSK 6km NW 0:55:07 6.53 [km/h] 0:09:11 [min/km]
63 224 MOTOCZYŃSKA ALEKSANDRA K 44 K OPEN 44 BYDGOSZCZ 6km NW 0:55:08 6.53 [km/h] 0:09:11 [min/km]
64 156 WOJEWSKA NATALIA K 45 K OPEN 45 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / MORSY GDYŃSKIE 6km NW 0:55:30 6.49 [km/h] 0:09:15 [min/km]
65 190 JACHYM STANISŁAW M 20 M OPEN 20 DRZEŻEWO BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 6km NW 0:55:32 6.48 [km/h] 0:09:15 [min/km]
66 160 BIKOWSKI MAREK M 21 M OPEN 21 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 6km NW 0:55:34 6.48 [km/h] 0:09:16 [min/km]
67 189 JACHYM RAFAŁ M 22 M OPEN 22 DRZEŻEWO BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 6km NW 0:55:35 6.48 [km/h] 0:09:16 [min/km]
68 137 KROPIDŁOWSKA RENATA K 46 K OPEN 46 GDYNIA STOWARZYSZENIE MORSY GDYŃSKIE 6km NW 0:56:00 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km]
69 168 DEJK MONIKA K 47 K OPEN 47 KOŚCIERZYNA 6km NW 0:56:02 6.42 [km/h] 0:09:20 [min/km]
70 279 ZIEMBA MIROSŁAW M 23 M OPEN 23 SOMONINO ROWEROWE KASZUBY 6km NW 0:56:03 6.42 [km/h] 0:09:21 [min/km]
71 162 BRUNKA BARBARA K 48 K OPEN 48 BRUSY TOTALNIE BIEGNIĘCI 6km NW 0:56:50 6.33 [km/h] 0:09:28 [min/km]
72 271 UTKO AGNIESZKA K 49 K OPEN 49 SCHODNO 6km NW 0:56:54 6.33 [km/h] 0:09:29 [min/km]
73 234 PAWELA AMELIA K 50 K OPEN 50 EGIERTOWO 6km NW 0:56:59 6.32 [km/h] 0:09:30 [min/km]
74 456 HINCA ANGELIKA K 51 K OPEN 51 EGIERTOWO MARS 6km NW 0:57:02 6.31 [km/h] 0:09:30 [min/km]
75 205 KRUEGER KAMILA K 52 K OPEN 52 SOMONINO 6km NW 0:57:02 6.31 [km/h] 0:09:30 [min/km]
76 172 FLISIKOWSKA ALICJA K 53 K OPEN 53 NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 0:57:54 6.22 [km/h] 0:09:39 [min/km]
77 241 PUSTUŁKA HANNA K 54 K OPEN 54 KOŚCIERZYNA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 0:58:01 6.21 [km/h] 0:09:40 [min/km]
78 169 FELSKOWSKA IWONA K 55 K OPEN 55 KOŚCIERZYNA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 0:58:01 6.21 [km/h] 0:09:40 [min/km]
79 196 KALINOWSKA TERESA K 56 K OPEN 56 GOSCISZEWO 6km NW 0:58:14 6.18 [km/h] 0:09:42 [min/km]
80 167 CHABOWSKA GRAŻYNA K 57 K OPEN 57 SZTUM MORSY MALBORK 6km NW 0:58:15 6.18 [km/h] 0:09:43 [min/km]
81 278 ZIEMBA KRYSTYNA K 58 K OPEN 58 SOMONINO ROWEROWE KASZUBY 6km NW 0:58:47 6.12 [km/h] 0:09:48 [min/km]
82 204 KRUEGER ALICJA K 59 K OPEN 59 SOMONINO 6km NW 0:59:22 6.06 [km/h] 0:09:54 [min/km]
83 222 MORAWSKA DANUTA K 60 K OPEN 60 GRZYBNO KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 6km NW 0:59:33 6.05 [km/h] 0:09:56 [min/km]
84 191 JANCA LUCYNA K 61 K OPEN 61 KARTUZY MORSY PRZODKOWO 6km NW 0:59:34 6.04 [km/h] 0:09:56 [min/km]
85 473 EBERTOWSKA EWA K 62 K OPEN 62 GRABÓWKO - 6km NW 0:59:36 6.04 [km/h] 0:09:56 [min/km]
86 245 RIEGEL NATALIA K 63 K OPEN 63 PRZODKOWO KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 6km NW 1:00:30 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
87 213 LEYK KATARZYNA K 64 K OPEN 64 GARCZ KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 6km NW 1:00:31 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
88 184 HALLMANN DAREK M 24 M OPEN 24 PRZODKOWO KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 6km NW 1:00:31 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
89 251 SNOPKOWSKA ZOFIA K 65 K OPEN 65 WIELKI KLINCZ 6km NW 1:01:23 5.86 [km/h] 0:10:14 [min/km]
90 166 BUNIK-SNOPKOWSKA PAULINA K 66 K OPEN 66 WIELKI KLINCZ FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 1:01:24 5.86 [km/h] 0:10:14 [min/km]
91 267 TRELA ANNA K 67 K OPEN 67 ŻUROMINO METROŻERCY 6km NW 1:01:34 5.85 [km/h] 0:10:16 [min/km]
92 268 TRELA MAŁGORZATA K 68 K OPEN 68 ŻUROMINO METROŻERCY 6km NW 1:01:35 5.85 [km/h] 0:10:16 [min/km]
93 175 GNYBA EWELINA K 69 K OPEN 69 STĘŻYCA METROŻERCY 6km NW 1:01:35 5.85 [km/h] 0:10:16 [min/km]
94 197 KALISZEWSKA WIOLETA K 70 K OPEN 70 STĘŻYCA 6km NW 1:01:35 5.85 [km/h] 0:10:16 [min/km]
95 250 SKWIERAWSKA MARIA K 71 K OPEN 71 STĘŻYCA MORSY STĘŻYCA 6km NW 1:01:36 5.84 [km/h] 0:10:16 [min/km]
96 174 GIERSZEWSKA MARIA K 72 K OPEN 72 STAWISKA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 1:01:54 5.82 [km/h] 0:10:19 [min/km]
97 238 PLICHTA MARIA K 73 K OPEN 73 EGIERTOWO 6km NW 1:01:55 5.81 [km/h] 0:10:19 [min/km]
98 258 SZAFAREWICZ MAJA K 74 K OPEN 74 STĘŻYCA METROŻERCY 6km NW 1:02:15 5.78 [km/h] 0:10:23 [min/km]
99 255 SUGIER DOROTA K 75 K OPEN 75 KALISKA KOŚCIERSKIE FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 1:02:18 5.78 [km/h] 0:10:23 [min/km]
100 453 MILEWCZYK MAGDALENA K 76 K OPEN 76 KOŚCIERZYNA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 6km NW 1:02:19 5.78 [km/h] 0:10:23 [min/km]
101 217 MACH BOŻENA K 77 K OPEN 77 STĘŻYCA MORSY STĘŻYCA 6km NW 1:03:00 5.71 [km/h] 0:10:30 [min/km]
102 218 MACH RENATA K 78 K OPEN 78 STĘŻYCA MORSY STĘŻYCA 6km NW 1:03:01 5.71 [km/h] 0:10:30 [min/km]
103 277 ZIELKE MIROSŁAWA K 79 K OPEN 79 STĘŻYCA MORSY STĘŻYCA 6km NW 1:03:01 5.71 [km/h] 0:10:30 [min/km]
104 256 SZAFAREWICZ BEATA K 80 K OPEN 80 STĘŻYCA METROŻERCY 6km NW 1:03:01 5.71 [km/h] 0:10:30 [min/km]
105 257 SZAFAREWICZ GRZEGORZ M 25 M OPEN 25 STĘŻYCA METROŻERCY 6km NW 1:03:01 5.71 [km/h] 0:10:30 [min/km]
106 259 SZAFAREWICZ WIKTOR M 26 M OPEN 26 STĘŻYCA METROŻERCY 6km NW 1:03:01 5.71 [km/h] 0:10:30 [min/km]
107 129 CHMIELEWSKA IWONA K 81 K OPEN 81 SIKORZYNO 6km NW 1:08:03 5.29 [km/h] 0:11:21 [min/km]
108 130 CHMIELEWSKI HENRYK M 27 M OPEN 27 SIKORZYNO 6km NW 1:08:03 5.29 [km/h] 0:11:21 [min/km]

IX Bieg Morsa - 7km Bieg Tekstylnych

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 328 KOBUS TOMASZ M 1 M OPEN 1 BYTÓW-RZEPNICA TRI TEAM BYTÓW 7km Bieg 0:25:01 16.79 [km/h] 0:03:34 [min/km]
2 405 WRÓBLEWSKI LESZEK M 2 M OPEN 2 KOŚCIERZYNA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 7km Bieg 0:25:29 16.48 [km/h] 0:03:38 [min/km]
3 406 WRYCZA DANIEL M 3 M OPEN 3 KOŚCIERZYNA REMUS KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:26:14 16.01 [km/h] 0:03:45 [min/km]
4 362 NARLOCH DAMIAN M 4 M OPEN 4 KOCIERZYNA 7km Bieg 0:26:29 15.86 [km/h] 0:03:47 [min/km]
5 417 JANISZEWSKI MAREK M 5 M OPEN 5 BYTÓW DRUTEX 7km Bieg 0:26:37 15.78 [km/h] 0:03:48 [min/km]
6 337 KOSIECKI NIKODEM M 6 M OPEN 6 GDAŃSK 7km Bieg 0:27:40 15.18 [km/h] 0:03:57 [min/km]
7 303 GARSKI KRYSPIN M 7 M OPEN 7 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 7km Bieg 0:27:55 15.04 [km/h] 0:03:59 [min/km]
8 293 DOCZYK ADAM M 8 M OPEN 8 NOWA KISZEWA 7km Bieg 0:28:03 14.97 [km/h] 0:04:00 [min/km]
9 298 ELENDT TOMASZ M 9 M OPEN 9 TUCHOMIE 7km Bieg 0:28:19 14.83 [km/h] 0:04:03 [min/km]
10 353 MARCHEWKA MATEUSZ M 10 M OPEN 10 WIELKI KLINCZ 7km Bieg 0:28:22 14.81 [km/h] 0:04:03 [min/km]
11 301 FORMELLA SŁAWOMIR M 11 M OPEN 11 KOŚCIERZYNA FORMEX 7km Bieg 0:28:24 14.79 [km/h] 0:04:03 [min/km]
12 463 STEGART PAWEŁ M 12 M OPEN 12 KOSCIERZYNA REMUS 7km Bieg 0:28:28 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km]
13 291 CICHOSZ-MIELEWCZYK MATEUSZ M 13 M OPEN 13 RZEPNICA 7km Bieg 0:28:44 14.62 [km/h] 0:04:06 [min/km]
14 420 ŁAZAROWSKI PIOTR M 14 M OPEN 14 STARA SIKORSKA HUTA OLMPSWIM 7km Bieg 0:29:06 14.43 [km/h] 0:04:09 [min/km]
15 321 JASZEWSKI KACPER M 15 M OPEN 15 KOŚCIERZYNA OLIMPIJCZYK SKORZEWO 7km Bieg 0:29:17 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km]
16 378 RESZCZYŃSKI PAWEŁ M 16 M OPEN 16 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:29:23 14.29 [km/h] 0:04:12 [min/km]
17 389 SOWA JOANNA K 1 K OPEN 1 KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:29:44 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km]
18 408 ZAKRZEWSKI JAKUB M 17 M OPEN 17 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE 7km Bieg 0:29:55 14.04 [km/h] 0:04:16 [min/km]
19 297 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 18 M OPEN 18 RUMIA 7km Bieg 0:29:57 14.02 [km/h] 0:04:17 [min/km]
20 364 NOWOPOLSKI LESZEK M 19 M OPEN 19 GDAŃSK 7km Bieg 0:30:17 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
21 319 HALMANN MIREK M 20 M OPEN 20 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 7km Bieg 0:30:20 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km]
22 338 HORBACZEWSKI GRZEGORZ M 21 M OPEN 21 GDAŃSK 7km Bieg 0:30:22 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km]
23 401 WNUK STANISŁAW M 22 M OPEN 22 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 7km Bieg 0:30:28 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km]
24 300 FORMELLA KAROL M 23 M OPEN 23 GRABOWSKA HUTA 7km Bieg 0:30:52 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km]
25 323 JEŻOWSKI GRZEGORZ M 24 M OPEN 24 GRUDZIADZ 7km Bieg 0:30:59 13.56 [km/h] 0:04:26 [min/km]
26 373 POBŁOCKA AMELIA K 2 K OPEN 2 SKORZEWO UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 7km Bieg 0:31:05 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km]
27 414 MEYER DAWID M 25 M OPEN 25 KOŚCIERZYNA REMUS KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:31:14 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km]
28 356 MATYSZEWSKI AMADEUSZ M 26 M OPEN 26 TORUŃ 7km Bieg 0:31:36 13.29 [km/h] 0:04:31 [min/km]
29 324 KACZYŃSKI DANIEL M 27 M OPEN 27 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 7km Bieg 0:32:10 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
30 395 TRZEBIATOWSKA KINGA K 3 K OPEN 3 ŁUPAWA 7km Bieg 0:32:17 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
31 391 SZKOBEL LUCYNA K 4 K OPEN 4 ŁUBIANA BOTRANS 7km Bieg 0:32:47 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
32 390 SZADRIN ANDREJ M 28 M OPEN 28 BYTÓW BYTÓW 7km Bieg 0:32:59 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
33 315 GROCHOWSKI MATEUSZ M 29 M OPEN 29 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 7km Bieg 0:33:14 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
34 429 WAHLIK PAWEŁ M 30 M OPEN 30 KOŚCIERZYNA - 7km Bieg 0:33:16 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
35 455 KLEJNA MIROSŁAW M 31 M OPEN 31 GOWIDLINO REMUS KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:33:27 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
36 320 HEBANOWSKI ŁUKASZ M 32 M OPEN 32 GDYNIA PADŁ NA RYJ 7km Bieg 0:33:30 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
37 348 LULIS ZBIGNIEW M 33 M OPEN 33 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 7km Bieg 0:33:37 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
38 307 GONTARZ RAFAŁ M 34 M OPEN 34 KOŚCIERZYNA POZYTYWNA ENDORFINA KOSCIERZYNA 7km Bieg 0:33:37 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
39 325 KALISZEWSKI DOMINIK M 35 M OPEN 35 STĘŻYCA METROŻERCY 7km Bieg 0:33:39 12.48 [km/h] 0:04:48 [min/km]
40 411 ZAMKOWSKI PIOTR M 36 M OPEN 36 KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:33:47 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
41 372 PIWOWARCZYK PIOTR M 37 M OPEN 37 LINIEWO 7km Bieg 0:34:20 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km]
42 342 LEWANDOWSKA SYLWIA K 5 K OPEN 5 KOŚCIERZYNA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 7km Bieg 0:34:43 12.10 [km/h] 0:04:58 [min/km]
43 340 KWIATKOWSKI ANDRZEJ M 38 M OPEN 38 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 7km Bieg 0:34:47 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
44 428 SZENWALD ANIA K 6 K OPEN 6 NOWY KLINCZ REMUS 7km Bieg 0:35:09 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
45 366 OKOŃ MARIUSZ M 39 M OPEN 39 SIERAKOWICE BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 7km Bieg 0:35:10 11.94 [km/h] 0:05:01 [min/km]
46 339 KUNKEL TYMOTEUSZ M 40 M OPEN 40 GDAŃSK 7km Bieg 0:35:27 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
47 423 OLSZEWSKI JAKUB M 41 M OPEN 41 SYCOWA HUTA UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 7km Bieg 0:35:27 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
48 403 WOJCIECHOWSKA GRAŻYNA K 7 K OPEN 7 KOŚCIERZYNA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:35:30 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
49 374 POGORZELSKI RAFAŁ M 42 M OPEN 42 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 7km Bieg 0:35:47 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
50 294 GARSKA JOANNA K 8 K OPEN 8 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 7km Bieg 0:35:49 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
51 360 MIOTK HENRYK M 43 M OPEN 43 LINIEWO LINIEWO BIEGA 7km Bieg 0:35:55 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
52 352 MANIAS MICHAŁ M 44 M OPEN 44 PRUSZCZ GDAŃSKI STRASZYN BIEGA I MORSUJE 7km Bieg 0:36:05 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
53 318 GUTOWSKI GRZEGORZ M 45 M OPEN 45 RUMIA PGB SPORTOWA PACZKA 7km Bieg 0:36:09 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
54 471 GROT-SZYBOWSKA PAULINA K 9 K OPEN 9 KOŚCIERZYNA - 7km Bieg 0:36:16 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
55 430 GRADEWSKI DOMINIK M 46 M OPEN 46 SADRSU - 7km Bieg 0:36:22 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
56 410 ZALEWSKI WITOLD M 47 M OPEN 47 SULĘCZYNO HYDROAKTYWNI 7km Bieg 0:36:23 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
57 281 BABIŃSKA JOANNA K 10 K OPEN 10 ŁEBA BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 7km Bieg 0:36:24 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
58 314 GROCHAL STANISŁAW M 48 M OPEN 48 KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:36:25 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
59 329 KOSMALA ALEKSANDRA K 11 K OPEN 11 SZCZEGLINO 7km Bieg 0:36:26 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
60 427 WALKUSZ ANTONINA K 12 K OPEN 12 NOWY KLINCZ REMUS 7km Bieg 0:36:27 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
61 334 KULGAJUK DARIUSZ M 49 M OPEN 49 JUSZKOWO STRASZYN BIEGA I MORSUJE 7km Bieg 0:36:53 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
62 332 KRZOSKA DOROTA K 13 K OPEN 13 BRUSY 7km Bieg 0:37:03 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
63 311 GRABOWSKA DAGMARA K 14 K OPEN 14 JUSZKOWO STRASZYN BIEGA I MORSUJE 7km Bieg 0:37:14 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
64 335 KULGAJUK MICHAL M 50 M OPEN 50 PRUSZCZ GDANSKI STRASZYN BIEGA I MORSUJE 7km Bieg 0:37:16 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
65 380 SAWICKI MICHAŁ M 51 M OPEN 51 KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:37:22 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
66 425 LUBIŃSKA-KAISER ADRIANA K 15 K OPEN 15 KOSCIERZYNA - 7km Bieg 0:37:28 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
67 322 JERECZEK JOANNA K 16 K OPEN 16 SULĘCZYNO FABRYKA ZDROWIA BYTÓW 7km Bieg 0:37:32 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
68 336 KUNKEL ANNA K 17 K OPEN 17 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 7km Bieg 0:37:35 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
69 295 DREWCZYŃSKI DANIEL M 52 M OPEN 52 LINIEWO PGB SPORTOWA PACZKA 7km Bieg 0:37:35 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
70 385 SKIERKA TOMASZ M 53 M OPEN 53 SIERAKOWICE SIERAKOWICKIE MORSY 7km Bieg 0:37:38 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
71 361 MOLTZAN AGNIESZKA K 18 K OPEN 18 GMINA NOWA KARCZMA 7km Bieg 0:37:40 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
72 393 TRELA PAULINA K 19 K OPEN 19 ŻUROMINO METROŻERCY 7km Bieg 0:37:42 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
73 404 WRÓBLEWSKA KLAUDIA K 20 K OPEN 20 PROKOWO KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 7km Bieg 0:37:46 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
74 379 RUTKOWSKI SEBASTIAN M 54 M OPEN 54 GRONOWO GÓRNE STRASZYN BIEGA I MORSUJE 7km Bieg 0:38:03 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
75 302 FRANKOWSKA JUSTYNA K 21 K OPEN 21 KARTUZY PSYCHOFANKI 7km Bieg 0:38:07 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
76 367 OKSENIUK AGNIESZKA K 22 K OPEN 22 LIPUSZ 7km Bieg 0:38:26 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
77 370 PERSZYŃSKI CEZARY M 55 M OPEN 55 STĘŻYCA 7PBOT 7km Bieg 0:38:42 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
78 299 FORMELLA JOANNA K 23 K OPEN 23 KOSCIERZYNA FORMEX 7km Bieg 0:38:51 10.81 [km/h] 0:05:33 [min/km]
79 402 WODCZAK ALEKSANDER M 56 M OPEN 56 KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:39:22 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
80 73 MAŁEK MARCIN M 57 M OPEN 57 GDANSK 7km Bieg 0:39:40 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
81 306 GNYBA MARIUSZ M 58 M OPEN 58 STĘŻYCA METROŻERCY 7km Bieg 0:39:41 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
82 412 ZBLEWSKI PAWEŁ M 59 M OPEN 59 SKORZEWO FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:39:47 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
83 382 SERKOWSKA MONIKA K 24 K OPEN 24 STĘŻYCA 7km Bieg 0:39:54 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
84 383 SERKOWSKI PIOTR M 60 M OPEN 60 STĘŻYCA 7km Bieg 0:39:54 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
85 286 BŁASZKOWSKA MARTYNA K 25 K OPEN 25 ŁUBIANA 7km Bieg 0:39:54 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
86 399 WIELGOS JOANNA K 26 K OPEN 26 GDYNIA STOWARZYSZENIE MORSY GDYŃSKIE 7km Bieg 0:39:56 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
87 327 KIŻEWSKI SZYMON M 61 M OPEN 61 WIELKI KLINCZ FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:39:58 10.51 [km/h] 0:05:43 [min/km]
88 350 MALEK ANDRZEJ M 62 M OPEN 62 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 7km Bieg 0:40:12 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km]
89 461 WITKA ARKADIUSZ M 63 M OPEN 63 KARTUZY - 7km Bieg 0:40:15 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
90 296 DYDYMSKA MONIKA K 27 K OPEN 27 RUMIA 7km Bieg 0:40:21 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
91 409 ZALEWSKA RENATA K 28 K OPEN 28 SULĘCZYNO HYDROAKTYWNI 7km Bieg 0:40:22 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
92 357 MEYER ANNA K 29 K OPEN 29 SARNOWY TURYSTYCZNE KASZUBY - REGATTA SPORTS 7km Bieg 0:40:37 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
93 388 SMOTER MARIUSZ M 64 M OPEN 64 KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:40:43 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
94 387 SMOTER ANNA K 30 K OPEN 30 KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:40:43 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
95 344 LEYK JAN M 65 M OPEN 65 GARCZ KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 7km Bieg 0:40:45 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
96 333 KUJAT JOANNA K 31 K OPEN 31 GDYNIA KONTENER FORMY 7km Bieg 0:41:06 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
97 304 GERTNER ANNA K 32 K OPEN 32 ŁEBA BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 7km Bieg 0:41:29 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
98 312 GRABOWSKI SEBASTIAN M 66 M OPEN 66 JUSZKOWO STRASZYN BIEGA I MORSUJE 7km Bieg 0:41:29 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
99 424 SUGIER FRANCISZEK M 67 M OPEN 67 KOŚCIERZYNA KUKS REMUS 7km Bieg 0:41:46 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
100 478 TRUSZCZYŃSKA JOANNA K 33 K OPEN 33 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM 7km Bieg 0:42:30 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
101 313 GROCHAL PAWEŁ M 68 M OPEN 68 KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:42:36 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
102 305 GIERSZEWSKA AGNIESZKA K 34 K OPEN 34 STAWISKA 7km Bieg 0:42:52 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
103 285 BLOK MARTA K 35 K OPEN 35 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU 7km Bieg 0:43:42 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
104 477 CARRERA BALLESTRO RUBEN M 69 M OPEN 69 GDYNIA - 7km Bieg 0:43:43 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
105 476 GALIŃSKA ALEKSANDRA K 36 K OPEN 36 GDYNIA - 7km Bieg 0:44:10 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
106 396 TUSZKOWSKA AGNIESZKA K 37 K OPEN 37 KOŚCIERZYNA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:44:27 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
107 290 CHARKIEWICZ MONIKA K 38 K OPEN 38 STRASZYN 7km Bieg 0:44:27 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
108 469 ŁAZAROWSKA ANNA K 39 K OPEN 39 STARA SIKORSKA HUTA OLIMPSWIM 7km Bieg 0:44:34 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
109 308 GOSTKOWSKA ALICJA K 40 K OPEN 40 KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:44:48 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
110 371 PIOTROWSKA JOANNA K 41 K OPEN 41 GDYNIA KONTENER FORMY 7km Bieg 0:45:31 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
111 343 LEWANDOWSKI JAN LEWAR M 70 M OPEN 70 KARSIN 7km Bieg 0:45:49 9.17 [km/h] 0:06:33 [min/km]
112 331 KRAUZE PAWEŁ M 71 M OPEN 71 KOSOWO KLUB SPORTOWY PRZODKOWSKIE MORSY 7km Bieg 0:45:50 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
113 375 PRZYTARSKI MARIUSZ M 72 M OPEN 72 LUBAŃ FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:45:53 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km]
114 288 BRONK ALEKSANDER M 73 M OPEN 73 KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:46:15 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km]
115 289 BRONK ANDZELIKA K 42 K OPEN 42 KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:46:16 9.08 [km/h] 0:06:37 [min/km]
116 330 KOŻYCZKOWSKA KRYSTYNA K 43 K OPEN 43 KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:46:46 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
117 351 MANIAS MAGDALENA K 44 K OPEN 44 PRUSZCZ GDAŃSKI STRASZYN BIEGA I MORSUJE 7km Bieg 0:47:09 8.91 [km/h] 0:06:44 [min/km]
118 283 BARTOSIEWICZ MARTA K 45 K OPEN 45 JUSZKOWO 7km Bieg 0:47:28 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
119 386 SKOREK-MASZOTA WERONIKA K 46 K OPEN 46 GDYNIA PADŁ NA RYJ 7km Bieg 0:49:40 8.46 [km/h] 0:07:06 [min/km]
120 413 ZIEMBA MARTYNA K 47 K OPEN 47 SOMONINO ROWEROWE KASZUBY 7km Bieg 0:51:09 8.21 [km/h] 0:07:18 [min/km]
121 397 WALECKA MARTA K 48 K OPEN 48 STAROGARD GDAŃSKI 7km Bieg 0:51:20 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km]
122 359 MIELEWCZYK PIOTR M 74 M OPEN 74 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:52:17 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km]
123 358 MIELEWCZYK MAŁGORZATA K 49 K OPEN 49 KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 7km Bieg 0:52:17 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km]
124 431 WACHOWICZ JACEK M 75 M OPEN 75 GDAŃSK - 7km Bieg 0:52:17 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km]
125 363 NIEMCZYK URSZULA K 50 K OPEN 50 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 7km Bieg 0:54:25 7.72 [km/h] 0:07:46 [min/km]
126 282 BANDURSKI JACEK M 76 M OPEN 76 SOPOT 7km Bieg 1:00:29 6.94 [km/h] 0:08:38 [min/km]
- 1417 BRAK DANYCH M - M OPEN - GDAŃSK - 7km Bieg 0 - [km/h] 0 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ