O, CHOINKA!
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 SULIMA EWELINA Białystok START opłacono on-line
102 Nowak Anna Warszawa START opłacono on-line
103 Rutkowska Sylwia Grudziądz START opłacono on-line
104 Wiernicka Paulina KWIDZYN START Gmina Gardeja Biega
105 Słomińska Aneta Uścięcice START Kijanki team
106 Bieniek Natalia Ruda Ślaska START Socios Silesia opłacono on-line
107 Sikorska Aleksandra Lubiszewo START Crossellite
108 Szymański Adam Lębork START Lębork Biegacze 42,2
109 Wójcik Tomek Piekary Śląskie START Dąbrowski Team opłacono on-line
110 Bulenda Agnieszka Łężyce-Głodówko START opłacono on-line
111 Reuschel Karolina Bochlin START opłacono on-line
112 Mazur Monika Ruda Śląska START SOCIOS SILESIA opłacono on-line
113 Bieniek Agata Świętochłowice START Socios Silesia opłacono on-line
114 Jagodzińska Wiktoria Elbląg START SP 1 Elbląg opłacono on-line
115 Bańdo Weronika Reda START
116 Wątor Marcin Kraków START opłacono on-line
117 Tshisense Kabulonga Marta Warszawa START
118 Bójczuk Piotr Gdańsk START opłacono on-line
119 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk START Sapiące Gazele opłacono on-line
120 Pogorzelski Damian Rumia START opłacono on-line
121 Wójcik Katarzyna Wojnowo START
122 Pierzyńska Julia Powidz START Libero Powidz opłacono on-line
123 Pierzyńska Anna Powidz START Libero Powidz opłacono on-line
124 Guzińska Justyna Chojnice START
125 Alker Elżbieta Gliwice START
126 Tołstyko Natalia Gdańsk START opłacono on-line
127 Tórzewska-Kasałka Izabela Pleszew START opłacono on-line
128 Welończyk Bartosz Warszawa START opłacono on-line
129 Piskulska Nikola Gdynia START opłacono on-line
130 Welończyk Joanna Warszawa START opłacono on-line
131 Panek Aneta Gdynia START Step By Step Trójmiasto opłacono on-line
132 Wiklik Piotr Katowice START Watacha Team opłacono on-line
133 KAMIŃSKI PIOTR Nowy Dwór Mazowiecki START opłacono on-line
134 Krzykowski Piotr Reda START opłacono on-line
135 Szaniawska-Junosza Alicja Wilkołaz START SZANSA ANNOPOL opłacono on-line
136 Rudziejewska Magdalena Annopol START SZANSA ANNOPOL opłacono on-line
137 Dmochowska Agnieszka Radzionków START Wataha Team opłacono on-line
138 Bodaszewska Lidia Warszawa START Pstrokaty Pareomaraton opłacono on-line
139 Alker Zbigniew Gliwice START
140 Furmański Marcin Furmański Szczecin START opłacono on-line
141 Miłosz Lucyna Reda START opłacono on-line
142 Figiel Dominika Słupsk START Night Runners Słupsk 9.00 PLN
143 Polak Magdalena Wąbrzeźno START opłacono on-line
144 Rojek Joanna Świerklaniec START opłacono on-line
145 Nerkowska Monika Poznań START opłacono on-line
146 Górniak Jarosław Pogórze START opłacono on-line
147 Wolik Dariusz Gdynia START Crossfit Gdynia opłacono on-line
148 Küchler Małgorzata Gdynia START JARBUD opłacono on-line
149 Krysiński Sylwester Dąbrowa Górnicza START opłacono on-line
150 Rakowska Dorota Stróża START opłacono on-line
151 WIECZORKOWSKA DAGMARA KOSZALIN START opłacono on-line
152 Lelek Paulina Borzestowo START opłacono on-line
153 Czub Jarosław Sosnowiec START opłacono on-line
154 Łoszajć Justyna Sosnowiec START opłacono on-line
155 Rozewicz Bogumila TCZEW START BMW TEAM PÓŁNOC opłacono on-line
156 Maciejewska Hanna Wrocław START opłacono on-line
157 Frąckowiak Roman Wieleń START opłacono on-line
158 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń START opłacono on-line
159 Cząstkiewicz Alicja Gliwice START PowerGirls
160 Fera Klaudia Gdańsk START opłacono on-line
161 Pluta Tymoteusz Rybnik START opłacono on-line
162 Pluta Zuzanna Rybnik START opłacono on-line
163 Pluta Liliana Rybnik START opłacono on-line
164 Pluta Anna Rybnik START opłacono on-line
165 Mechlińska Anna Lubiki START KS Sokół Zblewo opłacono on-line
166 Pluta Michał Rybnik START opłacono on-line
167 Ossowicka Hanna Lubiki START opłacono on-line
168 Bugajewski Janusz Płońsk START KB. IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
169 Bugajewska Anna Płońsk START KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
170 Udzielak Nikodem Białystok START Nikodem opłacono on-line
171 Mazur Renata Wrocław START BMW TEAM PÓŁNOC opłacono on-line
172 Borkowski Jacek Warszawa START opłacono on-line
173 Lipińska Grażyna Skorzewo START opłacono on-line
174 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice START opłacono on-line
175 Rosiński Marek Brodnica START MORS BRODNICA opłacono on-line
176 Lenkiewicz Andrzej Bądki START opłacono on-line
177 Toboła Michał Gdańsk START Szybki Skład opłacono on-line
178 Matyskiel Anita Gdańsk START ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
179 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza START opłacono on-line
180 Jarzabek Robert Strzalkowo START SGB opłacono on-line
181 Dudek Anna Tarnów START opłacono on-line
182 Przybylska Anna Gdańsk START opłacono on-line
183 Worwa Dorota Jawiszowice START opłacono on-line
184 Giniewski Piotr Police START opłacono on-line
185 Skowroń-Giniewska Katarzyna Police START opłacono on-line
186 Urbanowicz Agnieszka Grobelno START opłacono on-line
187 Starosta Michalina Starosta Orzesze START opłacono on-line
188 BERNACKI. JACEK POŁCHOWO START KRS FORMOZA opłacono on-line
189 BERNACKI JACEK. POŁCHOWO START KRS FORMOZA opłacono on-line
190 KAWUCHA MIROSŁAW. GDYNIA START KRS FORMOZA opłacono on-line
191 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA START KRS FORMOZA opłacono on-line
192 BERNACKI JACEK POŁCHOWO START KRS FORMOZA opłacono on-line
193 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA START KRS FORMOZA opłacono on-line
194 Sojka Zbigniew Sojka Pszczyna START opłacono on-line
195 Zinkiewicz ADRIANA Reszel START opłacono on-line
196 Domański Jarosław Bełchatów START opłacono on-line
197 Bezdel Anna Puck START 9.00 PLN
198 Budka Tomasz Marzewo START opłacono on-line
199 Kuchta Piotr Szczecin START KB Pionier Szczecin opłacono on-line
200 Szczepańska Anastazja Kraków START opłacono on-line


Wyświetleń: 9045

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ