Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. BLTr | |||||||||
1 | DZIEPAK Piotr | Wola Mrokowska | START | 1. BLTr | opłacono on-line | ||||
Aktywne Kijanki Grodziec | |||||||||
2 | Aleksiewicz Barbara | Sosnowiec | START | Aktywne Kijanki Grodziec | |||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
3 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | START | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | ||||
BMW TEAM PÓŁNOC | |||||||||
4 | Mazur Renata | Wrocław | START | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono on-line | ||||
5 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | START | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono on-line | ||||
Biały Bór | |||||||||
6 | Korybska Aleksandra | Biały Bór | START | Biały Bór | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie | |||||||||
7 | Wojewska Natalia | Gdynia | START | BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | ||||
Crossellite | |||||||||
8 | Sikorska Aleksandra | Lubiszewo | START | Crossellite | |||||
Crossfit Gdynia | |||||||||
9 | Wolik Dariusz | Gdynia | START | Crossfit Gdynia | opłacono on-line | ||||
DARFIK Team | |||||||||
10 | Zbieć Bożena | Siedlce | START | DARFIK Team | opłacono on-line | ||||
Decathlon Rumia | |||||||||
11 | Ciesek Tadeusz | Reda | START | Decathlon Rumia | opłacono on-line | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
12 | Wójcik Tomek | Piekary Śląskie | START | Dąbrowski Team | opłacono on-line | ||||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
13 | Matyskiel Anita | Gdańsk | START | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
14 | Walczak Krzysztof | Gdynia | START | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono | ||||
15 | Walczak Marek | Gdynia | START | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
16 | Walczak Ignacy | Gdynia | START | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
17 | Walczak Piotr | Gdynia | START | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono | ||||
18 | Walczak Alicja | Gdynia | START | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono | ||||
Elektronicznezapisy.pl Team | |||||||||
19 | Denert Jan | Augustów | START | Elektronicznezapisy.pl Team | opłacono | ||||
Fordon Team | |||||||||
20 | Andruszkiewicz Stanisław | Bydgoszcz | START | Fordon Team | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
21 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | START | Gmina Gardeja Biega | |||||
Griswold team | |||||||||
22 | Koziołek Ryszard | Katowice | START | Griswold team | opłacono on-line | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
23 | Koziołek Iwona | Katowice | START | Huragan Ligota | opłacono on-line | ||||
IKS ATAK ELBLĄG | |||||||||
24 | Sowa Renata | Elbląg | START | IKS ATAK ELBLĄG | |||||
JARBUD | |||||||||
25 | Küchler Małgorzata | Gdynia | START | JARBUD | opłacono on-line | ||||
Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd | |||||||||
26 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | START | Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd | opłacono on-line | ||||
KB. IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
27 | Bugajewski Janusz | Płońsk | START | KB. IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono on-line | ||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
28 | Bugajewska Anna | Płońsk | START | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono on-line | ||||
KB Pionier Szczecin | |||||||||
29 | Kuchta Piotr | Szczecin | START | KB Pionier Szczecin | opłacono on-line | ||||
KRS FORMOZA | |||||||||
30 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | START | KRS FORMOZA | opłacono on-line | ||||
31 | BERNACKI JACEK | POŁCHOWO | START | KRS FORMOZA | opłacono on-line | ||||
32 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | START | KRS FORMOZA | opłacono on-line | ||||
33 | KAWUCHA MIROSŁAW. | GDYNIA | START | KRS FORMOZA | opłacono on-line | ||||
34 | BERNACKI JACEK. | POŁCHOWO | START | KRS FORMOZA | opłacono on-line | ||||
35 | BERNACKI. JACEK | POŁCHOWO | START | KRS FORMOZA | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
36 | Mechlińska Anna | Lubiki | START | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
Kijanki | |||||||||
37 | Zawiślak Urszula | Kraków | START | Kijanki | opłacono on-line | ||||
Kijanki Bytom | |||||||||
38 | WOŁOSZYN JOANNA | BYTOM | START | Kijanki Bytom | opłacono on-line | ||||
39 | Świerczek Joanna | Bytom | START | Kijanki Bytom | opłacono on-line | ||||
40 | Niepsuj Anna | Bytom | START | Kijanki Bytom | opłacono on-line | ||||
Kijanki team | |||||||||
41 | Słomińska Aneta | Uścięcice | START | Kijanki team | |||||
Klub Aktywnych Rodzin | |||||||||
42 | Adamiec- Trutwin Agnieszka | Chorzów | START | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono on-line | ||||
43 | Adamiec-Trutwin Krzyszyof | Chorzów | START | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono on-line | ||||
44 | Adamiec- Trutwin Aleksander | Chorzów | START | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono on-line | ||||
45 | Trutwin Gabriela | Chorzów | START | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono on-line | ||||
46 | Trutwin Krystian | Chorzów | START | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono on-line | ||||
47 | Adamiec- Trutwin Dorota | Chorzów | START | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono on-line | ||||
Lamy z Panamy | |||||||||
48 | Raczyńska Monika | Biała Podlaska | START | Lamy z Panamy | opłacono on-line | ||||
Libero Powidz | |||||||||
49 | Pierzyńska Anna | Powidz | START | Libero Powidz | opłacono on-line | ||||
50 | Pierzyńska Julia | Powidz | START | Libero Powidz | opłacono on-line | ||||
Liski | |||||||||
51 | Lisowska Patrycja | Bolesławiec | START | Liski | opłacono on-line | ||||
Lębork Biegacze 42,2 | |||||||||
52 | Szymański Adam | Lębork | START | Lębork Biegacze 42,2 | |||||
MORS BRODNICA | |||||||||
53 | Rosiński Marek | Brodnica | START | MORS BRODNICA | opłacono on-line | ||||
Międzyborów Pętla Team | |||||||||
54 | Markuszewski Krzysztof | Międzyborów | START | Międzyborów Pętla Team | opłacono on-line | ||||
Nessi Team | |||||||||
55 | Grabowska Iwona | Kęty | START | Nessi Team | opłacono on-line | ||||
Night Runners Słupsk | |||||||||
56 | Figiel Dominika | Słupsk | START | Night Runners Słupsk | |||||
Night Runners Września | |||||||||
57 | Błaszak Monika | Września | START | Night Runners Września | opłacono on-line | ||||
Nikodem | |||||||||
58 | Udzielak Nikodem | Białystok | START | Nikodem | opłacono on-line | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
59 | Borkowski Leszek | Grabianów | START | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono on-line | ||||
Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber | |||||||||
60 | Woźniak-Gerak Anita | Nowogród Bobrzański | START | Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber | opłacono on-line | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
61 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | START | Nowy Staw Biega | opłacono on-line | ||||
Oby Nie Do Tyłu Reszel | |||||||||
62 | Bochno Jarosław | Reszel | START | Oby Nie Do Tyłu Reszel | opłacono on-line | ||||
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Słupsku | |||||||||
63 | Grajczak Dagmara | Słupsk | START | Parafia Ewangelicko-Augsburska w Słupsku | |||||
Parkrun Rumia | |||||||||
64 | Wielgos Joanna | Gdynia | START | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
PowerGirls | |||||||||
65 | Cząstkiewicz Alicja | Gliwice | START | PowerGirls | |||||
Pstrokaty Pareomaraton | |||||||||
66 | Bodaszewska Lidia | Warszawa | START | Pstrokaty Pareomaraton | opłacono on-line | ||||
Psychofanki | |||||||||
67 | Frankowska Justyna | Kartuzy | START | Psychofanki | opłacono on-line | ||||
RONIN | |||||||||
68 | hluszczyk piotr | sosonowiec | START | RONIN | opłacono on-line | ||||
ROXKIJE ROKIETNICA | |||||||||
69 | Wróblewska Anna | Krzyszkowo | START | ROXKIJE ROKIETNICA | opłacono on-line | ||||
Rusz D-Ę | |||||||||
70 | Woźniak Wojciech | Pabianice | START | Rusz D-Ę | opłacono on-line | ||||
Ryczące czterdziestki | |||||||||
71 | Balicka Wioletta | Rębiechowo | START | Ryczące czterdziestki | opłacono on-line | ||||
SGB | |||||||||
72 | Jarzabek Robert | Strzalkowo | START | SGB | opłacono on-line | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
73 | Mazur Monika | Ruda Śląska | START | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line | ||||
SP 1 Elbląg | |||||||||
74 | Jagodzińska Wiktoria | Elbląg | START | SP 1 Elbląg | opłacono on-line | ||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
75 | Urbaniak Marek | Gdańsk | START | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line | ||||
SZANSA ANNOPOL | |||||||||
76 | Rudziejewska Magdalena | Annopol | START | SZANSA ANNOPOL | opłacono on-line | ||||
77 | Szaniawska-Junosza Alicja | Wilkołaz | START | SZANSA ANNOPOL | opłacono on-line | ||||
Sapiące Gazele | |||||||||
78 | Binkowska-Bójczuk Agnieszka | Gdańsk | START | Sapiące Gazele | opłacono on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
79 | Kurbiel Sylwia | Siemianowice Śląskie | START | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Socios Silesia | |||||||||
80 | Bieniek Agata | Świętochłowice | START | Socios Silesia | opłacono on-line | ||||
81 | Bieniek Natalia | Ruda Ślaska | START | Socios Silesia | opłacono on-line | ||||
Step By Step Trójmiasto | |||||||||
82 | Panek Aneta | Gdynia | START | Step By Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
83 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | START | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
Szybki Skład | |||||||||
84 | Toboła Michał | Gdańsk | START | Szybki Skład | opłacono on-line | ||||
Tytani WSB | |||||||||
85 | Maciejko Grzegorz | Gliwice | START | Tytani WSB | opłacono on-line | ||||
WATAHA TEAM | |||||||||
86 | Wrucińska Dorota | Radzionków | START | WATAHA TEAM | opłacono on-line | ||||
WIRUSY | |||||||||
87 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | START | WIRUSY | opłacono on-line | ||||
Watacha Team | |||||||||
88 | Wiklik Piotr | Katowice | START | Watacha Team | opłacono on-line | ||||
Wataha Team | |||||||||
89 | Dmochowska Agnieszka | Radzionków | START | Wataha Team | opłacono on-line | ||||
90 | Wruciński Adam | Radzionków | START | Wataha Team | opłacono on-line | ||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
91 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | START | Zabiegani Nauczyciele | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
92 | Błażejewska Marta | Puck | START | opłacono on-line | |||||
93 | Lisowska Danuta | Bolesławiec | START | opłacono on-line | |||||
94 | Sulkowski Jacek Sulkowski | Traczyska | START | ||||||
95 | Karczmarczuk Katarzyna | Mierzyn | START | opłacono on-line | |||||
96 | Socha Natalia | Malbork | START | opłacono on-line | |||||
97 | Bukowski Krzysztof | Studzienice | START | opłacono on-line | |||||
98 | Kostruba Paweł | Osmolice Pierwsze | START | opłacono on-line | |||||
99 | Kostruba Łukasz | Osmolice Pierwsze | START | opłacono on-line | |||||
100 | Boguszewska Katarzyna | Warszawa | START | opłacono on-line | |||||
101 | kornicka aneta | pruszkow | START | opłacono on-line | |||||
102 | Gabryś Monika | RUDA ŚLĄSKA | START | opłacono on-line | |||||
103 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | START | opłacono on-line | |||||
104 | Kociucka Nina | Tomaszów Mazowiecki | START | opłacono on-line | |||||
105 | Soczynska Ewa | RACIBÓRZ | START | opłacono on-line | |||||
106 | Lewandowska Iwona | Piórkowo | START | opłacono on-line | |||||
107 | Żółtek Łukasz | Ujazd | START | opłacono on-line | |||||
108 | Bieszke Paweł | Wojcieszyce | START | opłacono on-line | |||||
109 | Wierzyńska Agnieszka Wierzyńska | Warszawa | START | opłacono on-line | |||||
110 | Łasicka Agata | Dębogóra | START | opłacono on-line | |||||
111 | Górski Krystian | Gniezno | START | opłacono on-line | |||||
112 | Pocheć Karolina | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
113 | Sawicki Michał | Łazy | START | opłacono on-line | |||||
114 | Kaczmarek Ewa | Chełmno | START | opłacono on-line | |||||
115 | Kobylska Agnieszka | Wrocław | START | opłacono on-line | |||||
116 | Błasiak Katarzyna | Siemianice | START | opłacono on-line | |||||
117 | Dąbrowska Julia | Szkaradowo Szlacheckie 6 | START | opłacono on-line | |||||
118 | Mądra Emilia | Wrzępia | START | opłacono on-line | |||||
119 | Jurczyszyn Karina | Lubartów | START | opłacono on-line | |||||
120 | Krajewski Wojciech | Piła | START | opłacono on-line | |||||
121 | Damps Michał | Braniewo | START | opłacono on-line | |||||
122 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | START | opłacono on-line | |||||
123 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | START | opłacono on-line | |||||
124 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | START | opłacono on-line | |||||
125 | Jakubik Rafał Jakubik | Kobylka | START | opłacono on-line | |||||
126 | Schwann Mirosław | Wejherowo | START | opłacono on-line | |||||
127 | Gawrońska Angelika | Gorzów Wlkp. | START | opłacono on-line | |||||
128 | Andrysz Magdalena | Gdansk | START | opłacono on-line | |||||
129 | Puchowska Krystyna | Cegłów | START | opłacono on-line | |||||
130 | Polaczek Marta | Dąbrowa Górnicza | START | opłacono on-line | |||||
131 | Jarczewska Renata | Goleniów | START | opłacono on-line | |||||
132 | Schmidt Agnieszka | Puck | START | opłacono on-line | |||||
133 | Bartosik Krystyna | Zgierz | START | opłacono on-line | |||||
134 | Kowalczuk Dariusz Kowalczuk | Lublin | START | opłacono on-line | |||||
135 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | START | opłacono on-line | |||||
136 | Stefański Ksawery | Darżyno | START | opłacono on-line | |||||
137 | Stefańska Eliza | Darżyno | START | opłacono on-line | |||||
138 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | START | opłacono on-line | |||||
139 | Krawczyk Monika | Malbork | START | opłacono on-line | |||||
140 | Szarafin Sylwia | Kaliska | START | opłacono on-line | |||||
141 | Duczek Anna | Ruda Śląska | START | opłacono on-line | |||||
142 | Szczepańska Oksana | Kraków | START | opłacono on-line | |||||
143 | Szczepański Patryk | Kraków | START | opłacono on-line | |||||
144 | Szczepańska Anastazja | Kraków | START | opłacono on-line | |||||
145 | Budka Tomasz | Marzewo | START | opłacono on-line | |||||
146 | Bezdel Anna | Puck | START | ||||||
147 | Domański Jarosław | Bełchatów | START | opłacono on-line | |||||
148 | Zinkiewicz ADRIANA | Reszel | START | opłacono on-line | |||||
149 | Sojka Zbigniew Sojka | Pszczyna | START | opłacono on-line | |||||
150 | Starosta Michalina Starosta | Orzesze | START | opłacono on-line | |||||
151 | Urbanowicz Agnieszka | Grobelno | START | opłacono on-line | |||||
152 | Skowroń-Giniewska Katarzyna | Police | START | opłacono on-line | |||||
153 | Giniewski Piotr | Police | START | opłacono on-line | |||||
154 | Worwa Dorota | Jawiszowice | START | opłacono on-line | |||||
155 | Przybylska Anna | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
156 | Dudek Anna | Tarnów | START | opłacono on-line | |||||
157 | Grzeszczyk Karolina | Dąbrowa Górnicza | START | opłacono on-line | |||||
158 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | START | opłacono on-line | |||||
159 | Szrobarczyk Małgorzata | Karchowice | START | opłacono on-line | |||||
160 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | START | opłacono on-line | |||||
161 | Borkowski Jacek | Warszawa | START | opłacono on-line | |||||
162 | Ossowicka Hanna | Lubiki | START | opłacono on-line | |||||
163 | Pluta Michał | Rybnik | START | opłacono on-line | |||||
164 | Pluta Anna | Rybnik | START | opłacono on-line | |||||
165 | Pluta Liliana | Rybnik | START | opłacono on-line | |||||
166 | Pluta Zuzanna | Rybnik | START | opłacono on-line | |||||
167 | Pluta Tymoteusz | Rybnik | START | opłacono on-line | |||||
168 | Fera Klaudia | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
169 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | START | opłacono on-line | |||||
170 | Frąckowiak Roman | Wieleń | START | opłacono on-line | |||||
171 | Maciejewska Hanna | Wrocław | START | opłacono on-line | |||||
172 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | START | opłacono on-line | |||||
173 | Czub Jarosław | Sosnowiec | START | opłacono on-line | |||||
174 | Lelek Paulina | Borzestowo | START | opłacono on-line | |||||
175 | WIECZORKOWSKA DAGMARA | KOSZALIN | START | opłacono on-line | |||||
176 | Rakowska Dorota | Stróża | START | opłacono on-line | |||||
177 | Krysiński Sylwester | Dąbrowa Górnicza | START | opłacono on-line | |||||
178 | Górniak Jarosław | Pogórze | START | opłacono on-line | |||||
179 | Nerkowska Monika | Poznań | START | opłacono on-line | |||||
180 | Rojek Joanna | Świerklaniec | START | opłacono on-line | |||||
181 | Polak Magdalena | Wąbrzeźno | START | opłacono on-line | |||||
182 | Miłosz Lucyna | Reda | START | opłacono on-line | |||||
183 | Furmański Marcin Furmański | Szczecin | START | opłacono on-line | |||||
184 | Alker Zbigniew | Gliwice | START | ||||||
185 | Krzykowski Piotr | Reda | START | opłacono on-line | |||||
186 | KAMIŃSKI PIOTR | Nowy Dwór Mazowiecki | START | opłacono on-line | |||||
187 | Welończyk Joanna | Warszawa | START | opłacono on-line | |||||
188 | Piskulska Nikola | Gdynia | START | opłacono on-line | |||||
189 | Welończyk Bartosz | Warszawa | START | opłacono on-line | |||||
190 | Tórzewska-Kasałka Izabela | Pleszew | START | opłacono on-line | |||||
191 | Tołstyko Natalia | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
192 | Alker Elżbieta | Gliwice | START | ||||||
193 | Guzińska Justyna | Chojnice | START | ||||||
194 | Wójcik Katarzyna | Wojnowo | START | ||||||
195 | Pogorzelski Damian | Rumia | START | opłacono on-line | |||||
196 | Bójczuk Piotr | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
197 | Tshisense Kabulonga Marta | Warszawa | START | ||||||
198 | Wątor Marcin | Kraków | START | opłacono on-line | |||||
199 | Bańdo Weronika | Reda | START | ||||||
200 | Reuschel Karolina | Bochlin | START | opłacono on-line | |||||
201 | Bulenda Agnieszka | Łężyce-Głodówko | START | opłacono on-line | |||||
202 | Rutkowska Sylwia | Grudziądz | START | opłacono on-line | |||||
203 | Nowak Anna | Warszawa | START | opłacono on-line | |||||
204 | SULIMA EWELINA | Białystok | START | opłacono on-line | |||||
205 | Januszewska Magdalena | Błądzikowo | START | opłacono on-line | |||||
206 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | START | opłacono on-line | |||||
207 | Kmera Mateusz | Pruszcz Gdański | START | opłacono on-line | |||||
208 | Kmera Rafał | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
209 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | START | opłacono on-line | |||||
210 | Żelazek Marta | Karczemki | START | opłacono on-line | |||||
211 | Budziarek Adam | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
212 | Kuczowic Franciszek | Katowice | START | opłacono on-line | |||||
213 | Kuczowic Magdalena | Katowice | START | opłacono on-line | |||||
214 | Fandrych Krzysztof | Zgierz | START | opłacono on-line | |||||
215 | Rymaszewska Jolanta | Bydgoszcz | START | opłacono on-line | |||||
216 | Oleksza Natalia | Białystok | START | opłacono on-line | |||||
217 | Turczyn-Pakuła Aneta | Warszawa | START | opłacono on-line | |||||
218 | Pawliczek Karol | Wejherowo | START | opłacono on-line | |||||
219 | Pawliczek Marta | Wejherowo | START | opłacono on-line | |||||
220 | Jędrzejek Krzysztof | Jaworzno | START | ||||||
221 | Rybarczyk Maria | Wronki | START | opłacono on-line | |||||
222 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | START | opłacono on-line | |||||
223 | Dobrowolska Dorota Dobrowolska | Szczecin | START | ||||||
224 | Prądziński Marcin | Starogard Gdański | START | opłacono on-line | |||||
225 | Luberska Monika | Radom | START | ||||||
226 | Ciesek Magdalena | Reda | START | opłacono on-line | |||||
227 | Ciesek Jaś | Reda | START | opłacono on-line | |||||
228 | Ciesek Maciek | Reda | START | opłacono on-line | |||||
229 | Dalkowska Joanna | Gdańsk | START | opłacono on-line | |||||
230 | Pawlikowska Karolina | malbork | START | opłacono on-line | |||||
231 | Sitko Krzysztof Sitko | Wojkowice | START | opłacono on-line | |||||
232 | Sitko Magdalena | Wojkowice | START | opłacono on-line | |||||
233 | Monczyński Bogusław Monczyński | Kalisz | START | opłacono on-line | |||||
234 | Sobolewska Agnieszka | Warszawa | START | opłacono on-line | |||||
235 | Czerwiec Michał | Rumia | START | opłacono on-line | |||||
236 | Kulik-Czerwiec Ksenia | Rumia | START | opłacono on-line | |||||
helski zefirek | |||||||||
237 | Sośnicki Krzysztof | Hel | START | helski zefirek | opłacono on-line | ||||
Śmigam po 50-tce | |||||||||
238 | RENE ANNA | GRODZISK MAZOWIECKI | START | Śmigam po 50-tce | opłacono on-line | ||||
Żółwikersi | |||||||||
239 | Małecka Izabela | Kalisz | START | Żółwikersi | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13241