Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorsz Maciej | Wołomin | Bieg główny | MKS Wicher Kobyłka | ||
2 | Dorsz Aleksandra | Wołomin | Polska | Bieg główny | Kamyk Radzymin MTB Team | |
3 | Łuczyk Janusz | Warszawa | Polska | Bieg główny | Bóbr Tłuszcz | |
4 | Łuczyk Szymon | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | SP 52 w Warszawie | |
5 | Łuczyk Julia | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | SP 52 w Warszawie | |
6 | Rudnik Bartłomiej | Ręczaje Polskie | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||
7 | Rudnik Aleksandra | Ręczaje Polskie | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||
8 | Bukszewicz Aleksander | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||
9 | Gołas Łucja | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | 2 Płońsk | |
10 | Truszkowska Amelia | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | Żywioły | |
11 | Truszkowski Piotr Truszkowski | Warszawa | Polska | Bieg główny | ||
12 | Górecki Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | ||
13 | Jarek Piotr | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny | ||
14 | Jarek Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny | ||
15 | Jaczewska Amelia | ZĄBKI | Polska | Bieg dla dzieci 11-13 lat | ||
16 | Jaczewska Aleksandra | ZĄBKI | Polska | Bieg dla dzieci 14-16 lat | ||
17 | Jaczewska Adrianna | Ząbki | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||
18 | Stępień Lena | Wołomin | Polska | Bieg główny | ||
19 | Jarek Jakub | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat | Akademia Piłkarska Champions Mińsk Mazowiecki | |
20 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki | |
21 | Ulanowski Karol | Radzymin | Polska | Bieg główny | ||
22 | Bader-Strzała Adrianna | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | Pro Family Sport Team | |
23 | Wróblewski Adrian | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||
24 | Wróblewska Oliwia | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat | ||
25 | Uchal Michał | Czubajowizna | Polska | Bieg dla dzieci 14-16 lat | ||
26 | Wróbel Tomasz | Kobyłka | Polska | Bieg główny | Zabiegany Wołomin | |
27 | Miłkowski Tymoteusz | Choiny | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat | ||
28 | Jachimowski Michał | Duczki | Polska | Bieg główny | ||
29 | Mituła Łukasz | Warszawa | Polska | Bieg główny | Iron Tata | |
30 | Brogowski Maciej | Turze | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat | ||
31 | Brogowska Anna | Turze | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||
32 | Brogowska Zuzanna | Turze | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||
33 | Uchal Bartosz | Czubjowizna | Polska | Bieg główny | Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim | |
34 | Foryś Adrian | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny | RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie | |
35 | Rychta Miłosz | Jadwiniew | Polska | Bieg główny | Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim | |
36 | Kielczyk Hubert | Papiernia | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat | ||
37 | Elsner Bartosz | Wola Cygowska | Polska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | Szkoła Podstawowa w Poświętnem | |
38 | Elsner Krzyś | Wola Cygowska | Polska | Bieg dla dzieci do 6 lat | Szkoła Podstawowa w Poświętnem |
Wyświetleń: 8368