Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 Płońsk | |||||||||
1 | Gołas Łucja | Płońsk | Bieg dla dzieci 7-10 lat | 2 Płońsk | |||||
Akademia Piłkarska Champions Mińsk Mazowiecki | |||||||||
2 | Jarek Jakub | Mińsk Mazowiecki | Bieg dla dzieci do 6 lat | Akademia Piłkarska Champions Mińsk Mazowiecki | |||||
Bóbr Tłuszcz | |||||||||
3 | Łuczyk Janusz | Warszawa | Bieg główny | Bóbr Tłuszcz | |||||
Iron Tata | |||||||||
4 | Mituła Łukasz | Warszawa | Bieg główny | Iron Tata | |||||
KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki | |||||||||
5 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | Bieg dla dzieci 7-10 lat | KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki | |||||
Kamyk Radzymin MTB Team | |||||||||
6 | Dorsz Aleksandra | Wołomin | Bieg główny | Kamyk Radzymin MTB Team | |||||
MKS Wicher Kobyłka | |||||||||
7 | Dorsz Maciej | Wołomin | Bieg główny | MKS Wicher Kobyłka | |||||
Pro Family Sport Team | |||||||||
8 | Bader-Strzała Adrianna | Warszawa | Bieg dla dzieci 7-10 lat | Pro Family Sport Team | |||||
RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie | |||||||||
9 | Foryś Adrian | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny | RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie | |||||
SP 52 w Warszawie | |||||||||
10 | Łuczyk Szymon | Warszawa | Bieg dla dzieci 7-10 lat | SP 52 w Warszawie | |||||
11 | Łuczyk Julia | Warszawa | Bieg dla dzieci 7-10 lat | SP 52 w Warszawie | |||||
Szkoła Podstawowa w Poświętnem | |||||||||
12 | Elsner Bartosz | Wola Cygowska | Bieg dla dzieci 7-10 lat | Szkoła Podstawowa w Poświętnem | |||||
13 | Elsner Krzyś | Wola Cygowska | Bieg dla dzieci do 6 lat | Szkoła Podstawowa w Poświętnem | |||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
14 | Wróbel Tomasz | Kobyłka | Bieg główny | Zabiegany Wołomin | |||||
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim | |||||||||
15 | Uchal Bartosz | Czubjowizna | Bieg główny | Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim | |||||
16 | Rychta Miłosz | Jadwiniew | Bieg główny | Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
17 | Rudnik Bartłomiej | Ręczaje Polskie | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||||||
18 | Rudnik Aleksandra | Ręczaje Polskie | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||||||
19 | Bukszewicz Aleksander | Warszawa | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||||||
20 | Truszkowski Piotr Truszkowski | Warszawa | Bieg główny | ||||||
21 | Górecki Tomasz | Starogard Gdański | Bieg główny | ||||||
22 | Jarek Piotr | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny | ||||||
23 | Jarek Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny | ||||||
24 | Jaczewska Amelia | ZĄBKI | Bieg dla dzieci 11-13 lat | ||||||
25 | Jaczewska Aleksandra | ZĄBKI | Bieg dla dzieci 14-16 lat | ||||||
26 | Jaczewska Adrianna | Ząbki | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||||||
27 | Stępień Lena | Wołomin | Bieg główny | ||||||
28 | Ulanowski Karol | Radzymin | Bieg główny | ||||||
29 | Wróblewski Adrian | Warszawa | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||||||
30 | Wróblewska Oliwia | Warszawa | Bieg dla dzieci do 6 lat | ||||||
31 | Uchal Michał | Czubajowizna | Bieg dla dzieci 14-16 lat | ||||||
32 | Miłkowski Tymoteusz | Choiny | Bieg dla dzieci do 6 lat | ||||||
33 | Jachimowski Michał | Duczki | Bieg główny | ||||||
34 | Brogowski Maciej | Turze | Bieg dla dzieci do 6 lat | ||||||
35 | Brogowska Anna | Turze | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||||||
36 | Brogowska Zuzanna | Turze | Bieg dla dzieci 7-10 lat | ||||||
37 | Kielczyk Hubert | Papiernia | Bieg dla dzieci do 6 lat | ||||||
Żywioły | |||||||||
38 | Truszkowska Amelia | Warszawa | Bieg dla dzieci 7-10 lat | Żywioły |
Wyświetleń: 8379