Mały Wielki Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Drozd Monika Rumia Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
2 Staszkiewicz Lucyna Bydgoszcz Leśny Bieg ok.35 km STASHKY TEAM opłacono on-line
3 Zwolińska Justyna Rumia Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
4 Marzec Marcin Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km 70.00 PLN
5 Makowska Patrycja Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km opłacono on-line
6 Jarońska Aneta Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km IRON TEAM opłacono on-line
7 Płotka Witold Straszyn Wielki Bieg ok. 69 km SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
8 Mackiewicz Monika Gdynia Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
9 Chrząszcz Anna Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
10 Michałowska-Lewińska Anita Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km Iron Team opłacono on-line
11 Lebiedzińska Angelika Reda Mały Bieg ok.13 km Biegacze Świnoujście opłacono on-line
12 Żarkowska Magdalena Rumia Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
13 Bladowska Justyna Rumia Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
14 Sarnaszek Monika Rotmanka Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
15 Kozłowska Magdalena Rumia Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
16 Ciok Katarzyna Rumia Mały Bieg ok.13 km 30.00 PLN
17 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Leśny Bieg ok.35 km Pruszcz Biega/49BLot opłacono on-line
18 Czoska Przemysław Gdynia Leśny Bieg ok.35 km JARBUD opłacono on-line
19 Jaremko Marcin Gdansk Wielki Bieg ok. 69 km Lubań Knapy 70.00 PLN
20 Górniak Jarosław Pogórze Leśny Bieg ok.35 km JARBUD opłacono on-line
21 Küchler Paweł Gdynia Wielki Bieg ok. 69 km JARBUD opłacono on-line
22 Wozbanowicz Jacek Straszyn Wielki Bieg ok. 69 km Pruszcz Biega/! Straszyn Biega/SUT opłacono on-line
23 Jersak Jakub Jersak Skowarcz Wielki Bieg ok. 69 km opłacono on-line
24 Grulkowski Łukasz Miechucino Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
25 Głombiowska Zuzanna Gdynia Mały Bieg ok.13 km Runpassion.pl Team opłacono on-line
26 Wojnarowska Weronika Gdynia Leśny Bieg ok.35 km opłacono on-line
27 Gałuszka Radosław Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
28 Kołkowski Andrzej Braniewo Wielki Bieg ok. 69 km Spartanie Dzieciom 70.00 PLN
29 Lutkiewicz Darek Straszyn Leśny Bieg ok.35 km opłacono on-line
30 Kowalska Iwona Mosty Wielki Bieg ok. 69 km WYMIATACZE 70.00 PLN
31 Szubartowicz Marek Gdynia Mały Bieg ok.13 km 30.00 PLN
32 JARZYCKA agata Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Osowa Biega opłacono on-line
33 Formela Kamil Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km Lubań Knapy opłacono on-line
34 Kamińska Dominika Roszkowo Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
35 Kożyczkowska Agnieszka Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Iron Team opłacono on-line
36 Lange Katarzyna Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km Iron Team opłacono on-line
37 Gronek-Staniak Katarzyna Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km Pruszcz biega 30.00 PLN
38 Smoleń Ewa Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
39 Baumgart Michał Straszyn Leśny Bieg ok.35 km opłacono on-line
40 Nadolski Marcin Gdańsk Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
41 Szymańczak Adam GDAŃSK Mały Bieg ok.13 km ST RUNNERS opłacono on-line
42 Świeca Grzegorz Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Iron Team opłacono on-line
43 Kukiełczak Monika Straszyn Mały Bieg ok.13 km 30.00 PLN
44 Kukiełczak Monika Straszyn Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
45 Piasecka Agata Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Iron Team opłacono on-line
46 Korpolińska Marta Gdańsk Mały Bieg ok.13 km IRON TEAM opłacono on-line
47 Królik Katarzyna Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Iron Team opłacono on-line
48 Szczodry Tomasz Łomża Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
49 Herzberg Przemysław Toruń Mały Bieg ok.13 km 30.00 PLN
50 Rutkowski Mariusz Gdańsk Mały Bieg ok.13 km SGO Gdańsk opłacono on-line
51 Kaczorowska Małgorzata juszkowo Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
52 Pettke Nikodem Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km 70.00 PLN
53 Przybylski Patryk Toruń Leśny Bieg ok.35 km 50.00 PLN
54 Gałczyński Piotr Juszkowo Mały Bieg ok.13 km 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
55 Augustyn Jacek Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km 30.00 PLN
56 Czernia Michalina STRASZYN Mały Bieg ok.13 km CZERNIA TEAM opłacono on-line
57 Czernia Jerzy Straszyn Leśny Bieg ok.35 km CZERNIA TEAM opłacono on-line
58 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG Mały Bieg ok.13 km Pułk Wsparcia Elbląg 30.00 PLN
59 Kurczewska Martyna Gdańsk Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
60 Cimaszkiewicz Jakub Gdansk Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
61 Cimaszkiewicz Sylwia Gdańsk Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
62 Paradzewski Krzysztof Łęgowo Mały Bieg ok.13 km Team Łęgowo opłacono on-line
63 Kuźniar Wojciech Rumia Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
64 Joszczak Michał Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km opłacono on-line
65 Jarząbek Maciej Straszyn Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
66 Skraburski Piotr Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km opłacono on-line
67 Jarzabek Agnieszka Straszyn Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
68 Kuropatwa Łukasz Rumia Mały Bieg ok.13 km Bażant Team opłacono on-line
69 Telepski Michał Pruszcz Gdański Leśny Bieg ok.35 km LSYP Active! / NULL opłacono on-line
70 Kachniarz Żaneta Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km Pruszcz Biega / Straszyn Biega 30.00 PLN
71 Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk Leśny Bieg ok.35 km RPD opłacono on-line
72 Łozińska Karolina Straszyn Mały Bieg ok.13 km opłacono on-line
73 Weiland Adrian Słupsk Mały Bieg ok.13 km NIGHT WOLVES SŁUPSK 30.00 PLN
74 Weiland Agnieszka Słupsk Mały Bieg ok.13 km NIGHT WOLVES SŁUPSK 30.00 PLN
75 Oliwniak Marcin Gdańsk Leśny Bieg ok.35 km Iron Team opłacono on-line
76 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Sobącz Wielki Bieg ok. 69 km opłacono on-line
77 Rolbiecki Piotr Kościerzyna Wielki Bieg ok. 69 km opłacono on-line
78 Ciecholińska Kamila Borkowo Mały Bieg ok.13 km 30.00 PLN
79 Kiedyk Paweł Radunica Leśny Bieg ok.35 km PKK Radunia 50.00 PLN
80 Damps Katarzyna Skrzeszewo Wielki Bieg ok. 69 km 70.00 PLN
81 Niechoćko Agata Gdańsk Leśny Bieg ok.35 km opłacono on-line
82 Janisz Krzysztof Juszkowo Leśny Bieg ok.35 km DUDYCZrun opłacono on-line
83 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański Leśny Bieg ok.35 km Iron Team opłacono on-line
84 Ciszek Sebastian Gdańsk Leśny Bieg ok.35 km Iron Team opłacono on-line
85 Charkiewicz Monika Straszyn Wielki Bieg ok. 69 km Straszyn Biega/ Ekipa Zryw 70.00 PLN
86 Fibich Dorota Wielki Klincz Leśny Bieg ok.35 km Ekipa Zryw 50.00 PLN
87 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Mały Bieg ok.13 km MIŚ Biega opłacono on-line
88 Burdyn Grzegorz Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km Divine Beauty/F3Team 70.00 PLN
89 Kaszkur Tomasz Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km opłacono on-line
90 Piotrowski Michał Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
91 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański Mały Bieg ok.13 km Pruszcz biega opłacono on-line
92 Bławat Marcin Pruszcz Gdanski Leśny Bieg ok.35 km opłacono on-line
93 Imianowski Łukasz Pruszcz Gdański Leśny Bieg ok.35 km TUMBO Team opłacono on-line
94 Łęgowski Michał Pruszcz Gdański Wielki Bieg ok. 69 km Iron Team opłacono on-line
95 Strzelczyk Adam Gdańsk Leśny Bieg ok.35 km Iron Team opłacono on-line
96 GÓRSKI DARIUSZ TUCHOM Wielki Bieg ok. 69 km 70.00 PLN
97 Michalczyk Mirosława Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km Pruszcz Biega Kobieta w Biegu opłacono on-line
98 Grzywacz Karol Gdynia Wielki Bieg ok. 69 km opłacono on-line
99 Grodzki Tomasz Darłowo Wielki Bieg ok. 69 km ULTRAS DARŁOWO opłacono on-line
100 Mach Paulina Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km Pruszcz Biega z kobietą w biegu opłacono on-line


Wyświetleń: 2682

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ