Impreza została odwołana

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że Nadwiślański Maraton jak i Półmaraton w tym roku nie odbędzie się. Mając na uwadze Wasze zdrowie i bezpieczeństwo odwołujemy imprezę.
Wpisowe:
opcja 1: przenosimy na 2021
opcja 2: zostanie Wam zwrócone w całości - prosimy o maila z danymi do przelewu na adres - nadwislanski@grupatne.pl
Dajcie znać, które rozwiązanie Wam bardziej odpowiada. Jak nie dostaniemy od Was informacji, to automatycznie przeniesiemy startowe na przyszły rok.
Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się na nadwiślańskiej trasie już niedługo.

Dużo zdrowia dla Was i Waszych najbliższych

Nasza impreza składa się z dwóch biegów: 21 i 42 km. Ponieważ w myśl obowiązujących przepisów (COVID) limit na imprezę wynosi 250 uczestników - musieliśmy zmniejszyć limity na poszczególnych dystansach. Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

TERMIN I MIEJSCE
1. Bieg odbędzie się w dniu 25 października 2020 r. (niedziela) na terenie Powiatu Tczewskiego.
2. Start odbędzie się o godz. 09:00 w Zespole Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie, ul. Bałdowska 19. Linia startu zostanie zamknięta po 15 minutach od strzału startera.
3. Meta będzie miała miejsce w ZSBiO w Tczewie, ul. Bałdowska 19


 TRASA BIEGU
1. Trasa posiada atest PZLA i liczy 42,195 km, przebiega przez: Tczew – Bałdowo – Gorzędziej – Rybaki – Międzyłęż - Wielkie Walichnowy – Międzyłęż – Rybaki – Gorzędziej – Bałdowo – Tczew
2. Trasa będzie oznaczona znakami poziomymi co 1 km.
3. Trasa posiada atest PZLA.
4. Nawierzchnia trasy zróżnicowana: szutrowa, asfaltowa.
5. Bieg odbędzie się przy ograniczonym ruchu kołowym.


 LIMIT CZASU
1. Zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący 5 godziny.
2. Zawodnicy, którzy nie dobiegną do mety w ciągu 5 godzin od czasu strzału startera zobowiązani są do przerwania biegu i zejścia z trasy.

Wyświetleń: 6527

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ