Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dębski Artur Kębłowo Nowowiejskie Bieg dla dzieci starszych - 800 m lęborski klub braci petk
2 Dębski Jerzy Kębłowo Nowowiejskie Bieg malucha 200 m lęborski klub braci petk
3 Pieniążek Jakub Lębork Bieg główny Lęborski Klub Biegacza im. „Braci Petk”
4 Ropel Alicja Reda Bieg główny
5 Ropel Amelia Reda Bieg malucha 200 m
6 Ropel Patryk Reda Bieg główny
7 Świgoński Maciej Reda Bieg dla dzieci starszych - 800 m
8 skurtys kORNELIA Reda Bieg malucha 200 m
9 skurtys AMELIA Reda Bieg dla dzieci starszych - 800 m
10 skurtys dagmara Reda Nordic Walking
11 Skurtys Cezary REDA Bieg główny
12 Rompca Lena Reda Bieg malucha 200 m
13 Rompca Maja Reda Bieg malucha 200 m
14 Weichbrodt-Rompca Kamila Reda Bieg główny
15 Pstrągowska Natalia Pstrągowska Reda Bieg dla dzieci starszych - 800 m Uks 1 REDA
16 Głodowski Grzegorz Reda Bieg malucha 200 m
17 Ferra Krzysztof Gdynia Bieg malucha 200 m
18 Żywicki Janusz Szczecin Bieg główny KB Pionier Szczecin
19 Łądkowski Wojtek Gdynia Bieg główny OKAS GDYNIA
20 Łądkowski Krzysztof Gdynia Bieg malucha 200 m OKAS GDYNIA
21 Cykaman Rafał Reda Bieg główny Decathlon Rumia
22 Romanowski Paweł Reda Bieg malucha 200 m
23 Romanowska Magdalena Reda Bieg malucha 200 m
24 Romanowska Agnieszka Reda Bieg główny Runeda
25 Grądzka Justyna Piaseczno Bieg główny
26 Wegner Kamila Reda Bieg główny RUNEDA
27 Roszman Zenon Reda Nordic Walking
28 Roszman Joanna Reda Nordic Walking
29 Godlewski Mateusz Tolkmicko Bieg główny Zespół szkół morskich w Gdańsku
30 Kankowski Kordian Luzino Bieg dla dzieci starszych - 800 m
31 Kankowska Dominika Luzino Bieg główny GKS KASZUBI LUZINO
32 Kankowski Paweł Luzino Bieg główny GKS KASZUBI LUZINO
33 Kankowska Justyna Luzino Bieg główny GKS KASZUBI LUZINO
34 Kankowski Jakub Luzino Bieg malucha 200 m
35 Rostankowski Stanisław Kębłowo Bieg malucha 200 m
36 Rostankowski Antoni Kębłowo Bieg malucha 200 m
37 Rostankowska Joanna Kębłowo Nordic Walking
38 Brzezik Damian WEJHEROWO Bieg dla dzieci starszych - 800 m
39 Brzezik Michał WEJHEROWO Bieg dla dzieci starszych - 800 m
40 Brzezik Jarosław WEJHEROWO Bieg główny
41 BRZEZIK ILONA WEJHEROWO Bieg główny
42 Pietruszkiewicz Maria Celbowo Bieg dla dzieci starszych - 800 m
43 Pietruszkiewicz Antoni Celbowo Bieg główny
44 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo Bieg główny
45 Pietruszkiewicz Katarzyna Celbowo Bieg główny
46 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Bieg główny
47 Renachowski Mirosław Reda Bieg główny OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL
48 Żala Amadeusz Reda Bieg malucha 200 m
49 Żala Arkadiusz Reda Bieg malucha 200 m
50 Żala Aleksander Reda Bieg malucha 200 m
51 Żala Anastazja Reda Bieg malucha 200 m
52 Chmura Kacper Reda Bieg dla dzieci starszych - 800 m SP2 REDA
53 Ruczyńska Julianna Reda Bieg dla dzieci starszych - 800 m SP2 REDA
54 Nieżurawska Zofia Reda Bieg dla dzieci starszych - 800 m SP2 REDA
55 Lewnau Michał Rekowo Górne Bieg główny Taem Kreft
56 Bruna-( GOFI ) Krzysztof Rekowo Górne Bieg główny Taem Kreft
57 Dawidowski Andrzej Rekowo Górne Bieg główny Taem Kreft
58 Hołówka Lena Reda Bieg malucha 200 m Omnibusek
59 Skurtys Karolina Reda Bieg główny Runeda
60 Donorowicz Joanna Reda Bieg główny Maja Team
61 KAŃTOCH Leon Reda Bieg malucha 200 m
62 Kańtoch Weronika Reda Bieg główny Team Kreft
63 Reszke Agata Wejherowo Bieg główny
64 Reszke Danuta Wejherowo Bieg główny
65 Kreft Agata Reda Bieg malucha 200 m Taem Kreft
66 Kreft Paulina Reda Bieg malucha 200 m Taem Kreft
67 Kreft Andżelika Rekowo Górne Bieg główny Taem Kreft
68 Kreft Daria Rekowo Górne Bieg główny Taem Kreft
69 Okrój Arkadiusz Reda Bieg główny Team Kreft
70 Kreft Krzysztof Reda Bieg główny Team Kreft
71 Kreft Iga Rumia Bieg malucha 200 m Team Kreft
72 KREFT Bogumił RUMIA Bieg główny Team Kreft
73 Kreft Marta Rumia Bieg główny Team Kreft
74 Szewczak Oliwia Reda Bieg malucha 200 m Szkoła Podstawowa Nr 4 Reda
75 Kreft Natalia Reda Bieg główny Taem Kreft
76 Dobkowski Kuba Wejherowo Bieg dla dzieci starszych - 800 m Kuba Pędziwiatr
77 Rogocka Paulina Reda Bieg malucha 200 m Team Kreft
78 Kreft Martyna Rumia Bieg główny Team Kreft
79 Doering Dorota Reda Bieg główny Team Kreft
80 Kreft Maciej Rumia Bieg główny Team Kreft
81 Kreft Justyna Rumia Bieg główny Team Kreft
82 Kreft Sylwester Rumia Bieg główny Team Kreft
83 Kreft Daniel Reda Bieg główny Taem Kreft
84 Riabukha Oleksandr Miszewko Bieg główny AIC TEAM
85 Rinc Małgorzata Gdynia Bieg główny
86 Labudda Wojciech Puck Bieg główny LKS PUCK
87 Roraf Marek Puck Bieg główny Team Kreft
88 Roraf Magdalena Celbowo Bieg główny Team Kreft
89 Skrzypski Jakub Reda Bieg główny Politechnika Gdańska
90 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny
91 Woryna Amelia Bojano Bieg dla dzieci starszych - 800 m Szkoła Podstawowa Bojano
92 Ostach Małgorzata Wejherowo Bieg dla dzieci starszych - 800 m AZS AWFIS Gdańsk
93 Prabucka Adrianna wejherowo Bieg malucha 200 m Szkoła Wejherowo
94 Prabucki Nikodem wejherowo Bieg dla dzieci starszych - 800 m Szkoła Wejherowo
95 Konkol Agata Bolszewo Bieg malucha 200 m Szkoła Bolszewo
96 Konkol Maja Bolszewo Bieg dla dzieci starszych - 800 m Szkoła Bolszewo
97 Klas Natan Bolszewo Bieg malucha 200 m
98 Klas Gabriel Bolszewo Bieg dla dzieci starszych - 800 m Szkoła Bolszewo
99 Hewelt Ewelina Gościcino Bieg główny RUN 4 FUN
100 Miszka Gracjana Gościcino Bieg główny RUN 4 FUN


Wyświetleń: 3667

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ