Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Bieg główny | Lęborski Klub Biegacza im. „Braci Petk” | |
2 | Ropel Alicja | Reda | Polska | Bieg główny | ||
3 | Ropel Patryk | Reda | Polska | Bieg główny | ||
4 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Bieg główny | ||
5 | Weichbrodt-Rompca Kamila | Reda | Polska | Bieg główny | ||
6 | Żywicki Janusz | Szczecin | Polska | Bieg główny | KB Pionier Szczecin | |
7 | Łądkowski Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg główny | OKAS GDYNIA | |
8 | Cykaman Rafał | Reda | Polska | Bieg główny | Decathlon Rumia | |
9 | Romanowska Agnieszka | Reda | Polska | Bieg główny | Runeda | |
10 | Grądzka Justyna | Piaseczno | Polska | Bieg główny | ||
11 | Wegner Kamila | Reda | Polska | Bieg główny | RUNEDA | |
12 | Godlewski Mateusz | Tolkmicko | Polska | Bieg główny | Zespół szkół morskich w Gdańsku | |
13 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg główny | GKS KASZUBI LUZINO | |
14 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg główny | GKS KASZUBI LUZINO | |
15 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg główny | GKS KASZUBI LUZINO | |
16 | Brzezik Jarosław | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
17 | BRZEZIK ILONA | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
18 | Pietruszkiewicz Antoni | Celbowo | Polska | Bieg główny | ||
19 | Pietruszkiewicz Jakub | Celbowo | Polska | Bieg główny | ||
20 | Pietruszkiewicz Katarzyna | Celbowo | Polska | Bieg główny | ||
21 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | Bieg główny | ||
22 | Renachowski Mirosław | Reda | Polska | Bieg główny | OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL | |
23 | Lewnau Michał | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
24 | Bruna-( GOFI ) Krzysztof | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
25 | Dawidowski Andrzej | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
26 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | Bieg główny | Runeda | |
27 | Donorowicz Joanna | Reda | Polska | Bieg główny | Maja Team | |
28 | Kańtoch Weronika | Reda | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
29 | Reszke Agata | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
30 | Reszke Danuta | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
31 | Kreft Andżelika | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
32 | Kreft Daria | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
33 | Okrój Arkadiusz | Reda | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
34 | Kreft Krzysztof | Reda | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
35 | KREFT Bogumił | RUMIA | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
36 | Kreft Marta | Rumia | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
37 | Kreft Natalia | Reda | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
38 | Kreft Martyna | Rumia | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
39 | Doering Dorota | Reda | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
40 | Kreft Maciej | Rumia | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
41 | Kreft Justyna | Rumia | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
42 | Kreft Sylwester | Rumia | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
43 | Kreft Daniel | Reda | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
44 | Riabukha Oleksandr | Miszewko | Polska | Bieg główny | AIC TEAM | |
45 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny | ||
46 | Labudda Wojciech | Puck | Polska | Bieg główny | LKS PUCK | |
47 | Roraf Marek | Puck | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
48 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
49 | Skrzypski Jakub | Reda | Polska | Bieg główny | Politechnika Gdańska | |
50 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
51 | Hewelt Ewelina | Gościcino | Polska | Bieg główny | RUN 4 FUN | |
52 | Miszka Gracjana | Gościcino | Polska | Bieg główny | RUN 4 FUN | |
53 | Kreft Łukasz | Reda | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
54 | Bisewska Wiktoria | Puck | Polska | Bieg główny | ||
55 | Jankowska Wioletta | Katowice | Polska | Bieg główny | Huragan Ligota | |
56 | Rosińska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg główny | MamaMałegoLeona | |
57 | Frymark Sylwia | Reda | Polska | Bieg główny | ||
58 | Frymark Marcin | Reda | Polska | Bieg główny | Norda Active Team | |
59 | Skrzypkowska Magdalena | Łebcz | Polska | Bieg główny | BISTRO PEŁNIA SMAKU | |
60 | Okroj Tomasz | RUMIA | Polska | Bieg główny | ||
61 | Treder Patrycja | Rumia | Polska | Bieg główny | ||
62 | Okroj Marta | Rumia | Polska | Bieg główny | ||
63 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Bieg główny | ||
64 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | Bieg główny | MTB-Małe Trójmiasto Biega | |
65 | Siuda Miłosz | Kąpino | Polska | Bieg główny | Eco Kąpino | |
66 | Górski Jacek | Kąpino | Polska | Bieg główny | Eco Kąpino | |
67 | Siuda Jolanta | Kąpino | Polska | Bieg główny | Eco Kąpino | |
68 | Doering Daniel | Reda | Polska | Bieg główny | RunNatka | |
69 | Doering Irek | Reda | Polska | Bieg główny | RunNatka | |
70 | Doering Natalia | Reda | Polska | Bieg główny | RunNatka | |
71 | Januszko Rafał | Reda | Polska | Bieg główny | ||
72 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | Bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo / ART | |
73 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny | ||
74 | Korżyńska Dorota | Reda | Polska | Bieg główny | ||
75 | Kostuch Natalia | Reda | Polska | Bieg główny | ||
76 | Wenta Piotr | Bojano | Polska | Bieg główny | Aleja Kwiatowa | |
77 | Giergielewicz-Wenta Agnieszka | Bojano | Polska | Bieg główny | Aleja Kwiatowa | |
78 | Baranowska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg główny | ||
79 | Chmielewska Magdalena | Orle | Polska | Bieg główny | ||
80 | Kopycińska Dorota | Reda | Polska | Bieg główny | ||
81 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny | Runeda | |
82 | Glembin Paweł | Gościcino | Polska | Bieg główny | ZSET Gdynia | |
83 | Kowalski Darek | Reda | Polska | Bieg główny | ||
84 | Kuziel Wojciech | Bolszewo | Polska | Bieg główny | BKR Cyklista | |
85 | Potrykus Julianna Małgorzata | Koleczkowo | Polska | Bieg główny | run-passion.pl Ultra3 SystemMediaTeam |
Wyświetleń: 9592