Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dębski Artur | Kębłowo Nowowiejskie | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | lęborski klub braci petk | |
2 | Dębski Jerzy | Kębłowo Nowowiejskie | Polska | Bieg malucha 200 m | lęborski klub braci petk | |
3 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Bieg główny | Lęborski Klub Biegacza im. „Braci Petk” | |
4 | Ropel Alicja | Reda | Polska | Bieg główny | ||
5 | Ropel Amelia | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
6 | Ropel Patryk | Reda | Polska | Bieg główny | ||
7 | Świgoński Maciej | Reda | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | ||
8 | skurtys kORNELIA | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
9 | skurtys AMELIA | Reda | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | ||
10 | skurtys dagmara | Reda | Polska | Nordic Walking | ||
11 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Bieg główny | ||
12 | Rompca Lena | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
13 | Rompca Maja | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
14 | Weichbrodt-Rompca Kamila | Reda | Polska | Bieg główny | ||
15 | Pstrągowska Natalia Pstrągowska | Reda | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | Uks 1 REDA | |
16 | Głodowski Grzegorz | Reda | Bieg malucha 200 m | |||
17 | Ferra Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
18 | Żywicki Janusz | Szczecin | Polska | Bieg główny | KB Pionier Szczecin | |
19 | Łądkowski Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg główny | OKAS GDYNIA | |
20 | Łądkowski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg malucha 200 m | OKAS GDYNIA | |
21 | Cykaman Rafał | Reda | Polska | Bieg główny | Decathlon Rumia | |
22 | Romanowski Paweł | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
23 | Romanowska Magdalena | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
24 | Romanowska Agnieszka | Reda | Polska | Bieg główny | Runeda | |
25 | Grądzka Justyna | Piaseczno | Polska | Bieg główny | ||
26 | Wegner Kamila | Reda | Polska | Bieg główny | RUNEDA | |
27 | Roszman Zenon | Reda | Polska | Nordic Walking | ||
28 | Roszman Joanna | Reda | Polska | Nordic Walking | ||
29 | Godlewski Mateusz | Tolkmicko | Polska | Bieg główny | Zespół szkół morskich w Gdańsku | |
30 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | ||
31 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg główny | GKS KASZUBI LUZINO | |
32 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg główny | GKS KASZUBI LUZINO | |
33 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg główny | GKS KASZUBI LUZINO | |
34 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
35 | Rostankowski Stanisław | Kębłowo | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
36 | Rostankowski Antoni | Kębłowo | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
37 | Rostankowska Joanna | Kębłowo | Polska | Nordic Walking | ||
38 | Brzezik Damian | WEJHEROWO | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | ||
39 | Brzezik Michał | WEJHEROWO | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | ||
40 | Brzezik Jarosław | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
41 | BRZEZIK ILONA | WEJHEROWO | Polska | Bieg główny | ||
42 | Pietruszkiewicz Maria | Celbowo | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | ||
43 | Pietruszkiewicz Antoni | Celbowo | Polska | Bieg główny | ||
44 | Pietruszkiewicz Jakub | Celbowo | Polska | Bieg główny | ||
45 | Pietruszkiewicz Katarzyna | Celbowo | Polska | Bieg główny | ||
46 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | Bieg główny | ||
47 | Renachowski Mirosław | Reda | Polska | Bieg główny | OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL | |
48 | Żala Amadeusz | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
49 | Żala Arkadiusz | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
50 | Żala Aleksander | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
51 | Żala Anastazja | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
52 | Chmura Kacper | Reda | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | SP2 REDA | |
53 | Ruczyńska Julianna | Reda | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | SP2 REDA | |
54 | Nieżurawska Zofia | Reda | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | SP2 REDA | |
55 | Lewnau Michał | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
56 | Bruna-( GOFI ) Krzysztof | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
57 | Dawidowski Andrzej | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
58 | Hołówka Lena | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | Omnibusek | |
59 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | Bieg główny | Runeda | |
60 | Donorowicz Joanna | Reda | Polska | Bieg główny | Maja Team | |
61 | KAŃTOCH Leon | Reda | Bieg malucha 200 m | |||
62 | Kańtoch Weronika | Reda | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
63 | Reszke Agata | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
64 | Reszke Danuta | Wejherowo | Polska | Bieg główny | ||
65 | Kreft Agata | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | Taem Kreft | |
66 | Kreft Paulina | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | Taem Kreft | |
67 | Kreft Andżelika | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
68 | Kreft Daria | Rekowo Górne | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
69 | Okrój Arkadiusz | Reda | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
70 | Kreft Krzysztof | Reda | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
71 | Kreft Iga | Rumia | Polska | Bieg malucha 200 m | Team Kreft | |
72 | KREFT Bogumił | RUMIA | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
73 | Kreft Marta | Rumia | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
74 | Szewczak Oliwia | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | Szkoła Podstawowa Nr 4 Reda | |
75 | Kreft Natalia | Reda | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
76 | Dobkowski Kuba | Wejherowo | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | Kuba Pędziwiatr | |
77 | Rogocka Paulina | Reda | Polska | Bieg malucha 200 m | Team Kreft | |
78 | Kreft Martyna | Rumia | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
79 | Doering Dorota | Reda | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
80 | Kreft Maciej | Rumia | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
81 | Kreft Justyna | Rumia | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
82 | Kreft Sylwester | Rumia | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
83 | Kreft Daniel | Reda | Polska | Bieg główny | Taem Kreft | |
84 | Riabukha Oleksandr | Miszewko | Polska | Bieg główny | AIC TEAM | |
85 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny | ||
86 | Labudda Wojciech | Puck | Polska | Bieg główny | LKS PUCK | |
87 | Roraf Marek | Puck | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
88 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | Bieg główny | Team Kreft | |
89 | Skrzypski Jakub | Reda | Polska | Bieg główny | Politechnika Gdańska | |
90 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
91 | Woryna Amelia | Bojano | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | Szkoła Podstawowa Bojano | |
92 | Ostach Małgorzata | Wejherowo | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | AZS AWFIS Gdańsk | |
93 | Prabucka Adrianna | wejherowo | Polska | Bieg malucha 200 m | Szkoła Wejherowo | |
94 | Prabucki Nikodem | wejherowo | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | Szkoła Wejherowo | |
95 | Konkol Agata | Bolszewo | Polska | Bieg malucha 200 m | Szkoła Bolszewo | |
96 | Konkol Maja | Bolszewo | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | Szkoła Bolszewo | |
97 | Klas Natan | Bolszewo | Polska | Bieg malucha 200 m | ||
98 | Klas Gabriel | Bolszewo | Polska | Bieg dla dzieci starszych - 800 m | Szkoła Bolszewo | |
99 | Hewelt Ewelina | Gościcino | Polska | Bieg główny | RUN 4 FUN | |
100 | Miszka Gracjana | Gościcino | Polska | Bieg główny | RUN 4 FUN |
Wyświetleń: 9593