Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Turko Jakub Kraków 3000m mężczyzn
2 Sobczyński Łukasz Dębina 3000m mężczyzn
3 Radecki Konrad Hańsk 3000m mężczyzn
4 Iwański Jacek Skaryszew 3000m mężczyzn
5 Bielawski Radosław Radom 3000m mężczyzn
6 Mikołajczuk Kamil Skórzec 3000m mężczyzn
7 Dębek Konrad Dęblin 3000m mężczyzn Służba Przygotowawcza Dęblin
8 Żurkiewicz Mateusz Kamień 3000m mężczyzn
9 Lewandowski Dawid Lewandowski Sztum 3000m mężczyzn LAW Dęblin
10 Makowska Aleksandra Mrągowo 2000m kobiet LAW Dęblin
11 Sidorczuk Ewelina Dawidy 2000m kobiet
12 Krzempek Wojciech Frelichów 3000m mężczyzn LAW Dęblin
13 Rotnicka Zuzanna Poznań 2000m kobiet
14 Purgoł Patryk Radzionków 3000m mężczyzn
15 Eljaszuk Rafał Eljaszuk Komarówka Podlaska 3000m mężczyzn LAW Dęblin
16 Ciesielski Krystian Kępno 3000m mężczyzn LAW Dęblin
17 Bujnowski Adrian Giżycko 3000m mężczyzn LAW Dęblin
18 Starzyński Karol Świdwin 3000m mężczyzn LAW Dęblin
19 Roczkowski Norbert Deblin 3000m mężczyzn LAW Dęblin
20 Mięsiak Jarosław Dęblin 3000m mężczyzn LAW Dęblin
21 Wróblewski Mikołaj Łomża 3000m mężczyzn LAW Dęblin
22 Uliczka Michał Chorzów 3000m mężczyzn LAW Dęblin
23 Szcześniak Mariusz Tomaszów Mazowiecki 3000m mężczyzn LAW Dęblin
24 Konieczny Dominik Poznań 3000m mężczyzn
25 Motylewski Tomasz Ostrów Wielkopolski 3000m mężczyzn LAW Dęblin
26 Dudek Jakub Gdańsk 3000m mężczyzn Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
27 Sulanowski Kamil Tuchola 3000m mężczyzn LAW Dęblin
28 Łobocki Michał Lublin 3000m mężczyzn LAW Dęblin
29 Paszkot Maciej Chełmno 3000m mężczyzn
30 Siennicka Martyna Dęblin 2000m kobiet OLL Dęblin
31 Tomaszek Kinga Dęblin 2000m kobiet Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
32 Poboży Kacper Gajewo 3000m mężczyzn
33 Pawelec Jarosław Dęblin 3000m mężczyzn Potrenujemy?
34 Szwagierczak Andrzej Dęblin 3000m mężczyzn
35 Kuchta Monika Ułęż 2000m kobiet Potrenujemy?
36 Żurek Jakub Lubień 3000m mężczyzn NN 641
37 Kupiec Stanisław Dęblin 3000m mężczyzn Dss Orlęta
38 Grabowski Jarosław Dęblin 3000m mężczyzn
39 Socha Tymon Ruda Śląska 3000m mężczyzn Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
40 Walasek Maciej Trzcianki 3000m mężczyzn RLTL ZTE Radom
41 Zdrojewski Robert Witkowo 3000m mężczyzn 33 Baza Lotnictwa Transportowego
42 Wiaderny Radosław Dęblin 3000m mężczyzn Dss Orlęta
43 Kaczorowski Piotr Dęblin 3000m mężczyzn LAW Dęblin
44 Sitkiewicz Miłosz Dęblin 3000m mężczyzn
45 Boryło Andrzej Dęblin 3000m mężczyzn
46 Zarębski Patryk Dąbie 3000m mężczyzn Lotnicza Akademia Wojskowa
47 Piecek Józef DĘBLIN 3000m mężczyzn
48 TAŁAJ ROBERT DĘBLIN 3000m mężczyzn
49 Szymula Przemysław Syry 3000m mężczyzn Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie
50 Iljaszewicz Paulina Chorzów 2000m kobiet Lotnicza Akademia Wojskowa
51 Wieczorek Brajan Gorzów Wielkopolski 3000m mężczyzn Lotnicza Akademia Wojskowa
52 Szewczyk Szymon Olsztyn 3000m mężczyzn
53 KACPURA PIOTR RADOM 3000m mężczyzn 4. SLSz
54 Łaba Kacper Tomaszów Lubelski 3000m mężczyzn LAW Dęblin
55 Rywka Łukasz Dęblin 3000m mężczyzn LAW Dęblin
56 Kierner Michał Dęblin 3000m mężczyzn LAW Dęblin
57 Walaszek Julia Dęblin 2000m kobiet Liceum Ogólnokształcące Dęblin
58 Tylkowski Zachariasz Poznań 3000m mężczyzn Liceum Ogólnokształcące Dęblin
59 Paziewska Żaneta Zgórze 2000m kobiet Lotnicza Akademia Wojskowa
60 Bogucki Jan Gdańsk 3000m mężczyzn LAW Dęblin
61 Witkowski Jakub Dęblin 3000m mężczyzn Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
62 Kuty Wiktoria Dęblin 2000m kobiet
63 Szkoda Igor Dęblina 3000m mężczyzn
64 Pietroń Nina Leszczyna 2000m kobiet LAW Dęblin
65 Korzeń Jarosław Dęblin 3000m mężczyzn LAW Dęblin
66 Kondakhchants Oleksii Deblin 3000m mężczyzn ZSZ nr 1 Dęblin
67 Barusiev Andrii Deblin 3000m mężczyzn ZSZ nr 1 Dęblin
68 Gumiński Filip Dęblin 3000m mężczyzn Liceum Ogólnokształcące Dęblin
69 Obojski Klaudiusz Obojski Dęblin 3000m mężczyzn Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
70 Drygiel Mikołaj Chełm 3000m mężczyzn Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
71 Zimiński Dobrosław Olsztyn 3000m mężczyzn Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
72 Jarosiński Łukasz Łomża 3000m mężczyzn LAW Dęblin
73 Lasek Grzegorz Mińsk Mazowiecki 3000m mężczyzn Fulcrum
74 Romański Kamil Mińsk Mazowiecki 3000m mężczyzn Fulcrum
75 Górka Monika Mińsk Mazowiecki 2000m kobiet Fulcrum
76 Świtaj Piotr Dęblin 3000m mężczyzn ZSO Dęblin
77 „Kucyk” Kozaczyński Jakub Siedlce 3000m mężczyzn 213A
78 Lach Aleksandra Lach Stężyca 2000m kobiet ZSO Dęblin
79 Jucha Julia Dęblin 2000m kobiet ZSO Dęblin
80 Rodak Katarzyna Mińsk Mazowiecki 2000m kobiet Fulcrum
81 Wysocki Dominik Wieliczka 3000m mężczyzn
82 Sucharzewski Tomasz Dęblin 3000m mężczyzn CSIL
83 Bocian Grzegorz Mińsk Mazowiecki 3000m mężczyzn Fulcrum
84 Wnuk Marcin Mińsk Mazowiecki 3000m mężczyzn Fulcrum
85 Nawrocki Karol Dęblin 3000m mężczyzn LAW Dęblin
86 Niewęgłowski Tomasz Niewęgłowski Konstantynów 3000m mężczyzn Fulcrum
87 Sobolewski Piotr Malbork 3000m mężczyzn Fulcrum
88 Śliwiński Dominik Radom 3000m mężczyzn
89 Kraus Szymon Dęblin 3000m mężczyzn LAW Dęblin
90 Stachowiak Jan Kruszwica 3000m mężczyzn LAW Dęblin
91 Pieszczek Agnieszka Wielmoża 2000m kobiet
92 Utnicki Sebastian Deblin 3000m mężczyzn ZSZ nr 1 Dęblin
93 Dziedzic Mateusz Markowa 3000m mężczyzn LAW Dęblin
94 Krzywak Maria Oleśnica 2000m kobiet LAW Dęblin
95 Verdier Emilien Le Lyaud 3000m mężczyzn
96 Cendelínová Jana Velké Hamry II (Czech republic) 2000m kobiet
97 Gajdzinski Mikołaj Piła 3000m mężczyzn LAW Dęblin
98 Jaraszek Aleksandra Dęblin 2000m kobiet ZSO Dęblin
99 Ciżyński Błażej Wrocki 3000m mężczyzn LAW Dęblin / Damian Rudnik Team
100 Rzeźnik Jolanta Puławy 2000m kobiet 9-tka Running Team


Wyświetleń: 5376

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ