Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montewka Jowita | Chodów | Polska | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
2 | De Valle Montewka Jazmin | Chodów | Polska | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
3 | De Valle Montewka Samuel | Chodów | Polska | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
4 | Godlewski Adam | Ciechanowiec | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
5 | Chmielewski Józef | Ciechanowiec | Polska | Bieg główny 3 km | Ciechanowiec Biega | opłacono |
6 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
7 | Solnica Jan | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
8 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
9 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
10 | Czapski Kacper | Golice | Polska | Bieg główny 3 km | EmilKrólTeam | opłacono |
11 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Bieg główny 3 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
12 | Soćko Jacek | Grabianów | Polska | Bieg główny 3 km | 18 Dywizja Zmechanizowana | opłacono |
13 | Soćko Konrad | Grabianów | Polska | Bieg główny 3 km | SP nr 3 w Siedlcach | opłacono |
14 | Soćko Martyna | Grabianów | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | SP nr 3 w Siedlcach | opłacono |
15 | Soćko Emilia | Grabianów | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
16 | Soćko Karolina | Grabianów | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
17 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Polska | Bieg główny 3 km | ||
18 | Czaus Kamila | Kisielany- Żmichy | Polska | Bieg główny 3 km | ddkisielany | opłacono |
19 | Choiński Krystian | Kisielany- Żmichy | Polska | Bieg główny 3 km | ddkisielany | opłacono |
20 | Gochnio Justyna | Kisielany- Żmichy | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | ddkisielany | opłacono |
21 | Gochnio Tomasz | Kisielany- Żmichy | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | ddkisielany | opłacono |
22 | Gochnio Maciej | Kisielany-Żmichy | Polska | Bieg główny 3 km | ddkisielany | opłacono |
23 | Gochnio Żaneta | Kisielany-Żmichy | Polska | Bieg główny 3 km | ddkisielany | opłacono |
24 | Suduł Joanna | KORYTNICA | Polska | Bieg główny 3 km | Aktywni Węgrów | |
25 | Wróbel Kamil Wróbel | Łosice | Polska | Bieg główny 3 km | Crossfit Siedlce | opłacono |
26 | Szylberg Anna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny 3 km | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | opłacono |
27 | KRUPA WOJCIECH | MOKOBODY | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
28 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | Bieg główny 3 km | BSaC Mokobody | opłacono |
29 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
30 | Toczyska Anna | NIWISKI | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
31 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg główny 3 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
32 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Polska | Bieg główny 3 km | OSP NOWE OPOLE | |
33 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg główny 3 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
34 | Skolimowski Hubert | Przesmyki | Polska | Bieg główny 3 km | TAKO | opłacono |
35 | Rymuza Anita | Przygody | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
36 | Rymuza Mateusz | Przygody | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
37 | Wysokiński Przemysław | Radomyśl | Polska | Bieg główny 3 km | TAKO | opłacono |
38 | Polkowska Katarzyna Polkowska | Siedlcach | Polska | Bieg główny 3 km | NOWI SIEDLCE | opłacono |
39 | Świderska Iwona Świderska | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
40 | Jastrzębska Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
41 | Cymerman Adrian | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
42 | Wróbel Izabela Wróbel | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
43 | Hejza Jakub | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
44 | Hejza Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
45 | Stańczuk Dorota Stańczuk | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Slow jogging Siedlce | opłacono |
46 | Mazurek-Stańczuk Anna Mazurek-Stańczuk | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
47 | Chacińska Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP8 Siedlce | opłacono |
48 | Chacińska Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
49 | Balas Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
50 | Marciniuk Agata | SIEDLCE | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
51 | Stefaniuk Paulina | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
52 | Maziejuk Sylwester | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
53 | Maziejuk Krystian | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | opłacono | |
54 | Troć Karol | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | MKS POGOŃ Siedlce | opłacono |
55 | Troć Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
56 | Strzyżewski Filip | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono |
57 | Strzyżewski Kacper | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono |
58 | Mikołajczuk Grzegorz | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
59 | Mikołajczuk Julian | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono |
60 | Dmochowski Krystian | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | IKS Siedlce | |
61 | Dmochowski Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | IKS Siedlce | |
62 | Dmochowski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | IKS Siedlce | |
63 | Warmiński Marek | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Prywatne Liceum Dla Dorosłych Awans | opłacono |
64 | LEWALSKA EDYTA | SIEDLCE | Polska | Bieg główny 3 km | ||
65 | LEWALSKA ALEKSANDRA | SIEDLCE | Polska | Bieg główny 3 km | SP NR 8 SIEDLCE | |
66 | LEWALSKI JAKUB | SIEDLCE | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | ||
67 | PIEKART Katarzyna | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | IKS Siedlce | |
68 | WOJEWÓDZKA Weronika | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | IKS Siedlce | |
69 | WOJEWÓDZKI Krystian | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | IKS Siedlce | |
70 | Mućka Małgorzata | SIEDLCE | Polska | Bieg główny 3 km | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SIEDLCE | opłacono |
71 | Skutnicka-Borysiuk Agnieszka Skutnicka-Borysiuk | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Wychowawca Dom NA Zielonym Wzdórzu Kisielany | opłacono |
72 | ŚWIDER MAGDALENA | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
73 | Świder Tymoteusz | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP NR 8 SIEDLCE | opłacono |
74 | Świder Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP NR 8 SIEDLCE | opłacono |
75 | ŚWIDER PRZEMYSŁAW | SIEDLCE | Bieg główny 3 km | opłacono | ||
76 | Gawryś Ala | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Gawrysie | opłacono |
77 | Gawryś Alan | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Gawrysie | opłacono |
78 | Zdunek Marlena | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
79 | Borysiuk Malwina | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | opłacono | |
80 | Krasuska Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
81 | POTIOPA ŁUKASZ | SIEDLCE | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
82 | radzikowska joanna | siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Slow jogging Siedlce | opłacono |
83 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | |
84 | Szklarz Kacper | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | opłacono | |
85 | Wawrzyńczak-Szaban Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Slow jogging Siedlce | opłacono |
86 | Hajduk Ola | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Yulo Run Team Siedlce | |
87 | Hajduk Tomek | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Yulo Run Team Siedlce | |
88 | Szymczyk Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | NOWI SIEDLCE | opłacono |
89 | Prekurat Marzena | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | NoWi SIEDLCE | opłacono |
90 | Śmiałowska Gabriela | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | opłacono | |
91 | Śmiałowska Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
92 | Sobiczewska Ewa | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | NoWi Siedlce | opłacono |
93 | Boruta Natalia | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
94 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | DARFIK Team | opłacono |
95 | Zbieć Janusz | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | DARFIK Team | opłacono |
96 | Marciszewski Dawid Marciszewski | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
97 | Niezgoda Natalia | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Crossfit Siedlce | opłacono |
98 | Wołos Wiola | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
99 | Stańska Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
100 | Miałkowski Antoni | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce | opłacono |
Wyświetleń: 8774