Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Perczyński Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
2 | Sharma Yash | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
3 | Sharma Edi | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
4 | Abramowski Radek | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | amm | |
5 | Abramowski Alek | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | |
6 | Markowski Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Spoceni na Maxa | |
7 | Borkowski Antoni | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg główny 3 km | Triathlon Siedlce Club | |
8 | PRZYGODZKI Bartosz | SUCHOZEBRY | Polska | Bieg główny 3 km | ||
9 | PRZYGODZKI TOMASZ | SUCHOZEBRY | Polska | Bieg główny 3 km | ||
10 | Witczuk Oliwia | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | MKS POGOŃ Siedlce | |
11 | Olszewska Liliana | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP2 | |
12 | Olszewski Wiktor | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP2 | |
13 | Olszewski Daniel | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP2 | |
14 | Nowińska Karolina | Strzała | Polska | Bieg główny 3 km | Crossfit Siedlce | |
15 | Onyszczuk Wiktor | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | M.. | |
16 | Pochopień Ewa | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | IKS Siedlce | opłacono |
17 | Pochopień Patrycja | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | IKS Siedlce | opłacono |
18 | Mrozek Marcin | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | FUNDACJA PZU | |
19 | Pochopień Paulina | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | IKS Siedlce | opłacono |
20 | Dabrowska Beata | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Mama Oli D. | opłacono |
21 | Mućko Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | ||
22 | Mućko Aneta | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
23 | Czarnocka Amelia | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | Sp 2 Ia | opłacono |
24 | Czarnocka Edyta | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
25 | Ośmiak Gabriel | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
26 | Chaciński Adam | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | Miejskie Przedszkole nr 26 | opłacono |
27 | Bryłka Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
28 | Bryłka Milena | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | ||
29 | Gawryś Tosio | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Gawrysie | opłacono |
30 | Gawryś Jarek | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Gawrysie | opłacono |
31 | Zając Paweł | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ITTmedia Telecom | opłacono |
32 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
33 | Pietrzak Kacper | Stare Opole | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | SP2 Siedlce klasa 1a | opłacono |
34 | Dobrowolska Anna | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | SP2 Siedlce | opłacono |
35 | Nowiński Dawid | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | szkoła podstawowa nr 2 | opłacono |
36 | Stefańczyk Elżbieta | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
37 | Sandurska Mariola | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
38 | Lubelski Hubert | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | EmilKrólTeam | opłacono |
39 | Woźnica Ewa | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP nr 2 | opłacono |
40 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | Bieg główny 3 km | BSaC Mokobody | opłacono |
41 | boguszewska malwina | siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ATLETIC GYM Siedlce | opłacono |
42 | Nitychoruk Maciej | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP8 Siedlce | opłacono |
43 | nitychoruk Justyna | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
44 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
45 | Solnica Jan | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
46 | RACZYŃSKA NATALIA | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
47 | RACZYŃSKA AGNIESZKA | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
48 | RYŚ AGNIESZKA | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
49 | Żuk Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | EmilKrólTeam | |
50 | Kobryńska Marta | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Yulo Run Team | |
51 | De Valle Montewka Samuel | Chodów | Polska | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
52 | De Valle Montewka Jazmin | Chodów | Polska | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
53 | Montewka Jowita | Chodów | Polska | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
54 | Świniarski Mateusz | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
55 | Świniarska Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
56 | Świniarski Piotr | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
57 | Kosmalska Dominika | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | opłacono | |
58 | Kosmalski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
59 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
60 | Andrzejczuk Weronika Andrzejczuk | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | TRX Siedlce | opłacono |
61 | Chojecka Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
62 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
63 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
64 | Dziosa Aleksander | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono |
65 | Dziosa Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
66 | Dziosa Matylda | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
67 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | MKS POGOŃ Siedlce / SP 3 Siedlce | opłacono |
68 | Mirosz Karolina | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono |
69 | Mirosz Paweł | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
70 | Mirosz Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
71 | Mirosz Robert | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
72 | Drozdowski Marcin | Siemiatycze | Polska | Bieg główny 3 km | ||
73 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Polska | Bieg główny 3 km | ||
74 | Kowalczuk Adam | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | MOPR | opłacono |
75 | ROZBICKI PIOTR | SIEDLCE | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
76 | ROZBICKI SEBASTIAN | SIEDLCE | Polska | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono |
77 | ROZBICKA URSZULA | SIEDLCE | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
78 | Soćko Karolina | Grabianów | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
79 | Soćko Emilia | Grabianów | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
80 | Pszkit Gabriel | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | PP | |
81 | Pszkit Piotr | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | PP | opłacono |
82 | Miałkowski Tymon | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce | opłacono |
83 | Miałkowski Antoni | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce | opłacono |
84 | Stańska Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
85 | KRUPA WOJCIECH | MOKOBODY | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
86 | Szylberg Anna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny 3 km | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | opłacono |
87 | Wołos Wiola | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
88 | Niezgoda Natalia | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | Crossfit Siedlce | opłacono |
89 | Marciszewski Dawid Marciszewski | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | ||
90 | Zbieć Janusz | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | DARFIK Team | opłacono |
91 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | DARFIK Team | opłacono |
92 | Boruta Natalia | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
93 | Sobiczewska Ewa | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | NoWi Siedlce | opłacono |
94 | Śmiałowska Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
95 | Śmiałowska Gabriela | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci 100 m | opłacono | |
96 | Rymuza Mateusz | Przygody | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
97 | Rymuza Anita | Przygody | Polska | Bieg główny 3 km | opłacono | |
98 | Pietrzak Maciej | Stare Opole | Polska | Bieg główny 3 km | Straż Pożarna | opłacono |
99 | Prekurat Marzena | Siedlce | Polska | Bieg główny 3 km | NoWi SIEDLCE | opłacono |
100 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
Wyświetleń: 8730