Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 Dywizja Zmechanizowana | |||||||||
1 | Soćko Jacek | Grabianów | Bieg główny 3 km | 18 Dywizja Zmechanizowana | opłacono | ||||
ATLETIC GYM Siedlce | |||||||||
2 | boguszewska malwina | siedlce | Bieg główny 3 km | ATLETIC GYM Siedlce | opłacono | ||||
Aktywni Węgrów | |||||||||
3 | Suduł Joanna | KORYTNICA | Bieg główny 3 km | Aktywni Węgrów | |||||
BSaC Mokobody | |||||||||
4 | Kosiorek Adam | Mokobody | Bieg główny 3 km | BSaC Mokobody | opłacono | ||||
Ciechanowiec Biega | |||||||||
5 | Chmielewski Józef | Ciechanowiec | Bieg główny 3 km | Ciechanowiec Biega | opłacono | ||||
Crossfit Siedlce | |||||||||
6 | Nowińska Karolina | Strzała | Bieg główny 3 km | Crossfit Siedlce | |||||
7 | Niezgoda Natalia | Siedlce | Bieg główny 3 km | Crossfit Siedlce | opłacono | ||||
8 | Wróbel Kamil Wróbel | Łosice | Bieg główny 3 km | Crossfit Siedlce | opłacono | ||||
DARFIK Team | |||||||||
9 | Zbieć Janusz | Siedlce | Bieg główny 3 km | DARFIK Team | opłacono | ||||
10 | Zbieć Bożena | Siedlce | Bieg główny 3 km | DARFIK Team | opłacono | ||||
EmilKrólTeam | |||||||||
11 | Lubelski Hubert | Siedlce | Bieg główny 3 km | EmilKrólTeam | opłacono | ||||
12 | Żuk Łukasz | Siedlce | Bieg główny 3 km | EmilKrólTeam | |||||
13 | Czapski Kacper | Golice | Bieg główny 3 km | EmilKrólTeam | opłacono | ||||
FUNDACJA PZU | |||||||||
14 | Mrozek Marcin | Siedlce | Bieg główny 3 km | FUNDACJA PZU | |||||
Gabinet Rehabilitacji MedTherapy | |||||||||
15 | Gorzkowski Łukasz | Stok lacki | Bieg główny 3 km | Gabinet Rehabilitacji MedTherapy | opłacono | ||||
Gawrysie | |||||||||
16 | Gawryś Tosio | Siedlce | Bieg główny 3 km | Gawrysie | opłacono | ||||
17 | Gawryś Jarek | Siedlce | Bieg główny 3 km | Gawrysie | opłacono | ||||
18 | Gawryś Alan | Siedlce | Bieg główny 3 km | Gawrysie | opłacono | ||||
19 | Gawryś Ala | Siedlce | Bieg główny 3 km | Gawrysie | opłacono | ||||
IKS Siedlce | |||||||||
20 | Pochopień Ewa | Siedlce | Bieg główny 3 km | IKS Siedlce | opłacono | ||||
21 | Pochopień Patrycja | Siedlce | Bieg główny 3 km | IKS Siedlce | opłacono | ||||
22 | Pochopień Paulina | Siedlce | Bieg główny 3 km | IKS Siedlce | opłacono | ||||
23 | WOJEWÓDZKI Krystian | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | IKS Siedlce | |||||
24 | WOJEWÓDZKA Weronika | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | IKS Siedlce | |||||
25 | PIEKART Katarzyna | Siedlce | Bieg główny 3 km | IKS Siedlce | |||||
26 | Dmochowski Mariusz | Siedlce | Bieg główny 3 km | IKS Siedlce | |||||
27 | Dmochowski Bartosz | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | IKS Siedlce | |||||
28 | Dmochowski Krystian | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | IKS Siedlce | |||||
INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SIEDLCE | |||||||||
29 | Mućka Małgorzata | SIEDLCE | Bieg główny 3 km | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SIEDLCE | opłacono | ||||
ITTmedia Telecom | |||||||||
30 | Zając Paweł | Siedlce | Bieg główny 3 km | ITTmedia Telecom | opłacono | ||||
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | |||||||||
31 | Szylberg Anna | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny 3 km | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | opłacono | ||||
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |||||||||
32 | Solnica Jan | Cisie-Zagrudzie | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
33 | De Valle Montewka Samuel | Chodów | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
34 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||||||
35 | De Valle Montewka Jazmin | Chodów | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
36 | Montewka Jowita | Chodów | Bieg główny 3 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
M.. | |||||||||
37 | Onyszczuk Wiktor | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | M.. | |||||
MKS POGOŃ Siedlce | |||||||||
38 | Witczuk Oliwia | Siedlce | Bieg główny 3 km | MKS POGOŃ Siedlce | |||||
39 | Troć Karol | Siedlce | Bieg główny 3 km | MKS POGOŃ Siedlce | opłacono | ||||
MKS POGOŃ Siedlce / SP 3 Siedlce | |||||||||
40 | Marciniak Szymon | Siedlce | Bieg główny 3 km | MKS POGOŃ Siedlce / SP 3 Siedlce | opłacono | ||||
MKS Pogoń Siedlce | |||||||||
41 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Bieg główny 3 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono | ||||
MOPR | |||||||||
42 | Kowalczuk Adam | Siedlce | Bieg główny 3 km | MOPR | opłacono | ||||
Mama Oli D. | |||||||||
43 | Dabrowska Beata | Siedlce | Bieg główny 3 km | Mama Oli D. | opłacono | ||||
Miejskie Przedszkole nr 26 | |||||||||
44 | Chaciński Adam | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | Miejskie Przedszkole nr 26 | opłacono | ||||
NOWI SIEDLCE | |||||||||
45 | Szymczyk Magdalena | Siedlce | Bieg główny 3 km | NOWI SIEDLCE | opłacono | ||||
46 | Polkowska Katarzyna Polkowska | Siedlcach | Bieg główny 3 km | NOWI SIEDLCE | opłacono | ||||
NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | |||||||||
47 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Bieg główny 3 km | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | |||||
NoWi SIEDLCE | |||||||||
48 | Prekurat Marzena | Siedlce | Bieg główny 3 km | NoWi SIEDLCE | opłacono | ||||
NoWi Siedlce | |||||||||
49 | Sobiczewska Ewa | Siedlce | Bieg główny 3 km | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
50 | Borkowski Leszek | Grabianów | Bieg główny 3 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
OSP NOWE OPOLE | |||||||||
51 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Bieg główny 3 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono | ||||
52 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Bieg główny 3 km | OSP NOWE OPOLE | |||||
53 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Bieg główny 3 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono | ||||
OSP NOWE OPOLE | |||||||||
54 | Kosyl Hubert | Stare Opole | Bieg główny 3 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono | ||||
PP | |||||||||
55 | Pszkit Gabriel | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | PP | |||||
56 | Pszkit Piotr | Siedlce | Bieg główny 3 km | PP | opłacono | ||||
Prywatne Liceum Dla Dorosłych Awans | |||||||||
57 | Warmiński Marek | Siedlce | Bieg główny 3 km | Prywatne Liceum Dla Dorosłych Awans | opłacono | ||||
Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce | |||||||||
58 | Miałkowski Tymon | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce | opłacono | ||||
59 | Miałkowski Antoni | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce | opłacono | ||||
SP2 | |||||||||
60 | Olszewska Liliana | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP2 | |||||
61 | Olszewski Wiktor | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP2 | |||||
62 | Olszewski Daniel | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP2 | |||||
SP2 Siedlce | |||||||||
63 | Abramowski Alek | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | |||||
64 | Dobrowolska Anna | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
65 | Dziosa Aleksander | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
66 | Mirosz Karolina | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
67 | ROZBICKI SEBASTIAN | SIEDLCE | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
68 | Mikołajczuk Julian | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
69 | Strzyżewski Kacper | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
70 | Strzyżewski Filip | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
SP2 Siedlce klasa 1a | |||||||||
71 | Pietrzak Kacper | Stare Opole | Bieg dla dzieci 100 m | SP2 Siedlce klasa 1a | opłacono | ||||
SP8 Siedlce | |||||||||
72 | Nitychoruk Maciej | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP8 Siedlce | opłacono | ||||
73 | Chacińska Anna | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP8 Siedlce | opłacono | ||||
SP NR 8 SIEDLCE | |||||||||
74 | Świder Aleksandra | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP NR 8 SIEDLCE | opłacono | ||||
75 | Świder Tymoteusz | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP NR 8 SIEDLCE | opłacono | ||||
76 | LEWALSKA ALEKSANDRA | SIEDLCE | Bieg główny 3 km | SP NR 8 SIEDLCE | |||||
SP nr 2 | |||||||||
77 | Woźnica Ewa | Siedlce | Bieg główny 3 km | SP nr 2 | opłacono | ||||
SP nr 3 w Siedlcach | |||||||||
78 | Soćko Martyna | Grabianów | Bieg dla dzieci 100 m | SP nr 3 w Siedlcach | opłacono | ||||
79 | Soćko Konrad | Grabianów | Bieg główny 3 km | SP nr 3 w Siedlcach | opłacono | ||||
Slow jogging Siedlce | |||||||||
80 | radzikowska joanna | siedlce | Bieg główny 3 km | Slow jogging Siedlce | opłacono | ||||
Slow jogging Siedlce | |||||||||
81 | Wawrzyńczak-Szaban Anna | Siedlce | Bieg główny 3 km | Slow jogging Siedlce | opłacono | ||||
82 | Stańczuk Dorota Stańczuk | Siedlce | Bieg główny 3 km | Slow jogging Siedlce | opłacono | ||||
Sp 2 Ia | |||||||||
83 | Czarnocka Amelia | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | Sp 2 Ia | opłacono | ||||
Spoceni na Maxa | |||||||||
84 | Markowski Jarosław | Siedlce | Bieg główny 3 km | Spoceni na Maxa | |||||
Straż Pożarna | |||||||||
85 | Pietrzak Maciej | Stare Opole | Bieg główny 3 km | Straż Pożarna | opłacono | ||||
TAKO | |||||||||
86 | Michalak Kamila | Wielgorz | Bieg główny 3 km | TAKO | opłacono | ||||
87 | Skolimowski Hubert | Przesmyki | Bieg główny 3 km | TAKO | opłacono | ||||
88 | Wysokiński Przemysław | Radomyśl | Bieg główny 3 km | TAKO | opłacono | ||||
TRX Siedlce | |||||||||
89 | Andrzejczuk Weronika Andrzejczuk | Siedlce | Bieg główny 3 km | TRX Siedlce | opłacono | ||||
Triathlon Siedlce Club | |||||||||
90 | Borkowski Antoni | Żelków-Kolonia | Bieg główny 3 km | Triathlon Siedlce Club | |||||
Wychowawca Dom NA Zielonym Wzdórzu Kisielany | |||||||||
91 | Skutnicka-Borysiuk Agnieszka Skutnicka-Borysiuk | Siedlce | Bieg główny 3 km | Wychowawca Dom NA Zielonym Wzdórzu Kisielany | opłacono | ||||
Yulo Run Team | |||||||||
92 | Kobryńska Marta | Siedlce | Bieg główny 3 km | Yulo Run Team | |||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
93 | Hajduk Tomek | Siedlce | Bieg główny 3 km | Yulo Run Team Siedlce | |||||
94 | Hajduk Ola | Siedlce | Bieg główny 3 km | Yulo Run Team Siedlce | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
95 | Perczyński Mariusz | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
96 | Sharma Yash | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
97 | Sharma Edi | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
98 | PRZYGODZKI Bartosz | SUCHOZEBRY | Bieg główny 3 km | ||||||
99 | PRZYGODZKI TOMASZ | SUCHOZEBRY | Bieg główny 3 km | ||||||
100 | Mućko Mariusz | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | ||||||
101 | Mućko Aneta | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
102 | Czarnocka Edyta | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
103 | Ośmiak Gabriel | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
104 | Bryłka Sebastian | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
105 | Bryłka Milena | Warszawa | Bieg dla dzieci 100 m | ||||||
106 | Piwowarski Adam | Mokobody | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
107 | Stefańczyk Elżbieta | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
108 | Sandurska Mariola | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
109 | nitychoruk Justyna | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
110 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
111 | RACZYŃSKA NATALIA | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
112 | RACZYŃSKA AGNIESZKA | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
113 | RYŚ AGNIESZKA | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
114 | Świniarski Mateusz | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
115 | Świniarska Aleksandra | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
116 | Świniarski Piotr | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
117 | Kosmalska Dominika | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | opłacono | |||||
118 | Kosmalski Mariusz | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
119 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
120 | Chojecka Aleksandra | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
121 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
122 | Dziosa Mariusz | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
123 | Dziosa Matylda | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
124 | Mirosz Paweł | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
125 | Mirosz Anna | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
126 | Mirosz Robert | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
127 | Drozdowski Marcin | Siemiatycze | Bieg główny 3 km | ||||||
128 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Bieg główny 3 km | ||||||
129 | ROZBICKI PIOTR | SIEDLCE | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
130 | ROZBICKA URSZULA | SIEDLCE | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
131 | Soćko Karolina | Grabianów | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
132 | Soćko Emilia | Grabianów | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
133 | Stańska Sylwia | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
134 | KRUPA WOJCIECH | MOKOBODY | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
135 | Wołos Wiola | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
136 | Marciszewski Dawid Marciszewski | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
137 | Boruta Natalia | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
138 | Śmiałowska Magdalena | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
139 | Śmiałowska Gabriela | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | opłacono | |||||
140 | Rymuza Mateusz | Przygody | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
141 | Rymuza Anita | Przygody | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
142 | Szklarz Kacper | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | opłacono | |||||
143 | POTIOPA ŁUKASZ | SIEDLCE | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
144 | Krasuska Anna | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
145 | Borysiuk Malwina | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | opłacono | |||||
146 | Zdunek Marlena | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
147 | ŚWIDER PRZEMYSŁAW | SIEDLCE | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
148 | ŚWIDER MAGDALENA | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
149 | Godlewski Adam | Ciechanowiec | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
150 | LEWALSKI JAKUB | SIEDLCE | Bieg dla dzieci 100 m | ||||||
151 | LEWALSKA EDYTA | SIEDLCE | Bieg główny 3 km | ||||||
152 | Ostach Małgorzata | Wejherowo | Bieg główny 3 km | ||||||
153 | Mikołajczuk Grzegorz | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
154 | Troć Aleksandra | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
155 | Maziejuk Krystian | Siedlce | Bieg dla dzieci 100 m | opłacono | |||||
156 | Maziejuk Sylwester | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
157 | Stefaniuk Paulina | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
158 | Marciniuk Agata | SIEDLCE | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
159 | Balas Agnieszka | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
160 | Chacińska Anna | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
161 | Mazurek-Stańczuk Anna Mazurek-Stańczuk | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
162 | Hejza Magdalena | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
163 | Hejza Jakub | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
164 | Wróbel Izabela Wróbel | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
165 | Cymerman Adrian | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
166 | Toczyska Anna | NIWISKI | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
167 | Jastrzębska Magdalena | Siedlce | Bieg główny 3 km | ||||||
168 | Świderska Iwona Świderska | Siedlce | Bieg główny 3 km | opłacono | |||||
amm | |||||||||
169 | Abramowski Radek | Siedlce | Bieg główny 3 km | amm | |||||
ddkisielany | |||||||||
170 | Gochnio Tomasz | Kisielany- Żmichy | Bieg dla dzieci 100 m | ddkisielany | opłacono | ||||
171 | Gochnio Justyna | Kisielany- Żmichy | Bieg dla dzieci 100 m | ddkisielany | opłacono | ||||
172 | Choiński Krystian | Kisielany- Żmichy | Bieg główny 3 km | ddkisielany | opłacono | ||||
173 | Czaus Kamila | Kisielany- Żmichy | Bieg główny 3 km | ddkisielany | opłacono | ||||
174 | Gochnio Żaneta | Kisielany-Żmichy | Bieg główny 3 km | ddkisielany | opłacono | ||||
175 | Gochnio Maciej | Kisielany-Żmichy | Bieg główny 3 km | ddkisielany | opłacono | ||||
szkoła podstawowa nr 2 | |||||||||
176 | Nowiński Dawid | Siedlce | Bieg główny 3 km | szkoła podstawowa nr 2 | opłacono |
Wyświetleń: 8729