Bieg Tropem Wilczym - Słupsk
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nosewicz Martyna Słupsk 1963 metry 27.00 PLN
2 Stefanowska Bogumiła Kobylnica 1963 metry opłacono BM
3 Lisek Michał Sławsko 1963 metry opłacono BM
4 Szrywer Daniel Bytów 1963 metry Świat Płytek u Kryspina 27.00 PLN
5 Smolarz Zuzanna Smolarz Slupsk 1963 metry opłacono BM
6 Bielenda Malwina Słupsk 1963 metry opłacono BM
7 Kostrubiec Monika Słupsk 1963 metry 27.00 PLN
8 Bajer Maciej SUPSK 1963 metry opłacono BM
9 Zabiegły Jacek Słupsk 1963 metry 27.00 PLN
10 Bajer Laura SUPSK 1963 metry opłacono BM
11 Tomczak Sebastian Ustka 1963 metry WPK Slon Team opłacono BM
12 Tomczak Dominik Słupsk 1963 metry opłacono BM
13 Gruba Kacper Ustka 1963 metry opłacono BM
14 ciszewska aleksandra słupsk 1963 metry opłacono BM
15 Gaweł Iwona Słupsk 1963 metry Pomeriders Słupsk opłacono BM
16 Gaweł Andrzej Slupsk 1963 metry Pomeriders Słupsk opłacono BM
17 Kunysz Julia Bydlino 1963 metry Gościniec Słupski opłacono BM
18 Kunysz Oliwia Bydlino 1963 metry Gościniec Słupski opłacono BM
19 Kunysz Urszula Bydlino 1963 metry Gościniec Słupski opłacono BM
20 Kunysz Tomasz Bydlino 1963 metry Gościniec Słupski opłacono BM
21 Anioł Aurelia Kobylnica 1963 metry Vacu Activ Gym 27.00 PLN
22 Czaja Karol Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
23 Czaja Marcelina Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
24 Czaja Pola Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
25 Groś Brayan Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
26 Weryński Tymek Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
27 Wałantowicz Nikola Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
28 Urban Dominika Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
29 Stec Helena Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
30 Sitarczyk Igor Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
31 Sawicka Kornelia Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
32 Milczarek Dawid Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
33 Mateuszów Antek Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
34 Mateuszów Adam Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
35 Hreczko Piotr Damnica 1963 metry opłacono BM
36 Lewandowska Antonina Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
37 Królak Aleksandra Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
38 Krawczyk Julia Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
39 Kramarczyk Maja Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
40 Kobusiński Hubert Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
41 Kluk Damian Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
42 Dębicki Marcel Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
43 Danowska Natalia Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
44 Cieślak Aleksandra Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
45 Bajtek Patryk Siemianice 1963 metry ZSP im. Czesława Miłosza w Siemianicach 27.00 PLN
46 Szubska Nikola Słupsk 1963 metry Fenix Słupsk opłacono BM
47 Szubski Mateusz Słupsk 1963 metry Fenix Słupsk opłacono BM
48 Szubska Wiktoria Słupsk 1963 metry Fenix Słupsk opłacono BM
49 Pruska Agnieszka Słupsk 1963 metry opłacono BM
50 Marcjan Małgorzata Słupsk 1963 metry opłacono BM
51 Konon Katarzyna Słupsk 1963 metry Szkoła Podstawowa nr 5 Słupsk 27.00 PLN
52 Zawislinska Michaela Słupsk 1963 metry Wolfpaws 27.00 PLN
53 Moniuszko Łukasz Słupsk 1963 metry 27.00 PLN
54 THEIL ARKADIUSZ Słupsk 1963 metry opłacono BM
55 grabowska kinga Slupsk 1963 metry Orange polska opłacono BM
56 Szafrańska Katarzyna Słupsk 1963 metry opłacono BM
57 Cholewińska Laura Słupsk 1963 metry Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku 27.00 PLN
58 Cholewiński Filip Słupsk 1963 metry Szkoła Podstawowa nr8 w Słupsku 27.00 PLN
59 Piekarska Aneta Kwakowo 1963 metry opłacono BM
60 Adamczyk Ewa Słupsk 1963 metry opłacono BM
61 Wątor Piotr Wątor Słupsk 1963 metry opłacono BM
62 Badziąg Waldemar Słupsk 1963 metry Niezniszczalni opłacono BM
63 Dąbrowski Franciszek Siemianice 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
64 Dąbrowski Jan Siemianice 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
65 Dąbrowski Rafał Siemianice 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
66 Dąbrowska Anna Siemianice 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
67 Tudruj Andrzej Słupsk 1963 metry opłacono
68 Tudruj Maja Słupsk 1963 metry opłacono
69 Janus Anna Słupsk 1963 metry 27.00 PLN
70 Mielniczuk Marzena Kobylnica 1963 metry 27.00 PLN
71 Krzaczkowski Lech Mielno 1963 metry opłacono BM
72 Krzaczkowski Damian Mielno 1963 metry opłacono BM
73 Jodziewicz Kamila Słupsk 1963 metry opłacono BM
74 Jodziewicz Tomasz SŁUPSK 1963 metry opłacono BM
75 Głaszcz Maciej Kobylnica 1963 metry Jaśmin Team 27.00 PLN
76 Głaszcz Mariusz Kobylnica 1963 metry Jaśmin Team 27.00 PLN
77 Piekarski Eryk Siemianice 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
78 Piekarska Agnieszka Siemianice 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
79 Piekarski Sebastian Siemianice 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
80 Michalak Tomasz Siemianice 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
81 Michalak Marcin Siemianice 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
82 Michalak Agnieszka Siemianice 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
83 Bancewicz Tomasz Słupsk 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
84 Bancewicz Kacper Swochowo 1963 metry Szkoła Podstawowa w Siemianicach klasa II c opłacono BM
85 Kowalska Milena Słupsk 1963 metry Szkoła opłacono BM
86 Kowalski Łukasz Słupsk 1963 metry opłacono BM
87 Czarnecka Barbara Słupsk 1963 metry opłacono BM
88 Sikoń-Łatka Marta Kisewo 1963 metry opłacono BM
89 Kucharski Szymon Słupsk 1963 metry opłacono BM
90 Kucharski Radosław Słupsk 1963 metry Centrum Kettlebell Słupsk opłacono BM
91 Drozd Alicja Jezierzyce 1963 metry Podstawowa w Jezierzycach opłacono BM
92 Kowalczyk Justyna Ustka 1963 metry W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA 27.00 PLN
93 Małecki Adam Słupsk 1963 metry Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych Słupsk opłacono BM
94 Kamiński Marcin Smołdzino 1963 metry wkurw_team Pomorze opłacono BM
95 Witt Marzena Bytów 1963 metry opłacono BM
96 Witt Zbigniew Bytów 1963 metry opłacono BM
97 Pardej Liliana Duninowo 1963 metry opłacono BM
98 Rutkowska Pola Słupsk 1963 metry opłacono BM
99 Rutkowski Marek Słupsk 1963 metry opłacono BM
100 Łyczko Andrzej Słupsk 1963 metry opłacono BM


Wyświetleń: 2957

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ