Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Malek Marcin Łęczyce 1963 metry opłacono BM
2 Palach Danuta Reda 1963 metry SP 4 opłacono BM
3 Czoska Beata Wejherowo 1963 metry opłacono BM
4 Kobierzyńska Daria Wladyslawowo 1963 metry opłacono BM
5 Konopka Weronika Reda 1963 metry opłacono BM
6 Obłuski Szymon Reda 1963 metry opłacono BM
7 Mankiewicz Katarzyna Wejherowo 1963 metry opłacono BM
8 Lubowiecki Tomasz Wejherowo 1963 metry opłacono BM
9 Gliniecki Tymoteusz Wejherowo 1963 metry opłacono BM
10 Lubowiecka Alicja Wejherowo 1963 metry opłacono BM
11 MARDZIŃSKI SŁAWOMIR wejherowo 1963 metry opłacono BM
12 Talkowski Wojciech Reda 1963 metry opłacono BM
13 MARDZIŃSKA SYLWIA Bolszewo 1963 metry Team maja opłacono BM
14 Pacocha Martyna Reda 1963 metry opłacono BM
15 Puzdrowski Krzysztof Gowino 1963 metry opłacono BM
16 Puzdrowski Daniel Gowino 1963 metry opłacono BM
17 Drelichowska Joanna Reda 1963 metry opłacono BM
18 Drelichowski Michał Reda 1963 metry opłacono BM
19 Borska Joanna Reda 1963 metry opłacono BM
20 Borski Ryszard Reda 1963 metry opłacono BM
21 Hańczuk Marta Reda 1963 metry opłacono BM
22 Nowicki Karol Reda 1963 metry Diety od Brokuła opłacono BM
23 Rotta Aleksandra Reda 1963 metry Diety od Brokuła opłacono BM
24 Ziółkowski Aleksander Reda 1963 metry opłacono BM
25 Ziółkowski Kacper Reda 1963 metry Przedszkole Anioła Stróża opłacono BM
26 Ziółkowski Mariusz Reda 1963 metry opłacono BM
27 Ziółkowska Karolina Reda 1963 metry opłacono BM
28 Cykman Rafał Reda 1963 metry opłacono BM
29 Sychowski Bartosz Wejherowo 1963 metry opłacono BM
30 Byszof Adam Wejherowo 1963 metry opłacono BM
31 Brokos Iwona Rumia 1963 metry opłacono BM
32 Lewakowska Joanna Reda 1963 metry opłacono BM
33 Dąbrowski Dominik Reda 1963 metry opłacono BM
34 Dąbrowski Krzysztof Reda 1963 metry Engrove_PL opłacono BM
35 Wilanowicz Barbara Reda 1963 metry opłacono BM
36 Januszko Rafał Reda 1963 metry opłacono BM
37 Dziedzic Bartłomiej Rumia 1963 metry opłacono BM
38 DZIEDZIC Agata Rumia 1963 metry opłacono BM
39 Mazur Marek Reda 1963 metry SP4Reda opłacono BM
40 Samula Kacper Reda 1963 metry SP4Reda opłacono BM
41 Dalecka Agnieszka Reda 1963 metry opłacono BM
42 Gancarz Małgorzata reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
43 Grajkowski Tomasz Reda 1963 metry SP4Reda opłacono BM
44 Grajkowski Paweł Reda 1963 metry opłacono BM
45 Bieszke Alicja Reda 1963 metry SP4Reda opłacono BM
46 Pohl Michalina Reda 1963 metry SP4Reda opłacono BM
47 Heberlein karolina Wejherowo 1963 metry opłacono BM
48 Sperling Arkadiusz Wejherowo 1963 metry Skl Filippides opłacono BM
49 Potrykus Magdalena Reda 1963 metry Czarna Zawsze Wygrywa opłacono BM
50 Reschke Julian Reda 1963 metry opłacono BM
51 Reschke Jan Reda 1963 metry opłacono BM
52 Reschke Małgorzata Reda 1963 metry opłacono BM
53 Puchta SEBASTIAN Gdynia 1963 metry opłacono BM
54 Becker Igor Reda 1963 metry SP 6 Reda opłacono BM
55 Tomys Ryszard Przetoczyno 1963 metry opłacono BM
56 Adrianowicz Bożena Bolszewo 1963 metry BKR cyklista opłacono BM
57 Cz Maciej Reda 1963 metry Centrum zdrowia i urody Reda opłacono BM
58 Pasecki Jędrzej Reda 1963 metry opłacono BM
59 Pasecki Robert Reda 1963 metry opłacono BM
60 Wicki Hubert Reda 1963 metry opłacono BM
61 Wicki Mateusz Reda 1963 metry opłacono BM
62 Gałka Patrycja Reda 1963 metry opłacono BM
63 Konopka Piotr Reda 1963 metry opłacono BM
64 Janczyński Piotr Gdynia 1963 metry opłacono BM
65 Janczyński Marcin Gdynia 1963 metry opłacono BM
66 Janczyński Tomasz Gdynia 1963 metry opłacono BM
67 Schwan Agnieszka Gościcino 1963 metry opłacono BM
68 Koryzma Arkadiusz Reda 1963 metry Morska Jednostka Rakietowa opłacono BM
69 Koryzma Aleksandra Reda 1963 metry opłacono BM
70 Reschke Mateusz Reda 1963 metry opłacono BM
71 Bieszk Karolina Reda 1963 metry opłacono BM
72 Gellert Kamil Reda 1963 metry AP Jedynka REDA opłacono BM
73 Gellert Michał Reda 1963 metry opłacono BM
74 Dylak Daniel Reda 1963 metry opłacono BM
75 Wróblewska Sara Lębork 1963 metry opłacono BM
76 Dąbrowska Joanna Reda 1963 metry Runeda opłacono BM
77 DĄBROWSKA ALICJA REDA 1963 metry SP4Reda opłacono BM
78 Minczykow Józef reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
79 Karolewska Elżbieta Reda 1963 metry opłacono BM
80 Hawryluk Kacper Reda 1963 metry opłacono BM
81 Hawryluk Piotr Reda 1963 metry opłacono BM
82 Kolenda Zofia Reda 1963 metry opłacono BM
83 Wroblewska Amelka Lebork 1963 metry opłacono BM
84 Wroblewski Dawid Lebork 1963 metry opłacono BM
85 Becker Maciej Reda 1963 metry opłacono BM
86 Jaroszewicz Jakub Reda 1963 metry opłacono BM
87 Rychlica Grzegorz Rychlica Karwia 1963 metry opłacono BM
88 Błąkała Alicja Reda 1963 metry opłacono BM
89 Błąkała Emilia Reda 1963 metry opłacono BM
90 Błąkała Anna Reda 1963 metry opłacono BM
91 Blakala Grzegorz Reda 1963 metry opłacono BM
92 Obłuski Czarek Reda 1963 metry opłacono BM
93 Walczak Michał Reda 1963 metry opłacono BM
94 Kuptz Sebastian Reda 1963 metry opłacono BM
95 Liedtke Damian Reda 1963 metry opłacono BM
96 Kwiatkowski Mariusz REDA 1963 metry opłacono BM
97 Wandtke Bianka Reda 1963 metry SP4Reda opłacono BM
98 Piwowar Wojciech Reda 1963 metry opłacono BM
99 Kolberg Sławek Reda 1963 metry opłacono BM
100 Dolata Jędrzej Reda 1963 metry Bastion Reda opłacono BM


Wyświetleń: 6528

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ