Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adrianowicz Bożena Bolszewo 1963 metry BKR cyklista opłacono BM
2 Bach Izabella Domatówko 1963 metry
3 Becker Igor Reda 1963 metry SP 6 Reda opłacono BM
4 Becker Maciej Reda 1963 metry opłacono BM
5 Berendt Łukasz Reda 1963 metry opłacono
6 Bezdel Anna Puck 1963 metry
7 Bieszk Karolina Reda 1963 metry opłacono BM
8 Bieszke Alicja Reda 1963 metry SP4Reda opłacono BM
9 Blakala Grzegorz Reda 1963 metry opłacono BM
10 Borawski Kajetan Reda 1963 metry Samochodówka wejherowo opłacono BM
11 Borska Joanna Reda 1963 metry opłacono BM
12 Borski Ryszard Reda 1963 metry opłacono BM
13 Brakoniecka Angelika Reda 1963 metry opłacono BM
14 Brokos Iwona Rumia 1963 metry opłacono BM
15 browarczyk-bogdziewicz Cyprian reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
16 browarczyk-bogdziewicz Telimena reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
17 BRZOSKOWSKA-MARKIEWICZ BEATA reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
18 Budzisz Przemysław Władysławowo 1963 metry Szotland opłacono BM
19 Busłowicz Katarzyna Choczewo 1963 metry opłacono BM
20 Byszof Adam Wejherowo 1963 metry opłacono BM
21 Błąkała Alicja Reda 1963 metry opłacono BM
22 Błąkała Anna Reda 1963 metry opłacono BM
23 Błąkała Emilia Reda 1963 metry opłacono BM
24 Ceynowa Izabela Ceynowa Reda 1963 metry opłacono BM
25 Chruściel Julia Reda 1963 metry opłacono BM
26 Chruściel Mateusz Reda 1963 metry opłacono BM
27 Chrzanowski Filip Reda 1963 metry SP4Reda opłacono
28 Cykman Rafał Reda 1963 metry opłacono BM
29 Cz Maciej Reda 1963 metry Centrum zdrowia i urody Reda opłacono BM
30 Czoska Beata Wejherowo 1963 metry opłacono BM
31 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo 1963 metry Run babys opłacono BM
32 DĄBROWSKA ALICJA REDA 1963 metry SP4Reda opłacono BM
33 Dąbrowska Joanna Reda 1963 metry Runeda opłacono BM
34 Dąbrowski Dominik Reda 1963 metry opłacono BM
35 Dąbrowski Krzysztof Reda 1963 metry Engrove_PL opłacono BM
36 Dalecka Agnieszka Reda 1963 metry opłacono BM
37 DAMPC PATRYCJA reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
38 Dembek Alicja Bolszewo 1963 metry opłacono BM
39 Dembek Krzysztof Bolszewo 1963 metry opłacono BM
40 Dembski Piotr Osowo Lęborskie 1963 metry BadRunners opłacono BM
41 DETLAFF TOMASZ reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
42 Dmowska Agnieszka Wejherowo 1963 metry opłacono BM
43 Dmowski Robert Wejherowo 1963 metry opłacono BM
44 Dolata Jędrzej Reda 1963 metry Bastion Reda opłacono BM
45 Dolecki Andrzej Reda 1963 metry Marynarka Wojenna opłacono BM
46 Drelichowska Joanna Reda 1963 metry opłacono BM
47 Drelichowski Michał Reda 1963 metry opłacono BM
48 Drożdż Maciej Reda 1963 metry opłacono BM
49 Drożdż Wiktoria Reda 1963 metry opłacono BM
50 Dylak Adam Reda 1963 metry opłacono BM
51 Dylak Barbara Reda 1963 metry opłacono BM
52 Dylak Daniel Reda 1963 metry opłacono BM
53 Dylak Jakub Reda 1963 metry opłacono BM
54 Dylak Olga Reda 1963 metry opłacono BM
55 DZIEDZIC Agata Rumia 1963 metry opłacono BM
56 Dziedzic Bartłomiej Rumia 1963 metry opłacono BM
57 Erdmann Agnieszka Reda 1963 metry opłacono BM
58 Formella Monika reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
59 Frymark Marcin Reda 1963 metry Norda Active Team opłacono BM
60 Frymark Sylwia Reda 1963 metry opłacono BM
61 Gancarz Małgorzata reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
62 Gałka Patrycja Reda 1963 metry opłacono BM
63 GDANIETZ DOMINIK reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
64 GDANIETZ SZYMON reda 1963 metry Uks 1 REDA opłacono
65 Gellert Kamil Reda 1963 metry AP Jedynka REDA opłacono BM
66 Gellert Michał Reda 1963 metry opłacono BM
67 Gliniecki Tymoteusz Wejherowo 1963 metry opłacono BM
68 Gomułka Agnieszka Rumia 1963 metry SP4Reda opłacono
69 Gomułka Aleksandra Reda 1963 metry SP4Reda opłacono
70 Gomułka Mateusz Reda 1963 metry SP4Reda opłacono
71 Gomułka Paweł Reda 1963 metry opłacono
72 Grajkowski Paweł Reda 1963 metry opłacono BM
73 Grajkowski Tomasz Reda 1963 metry SP4Reda opłacono BM
74 Grzechulski Piotr Nowy Dwór Wejherowski 1963 metry opłacono BM
75 Halmann Jadwiga Wejherowo 1963 metry
76 Halmann Mirek Wejherowo 1963 metry PGB sportowa paczka
77 Halmann Nicola Wejherowo 1963 metry PGB sportowa paczka
78 Hańczuk Marta Reda 1963 metry opłacono BM
79 Hawryluk Kacper Reda 1963 metry opłacono BM
80 Hawryluk Piotr Reda 1963 metry opłacono BM
81 Heberlein karolina Wejherowo 1963 metry opłacono BM
82 Holczenko Amastazja Reda 1963 metry opłacono BM
83 IWASIUTA WOJTEK reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
84 Jabłońska Iza Reda 1963 metry opłacono BM
85 Jabłoński Jakub Reda 1963 metry opłacono BM
86 Jabłoński Tomasz Reda 1963 metry opłacono BM
87 Janczyński Marcin Gdynia 1963 metry opłacono BM
88 Janczyński Piotr Gdynia 1963 metry opłacono BM
89 Janczyński Tomasz Gdynia 1963 metry opłacono BM
90 Janicki Michał Gdynia 1963 metry 4M opłacono BM
91 Janicki Robert Gdynia 1963 metry 4M opłacono BM
92 Januszko Rafał Reda 1963 metry opłacono BM
93 Jaroszewicz Jakub Reda 1963 metry opłacono BM
94 Jaroszewicz Julia Reda 1963 metry SP4Reda opłacono
95 Kandzora Anna Gdynia 1963 metry
96 Karolewska Elżbieta Reda 1963 metry opłacono BM
97 KLOTZKE ALEKSANDRA reda 1963 metry UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda opłacono
98 Kobierzyńska Daria Wladyslawowo 1963 metry opłacono BM
99 Kobyłecka Marzena Ewa Lębork 1963 metry Mors Team Lębork opłacono BM
100 Kobyłecki Andrzej Lębork 1963 metry Mors Team Lębork opłacono BM


Wyświetleń: 6533

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ