Bieg długi 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rostański Michał Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
2 Kuć Rafał Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Euvic opłacono
3 Zawadzka Aleksandra Tychy Bieg długi 10 km opłacono
4 Antończyk Adam Jastrzebie Zdroj Bieg długi 10 km opłacono
5 Tarnowska Iwona Tarnowskie Góry Bieg długi 10 km opłacono
6 czyrwik Urszula katowice Bieg długi 10 km opłacono
7 Szychalski Kamil Częstochowa Bieg długi 10 km opłacono
8 Zuber Grzegorz Rybnik Bieg długi 10 km
9 Szychalski Rafał Częstochowa Bieg długi 10 km opłacono
10 Kudyniuk Marcin Katowice Bieg długi 10 km
11 Kamiński Paweł Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
12 Filipowski Kamil Przegędza Bieg długi 10 km
13 Popczyk Magdalena Będzin Bieg długi 10 km Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil opłacono
14 Klosa Marta Katowice Bieg długi 10 km
15 Kozij-Gulińska Barbara Katowice Bieg długi 10 km opłacono
16 Głyk Łukasz Mysłowice Bieg długi 10 km
17 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg długi 10 km
18 Jedlińska Małgorzata Tychy Bieg długi 10 km
19 Krajewska Marta Katowice Bieg długi 10 km Fuchs Oil Team
20 Pieruszek Sylwia Zabrze Bieg długi 10 km
21 Englisz Adam Mysłowice Bieg długi 10 km opłacono
22 Witkowska Monika Mysłowice Bieg długi 10 km
23 Kobiela Bogna Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota opłacono
24 Słupek Janusz Tychy Bieg długi 10 km opłacono
25 Cichoń Iwona Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota opłacono
26 Sogorska Agnieszka świętochłowice Bieg długi 10 km Malczusia Team
27 Kania Agnieszka Mysłowice Bieg długi 10 km
28 Trąbała Adam Mysłowice Bieg długi 10 km Rozbiegane Mysłowice
29 Dyczek Basia Zdzieszowice Bieg długi 10 km
30 Serafin Szymon Lubliniec Bieg długi 10 km Mafia Team Lubliniec
31 Szklarski Daniel Zabrze Bieg długi 10 km opłacono
32 Polakowicz Aleksandra Chorzów Bieg długi 10 km
33 Tórz MARIUSZ Bytom Bieg długi 10 km WUJEK BIEGA
34 Lata Beata Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
35 Janus Krzysztof Świętochłowice Bieg długi 10 km opłacono
36 Rekieć Kaja Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km Miraz Race Team
37 rybarz artur Brzeszcze Bieg długi 10 km zadyszka oświecim
38 Szczotka Wioleta Czerwionka-Leszczyny Bieg długi 10 km opłacono
39 Sołtysik Kacper Rokitno Bieg długi 10 km
40 Sołtysik Rafał Rokito Bieg długi 10 km
41 Sołtysik Aleksandra Rokitno Bieg długi 10 km
42 Gawior Kasia KATOWICE Bieg długi 10 km opłacono
43 Domagała Kinga Katowice Bieg długi 10 km opłacono
44 Bawolska Joanna Katowice Bieg długi 10 km
45 Rafalska Aleksandra Katowice Bieg długi 10 km
46 Straszak Marta Katowice Bieg długi 10 km Klub Biegacza Warta opłacono
47 Nawrot Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km opłacono
48 Gwioździk Sławek Katowice Bieg długi 10 km opłacono
49 Karczewski Patryk Zabrze Bieg długi 10 km Inżynieria Biegania opłacono
50 Dziki Anna Rogoźnik Bieg długi 10 km Ryśki z Rogola opłacono
51 Dziki Maciej Rogoźnik Bieg długi 10 km Ryśki z Rogola opłacono
52 Włodarczyk Aleksandra Tworóg Bieg długi 10 km opłacono
53 Górka Grzegorz Bytom Bieg długi 10 km opłacono
54 Szendzielorz Marek Gliwice Bieg długi 10 km KEMPER TEAM opłacono
55 Gołębiowski Kazimierz Gliwice Bieg długi 10 km KEMPER TEAM opłacono
56 Frydrych Przemysław Gliwice Bieg długi 10 km KEMPER TEAM opłacono
57 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg długi 10 km opłacono
58 CIESIELSKI ADRIAN Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km opłacono
59 Jaron Katarzyna Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
60 Heitzman Marek Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
61 Tumidajewicz Alicja Zabrze Bieg długi 10 km Miraz Race Team Kneipp
62 Tumidajewicz Beata Zabrze Bieg długi 10 km Miraz Race Team
63 Janas Tomasz Osiek (Gmina: Osiek) Bieg długi 10 km Osiek Biega opłacono
64 Wosz Kinga Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km opłacono
65 Drażyk Andrzej Orzesze Bieg długi 10 km opłacono
66 Makowska Hanna Świętochłowice Bieg długi 10 km opłacono
67 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg długi 10 km
68 TURAK Rafał Katowice Bieg długi 10 km opłacono
69 Chaber Sebastian Katowice Bieg długi 10 km 5 pułk chemiczny opłacono
70 Kulińska Bożena lędziny Bieg długi 10 km opłacono
71 Leboda Katarzyna Katowice Bieg długi 10 km Wild Dogs Team opłacono
72 Szlag Marta Tychy Bieg długi 10 km opłacono
73 Tomala robert Lędziny Bieg długi 10 km opłacono
74 SZAFRAN ALEKSANDER Łodygowice Bieg długi 10 km opłacono
75 nowak anna Kato/Sosno Bieg długi 10 km
76 Lis Damian Czestochowa Bieg długi 10 km
77 Zaręba Karolina Tychy Bieg długi 10 km opłacono
78 Sojka Anna Tychy Bieg długi 10 km
79 Olesiak Franciszek Mikołów Bieg długi 10 km Miraz Race Team
80 Drywa Dominika Łaziska Górne Bieg długi 10 km opłacono
81 Stochlik Marcin Sidzina Bieg długi 10 km opłacono
82 Dziagacz Rafał Bytom Bieg długi 10 km opłacono
83 Olearczuk Magdalena Bytom Bieg długi 10 km
84 Kubiak Celina Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
85 Rembak-Szynkiewicz Justyna Pyskowice Bieg długi 10 km opłacono
86 Pawłuszek Piotr Knurów Bieg długi 10 km opłacono
87 Wyrzychowski Łukasz Knurów Bieg długi 10 km HydroWeb opłacono
88 Tartanus Aleksandra Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
89 Śliwa Monika Chorzów Bieg długi 10 km
90 Tartanus Grzegorz Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
91 Hańczur Jan Bytom Bieg długi 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
92 Chodzidło Joanna Chorzów Bieg długi 10 km
93 Niemietz Magdalena Dziergowice Bieg długi 10 km opłacono
94 Jałowiecka Małgorzata Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
95 Klajn Remigiusz Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
96 Chęcińska Agnieszka Gliwice Bieg długi 10 km ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
97 Chęciński Tomasz Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
98 Tomaszewska Anna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
99 Janota Anna Mysłowice Bieg długi 10 km Frelki opłacono
100 Kułajewicz Anna Pruchna Bieg długi 10 km


Wyświetleń: 45342

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ