Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Irytowska Renata Stanowice Bieg krótki 5 km
2 Irytowski Dominik Knurów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
3 Bogucka Kamila Katowice Bieg krótki 5 km
4 Kudyniuk Marcin Katowice Bieg długi 10 km
5 Gierczycka Natalia Gliwice Bieg krótki 5 km
6 HEFEMAN EWA KATOWICE Nordic Walking 5 km
7 Frączek Anna Radzionków Bieg z psem 5 km
8 Sas Maja Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
9 Gabor Laura Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
10 Gierczycka Tola Gliwice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
11 Czub Jarosław Sosnowiec Nordic Walking 5 km
12 Pieruszek Sylwia Zabrze Bieg długi 10 km
13 Klinger Łukasz Chorzow Bieg krótki 5 km
14 Król Joanna Bytom Bieg krótki 5 km
15 Dobies Anna Dobies Bytom Nordic Walking 5 km
16 Moskała Magdalena Pawłowice Bieg krótki 5 km
17 Habrzyk Marta Będzin Bieg krótki 5 km
18 Walczak Monika Rydułtowy Bieg krótki 5 km
19 Walczak Kamila Rydułtowy Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
20 Walczak Klaudia Rydułtowy Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
21 Zawadzka Justyna Zawadzka Mikołów Nordic Walking 5 km
22 Ścibiorska Agata Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
23 Olejnik Adam Sosnowiec Bieg długi 10 km
24 Szumiata Milena Gliwice Bieg krótki 5 km
25 Aleksy Marcin Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
26 Kania Agnieszka Mysłowice Bieg długi 10 km
27 Śliwa Monika Chorzów Bieg długi 10 km
28 Olearczuk Magdalena Bytom Bieg długi 10 km
29 Filipowski Kamil Przegędza Bieg długi 10 km
30 Śliwa Tomasz Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
31 Pieruszek Mateusz Zabrze Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
32 Śliwa Martyna Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
33 Ziołkowska Dorota Ziołkowska TARNOWSKIE GÓRY Bieg krótki 5 km
34 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km
35 Kańtoch Izabela BYTOM Bieg krótki 5 km
36 Kańtoch Andrzej BYTOM Bieg krótki 5 km
37 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
38 Duży Aleksandra Katowice Bieg krótki 5 km
39 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg długi 10 km
40 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
41 Zakrzewska Magdalena Będzin Bieg krótki 5 km
42 Chwalibogowska Joanna Jaworzno Bieg krótki 5 km
43 Zakrzewska Aneta Będzin Bieg krótki 5 km
44 nowak anna Kato/Sosno Bieg długi 10 km
45 Zuber Grzegorz Rybnik Bieg długi 10 km
46 Dyczek Basia Zdzieszowice Bieg długi 10 km
47 Grykałowska Natalia Grykałowska Jaworzno Bieg krótki 5 km
48 Chwalibogowska Sara Jaworzno Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat 0.00 PLN
49 Curyło Kamil Będzin Bieg krótki 5 km
50 Polakowicz Aleksandra Chorzów Bieg długi 10 km
51 Sichma Kamila Świętochłowice Nordic Walking 5 km
52 Wawrzynów Agnieszka Sosnowiec Bieg krótki 5 km
53 Płuciennik Halina Chorzów Nordic Walking 5 km
54 Guzdek Sebastian Tychy Bieg krótki 5 km
55 Podkocki Piotr Chorzów Nordic Walking 5 km
56 Wojciechowska Mart Czeladz Bieg krótki 5 km
57 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
58 Różyczka Joanna Serwitut Bieg krótki 5 km
59 Werner Teresa Katowice Nordic Walking 5 km
60 Serafin Krzysztof Ruda Śląska Bieg krótki 5 km
61 Gilner Mariusz Sosnowiec Bieg krótki 5 km
62 Gołębiowski Mikołaj Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
63 Nieradzik Agata Gostyń Bieg krótki 5 km
64 Nieradzik Nadia Gostyń Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
65 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
66 Szumiata Paulina Gliwice Bieg krótki 5 km
67 Kotowicz Bernadetta Kędzierzyn Koźle Bieg krótki 5 km
68 Satora Gabriela Sośnicowice Bieg krótki 5 km
69 Luboń Jarosław Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
70 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg długi 10 km
71 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg długi 10 km
72 Majer Izabela Jejkowice Bieg krótki 5 km
73 Podolska Karolina Gliwice Bieg krótki 5 km
74 Sokołowska Anita Katowice Nordic Walking 5 km
75 Podolska Katarzyna Zabrze Bieg z psem 5 km
76 Głowacki Jerzy Bytom Nordic Walking 5 km
77 Kurek Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km
78 Linca Marzena Zabrze Bieg krótki 5 km
79 Sołtysik Aleksandra Rokitno Bieg długi 10 km
80 Letkiewicz Szczęśniak Angelina czeladź Bieg krótki 5 km
81 Surmiak-Kopka Kamila Strzelce Opolskie Bieg krótki 5 km
82 Sołtysik Rafał Rokito Bieg długi 10 km
83 Kopka Arkadiusz Strzelce Opolskie Bieg krótki 5 km
84 Lis Damian Czestochowa Bieg długi 10 km
85 Starosta Michalina Starosta Orzesze Bieg krótki 5 km
86 Arbaszewska Agnieszka Gliwice Nordic Walking 5 km
87 Sołtysik Kacper Rokitno Bieg długi 10 km
88 Abrahamaczyk Karina Katowice Bieg krótki 5 km
89 Rafalska Aleksandra Katowice Bieg długi 10 km
90 Abrahamaczyk Jakub Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
91 Białas Karol Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
92 JAKUBCZAK JOANNA KATOWICE Bieg krótki 5 km
93 Szurlej-Węglarz Ewa Olkusz Bieg krótki 5 km
94 Chodzidło Joanna Chorzów Bieg długi 10 km
95 Bromboszcz Barbara Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
96 Kulpa Hania KATOWICE Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
97 Chodzidło Aleksander Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
98 Kokoszka Marlena Mierzęcice Bieg z psem 5 km
99 DOBROCINSKA EWELINA Hecznarowice Bieg krótki 5 km
100 Adamska Ewa Adamska Ruda Śląska Bieg długi 10 km


Wyświetleń: 49049

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ