Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
601 | Pieruszek Sylwia | Zabrze | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
602 | Krajewska Marta | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | Fuchs Oil Team | limit osiągnięty |
603 | Jedlińska Małgorzata | Tychy | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
604 | Kierat Joanna | Sosnowiec | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
605 | Głyk Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
606 | Kozij-Gulińska Barbara | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
607 | Klosa Marta | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
608 | Popczyk Magdalena | Będzin | Polska | Bieg długi 10 km | Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | opłacono |
609 | Filipowski Kamil | Przegędza | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
610 | Kamiński Paweł | Chorzów | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
611 | Kudyniuk Marcin | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
612 | Szychalski Rafał | Częstochowa | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
613 | Zuber Grzegorz | Rybnik | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
614 | Szychalski Kamil | Częstochowa | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
615 | czyrwik Urszula | katowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
616 | Tarnowska Iwona | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
617 | Antończyk Adam | Jastrzebie Zdroj | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
618 | Zawadzka Aleksandra | Tychy | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
619 | Kuć Rafał | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg długi 10 km | Euvic | opłacono |
620 | Rostański Michał | Chorzów | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
621 | Staniszewska-Colik Magdalena | Tychy | Polska | Bieg długi 10 km | Tyska Wataha | opłacono |
622 | Baranek Tomasz | Sosnowoec | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
623 | Zachciał Dagmara | Wojkowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
624 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
625 | Sobolewski Piotr | Czeladź | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
626 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
627 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | Huragan Ligota | limit osiągnięty |
628 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | Huragan Ligota | limit osiągnięty |
629 | PRZYBYŁA KASIA | BYTOM | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
630 | CZAPSKA EWA | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | Huragan Ligota | limit osiągnięty |
631 | Sobolewska Stefania | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
632 | Sobolewski Krzysztof | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
633 | Szymański Piotr | Bytom | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
634 | Miszczak Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | Bieg długi 10 km | Ekipa Na Kijach | opłacono |
635 | DĄBROWIECKA AGATA | SOSNOWIEC | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
636 | Gabruś Iwona | Czerwionka | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
637 | Lachowicz Izabela | Rybnik | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
638 | Gawlikowska Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
639 | Zabawa Roman | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg długi 10 km | Siemianowice i przyjaciele biegają | limit osiągnięty |
640 | Mrowiec Ilona | Bytom | Polska | Bieg długi 10 km | MGB | limit osiągnięty |
641 | Kryska Aleksandra | Knurów | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
642 | Witczak Adam | Pyskowice | Polska | Bieg długi 10 km | M.A.J. Correre | opłacono |
643 | Kulisz Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg długi 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
644 | Muza-Adamiec Karolina | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
645 | Tomanek Katarzyna | Siemianowice Slaskie | Polska | Bieg długi 10 km | Siemianowice i przyjaciele biegają | limit osiągnięty |
646 | Moritz-Piątek Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
647 | Stochlik Ewa | Sidzina | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
648 | Sarnik Łukasz | Jaworzno | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
649 | Trojanowski Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
650 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
651 | Markiewicz Martyna | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
652 | Bulińska Małgorzata | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg długi 10 km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | opłacono |
653 | Ślosorz Piotr | Katowice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Sp nr 1 Katowice | limit osiągnięty |
654 | NISKI Adrian | Chorzów | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
655 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
656 | Sas Maja | Chorzów | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | limit osiągnięty | |
657 | Tartanus Franciszek | Gliwice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
658 | Tartanus Filip | Gliwice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
659 | Śliwa Tomasz | Chorzów | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | limit osiągnięty | |
660 | Konieczny Maja | Wielowies | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
661 | Nieradzik Nadia | Gostyń | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | limit osiągnięty | |
662 | Walczak Klaudia | Rydułtowy | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | limit osiągnięty | |
663 | Gabruś Artur | Czerwionka | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
664 | Lachowicz Kacper | Rybnik | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
665 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | SMS Tychy | opłacono |
666 | Gołębiowski Mikołaj | Chorzów | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | limit osiągnięty | |
667 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | MSP 11 | opłacono |
668 | Drzymota Adam | Głogówek | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
669 | Prabudzki Artur | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
670 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | limit osiągnięty | |
671 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | limit osiągnięty | |
672 | Świerczyna Krzysztof | Rybnik | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Zespół Szkół Sportowych | opłacono |
673 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
674 | Adamska Antonina | Ruda Śląska | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | limit osiągnięty | |
675 | Hajduk Jan | Przyszowice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
676 | Wycisk Julia | Ruda Śląska | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
677 | Banasiewicz Kuba | Katowice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | BananTeam | opłacono |
678 | GABRYŚ ANIA | RUDA ŚLĄSKA | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | ||
679 | Snochowska Marysia | Bytom | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Szombierki chodzą i biegają | opłacono |
680 | Snoch Martyna | Katowice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 9 Katowice | opłacono |
681 | Sztura Wiktoria | Gródków | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
682 | Cyran Maja | Bycina | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | limit osiągnięty | |
683 | Sadawa Bartłomiej | Katowice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
684 | Pytlarczyk Martyna | Katowice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
685 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
686 | Matyjaszczyk Antonina | Katowice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
687 | Drywa Wiktor | Łaziska Górne | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Sp 6 Łaziska gorne | opłacono |
688 | Szlósarczyk Laura | Bieruń | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
689 | Kandzia Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
690 | Pikorski Wiktor | Jastrzebie Zdroj | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
691 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
692 | Frączek Filip | Katowice | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
693 | Sztura Maja | Gródków | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
694 | Cyran Adam | Bycina | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | limit osiągnięty | |
695 | Aleksy Tomasz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
696 | Szubert Lena | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
697 | Kulpa Hania | KATOWICE | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | limit osiągnięty | |
698 | Lepszy Stanisław | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
699 | Drywa Igor | Łaziska Górne | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
700 | Maliszewski Gniewko | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | opłacono |
Wyświetleń: 57847