Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 Szczypka Agnieszka Kraków Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
402 STEFAŃCZYK ANNA KRAKÓW Nordic Walking 5 km wyrobyart.pl opłacono
403 Pacuda Maja Krupski mlyn Bieg krótki 5 km
404 Kulińska Bożena lędziny Bieg długi 10 km opłacono
405 Tomala robert Lędziny Bieg długi 10 km opłacono
406 Wolnik Jolanta Ligota Książęca Nordic Walking 5 km Smerfy biegają razem po 0.7 opłacono
407 Pacuda Arkadiusz Lubliniec Bieg krótki 5 km opłacono
408 Serafin Szymon Lubliniec Bieg długi 10 km Mafia Team Lubliniec
409 Serafin Jakub Lubliniec Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat Szkoła Podstawowa Nr 1 Lubliniec
410 Nowakowska Gabriela Łaziska Górne Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
411 Drywa Dominika Łaziska Górne Bieg długi 10 km opłacono
412 Drywa Igor Łaziska Górne Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
413 Drywa Wiktor Łaziska Górne Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Sp 6 Łaziska gorne opłacono
414 Kobic Bober Monika Łazy Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
415 SZAFRAN ALEKSANDER Łodygowice Bieg długi 10 km opłacono
416 Juraszek Agnieszka Łuczyce Bieg z psem 5 km opłacono
417 Grobelny Marcin Marklowice Bieg krótki 5 km opłacono
418 Kokoszka Marlena Mierzęcice Bieg z psem 5 km
419 gojny joanna Mikołow Bieg krótki 5 km opłacono
420 Zawadzka Justyna Zawadzka Mikołów Nordic Walking 5 km
421 Olesiak Franciszek Mikołów Bieg długi 10 km Miraz Race Team
422 Krajewski Mariusz Mikołów Bieg krótki 5 km opłacono
423 Banaś Ewa Mikołów Nordic Walking 5 km opłacono
424 Maksimowicz Aleksandra Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
425 Graba Katarzyna Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
426 Towarek Jolanta Mikołów Nordic Walking 5 km Cho_Mi_Ki opłacono
427 Towarek Remigiusz Mikołów Nordic Walking 5 km Cho_Mi_Ki opłacono
428 Pająk Karolina Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
429 Cieśluk Agata Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
430 Szczęśniak Krystyna Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
431 Kluska Mateusz Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka opłacono
432 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Nordic Walking 5 km Katowicki Nordic Walking
433 Englisz Adam Mysłowice Bieg długi 10 km opłacono
434 Kania Agnieszka Mysłowice Bieg długi 10 km
435 Trąbała Adam Mysłowice Bieg długi 10 km Rozbiegane Mysłowice
436 Pilszek Marek Mysłowice Bieg krótki 5 km Ślunskie Dziki Team
437 Niklas Aniela Mysłowice Bieg krótki 5 km opłacono
438 Skórok Agnieszka Mysłowice Bieg krótki 5 km opłacono
439 Oses Marcin Mysłowice Bieg krótki 5 km opłacono
440 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg długi 10 km
441 Witkowska Monika Mysłowice Bieg długi 10 km
442 Głyk Łukasz Mysłowice Bieg długi 10 km
443 Janota Anna Mysłowice Bieg długi 10 km Frelki opłacono
444 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg długi 10 km FRYTKA TEAM opłacono
445 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg długi 10 km opłacono
446 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Nordic Walking 5 km opłacono
447 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara Nordic Walking 5 km opłacono
448 Mączka Dominik Olkusz Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
449 Mączka Joanna Olkusz Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
450 Elsner Sylwia Olkusz Nordic Walking 5 km opłacono
451 Grabda Kinga Olkusz Bieg z psem 5 km Piotrowickie Beboki opłacono
452 Szurlej-Węglarz Ewa Olkusz Bieg krótki 5 km
453 Dąbrowicz Sylwia Opole Nordic Walking 5 km Wizards Opole opłacono
454 Sowiecka Iwona Opole Nordic Walking 5 km opłacono
455 Bonich Magdalena Opole Bieg krótki 5 km Wieczorne Bieganie w Opolu opłacono
456 Franielczyk Joanna Orzesze Bieg z psem 5 km Nessi Team opłacono
457 Starosta Michalina Starosta Orzesze Bieg krótki 5 km
458 Drażyk Joanna Orzesze Bieg krótki 5 km opłacono
459 Drażyk Andrzej Orzesze Bieg długi 10 km opłacono
460 Janas Tomasz Osiek (Gmina: Osiek) Bieg długi 10 km Osiek Biega opłacono
461 Moskała Magdalena Pawłowice Bieg krótki 5 km
462 Bitner Karolina Piasek Bieg krótki 5 km Nessi Team opłacono
463 Musialik Sabina Piekary sl Bieg krótki 5 km Lecymy Durś opłacono
464 Musialik Marek Piekary sl Bieg krótki 5 km opłacono
465 Falana Zuzia Piekary Ślaskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Lecymy Durś
466 Falana Hanna Piekary Ślaskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Lecymy Durś
467 Stencel Szymon Piekary Ślaskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
468 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś opłacono
469 Ścibiorska Agata Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
470 Aleksy Tomasz Piekary Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
471 Aleksy Marcin Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
472 Dudek Sandra Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś opłacono
473 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Lecymy Durś opłacono
474 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat MSP 11 opłacono
475 Lepszy Stanisław Piekary Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
476 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś opłacono
477 Wójcik Tomek Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Dąbrowski Team opłacono
478 Stencel Tomasz Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
479 Włodarek-Ciepał Mirosława Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
480 Kułajewicz Anna Pruchna Bieg długi 10 km
481 Michałek Krystyna Przeciszów Bieg krótki 5 km opłacono
482 Filipowski Kamil Przegędza Bieg długi 10 km
483 Hajduk Magdalena Przyszowice Bieg długi 10 km opłacono
484 Hajduk Maciej Przyszowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
485 Hajduk Jan Przyszowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
486 Hajduk Janusz Przyszowice Bieg krótki 5 km opłacono
487 szczepara monika pstrążna Bieg z psem 5 km ZSP Pstrążna opłacono
488 szczepara NIKOLA PSTRĄŻNA Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat ZSP Pstrążna opłacono
489 szczepara DENIS pstrążna Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
490 szczepara KEVIN pstrążna Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat ZSP Pstrążna opłacono
491 Gogol Lucyna Pszczyna Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
492 Burda Katarzyna Pszów Bieg krótki 5 km opłacono
493 Borzyszkowska Jolanta Puck Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
494 Witczak Adam Pyskowice Bieg długi 10 km M.A.J. Correre opłacono
495 Krawczyk Hanna Pyskowice Bieg krótki 5 km opłacono
496 Rembak-Szynkiewicz Justyna Pyskowice Bieg długi 10 km opłacono
497 Góralski Jarosław Racibórz Nordic Walking 5 km Smerfy biegają razem po 0.7 opłacono
498 Matioszek Agnieszka Racibórz Nordic Walking 5 km Smerfy biegają razem po 0.7
499 Krakowczyk Karolina Racibórz Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
500 Krakowczyk Aleksandra Racibórz Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono


Wyświetleń: 49290

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ