Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Mutwil Wiktoria | Wodzisław Śląski | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
202 | Dzierżak Łukasz | Gliwice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
203 | Małoszek-Dzierżak Dagmara | Gliwice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
204 | PRZYBYŁA KASIA | BYTOM | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
205 | Sobolewska Stefania | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
206 | Sobolewski Krzysztof | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
207 | Morawiec Barbara | Ruda Śląska | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
208 | Szymański Piotr | Bytom | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
209 | Chmielorz Małgorzata | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
210 | Kwaśniewska Daria | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
211 | Śmiłowska Aneta | Świętochłowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
212 | Karczewska Marta | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
213 | Michalska Beata | Tarnowskie Góry | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
214 | Małka Irena | Gliwice | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
215 | Białas Anna | Bytom | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
216 | Hajdecka Marzena | Sosnowiec | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
217 | Heyda Marek | Sosnowiec | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
218 | Król Krystyna | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
219 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
220 | Głąb Mariola | Gliwice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
221 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
222 | Krawczyk Hanna | Pyskowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
223 | Miarecka Monika | Gliwice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
224 | Korkosz Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
225 | Gabruś Iwona | Czerwionka | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
226 | Lachowicz Izabela | Rybnik | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
227 | Misterka Ewa | Chorzów | Polska | Bieg z psem 5 km | opłacono | |
228 | Gawlikowska Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
229 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
230 | Gaczek Aleksandra | KAtowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
231 | Małka Marian | Gliwice | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
232 | Skwarek Sandra | Ruda Śląska | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
233 | Respondek Sebastian | Ruda Śląska | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
234 | Jezierska Lidia | Sosnowiec | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
235 | Kryska Aleksandra | Knurów | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
236 | Wiesner Stanisława | Katowice | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
237 | Dworaczek Nina | Bytom | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
238 | Mickoś Karolina Mickoś | Tychy | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
239 | ziecina Lucyna | czerwionka | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
240 | Sowiecka Iwona | Opole | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
241 | Muza-Adamiec Karolina | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
242 | Starostka Anna | Ruda Śląska | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
243 | Starostka Mariusz | Ruda Śląska | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
244 | Starostka Bartosz | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
245 | Gaździcka-Wódka Ewa | Studzienice | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
246 | Bubalik-Jarosz Iwona | Chorzów | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
247 | Kania Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
248 | Szmaj Małgorzata | Chorzów | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
249 | Skwarek Zbigniew | Ruda Śląska | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
250 | Rabczak Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
251 | Rabczak Zuzanna | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
252 | Moritz-Piątek Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
253 | Rakowska Dorota | Czeladź | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
254 | Morawiec-Rudzińska Stefania | Głogówek | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
255 | Drzymota Ewa | Głogówek | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
256 | Panek Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
257 | Nowak Aldona | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
258 | Stochlik Ewa | Sidzina | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
259 | Panek Paweł | Chorzów | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
260 | Łapińska-Turocha Izabela | Niezdara | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
261 | Ślosorz Rafal | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
262 | Sarnik Łukasz | Jaworzno | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
263 | Milewska-Wysocka Magdalena | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
264 | Trojanowski Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
265 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
266 | Markiewicz Martyna | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
267 | Janiec Anna | Ruda Śląska | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
268 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
269 | Cioch Ewa | Radzionków | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
270 | Cioch Paweł | Radzionków | Polska | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | opłacono | |
271 | NISKI Adrian | Chorzów | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
272 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
273 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
274 | Bula Justyna | Tychy | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
275 | WÓJCIK WIKTORIA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
276 | Wójcik Sławomir | Świętochłowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
277 | Jarzębska Izabela | Czeladź | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
278 | Krajewski Mariusz | Mikołów | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
279 | Mucharski Marcin | Bieruń Nowy | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
280 | Pacuda Arkadiusz | Lubliniec | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
281 | Gabruś Artur | Czerwionka | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
282 | Lachowicz Kacper | Rybnik | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
283 | Lachowicz Julia | Rybnikp | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
284 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
285 | szczepara DENIS | pstrążna | Polska | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | opłacono | |
286 | Hermann Małgorzata | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
287 | Holeczek Aleksandra Holeczek | Chorzow | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
288 | Olewski Sylwester | Sosnowiec | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
289 | Celińska Karolina | Bytom | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
290 | Maciejewski Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
291 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
292 | Tatuś Renata | Chorzów | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
293 | Drzymota Krzysztof | Głogówek | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
294 | Drzymota Dominik | Głogówek | Polska | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | opłacono | |
295 | Drzymota Adam | Głogówek | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
296 | Ciok Anna | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
297 | Cyburt Natalia Cyburt | Rydułtowy | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
298 | Olearczyk Joanna | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
299 | Łapska-Sobota Aneta | Chorzów | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
300 | Lemańska Michalina | Gliwice | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono |
Wyświetleń: 57715