Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gapinski Tomasz | Zabrze | Polska | Bieg krótki 5 km | Vimex Endoscopy Team | opłacono |
2 | Paruzel Dawid | Radzionków | Polska | Bieg krótki 5 km | Vimex Endoscopy Team | opłacono |
3 | Piotrowska Marta | Radzionków | Polska | Bieg krótki 5 km | Vimex Endoscopy Team | opłacono |
4 | Kicia Milena | Katowice | Polska | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | opłacono | |
5 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
6 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
7 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
8 | Muzyk Ula | KRAKÓW | Polska | Nordic Walking 5 km | UE | opłacono |
9 | Rostański Michał | Chorzów | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
10 | Kicia Arkadiusz | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
11 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono |
12 | Kuć Rafał | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg długi 10 km | Euvic | opłacono |
13 | Zawadzka Aleksandra | Tychy | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
14 | Pikorski Wiktor | Jastrzebie Zdroj | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
15 | Antończyk Adam | Jastrzebie Zdroj | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
16 | Malik Joanna | Gliwice | Polska | Bieg krótki 5 km | Neti Team | opłacono |
17 | Tarnowska Iwona | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
18 | czyrwik Urszula | katowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
19 | Szychalski Kamil | Częstochowa | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
20 | Kowolik Andrzej | Radzionków | Polska | Bieg krótki 5 km | Cidry lotajom | opłacono |
21 | Zuber Grzegorz | Rybnik | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
22 | Olesińska Ewa | Chorzów | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
23 | Witek Malwina Witek | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
24 | Lysko Aleksandra Lysko | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
25 | Szychalski Rafał | Częstochowa | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
26 | Kudyniuk Marcin | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
27 | Grajcka Eliza | ruda Śląska | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
28 | Kachniarz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
29 | Starosta Michalina Starosta | Orzesze | Polska | Bieg krótki 5 km | limit osiągnięty | |
30 | Niziołek Katarzyna | Chorzów | Polska | Bieg krótki 5 km | Wojownik | opłacono |
31 | Kobic Bober Monika | Łazy | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
32 | Gogol Lucyna | Pszczyna | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
33 | Wita Anna | Turza Śląska | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
34 | Wita Antoni | Turza Śląska | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
35 | Osuchowska Lidia | Kłobuck | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | Wojownik | opłacono |
36 | Osuchowska Barbara | Kłobuck | Polska | Bieg krótki 5 km | Wojownik | opłacono |
37 | Chrzanowska Mira | Chorzów | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
38 | Chrzanowska Weronika | Chorzów | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
39 | Kamiński Paweł | Chorzów | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
40 | Giesa Ewa | Kędzierzyn-Kozle | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | MultiFit | opłacono |
41 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
42 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | Polska | Bieg krótki 5 km | Klub Sportowy Gminy Psary | limit osiągnięty |
43 | Kała Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | limit osiągnięty | |
44 | Filipowski Kamil | Przegędza | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
45 | Kandzia Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
46 | Kandzia Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
47 | Gwóźdź Zuzanna | Górki Śląskie | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
48 | Lechowicz Ewa | Wojkowice | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
49 | Popczyk Magdalena | Będzin | Polska | Bieg długi 10 km | Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | opłacono |
50 | KASZOWICZ ALEKSANDRA | ZABRZE | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
51 | Klosa Marta | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
52 | Kozij-Gulińska Barbara | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
53 | Maszczyńska-Skalik Ania | Tychy | Polska | Bieg krótki 5 km | limit osiągnięty | |
54 | Głyk Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
55 | Namysło Dominika | Ruda śląska | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
56 | Podleśny-Głyk Dominika | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
57 | Gierczycka Tola | Gliwice | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | limit osiągnięty | |
58 | Gierczycka Natalia | Gliwice | Polska | Bieg krótki 5 km | limit osiągnięty | |
59 | Kierat Joanna | Sosnowiec | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
60 | Jedlińska Małgorzata | Tychy | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
61 | Krakowczyk Łukasz | Racibórz | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
62 | Krakowczyk Ewelina | Racibórz | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
63 | Krakowczyk Jan | Racibórz | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
64 | Krakowczyk Aleksandra | Racibórz | Polska | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | opłacono | |
65 | Krakowczyk Karolina | Racibórz | Polska | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | opłacono | |
66 | Radzioch Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | AbiTeam | opłacono |
67 | Silska Marta | Katowice | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
68 | Tyrała Jagoda | Katowice | Polska | Nordic Walking 5 km | Fuchs Oil Team | limit osiągnięty |
69 | Krajewska Marta | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | Fuchs Oil Team | limit osiągnięty |
70 | Krajewski Paweł | Świerklaniec | Polska | Nordic Walking 5 km | Fuchs Oil Team | limit osiągnięty |
71 | Kupfer Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Bieg krótki 5 km | Fuchs Oil Team | limit osiągnięty |
72 | Tyrała Tomasz | katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | Fuchs Oil Team | limit osiągnięty |
73 | Pieruszek Mateusz | Zabrze | Polska | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | limit osiągnięty | |
74 | Pieruszek Sylwia | Zabrze | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
75 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Polska | Bieg krótki 5 km | limit osiągnięty | |
76 | Polak Henryka | Tarnowskie Góry | Polska | Nordic Walking 5 km | limit osiągnięty | |
77 | Motyka Kajetan | Sosnowiec | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
78 | Maliszewski Iwko | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | opłacono |
79 | Maliszewski Gniewko | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | opłacono |
80 | Maliszewski Mieszko | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg krótki 5 km | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | opłacono |
81 | Englisz Adam | Mysłowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
82 | Król Joanna | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | limit osiągnięty | |
83 | Mansfeld Dorota | Tarnowskie Gory | Polska | Nordic Walking 5 km | NORDICUS STRZYBNICA | limit osiągnięty |
84 | Witkowska Monika | Mysłowice | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
85 | Kobiela Bogna | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | Huragan Ligota | opłacono |
86 | Słupek Janusz | Tychy | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
87 | Cichoń Iwona | Katowice | Polska | Bieg długi 10 km | Huragan Ligota | opłacono |
88 | Rycyk Anna | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | Puszyste Misie | limit osiągnięty |
89 | Szlósarczyk Laura | Bieruń | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
90 | Szlósarczyk Adrian | Bieruń | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
91 | Kokoszka Marlena | Mierzęcice | Polska | Bieg z psem 5 km | limit osiągnięty | |
92 | Sogorska Agnieszka | świętochłowice | Polska | Bieg długi 10 km | Malczusia Team | limit osiągnięty |
93 | Drywa Wiktor | Łaziska Górne | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Sp 6 Łaziska gorne | opłacono |
94 | Drywa Igor | Łaziska Górne | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
95 | Michałek Krystyna | Przeciszów | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
96 | Bazylewicz Paweł | czeladź | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
97 | Majer Izabela | Jejkowice | Polska | Bieg krótki 5 km | limit osiągnięty | |
98 | Murlowski Karol | Gąsiorowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
99 | Kania Agnieszka | Mysłowice | Polska | Bieg długi 10 km | limit osiągnięty | |
100 | Matyjaszczyk Antonina | Katowice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono |
Wyświetleń: 57676