Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 Chronowska Justyna Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
402 Lucik Grażyna Bytom Bieg krótki 5 km MGB opłacono
403 Maruszczak Justyna Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
404 Maruszczak Marek Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
405 Muskała Mateusz Sosnowiec Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci WIRUSY opłacono
406 Kempkiewicz Brygida Gliwice Bieg krótki 5 km
407 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg krótki 5 km STACHU TEAM opłacono
408 Krochmalska Jagoda Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
409 Brewka Agnieszka Brewka Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
410 Białas Karol Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
411 Sobota Dawid Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
412 Jałowiecka Małgorzata Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
413 Klajn Remigiusz Chorzów Bieg długi 10 km opłacono
414 Kałka Maria Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
415 Matunin Alina Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
416 Chęcińska Agnieszka Gliwice Bieg długi 10 km ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
417 Chęciński Tomasz Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
418 Zielińska Anna Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
419 Szulc Barbara Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
420 Imiołczyk Izabela Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
421 Hartel Henryk Chorzów Nordic Walking 5 km opłacono
422 Burzynska Barbara Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
423 Burzyńska Beata Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
424 Pajestka Katarzyna Ruda Śląska Bieg krótki 5 km opłacono
425 Tomaszewska Anna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
426 Bąk Jerzy Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
427 Benska Krystyna Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
428 Janota Anna Mysłowice Bieg długi 10 km Frelki opłacono
429 PODOLSKA SYLWIA GLIWICE Bieg krótki 5 km Fundacja Oko w Oko z Rakiem opłacono
430 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
431 Kułajewicz Anna Pruchna Bieg długi 10 km
432 Skrzypa Jacek Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
433 Skrzypa Wanda Petronela Skrzypa Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
434 Wicher-pawliczek Monika KĘDZIERZYN-KOŹLE Bieg długi 10 km opłacono
435 Smoter Katarzyna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
436 Kotowicz Bernadetta Kędzierzyn Koźle Bieg krótki 5 km
437 Banasiewicz Kuba Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat BananTeam opłacono
438 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Mk team
439 Kacza Agnieszka Tychy Bieg długi 10 km opłacono
440 Smoter Wojciech Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
441 Kacza Tomasz Tychy Bieg długi 10 km opłacono
442 Wycisk Julia Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
443 Wycisk Adam Ruda Śląska Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
444 Wycisk Damian Ruda Śląska Bieg długi 10 km opłacono
445 Wycisk Agnieszka Ruda Śląska Nordic Walking 5 km opłacono
446 Hajduk Janusz Przyszowice Bieg krótki 5 km opłacono
447 Hajduk Jan Przyszowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
448 Hajduk Maciej Przyszowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
449 Hajduk Magdalena Przyszowice Bieg długi 10 km opłacono
450 Mrowiec Marta Katowice Bieg z psem 5 km opłacono
451 Stręciok Agnieszka Katowice Bieg długi 10 km Frelki opłacono
452 Czaicka Agnieszka Czaicka Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km opłacono
453 Ścisło Marek Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
454 Lisowski Adam Zabrze Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
455 Burda Katarzyna Pszów Bieg krótki 5 km opłacono
456 CIESIELSKA Sylwia Siemianowice Śląskie Nordic Walking 5 km opłacono
457 Cimr Wioletta Tychy Bieg długi 10 km opłacono
458 Pietruszka Piotr Ruda Śląska Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
459 Pietruszka Wojtek Ruda Śląska Nordic Walking 5 km opłacono
460 Glimos Andrzej Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
461 Glimos Krzysztof Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
462 Glimos Agnieszka Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
463 Nolbert Aneta Zabrze Nordic Walking 5 km opłacono
464 Sukiennik Mirosław Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
465 Sukiennik Magdalena Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
466 Hawrylewicz Dominika Sośnicowice Bieg z psem 5 km opłacono
467 Hawrylewicz Leszek Sośnicowice Bieg z psem 5 km opłacono
468 Adamska Kalina Ruda Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
469 Adamska Antonina Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
470 Adamska Ewa Adamska Ruda Śląska Bieg długi 10 km
471 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km
472 Datta-Adamczak Magdalena Sosnowiec Nordic Walking 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne opłacono
473 Herczak Grzegorz Sosnowiec Nordic Walking 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne opłacono
474 Kopka Arkadiusz Strzelce Opolskie Bieg krótki 5 km
475 Surmiak-Kopka Kamila Strzelce Opolskie Bieg krótki 5 km
476 Ruszkiewicz Marcin Katowice Bieg długi 10 km Buyers’ World opłacono
477 Podkocki Piotr Chorzów Nordic Walking 5 km
478 Podlejska Karina Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km opłacono
479 Gil Iwona Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km opłacono
480 Mączka Joanna Olkusz Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
481 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km opłacono
482 Mączka Dominik Olkusz Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
483 Świder Tomasz Bytom Bieg krótki 5 km LARMO TEAM
484 Ziołkowska Barbara Świętochłowice Bieg krótki 5 km LARMO TEAM
485 Stajer Tomasz Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Endurance Team opłacono
486 gojny joanna Mikołow Bieg krótki 5 km opłacono
487 karlinska ania chorzow Bieg krótki 5 km opłacono
488 Szurlej-Węglarz Ewa Olkusz Bieg krótki 5 km
489 Bagińska Dorota Sławków Nordic Walking 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
490 Samul Karolina Sosnowiec Bieg krótki 5 km Huragan Ligota
491 Strzelczyk Grażyna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
492 Tomaszewska Grażyna Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
493 Pawlik Natalia Zabrze Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
494 Pawlik Kacper Zabrze Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
495 Pawlik Katarzyna Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
496 Groborz Karolina Zabrze Bieg krótki 5 km Biegamy z Sercem opłacono
497 Niepsuj Anna Bytom Bieg krótki 5 km Kijanki Bytom opłacono
498 Irytowski Dominik Knurów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
499 Irytowska Renata Stanowice Bieg krótki 5 km
500 Świerczyna Krzysztof Rybnik Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Zespół Szkół Sportowych opłacono


Wyświetleń: 48837

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ