Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Szlag Marta | Tychy | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
202 | Tomala robert | Lędziny | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
203 | SZAFRAN ALEKSANDER | Łodygowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
204 | Koćwin Tymek | Zabrze | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
205 | Dubas Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg krótki 5 km | @rodzicsportowca | opłacono |
206 | Majchrzyk Lidia | Knurów | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
207 | Home-Borowicz Małgorzata | Zabrze | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
208 | Szczypka Agnieszka | Kraków | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
209 | Żak Anna | Rybnik | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
210 | kazimierek aleksander | kobior | Polska | Bieg krótki 5 km | tygryski | opłacono |
211 | Kazimierek Marcin | Kobior | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
212 | Hermann Julia | Bytom | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
213 | Niklas Aniela | Mysłowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
214 | Burnagiel Agata | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg krótki 5 km | HRmax Żory | opłacono |
215 | Śliwka Katarzyna | Chorzów | Polska | Nordic Walking 5 km | Cho_Mi_Ki | opłacono |
216 | Śliwka Krzysztof | Chorzów | Polska | Nordic Walking 5 km | Cho_Mi_Ki | opłacono |
217 | Towarek Remigiusz | Mikołów | Polska | Nordic Walking 5 km | Cho_Mi_Ki | opłacono |
218 | Towarek Jolanta | Mikołów | Polska | Nordic Walking 5 km | Cho_Mi_Ki | opłacono |
219 | Burnagiel Tomasz | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg z psem 5 km | HRmax Żory | opłacono |
220 | Wolnik Jolanta | Ligota Książęca | Polska | Nordic Walking 5 km | Smerfy biegają razem po 0.7 | opłacono |
221 | Cieślik Beata | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
222 | Seweryś Ewa | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
223 | Góralski Jarosław | Racibórz | Polska | Nordic Walking 5 km | Smerfy biegają razem po 0.7 | opłacono |
224 | Komosa Marian | Chorzów | Polska | Nordic Walking 5 km | Światowy Związek Żołnierzy AK | opłacono |
225 | Okrajni Danuta | Chorzów | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
226 | Zaręba Karolina | Tychy | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
227 | Gros Izabela | Chorzów | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
228 | Szczepaniak Grażyna | Chorzów | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
229 | kozak Katarzyna | bedzin | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
230 | Wójcik Tomek | Piekary Śląskie | Polska | Bieg krótki 5 km | Dąbrowski Team | opłacono |
231 | Purtak Iga | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
232 | Elsner Sylwia | Olkusz | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
233 | Stencel Szymon | Piekary Ślaskie | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
234 | Drywa Dominika | Łaziska Górne | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
235 | Bąk Maria | Sidzina | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
236 | Banasik Barbara | Świętochłowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
237 | Stochlik Aleksandra | Sidzina | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
238 | Stochlik Marcin | Sidzina | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
239 | Jasikowska Karolina | Sosnowiec | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
240 | Duda Anna | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
241 | Bomba Dorota | Trzebinia | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
242 | Popczyk Ewa | Będzin | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
243 | Cetnar Ewelina | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
244 | Feliks Andrzej | Katowice | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
245 | Buczyński Marcin | Gliwice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
246 | Jeżyk Krzysztof | Gliwice | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
247 | Dziagacz Rafał | Bytom | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
248 | Ferdyn Tymoteusz | Wilcza | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
249 | Ferdyn Hanna | Wilcza | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
250 | Buczyńska Sabina | Gliwice | Polska | Bieg krótki 5 km | Instytut Onkologii w Gliwicach | opłacono |
251 | Bieniek Sebastian | Świętochłowice | Polska | Bieg krótki 5 km | SOCIOS SILESIA | opłacono |
252 | Bieniek Agata | Świętochłowice | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | Socios Silesia | opłacono |
253 | Perdian Mariola | Świętochłowice | Polska | Bieg krótki 5 km | Socios Silesia | opłacono |
254 | Kubiak Celina | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
255 | Konieczny Maja | Wielowies | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
256 | Konieczny Hanna | Wielowies | Polska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | opłacono | |
257 | Rembak-Szynkiewicz Justyna | Pyskowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
258 | Bitner Karolina | Piasek | Polska | Bieg krótki 5 km | Nessi Team | opłacono |
259 | Konieczniak Sonia | Wrocław | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | opłacono | |
260 | Pawłuszek Piotr | Knurów | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
261 | Wyrzychowski Łukasz | Knurów | Polska | Bieg długi 10 km | HydroWeb | opłacono |
262 | Tartanus Filip | Gliwice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
263 | Tartanus Franciszek | Gliwice | Polska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | |
264 | Tartanus Aleksandra | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
265 | Tartanus Grzegorz | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
266 | Hańczur Jan | Bytom | Polska | Bieg długi 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
267 | Bieniek Małgorzata | Chorzów | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
268 | Szcząchor Judyta | Bytom | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
269 | Szczucki Krzysztof | Żory | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
270 | Machowska - Lazar Agnieszka | Zabrze | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
271 | Kreft Sylwia | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
272 | Skrzypiec Konrad | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | SZOMBIERKI RUNNERS | opłacono |
273 | Skrzypiec Ewelina | Bytom | Polska | Nordic Walking 5 km | SZOMBIERKI RUNNERS | opłacono |
274 | GABRYŚ ANIA | RUDA ŚLĄSKA | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | opłacono | ||
275 | Gabryś Paulina | Ruda Śląska | Polska | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | opłacono | |
276 | Niemietz Magdalena | Dziergowice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
277 | ROMBERG Agnieszka | BYTOM | Polska | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
278 | Malczewska Anna | Gliwice | Polska | Bieg krótki 5 km | Malczusia Team | opłacono |
279 | Chronowska Justyna | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
280 | Lucik Grażyna | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | MGB | opłacono |
281 | Maruszczak Justyna | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
282 | Maruszczak Marek | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
283 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Polska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | WIRUSY | opłacono |
284 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Polska | Bieg krótki 5 km | STACHU TEAM | opłacono |
285 | Krochmalska Jagoda | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
286 | Brewka Agnieszka Brewka | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg krótki 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
287 | Sobota Dawid | Chorzów | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
288 | Jałowiecka Małgorzata | Chorzów | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
289 | Klajn Remigiusz | Chorzów | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
290 | Kałka Maria | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg krótki 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
291 | Matunin Alina | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
292 | Chęcińska Agnieszka | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono |
293 | Chęciński Tomasz | Gliwice | Polska | Bieg długi 10 km | opłacono | |
294 | Zielińska Anna | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
295 | Szulc Barbara | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
296 | Imiołczyk Izabela | Bytom | Polska | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
297 | Hartel Henryk | Chorzów | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
298 | Burzynska Barbara | Katowice | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
299 | Burzyńska Beata | Katowice | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono | |
300 | Pajestka Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | Bieg krótki 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 57710