Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Tomaszewska Anna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
302 Bąk Jerzy Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
303 Benska Krystyna Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
304 Janota Anna Mysłowice Bieg długi 10 km Frelki opłacono
305 PODOLSKA SYLWIA GLIWICE Bieg krótki 5 km Fundacja Oko w Oko z Rakiem opłacono
306 Skrzypa Jacek Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
307 Skrzypa Wanda Petronela Skrzypa Gliwice Bieg krótki 5 km opłacono
308 Wicher-pawliczek Monika KĘDZIERZYN-KOŹLE Bieg długi 10 km opłacono
309 Smoter Katarzyna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
310 Banasiewicz Kuba Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat BananTeam opłacono
311 Kacza Agnieszka Tychy Bieg długi 10 km opłacono
312 Smoter Wojciech Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
313 Kacza Tomasz Tychy Bieg długi 10 km opłacono
314 Wycisk Julia Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
315 Wycisk Adam Ruda Śląska Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
316 Wycisk Damian Ruda Śląska Bieg długi 10 km opłacono
317 Wycisk Agnieszka Ruda Śląska Nordic Walking 5 km opłacono
318 Hajduk Janusz Przyszowice Bieg krótki 5 km opłacono
319 Hajduk Jan Przyszowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
320 Hajduk Maciej Przyszowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
321 Hajduk Magdalena Przyszowice Bieg długi 10 km opłacono
322 Mrowiec Marta Katowice Bieg z psem 5 km opłacono
323 Stręciok Agnieszka Katowice Bieg długi 10 km Frelki opłacono
324 Czaicka Agnieszka Czaicka Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km opłacono
325 Ścisło Marek Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
326 Lisowski Adam Zabrze Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
327 Burda Katarzyna Pszów Bieg krótki 5 km opłacono
328 CIESIELSKA Sylwia Siemianowice Śląskie Nordic Walking 5 km opłacono
329 Cimr Wioletta Tychy Bieg długi 10 km opłacono
330 Pietruszka Piotr Ruda Śląska Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
331 Pietruszka Wojtek Ruda Śląska Nordic Walking 5 km opłacono
332 Glimos Andrzej Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
333 Glimos Krzysztof Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
334 Glimos Agnieszka Gliwice Nordic Walking 5 km opłacono
335 Nolbert Aneta Zabrze Nordic Walking 5 km opłacono
336 Sukiennik Mirosław Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
337 Sukiennik Magdalena Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
338 Hawrylewicz Dominika Sośnicowice Bieg z psem 5 km opłacono
339 Hawrylewicz Leszek Sośnicowice Bieg z psem 5 km opłacono
340 Datta-Adamczak Magdalena Sosnowiec Nordic Walking 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne opłacono
341 Herczak Grzegorz Sosnowiec Nordic Walking 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne opłacono
342 Ruszkiewicz Marcin Katowice Bieg długi 10 km Buyers’ World opłacono
343 Podlejska Karina Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km opłacono
344 Gil Iwona Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km opłacono
345 Mączka Joanna Olkusz Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
346 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km opłacono
347 Mączka Dominik Olkusz Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci opłacono
348 Stajer Tomasz Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Endurance Team opłacono
349 gojny joanna Mikołow Bieg krótki 5 km opłacono
350 karlinska ania chorzow Bieg krótki 5 km opłacono
351 Bagińska Dorota Sławków Nordic Walking 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
352 Strzelczyk Grażyna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
353 Tomaszewska Grażyna Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
354 Pawlik Natalia Zabrze Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
355 Pawlik Kacper Zabrze Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
356 Pawlik Katarzyna Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
357 Groborz Karolina Zabrze Bieg krótki 5 km Biegamy z Sercem opłacono
358 Niepsuj Anna Bytom Bieg krótki 5 km Kijanki Bytom opłacono
359 Świerczyna Krzysztof Rybnik Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Zespół Szkół Sportowych opłacono
360 Świerczyna Iwona Rybnik Nordic Walking 5 km opłacono
361 Biylnik Małgorzata Turza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Bagiety opłacono
362 Kościelna-Wita Paulina Turza Śląska Nordic Walking 5 km Forma Wodzislaw Śląski opłacono
363 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś opłacono
364 Piskor Marta Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
365 Latkowski Sławomir Katowice Nordic Walking 5 km opłacono
366 LATKOWSKA BEATA KATOWICE Nordic Walking 5 km opłacono
367 MATUSZCZYK MAŁGORZATA JAWORZNO Bieg z psem 5 km opłacono
368 Muzyk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km opłacono
369 Prabudzki Kamil Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km opłacono
370 Prabudzki Aleksander Dąbrowa Górnicza Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
371 Prabudzka Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km opłacono
372 Prabudzki Artur Dąbrowa Górnicza Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
373 Dąbrowska- Kuśnierz Ewelina Ruda Śląska Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Miraz Race Team opłacono
374 Lemańska Michalina Gliwice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat opłacono
375 Łapska-Sobota Aneta Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
376 Królikowski Mirosław Katowice Nordic Walking 5 km Katowice opłacono
377 Królikowska Gabriela Katowice Bieg z psem 5 km KSM Józefinka opłacono
378 Opiłek Marek Katowice Bieg długi 10 km Euvic / Stadion Śląski opłacono
379 Olearczyk Joanna Katowice Bieg krótki 5 km opłacono
380 Cyburt Natalia Cyburt Rydułtowy Bieg krótki 5 km opłacono
381 Ciok Anna Gliwice Bieg długi 10 km opłacono
382 Drzymota Adam Głogówek Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat opłacono
383 Drzymota Dominik Głogówek Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat opłacono
384 Drzymota Krzysztof Głogówek Bieg krótki 5 km opłacono
385 Tatuś Renata Chorzów Bieg krótki 5 km opłacono
386 Gogolin Jerzy Zabrze Bieg krótki 5 km opłacono
387 STEFAŃCZYK ANNA KRAKÓW Nordic Walking 5 km wyrobyart.pl opłacono
388 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat MSP 11 opłacono
389 Maciejewski Jacek Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km opłacono
390 Bauerek Xavier Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna opłacono
391 Bauerek Nicolle Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna opłacono
392 Bauerek Marcin Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna opłacono
393 Sobieraj-Bauerek Barbara Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna opłacono
394 Wrońska Beata Chorzów Bieg długi 10 km Nasza Szkoła Zabrze opłacono
395 Celińska Karolina Bytom Bieg długi 10 km opłacono
396 Olewski Sylwester Sosnowiec Bieg długi 10 km opłacono
397 Holeczek Aleksandra Holeczek Chorzow Bieg długi 10 km opłacono
398 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg długi 10 km FRYTKA TEAM opłacono
399 Hermann Małgorzata Bytom Bieg krótki 5 km opłacono
400 szczepara KEVIN pstrążna Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat ZSP Pstrążna opłacono


Wyświetleń: 49177

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ