Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaleska Julia | BANINO | Biegi Młodzieżowe | Lechia Gdańsk/SP BANINO | ||
2 | Zaleski Mariusz | BANINO | Bieg Główny | |||
3 | Szlas Seweryn | tuchom | Biegi Młodzieżowe | |||
4 | Ostrowska Aurelia | Przywidz | Biegi Młodzieżowe | |||
5 | Ostrowska Monika | Przywidz | Bieg Główny | |||
6 | Ostrowski Mirosław | Przywidz | Bieg Główny | |||
7 | Krawczyk Aniela | Kłosowo | Biegi Młodzieżowe | |||
8 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Biegi Młodzieżowe | |||
9 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Biegi Młodzieżowe | |||
10 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Biegi Młodzieżowe | |||
11 | Formela Sebastian | Luzino | Bieg Główny | |||
12 | Szczesna Wiktoria | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | sp nr 6 Gdynia | ||
13 | Damps Martyna | Skrzeszewo | Biegi Młodzieżowe | Forest Run Glincz | ||
14 | Littwin Kamila | Kłosowo | Bieg Główny | OSP Kłosowo | ||
15 | Littwin Albert | Kłosowo | Biegi Młodzieżowe | OSP Kłosowo | ||
16 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Bieg Główny | |||
17 | Littwin Robert | Kłosowo | Biegi Młodzieżowe | Sp Czeczewo | ||
18 | Kankowski Kordian | Luzino | Biegi Młodzieżowe | szkoła podstawowa Luzino | ||
19 | Kankowska Justyna | Luzino | Bieg Główny | |||
20 | Kankowska Dominika | Luzino | Biegi Młodzieżowe | Gimnazjum Luzino | ||
21 | Brillowski Szymon | Kartuzy | Biegi Młodzieżowe | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | ||
22 | Cieszyński Krzysztof | Miszewo | Bieg Główny | |||
23 | Knitter-Klasa Edyta | Mściszewice | Bieg Główny | |||
24 | Klasa Michał | Mściszewice | Bieg Główny | |||
25 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Bieg Główny | |||
26 | Krzaczkowska Izabela | Stężyca | Bieg Główny | |||
27 | Ebertowski Czesław | Wielki Klincz | Bieg Główny | Maratończyk Wielki Klincz | ||
28 | Skurtys Dagmara | Reda | Bieg Główny | |||
29 | Dargacz Paulina | Niestępowo | Biegi Młodzieżowe | |||
30 | Wiczkowska Elżbieta | Linia | Bieg Główny | |||
31 | Wójcik Maksymilian | Hel | Biegi Młodzieżowe | Helskie Morsy "Cold Water" | ||
32 | Krzystowska-Wójcik Emilia | Hel | Bieg Główny | Helskie Morsy "Cold Water" | ||
33 | Golec Zofia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
34 | Golec Hanna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
35 | Golec Paulina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP nr 6 Gdynia | ||
36 | Golec Oliwia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP nr 6 Gdynia | ||
37 | Golec Adam | Gdynia | Bieg Główny | |||
38 | GOLEC Beata | GDYNIA | Bieg Główny | |||
39 | Kreft Aleksandra | Mosty | Bieg Główny | |||
40 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | Bieg Główny | |||
41 | Pionk Rafał | Chwaszczyno | Bieg Główny | |||
42 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Bieg Główny | Maratończyk Wielki Klincz | ||
43 | Bieliński Dominik | Nowe | Bieg Główny | |||
44 | Bączek-Motała Barbara | Rumia | Bieg Główny | Wawel Kraków | ||
45 | Kita Anna | Siemirowice | Bieg Główny | MKS FIGHTER | ||
46 | Melzer Sylwia | Reda | Bieg Główny | Biegamy Razem Władysławowo | ||
47 | Paruszewski Robert | Gdynia | Bieg Główny | Bushido Gdynia | ||
48 | Skupin Artur | Żukowo | Bieg Główny | |||
49 | Zaborowska Paulina | Żukowo | Bieg Główny | |||
50 | Gawlik Jarosław | Gdańsk | Bieg Główny | |||
51 | Sitterlee Piotr | Zgorzałe | Bieg Główny | |||
52 | Okrój-Sitterlee Mariola | Zgorzałe | Bieg Główny | |||
53 | Drewczyński Florian | Liniewo | Biegi Młodzieżowe | Liniewo Biega | ||
54 | Sobkowiak Andrzej | Banino | Bieg Główny | STUDIO S7 BANINO | ||
55 | Jankowski Sebastian | Starogard Gdański | Bieg Główny | MTB | ||
56 | Byczkowska Marta | Małkowo | Biegi Młodzieżowe | Pępowo | ||
57 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Bieg Główny | MiŚ biega | ||
58 | Felskowska Julia | Liniewo | Biegi Młodzieżowe | ATAK Sport Team JUNIOR - Liniewo | ||
59 | Redzimski Adam | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | |||
60 | Redzimski Filip | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | |||
61 | Redzimski Mateusz | Żukowo | Biegi Młodzieżowe | |||
62 | Redzimski Wojciech | Żukowo | Bieg Główny | STUDIO S7 BANINO | ||
63 | Białas Konrad | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | gim 19 | ||
64 | Białas Oliver | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | sp 47 | ||
65 | Selke Ewa | Rumia | Bieg Główny | Maja Team | ||
66 | Hirsz Wiesława | Kiełpino | Bieg Główny | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
67 | Stencel Katarzyna | Kiełpino | Bieg Główny | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
68 | Stencel Grzegorz | Kiełpino | Bieg Główny | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
69 | Klawikowski Tomasz | Kiełpino | Bieg Główny | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
70 | ŻABIEŁOWICZ MILENA | REDA | Biegi Młodzieżowe | |||
71 | Klawikowska Paulina | Kiełpino | Bieg Główny | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
72 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Bieg Główny | Mamy- Biegamy | ||
73 | Zabrocki Radosław | Czeczewo | Bieg Główny | COM-DKM | ||
74 | Krzystowski Oliwier | Żukowo | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Borkowo | ||
75 | Krzystowski Oskar | Żukowo | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Borkowo | ||
76 | Nowakowska Dominika | Kiełpino | Bieg Główny | LKB im. Braci Petk Lębork / Kiełpino | ||
77 | walkusz klaudia | wejherowo | Bieg Główny | |||
78 | GÓRSKI DARIUSZ | TUCHOM | Bieg Główny | |||
79 | Formella Karol | Kościerzyna | Bieg Główny | |||
80 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Bieg Główny | PROCAR Gdynia | ||
81 | Krefta Gracjan | Kłosowo | Biegi Młodzieżowe | |||
82 | Krefta Roksana | Kłosowo | Biegi Młodzieżowe | |||
83 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Bieg Główny | Fota-Groblewski MTB team | ||
84 | KARBOWNIK Agata | SUCHY DWÓR | Biegi Młodzieżowe | |||
85 | Bobkowski Kamil | Bącka Huta | Bieg Główny | |||
86 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Bieg Główny | COM-DKM | ||
87 | Bieroń Marcin | Banino | Bieg Główny | |||
88 | Lewandowski Maciej | Kartuzy | Biegi Młodzieżowe | Rowerowe Kaszuby | ||
89 | Łankowski Marcin | Liniewo | Bieg Główny | AtakSport Team Liniewo | ||
90 | Lewandowska Sonia | Lębork | Biegi Młodzieżowe | SP nr 8 Lębork | ||
91 | Lewandowski Filip | Lębork | Biegi Młodzieżowe | Skla Sopot/SP nr 8 Lębork | ||
92 | Dobka Marcin | Kartuzy | Bieg Główny | CARTUSIA | ||
93 | Kowalczyk Agata | Gdańsk | Bieg Główny | WP | ||
94 | Kowalczyk Tymon | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | WP | ||
95 | Rutkowska Iwona | Kowale | Bieg Główny | |||
96 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg Główny | Maratończyk Wielki Klincz | ||
97 | Wnuk Błażej | Wielki Klincz | Bieg Główny | Maratończyk Wielki Klincz | ||
98 | Jaworski Mateusz | Wielki Klincz | Bieg Główny | Maratończyk Wielki Klincz | ||
99 | Kolka Katarzyna | Kartuzy | Bieg Główny | ROWEROWE KASZUBY | ||
100 | Łącki Jarosław | Gołubie | Bieg Główny | Mors Kościerzyna |
Wyświetleń: 12727