V Ogólnopolska Karnawałowa NOC MORSÓW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaskólska Kozakiewicz Beata Dobre Miasto Udział w zlocie opłacono on-line
2 Pulikowska Emilia Olsztyn Udział w zlocie Morsujący Rowerzyści Olsztyn opłacono on-line
3 Pulikowska Wioletta Olsztyn Udział w zlocie Morsujący Rowerzyści Olsztyn opłacono on-line
4 Sobiesiek Łukasz Olsztyn Udział w zlocie opłacono on-line
5 Kordek Jarosław SZCZYTNO Udział w zlocie MORSY SZCZYTNO#RESET opłacono on-line
6 Abramowicz Aneta Biskupiec Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
7 Jędras Michał Szczytno Udział w zlocie Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
8 Siwek Milena Pasym Udział w zlocie opłacono on-line
9 Pełka Beata Miłakowo Udział w zlocie Morsy Miłakowo
10 Pełka Piotr Miłakowo Udział w zlocie Morsy Miłakowo
11 Smoczyńska Anna Małdyty Udział w zlocie Morsy Małdyty opłacono on-line
12 Szczerbo Andrzej Szczytno Udział w zlocie Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
13 OPOLSKI MIECZYSŁAW LIDZBARK WARMIŃSKI Udział w zlocie MORSY LIDZBARK WARMIŃSKI opłacono on-line
14 STRACHEL STANISŁAW LIDZBARK WARMIŃSKI Udział w zlocie MORSY LIDZBARK WARMIŃSKI opłacono on-line
15 NOSEWICZ LESZEK LIDZBARK WARMIŃSKI Udział w zlocie MORSY LIDZBARK WARMIŃSKI opłacono on-line
16 STEFANOWICZ ANDRZEJ LIDZBARK WARMIŃSKI Udział w zlocie MORSY LIDZBARK WARMIŃSKI opłacono on-line
17 Piegat Joanna Bisztynek Udział w zlocie Przerębel im. Krzysztofa Matysiaka opłacono on-line
18 Grzeszczak Wojciech Bisztynek Udział w zlocie Przerębel im. Krzysztofa Matysiaka opłacono on-line
19 Łyszcz Piotr Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz
20 Milewski Mariusz Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz
21 Krumrej Arkadiusz Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz
22 Krumrej Krystian Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz
23 Krasiński Robert Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz
24 CHARCHALIS Jarosław BARTOSZYCE Udział w zlocie POLAR BARTOSZYCE opłacono on-line
25 Teodorska Joanna Michałowo Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
26 Teodorski Adam Michałowo Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
27 Ged Jan Ostróda Udział w zlocie Zmarźlak Ostróda opłacono on-line
28 Ged Marek Ostróda Udział w zlocie Zmarźlak Ostróda opłacono on-line
29 Giers Krzysztof Olsztyn Udział w zlocie MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN opłacono on-line
30 Giers LIDIA Olsztyn Udział w zlocie MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN opłacono on-line
31 Paszynin Daniel Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
32 Paszynin Emilia Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
33 Węgrecka Amelia Dobre Miasto Udział w zlocie Pozytywni Dobre Miasto
34 Węgrecki Radosław Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto
35 Radzio Anna Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto
36 Radzio Piotr Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto
37 Górecka Antonina Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto
38 Sobczak Patrycja Susz Udział w zlocie opłacono on-line
39 Bruzda Patrycja Susz Udział w zlocie Lwy susz opłacono on-line
40 Gallo Anna Dobre Miasto Udział w zlocie Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
41 Jurczak Katarzyna Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
42 Górska Anna Kraszewo Udział w zlocie opłacono on-line
43 Mackiewicz Anna Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
44 Tyniec Katarzyna Lidzbark Warmiński Udział w zlocie Morsy Lidzbark Warmiński opłacono on-line
45 Czapliński Łukasz Giżycko Udział w zlocie Zimny Ptak opłacono on-line
46 Umecka Kasia Olsztyb Udział w zlocie opłacono on-line
47 Jurczak Andrzej Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
48 Sowa Agnieszka Iława Udział w zlocie Wesołe morsy opłacono on-line
49 Czaplińska Joanna Giżycko Udział w zlocie Zimny Ptak opłacono on-line
50 Bogdaniuk Maciej Bęsia Udział w zlocie Biskupieckie Morsy opłacono on-line
51 Dudek Mateusz Biskupiec Udział w zlocie Biskupieckie Morsy opłacono on-line
52 Dudek Anna Biskupiec Udział w zlocie Biskupieckie Morsy opłacono on-line
53 Bogdański Witek Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
54 rogala krzysztof susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
55 Волкова Ирина Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
56 Marjańska Katarzyna Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
57 Bem Małgorzata Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
58 Rojek Przemysław Olsztyn Udział w zlocie opłacono on-line
59 Kryszpin Kamil Biskupiec Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
60 Gregorek Janusz Ostróda Udział w zlocie opłacono on-line
61 Sierota Marek Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
62 Sierota Wioletta Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
63 Przednik Sylwester Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
64 Madej Rafał Kwidzyn Udział w zlocie opłacono on-line
65 Chrzon Beata Barczewo Udział w zlocie Kąpiący się zimą Olsztyn opłacono on-line
66 Młyńska Jolanta Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
67 Metera Krzysztof Unieszewo Udział w zlocie Kąpiący się zimą Olsztyn opłacono on-line
68 Młyński Krzysztof Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
69 Gołębiowski Bartosz Dywity Udział w zlocie Morsy Dywity opłacono on-line
70 Saczuk Małgorzata Barczewo Udział w zlocie Kąpiący się zimą Olsztyn opłacono on-line
71 Linow Agnieszka Olsztyn Udział w zlocie Kąpiący się zimą Olsztyn opłacono on-line
72 Dalkiewicz Marta Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
73 Laskowski Waldemar Susz Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
74 Sosnowski Piotr Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
75 Кулис Людмила Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
76 Коврижкин Юрий Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
77 Регета Людмила Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
78 Грошикова Нона Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
79 Негодяева Галина Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
80 Витукевич Ирена Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
81 Абрашин Николай Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
82 Абрашина Елена Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
83 Гончар Николай Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
84 Тулаева Мария Калининград Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ
85 Witczak Wojciech Susz Udział w zlocie Lwy morskie susz opłacono on-line
86 Akinis-Sowińska Beata Olsztyn Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ opłacono on-line
87 Sowiński Tomasz Sowiński Olsztyn Udział w zlocie Калининградские ВЕЛОМОРЖИ opłacono on-line
88 Osowski Janusz Michałowo Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
89 Osowski Zbigniew Michałowo Udział w zlocie Lwy Morskie Susz opłacono on-line
90 Iwańska Sylwia BISKUPIEC Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
91 Iljasiuk Mariusz BISKUPIEC Udział w zlocie Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec opłacono on-line
92 Gałęziewska Maria Olsztyn składka członkowska POZYTYWNI opłacono on-line
93 Bulik Krystyna Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
94 Kalinowski Sławomir Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
95 Kalinowska Justyna Dobre Miasto składka członkowska POZYTYWNI Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
96 Kołakowska Sandra Olsztyn Udział w zlocie Olsztyński Klub Morsów IGLO opłacono on-line
97 Szewczuk Halina Orneta Udział w zlocie Morsy Orneta opłacono on-line
98 Kołcio Paulina Orneta Udział w zlocie opłacono on-line
99 Woźna Magda Orneta Udział w zlocie opłacono on-line
100 Wrońska Dorota Lubawa Udział w zlocie Lubawa KOCHA BIEGAĆ opłacono on-line


Wyświetleń: 7242

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ