Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasiukiewicz Jacek | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
2 | Jasiukiewicz Weronika | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
3 | WRONKA RAFAŁ | DOBRE MIASTO | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
4 | Pawlikowski Bernard | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
5 | Pawlikowski Zdzisława | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
6 | Pieńkowska Aneta | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
7 | Knechta Marcin | Miłakowo | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
8 | Chomej Andrzej | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
9 | Chomej Jolanta | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
10 | Podpora Danuta | Stary Dwór | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
11 | Podpora Grzegorz | Stary Dwór | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
12 | Holownia Anna | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
13 | Holownia Paweł | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
14 | Zawadzki Roman | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
15 | Zawadzka Bogumiła | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
16 | Pieloszczyk Andrzej | Cerkiewnik | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
17 | Lech Anna | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
18 | Szymakowicz Mirosław | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
19 | Mika Adam | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
20 | Domaracki Daniel | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
21 | Szymelfenig Grażyna | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
22 | Szymelfenig Stanisław | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
23 | Domurad Jerzy | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
24 | Jankowska Anna | Lubomino | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
25 | Wysocka Alicja | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
26 | Wysocka Zofia | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
27 | Wysocki Krzysztof | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
28 | Chajkowska Małgorzata | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
29 | Klucznik Mateusz | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
30 | Kalinowska Justyna | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
31 | Kalinowski Sławomir | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
32 | Gałęziewska Maria | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | opłacono on-line | |
33 | Młyński Krzysztof | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
34 | Młyńska Jolanta | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
35 | Sierota Wioletta | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
36 | Sierota Marek | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
37 | Bem Małgorzata | Olsztyn | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
38 | Jurczak Andrzej | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
39 | Jurczak Katarzyna | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
40 | Górecka Antonina | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | |
41 | Radzio Piotr | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | |
42 | Radzio Anna | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | |
43 | Węgrecki Radosław | Dobre Miasto | Polska | składka członkowska POZYTYWNI | Pozytywni Dobre Miasto | |
44 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | Udział w zlocie | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
45 | Laskowski Piotr | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
46 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | Polska | Udział w zlocie | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
47 | Śliski Krzysztof | Dobre miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
48 | Śliska Agnieszka | Dobre miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
49 | Olbryś Jan | Barczewo | Polska | Udział w zlocie | Biskupieckie Morsy | opłacono on-line |
50 | Wierzbowicz Aniela | Jeziorany | Polska | Udział w zlocie | Biskupieckie Morsy | opłacono on-line |
51 | KUŚNIERZ DARIUSZ | BARTOSZYCE | Polska | Udział w zlocie | POLAR BARTOSZYCE | opłacono on-line |
52 | Kalinowska-Szczudlo Marta | Iława | Polska | Udział w zlocie | Lodowaci | opłacono on-line |
53 | Tasarz Dariusz | Iława | Polska | Udział w zlocie | Lodowaci Iława | opłacono on-line |
54 | Brzeski Piotr | Iława | Polska | Udział w zlocie | Lodowaci Iława | opłacono on-line |
55 | Lulińska Bożena | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
56 | Pawłowska Anna | Rudniki | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
57 | Pawłowski Edward | Rudniki | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
58 | Wilczyński Karol | Iława | Polska | Udział w zlocie | Lodowaci Iława | opłacono on-line |
59 | Luliński Jarek | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
60 | Krystek Marcin | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
61 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
62 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
63 | Śliwińska Joanna | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
64 | Okuniewicz Paweł | Iława | Polska | Udział w zlocie | Lodowaci Iława | opłacono on-line |
65 | Bruzda Jaroslaw | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
66 | Stępniak Barbara | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
67 | Milewski Jacek | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
68 | Romanowska Agnieszka | Bisztynek | Polska | Udział w zlocie | Przerębel im. Krzysztofa Matysiaka | opłacono on-line |
69 | Mazur Artur | Susz | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
70 | Cap Dorota | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
71 | Cap Tomasz | Susz | Polska | Udział w zlocie | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
72 | SAWKO EWA | OLSZTYN | Polska | Udział w zlocie | MRO | opłacono on-line |
73 | Pieczonka Grażyna | Bartoszyce | Polska | Udział w zlocie | POLAR BARTOSZYCE | opłacono on-line |
74 | Paszkowski Ignacy | Sątopy Samulewo | Polska | Udział w zlocie | Przerębel im. Krzysztofa Matysiaka | opłacono on-line |
75 | Figacz Bogusław | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
76 | Giglewicz Tomasz Giglewicz | Kwidzyn | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
77 | Pietraszek Maria | Iława | Polska | Udział w zlocie | Lodowaci Iława | opłacono on-line |
78 | Wisniewska Anna | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
79 | Chodowiec Karol | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
80 | Laskowska Edyta | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
81 | Laskowski Sebastian | Susz | Polska | Udział w zlocie | opłacono on-line | |
82 | Grzebienik Sylwester | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
83 | Krzyżanowska-Elfakir Joanna | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Olsztyński Klub Morsów IGLO | opłacono on-line |
84 | Szmyt Krzysztof | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Olsztyński Klub Morsów IGLO | opłacono on-line |
85 | Żelazny Ryszard | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Olsztyński Klub Morsów IGLO | opłacono on-line |
86 | Wilchowska Katarzyna | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Olsztyński Klub Morsów IGLO | opłacono on-line |
87 | STRZELCZYK IZABELA | Prabuty | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
88 | Strzelczyk Paweł | Prabuty | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
89 | Mycek Grzegorz | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
90 | Grzebienik Anna | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
91 | Laskowski Wojciech | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
92 | Laskowska Emilia | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
93 | Prusik Marta | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec | opłacono on-line |
94 | Prusik Maria | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec | opłacono on-line |
95 | Jaśkowski Ryszard Jaśkowski | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Olsztyński Klub Morsów IGLO | opłacono on-line |
96 | Suberlak-Szarek Monika | Okopa | Polska | Udział w zlocie | POLAR BARTOSZYCE | opłacono on-line |
97 | Szymko Beata | Bartoszyce | Polska | Udział w zlocie | POLAR BARTOSZYCE | opłacono on-line |
98 | Murawski Wiesław | Kisielice | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | opłacono on-line |
99 | Szarek Michał | Okopa | Polska | Udział w zlocie | POLAR BARTOSZYCE | opłacono on-line |
100 | Osypowycz Natalia | Bartoszyce | Polska | Udział w zlocie | POLAR BARTOSZYCE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13297