TERMIN I MIEJSCE
1. Miejsce: Stadion miejski im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim przy ul. Olimpijczyków
Starogardzkich 1.
2. Termin: Bieg odbędzie się w dniu 12 stycznia 2020 r. w Starogardzie Gdańskim – start biegu ok. godz. 12.00.
3. Start i meta znajdują się na stadionie miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim; bieg po bieżni stadionu.
4. Zapisy do biegu w dniu imprezy od godz. 10.45 –11.45.
5. Wcześniejsze zapisy na stronie internetowej www.elektornicznezapisy.pl .
6. Długość trasy – 5 km.


ZASADY UCZESTNICTWA
1. W 4 Biegu WOŚP mogą wziąć udział wszyscy, niezależnie od wieku.
2. Każdy uczestnik biorący udział w 4 Biegu WOŚP musi zostać zweryfikowany w Biurze Zawodów.
3. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie własnoręczne podpisanie zaświadczenie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w biegu, albo zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w biegu. Jedno ze wskazanych wyżej zaświadczeń powinno zostać złożone przy okazji weryfikacji w Biurze Zawodów. Wzór zaświadczenia o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w biegu jest do pobrania na facebooku,
na profilu Starogardzkiego Klubu Lekkoatletycznego Filippides. W przypadku osób niepełnoletnich zaświadczenie, które nie jest zaświadczeniem lekarskim powinno być podpisane także przez rodzica lub opiekuna prawnego uczestnika.
4. Wszyscy uczestnicy 4 Biegu WOŚP są zobowiązani do stosowania się do poleceń osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, służb porządkowych oraz obsługi z ramienia Organizatora.

Wyświetleń: 2880

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ