Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowacka Brygida Starogard Gdański START
2 Nowacki Mirosław Starogard Gd. START
3 Lempkowska Joanna Zblewo START Morsy Zblewo Run Team
4 Grzonka Szymon Bytonia START KS Sokół Zblewo
5 Grzonka Kamila Bytonia START KS Sokół Zblewo
6 Żabiński Michał Starogard Gdański START
7 Slisewski Tomasz Starogard Gdański START GK STG
8 Jaskólski Rafał Gniew START Klub Kolarski Pelplin
9 Czaplewska Anna Tczew START
10 Dziedziński Łukasz Pelplin START Wataha - łączy nas bieganie
11 Baranowski Krzysztof Skarszewy START Morsy Skarszewy
12 Muchowski Krzysztof Nowa Wieś Rzeczna START GK STG
13 Zakrzewska Aneta Starogard Gdański START BBL Starogard Gdański
14 Laskowska Daria Starogard Gdański START BBL Starogard Gdański
15 Stosik Artur Pączewo START
16 Glaza Krystyna Starogard Gd. START BBL Starogard Gdański
17 Patelczyk Karol Demlin START
18 Patelczyk Sławomir Demlin START
19 Dering Marcin Demlin START
20 Józefiak Ania Starogard Gdański START
21 Piskorski Jerzy Pelplin START
22 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski START Przerembel Team
23 Frost Sławomir Kokoszkowy START
24 Frost Mateusz Kokoszkowy START
25 Stępiński Paweł Starogard Gdański START Przerembel team
26 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI START Przerembel Team
27 Jackowski Piotr Starogard Gdański START SKL Filippides/BBL Starogard Gd
28 Skalska Anna Bytonia START KS SOKÓŁ ZBLEWO
29 Sadkowska Krystyna Starogard Gdański START
30 Krajnik Oskar Pelplin START GK Gryf Tczew
31 Paradowski Krystian Pelplin START
32 Paradowska Iza Pelplin START
33 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański START CrossElite
34 Sitarek Grzegorz Starogard Gdański START
35 Świderski Ireneusz Pelplin START Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin
36 Śledź Mikołaj Pelplin START Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin
37 Igła Paweł Kolincz START SKL FILIPPIDES
38 Chybowska Magda Starogard gdański START Przerembel team
39 Gruchała Daniel Starogard Gdański START GK STG/BBL Starogard Gdański
40 Gembiak Bartosz Starogard Gdański START Gemba Team
41 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START
42 Jankowski Michał Starogard Gdański START SKL FILIPPIDES / Leśne Dziadki
43 Rysiewski Robert Starogard Gdański START SKL /Filippides/BBL Starogard Gd
44 Jedwabnik Michał Starogard Gd START Ziben
45 Paszkowski Stanisław Malbork START
46 Matlewska Marzena Elblag START Drużyna Pierścienia
47 Chyła Ewelina Starogard Gdański START -
48 Reimus Agnieszka Skórcz START
49 Stachowicz Karolina Skórcz START SKL Filippides/BBL Starogard Gd
50 Wojtaś Jakub Pinczyn START SKL FILIPPIDES
51 Gacek Katarzyna Skarszewy START Morsy Skarszewy
52 Szwedowski Dawid Starogard Gdański START TRI STAROGARD GDAŃSKI
53 Grobelna Wiktoria Starogard Gd. START
54 Grobelny Maksymilian Starogard Gd. START KP Starogard
55 Kowalski Filip Starogard Gd. START
56 Felska Angelika Bobowo START Przerembel team
57 Eliasz Michał Starogard Gdanski START
58 KOPOWSKA KAROLINA STAROGARD GDAŃSKI START KP PSP TCZEW
59 Kucki Bartosz Starogard Gdański START
60 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski START
61 Narloch Tomasz Starogard Gdanski START
62 Weidebach Natalia Starogard Gdański START Przerembel team
63 Mechliński Mateusz Starogard Gdański START Przerembel team / RING Kociewie
64 Krzemińska Aleksandra Starogard Gdański START GK STG
65 Krzemiński Andrzej Starogard Gdański START GK STG
66 Lokś Paweł Janowo START Skl Filippides
67 Lokś GRAŻYNA Janowo START Skl Filippides BBl Starogard Gdański
68 Dubiella Karolina Mościska START
69 Osiak Marek Starogard Gdański START
70 gort kamil STAROGARD GDAŃSKI START BBL Starogard Gdański
71 Szczodrowska Ewa Starogard Gdański START Biegam Bo Lubię Starogard Gdański
72 Narloch Michał Starogard Gdański START Dovista Active Team
73 Rogalski Tomasz Kolincz START GK STG
74 Bonk Natalia Okole START GK STG
75 Karwatowska Liliana Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
76 Karwatowska Amelia Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
77 Karwatowska Dorota Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
78 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
79 Szweda Piotr Starogard Gdański START SKL FILIPPIDES
80 Szopiński Wiktor Starogard Gdański START The Szopin Stones Running Team
81 Rogalska Małgorzata Kolincz START GK STG/BBL Starogard Gdański
82 Chyła Marcelina Starogard Gdański START
83 Patra Katarzyna Elbląg START
84 Smolinski Adam Klonówka START
85 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn START
86 Stolarów Agnieszka Malbork START druzyna pierscienia
87 Serocki Adam Elblag START Drużyna Pierścienia
88 Znarowska Bożena Elblag START Drużyna Pierścienia
89 Prabucki Piotr Starogard Gdański START
90 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. START SKL /Filippides/BBL Starogard Gd
91 Bielińska Barbara Starogard Gdański START SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD
92 Goździelewski Przemek Krąg START Press Glass Biegamy i Wspieramy
93 Dunst Maciej Starogard Gdański START
94 Kurkowski Marek Starogard Gdański START Mania-Frania 2
95 sprega aurelia starogard gdański START SKL FILIPPIDES
96 Siekierzyńska Dorota Skarszewy START SKL Filippides
97 Siekierzyński Rafał Skarszewy START PZU Sport Team/bbl Starogard Gd.
98 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański START TRI Starogard Gdański
99 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START BiegamBoLubie
100 Olcen Justyna Starogard Gdański START Biegam Bo Lubię Starogard Gdański


Wyświetleń: 3660

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ