Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowacka Brygida | Starogard Gdański | Polska | START | ||
2 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | START | ||
3 | Lempkowska Joanna | Zblewo | Polska | START | Morsy Zblewo Run Team | |
4 | Grzonka Szymon | Bytonia | Polska | START | KS Sokół Zblewo | |
5 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | START | KS Sokół Zblewo | |
6 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | START | ||
7 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | START | GK STG | |
8 | Jaskólski Rafał | Gniew | Polska | START | Klub Kolarski Pelplin | |
9 | Czaplewska Anna | Tczew | Polska | START | ||
10 | Dziedziński Łukasz | Pelplin | Polska | START | Wataha - łączy nas bieganie | |
11 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | START | Morsy Skarszewy | |
12 | Muchowski Krzysztof | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | START | GK STG | |
13 | Zakrzewska Aneta | Starogard Gdański | Polska | START | BBL Starogard Gdański | |
14 | Laskowska Daria | Starogard Gdański | Polska | START | BBL Starogard Gdański | |
15 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | START | ||
16 | Glaza Krystyna | Starogard Gd. | Polska | START | BBL Starogard Gdański | |
17 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | START | ||
18 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | START | ||
19 | Dering Marcin | Demlin | Polska | START | ||
20 | Józefiak Ania | Starogard Gdański | Polska | START | ||
21 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | START | ||
22 | Neufeld Sylwia | Starogard Gdanski | Polska | START | Przerembel Team | |
23 | Frost Sławomir | Kokoszkowy | Polska | START | ||
24 | Frost Mateusz | Kokoszkowy | Polska | START | ||
25 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Polska | START | Przerembel team | |
26 | Czerwiak Bartosz | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | START | Przerembel Team | |
27 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | START | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
28 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | START | KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
29 | Sadkowska Krystyna | Starogard Gdański | Polska | START | ||
30 | Krajnik Oskar | Pelplin | Polska | START | GK Gryf Tczew | |
31 | Paradowski Krystian | Pelplin | Polska | START | ||
32 | Paradowska Iza | Pelplin | Polska | START | ||
33 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | START | CrossElite | |
34 | Sitarek Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | START | ||
35 | Świderski Ireneusz | Pelplin | Polska | START | Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin | |
36 | Śledź Mikołaj | Pelplin | Polska | START | Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin | |
37 | Igła Paweł | Kolincz | Polska | START | SKL FILIPPIDES | |
38 | Chybowska Magda | Starogard gdański | Polska | START | Przerembel team | |
39 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Polska | START | GK STG/BBL Starogard Gdański | |
40 | Gembiak Bartosz | Starogard Gdański | Polska | START | Gemba Team | |
41 | Wittkamp Karolina | Starogard Gdański | Polska | START | ||
42 | Jankowski Michał | Starogard Gdański | Polska | START | SKL FILIPPIDES / Leśne Dziadki | |
43 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | START | SKL /Filippides/BBL Starogard Gd | |
44 | Jedwabnik Michał | Starogard Gd | Polska | START | Ziben | |
45 | Paszkowski Stanisław | Malbork | START | |||
46 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | START | Drużyna Pierścienia | |
47 | Chyła Ewelina | Starogard Gdański | Polska | START | - | |
48 | Reimus Agnieszka | Skórcz | Polska | START | ||
49 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Polska | START | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |
50 | Wojtaś Jakub | Pinczyn | Polska | START | SKL FILIPPIDES | |
51 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | START | Morsy Skarszewy | |
52 | Szwedowski Dawid | Starogard Gdański | Polska | START | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |
53 | Grobelna Wiktoria | Starogard Gd. | Polska | START | ||
54 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | START | KP Starogard | |
55 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | START | ||
56 | Felska Angelika | Bobowo | Polska | START | Przerembel team | |
57 | Eliasz Michał | Starogard Gdanski | Polska | START | ||
58 | KOPOWSKA KAROLINA | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | START | KP PSP TCZEW | |
59 | Kucki Bartosz | Starogard Gdański | Polska | START | ||
60 | Klein Kamil Klein | Starogard Gdanski | Polska | START | ||
61 | Narloch Tomasz | Starogard Gdanski | Polska | START | ||
62 | Weidebach Natalia | Starogard Gdański | Polska | START | Przerembel team | |
63 | Mechliński Mateusz | Starogard Gdański | Polska | START | Przerembel team / RING Kociewie | |
64 | Krzemińska Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | START | GK STG | |
65 | Krzemiński Andrzej | Starogard Gdański | Polska | START | GK STG | |
66 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | START | Skl Filippides | |
67 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | START | Skl Filippides BBl Starogard Gdański | |
68 | Dubiella Karolina | Mościska | Polska | START | ||
69 | Osiak Marek | Starogard Gdański | Polska | START | ||
70 | gort kamil | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | START | BBL Starogard Gdański | |
71 | Szczodrowska Ewa | Starogard Gdański | Polska | START | Biegam Bo Lubię Starogard Gdański | |
72 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Polska | START | Dovista Active Team | |
73 | Rogalski Tomasz | Kolincz | Polska | START | GK STG | |
74 | Bonk Natalia | Okole | Polska | START | GK STG | |
75 | Karwatowska Liliana | Brzeźno Wielkie | Polska | START | GK STG/BBL Starogard Gdański | |
76 | Karwatowska Amelia | Brzeźno Wielkie | Polska | START | GK STG/BBL Starogard Gdański | |
77 | Karwatowska Dorota | Brzeźno Wielkie | Polska | START | GK STG/BBL Starogard Gdański | |
78 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Polska | START | GK STG/BBL Starogard Gdański | |
79 | Szweda Piotr | Starogard Gdański | Polska | START | SKL FILIPPIDES | |
80 | Szopiński Wiktor | Starogard Gdański | Polska | START | The Szopin Stones Running Team | |
81 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | START | GK STG/BBL Starogard Gdański | |
82 | Chyła Marcelina | Starogard Gdański | Polska | START | ||
83 | Patra Katarzyna | Elbląg | Polska | START | ||
84 | Smolinski Adam | Klonówka | Polska | START | ||
85 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | START | ||
86 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | START | druzyna pierscienia | |
87 | Serocki Adam | Elblag | Polska | START | Drużyna Pierścienia | |
88 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | START | Drużyna Pierścienia | |
89 | Prabucki Piotr | Starogard Gdański | Polska | START | ||
90 | BIELIŃSKI Krzysztof | STAROGARD GD. | Polska | START | SKL /Filippides/BBL Starogard Gd | |
91 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | START | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |
92 | Goździelewski Przemek | Krąg | Polska | START | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |
93 | Dunst Maciej | Starogard Gdański | Polska | START | ||
94 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | START | Mania-Frania 2 | |
95 | sprega aurelia | starogard gdański | Polska | START | SKL FILIPPIDES | |
96 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | Polska | START | SKL Filippides | |
97 | Siekierzyński Rafał | Skarszewy | Polska | START | PZU Sport Team/bbl Starogard Gd. | |
98 | Puckowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | START | TRI Starogard Gdański | |
99 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | START | BiegamBoLubie | |
100 | Olcen Justyna | Starogard Gdański | Polska | START | Biegam Bo Lubię Starogard Gdański |
Wyświetleń: 7209