Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Baranowski Krzysztof Skarszewy START Morsy Skarszewy
2 Bielińska Barbara Starogard Gdański START SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD
3 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. START SKL /Filippides/BBL Starogard Gd
4 Bonk Natalia Okole START GK STG
5 Chybowska Magda Starogard gdański START Przerembel team
6 Chyła Ewelina Starogard Gdański START -
7 Chyła Marcelina Starogard Gdański START
8 Czaplewska Anna Tczew START
9 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI START Przerembel Team
10 Dering Marcin Demlin START
11 Dubiella Karolina Mościska START
12 Dunst Maciej Starogard Gdański START
13 Dziedziński Łukasz Pelplin START Wataha - łączy nas bieganie
14 Eliasz Michał Starogard Gdanski START
15 Felska Angelika Bobowo START Przerembel team
16 Frost Mateusz Kokoszkowy START
17 Frost Sławomir Kokoszkowy START
18 Gacek Katarzyna Skarszewy START Morsy Skarszewy
19 Gembiak Bartosz Starogard Gdański START Gemba Team
20 Glaza Krystyna Starogard Gd. START BBL Starogard Gdański
21 gort kamil STAROGARD GDAŃSKI START BBL Starogard Gdański
22 Goździelewski Przemek Krąg START Press Glass Biegamy i Wspieramy
23 Grobelna Wiktoria Starogard Gd. START
24 Grobelny Maksymilian Starogard Gd. START KP Starogard
25 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START BiegamBoLubie
26 Gruchała Daniel Starogard Gdański START GK STG/BBL Starogard Gdański
27 Grzonka Kamila Bytonia START KS Sokół Zblewo
28 Grzonka Szymon Bytonia START KS Sokół Zblewo
29 Igła Paweł Kolincz START SKL FILIPPIDES
30 Jackowski Piotr Starogard Gdański START SKL Filippides/BBL Starogard Gd
31 Jankowski Michał Starogard Gdański START SKL FILIPPIDES / Leśne Dziadki
32 Jaskólski Rafał Gniew START Klub Kolarski Pelplin
33 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna START SKL FILIPPIDES
34 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna START TRI Starogard Gdański
35 Jedwabnik Michał Starogard Gd START Ziben
36 Józefiak Ania Starogard Gdański START
37 Karwatowska Amelia Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
38 Karwatowska Dorota Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
39 Karwatowska Liliana Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
40 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie START GK STG/BBL Starogard Gdański
41 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski START
42 KOPOWSKA KAROLINA STAROGARD GDAŃSKI START KP PSP TCZEW
43 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn START
44 Kowalski Filip Starogard Gd. START
45 Krajnik Oskar Pelplin START GK Gryf Tczew
46 Krzemińska Aleksandra Starogard Gdański START GK STG
47 Krzemiński Andrzej Starogard Gdański START GK STG
48 Kucki Bartosz Starogard Gdański START
49 Kurkowski Marek Starogard Gdański START Mania-Frania 2
50 Laskowska Daria Starogard Gdański START BBL Starogard Gdański
51 Lempkowska Joanna Zblewo START Morsy Zblewo Run Team
52 Lokś GRAŻYNA Janowo START Skl Filippides BBl Starogard Gdański
53 Lokś Paweł Janowo START Skl Filippides
54 Matlewska Marzena Elblag START Drużyna Pierścienia
55 Mechliński Mateusz Starogard Gdański START Przerembel team / RING Kociewie
56 Muchowski Krzysztof Nowa Wieś Rzeczna START GK STG
57 Narloch Michał Starogard Gdański START Dovista Active Team
58 Narloch Tomasz Starogard Gdanski START
59 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski START Przerembel Team
60 Nowacka Brygida Starogard Gdański START
61 Nowacki Mirosław Starogard Gd. START
62 Olcen Justyna Starogard Gdański START Biegam Bo Lubię Starogard Gdański
63 Osiak Marek Starogard Gdański START
64 Paradowska Iza Pelplin START
65 Paradowski Krystian Pelplin START
66 Paszkowski Stanisław Malbork START
67 Patelczyk Karol Demlin START
68 Patelczyk Sławomir Demlin START
69 Patra Katarzyna Elbląg START
70 Petka Lucyna Starogard Gdański START SKL FILIPPIDES
71 Piskorski Jerzy Pelplin START
72 Prabucki Piotr Starogard Gdański START
73 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański START TRI Starogard Gdański
74 Reimus Agnieszka Skórcz START
75 Rogalska Małgorzata Kolincz START GK STG/BBL Starogard Gdański
76 Rogalski Tomasz Kolincz START GK STG
77 Rysiewski Robert Starogard Gdański START SKL /Filippides/BBL Starogard Gd
78 Sadkowska Krystyna Starogard Gdański START
79 Serocki Adam Elblag START Drużyna Pierścienia
80 Siekierzyńska Dorota Skarszewy START SKL Filippides
81 Siekierzyński Rafał Skarszewy START PZU Sport Team/bbl Starogard Gd.
82 Sitarek Grzegorz Starogard Gdański START
83 Skalska Anna Bytonia START KS SOKÓŁ ZBLEWO
84 skibiński dawid starogard gdański START SKL FILIPPIDES
85 Śledź Mikołaj Pelplin START Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin
86 Slisewski Tomasz Starogard Gdański START GK STG
87 Smolinski Adam Klonówka START
88 sprega aurelia starogard gdański START SKL FILIPPIDES
89 Stachowicz Karolina Skórcz START SKL Filippides/BBL Starogard Gd
90 Stępiński Paweł Starogard Gdański START Przerembel team
91 Stolarów Agnieszka Malbork START druzyna pierscienia
92 Stosik Artur Pączewo START
93 Świderski Ireneusz Pelplin START Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin
94 Szczodrowska Ewa Starogard Gdański START Biegam Bo Lubię Starogard Gdański
95 Szopiński Wiktor Starogard Gdański START The Szopin Stones Running Team
96 Szweda Piotr Starogard Gdański START SKL FILIPPIDES
97 Szwedowski Dawid Starogard Gdański START TRI STAROGARD GDAŃSKI
98 Weidebach Natalia Starogard Gdański START Przerembel team
99 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START
100 Wojtaś Jakub Pinczyn START SKL FILIPPIDES


Wyświetleń: 2818

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ