Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 71 Karpińska Katarzyna Gdynia 10 km nordic walking opłacono on-line
2 168 Cieślak Bartosz Żelistrzewo 10 km bieg opłacono on-line
3 Gładkowski Grzegorz Gowino 10 km bieg BigYellowFoot Adventure team limit osiągnięty
4 40 Heberlein karolina Wejherowo 10 km bieg opłacono on-line
5 Rompca Dariusz Luzino 10 km bieg limit osiągnięty
6 136 Łyś Daniel Reda 10 km bieg Nypel Reda opłacono on-line
7 37 Dziewiatowska Joanna Tuchom 10 km bieg Kujawscy Runners opłacono on-line
8 109 Mielewczyk Michał Mielewczyk Luzino 10 km bieg opłacono on-line
9 87 Schwarz Izabela Pogórze 10 km nordic walking opłacono on-line
10 33 Armatyńska Małgorzata Gdynia 10 km bieg opłacono on-line
11 64 Niewińska Beata Gdańsk 10 km bieg Kolorowe Trójmiejskie Biegaczki opłacono on-line
12 85 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór 10 km nordic walking opłacono on-line
13 48 Liśkiewicz Beata Kętrzyn 10 km bieg GF Acer opłacono on-line
14 221 Liśkiewicz Roman Kętrzyn 10 km bieg GF Acer opłacono on-line
15 251 Krauza Jerzy Bolszewo 10 km nordic walking opłacono on-line
16 4 Pawełczak Karolina Gdynia 10 km bieg ChabowskiTrainingSystem opłacono on-line
17 191 Pęśko Michał Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
18 139 Moska Dawid Wejherowo 10 km bieg opłacono on-line
19 78 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo 10 km nordic walking opłacono on-line
20 111 Osowski Michał Chojnice 10 km bieg Florian Chojnice opłacono on-line
21 Dziadczyk Krzysztof Chojnice 10 km bieg Florian Chojnice limit osiągnięty
22 116 Boiński Łukasz Wejherowo 10 km bieg opłacono on-line
23 140 Muchewicz Mateusz Rumia 10 km bieg opłacono on-line
24 211 Zasada Waldemar Władysławowo 10 km bieg FENIKS opłacono on-line
25 14 Imielska Justyna Rumia 10 km bieg Kontener Formy opłacono on-line
26 161 Zielke Cezary Mała Piaśnica 10 km bieg opłacono on-line
27 16 Kepka Ewa Wejherowo 10 km bieg Maja Team opłacono on-line
28 102 Jednachowski Radosław Darzlubie 10 km bieg Darzlubskie Dziki opłacono on-line
29 118 Brzeski Marcin Gdynia 10 km bieg kopalino-domki.pl opłacono on-line
30 131 Kubiak Piotr Władysławowo 10 km bieg opłacono on-line
31 3 Nalepka Karolina Wejherowo 10 km bieg opłacono on-line
32 203 Szumny Dorian Wejherowo 10 km bieg opłacono on-line
33 Szumny DORIAN Wejherowo 10 km bieg limit osiągnięty
34 202 Szumny Dariusz Wejherowo 10 km bieg opłacono on-line
35 121 Dąbrowski Maciej Wrocław 10 km bieg opłacono on-line
36 84 Niemiec Mariola Gdynia 10 km nordic walking opłacono on-line
37 24 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg 10 km bieg #BKKSE opłacono on-line
38 Orlikowski Eugeniusz Gdynia 10 km bieg biegamyrazem.pl limit osiągnięty
39 Lademann Alicja Darzlubie 2021 bieg opłacono on-line
40 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 10 km bieg limit osiągnięty
41 234 Bolin Józef Władysławowo 10 km bieg opłacono on-line
42 213 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie 10 km bieg opłacono on-line
43 185 Lunk Krzysztof Puck 10 km bieg LIVESTRONG opłacono on-line
44 Pulczyński Robert Starzyno 10 km bieg Tri Sea Mewa Władysławowo limit osiągnięty
45 220 Karczewski Grzegorz Hel 10 km bieg LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
46 153 Szymański Krzysztof Domatówko 10 km bieg opłacono on-line
47 21 Mickiewicz Ilona Wejherowo 10 km bieg opłacono on-line
48 Markiewicz Paweł Elbląg, Warmińsko-mazurskie 10 km bieg limit osiągnięty
49 Wróblewski Bogusław Lębork 10 km bieg limit osiągnięty
50 237 Hewelt Krzysztof Wejherowo 10 km bieg Wejherowska Akademia Biegania opłacono on-line
51 123 Hewelt Tomasz Wejherowo 10 km bieg Wejherowska Akademia Biegania opłacono on-line
52 207 Wasilewski Marcin Gdynia 10 km bieg BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
53 Hildebrandt Waldemar Wejherowo 10 km bieg BYŁO WLECZONE limit osiągnięty
54 42 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo 10 km bieg Maja Team opłacono on-line
55 90 Owczarzak Ewa Rumia 10 km nordic walking opłacono on-line
56 181 Krawczyk Andrzej Wejherowo 10 km bieg Maja Team opłacono on-line
57 113 Wetta Tomasz Mosty 10 km bieg opłacono on-line
58 20 Łaga Dorota Luzino 10 km bieg Zmotywowani Reda opłacono on-line
59 77 Litewska Joanna Juszkowo 10 km nordic walking deaf team opłacono on-line
60 58 Świtońska Aleksandra Gdynia 10 km bieg opłacono on-line
61 152 Szmaglinski Bartosz Hel 10 km bieg opłacono on-line
62 135 Ławicki Łukasz Gdynia 10 km bieg opłacono on-line
63 145 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo 10 km bieg #Behealthy opłacono on-line
64 28 SPYRA-GŁOWALA AGNIESZKA KOSAKOWO 10 km bieg 1.CKOP/wymiatacze opłacono on-line
65 104 Klahs Artur Połczyno Bis 10 km bieg POŁCZYNO BIEGA opłacono on-line
66 Mroczek Robert Rumia 2021 bieg Parkrun Rumia opłacono on-line
67 Mroczek Sylwia Rumia 2021 bieg Parkrun Rumia opłacono on-line
68 176 Hazuka Rafał Gościcino 10 km bieg opłacono on-line
69 199 Rybaczek Pawel Rumia 10 km bieg NO WORRIES opłacono on-line
70 156 Wąsik Bartłomiej Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
71 57 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg 10 km bieg opłacono on-line
72 132 Kubuszewski Michał Wejherowo 10 km bieg KOMANDO FLAKI opłacono on-line
73 187 Makarenko Adam Gdynia 10 km bieg opłacono on-line
74 141 Nerowski Michał Wejherowo 10 km bieg opłacono on-line
75 196 ROJEWSKI WOJCIECH LUZINO 10 km bieg MOJE BIEGOWE HIMALAJE opłacono on-line
76 Toporek Marcin Czeczewo 10 km bieg limit osiągnięty
77 106 Kotłowski Mateusz Luzino 10 km bieg opłacono on-line
78 26 Rybus Elżbieta Wejherowo 10 km bieg opłacono
79 236 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK 10 km bieg BHMW_GDYNIA opłacono on-line
80 242 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10 km bieg Buchalter opłacono on-line
81 7 Wysocka Gabriela Gdańsk-Oliwa 10 km bieg opłacono on-line
82 233 Wysocki Mieczysław Gdańsk-Oliwa 10 km bieg opłacono on-line
83 68 Wysocka Dorota Gdańsk 10 km bieg opłacono on-line
84 8 Babińska Joanna Łeba 10 km bieg Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
85 198 Rumiński Rafał Reda 10 km bieg Runeda opłacono on-line
86 230 Szajerka Krzysztof Rumia 10 km bieg opłacono on-line
87 Kaleta Tomasz Goszczyno 10 km bieg Krokowa Biega limit osiągnięty
88 Lipiński Krystian Orle 2021 bieg opłacono on-line
89 Lademan Damian Orle 2021 bieg opłacono on-line
90 66 orzoł katarzyna elbląg 10 km bieg opłacono on-line
91 31 Weber Magdalena Elbląg 10 km bieg opłacono on-line
92 Sałabon Grzegorz Lębork 10 km nordic walking Lęborskie Lwy limit osiągnięty
93 110 Młyński Bartłomiej Zwartowo 10 km bieg opłacono on-line
94 245 Świerczyński Zbigniew Czersk 10 km bieg Florian Chojnice opłacono on-line
95 107 Kotłowski Piotr Luzino 10 km bieg opłacono on-line
96 Kuklis Tomasz Gdańsk Start Wirtualny opłacono on-line
97 186 Macholl Adam Rokitki Tczewskie 10 km bieg Biegający Tczew opłacono on-line
98 115 Blaszke Henryk Jegłownik 10 km bieg opłacono on-line
99 120 Dawidowski Marek Gościcino 10 km bieg opłacono on-line
100 108 Kurnik Jakub WŁADYSŁAWOWO 10 km bieg opłacono on-line


Wyświetleń: 14590

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ