Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | Sp 48 Gdynia | |
2 | Brożek Kacper | Bolszewo | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | ||
3 | Brożek Marta | Bolszewo | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
4 | Brożek Mikołaj | Bolszewo | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | ||
5 | Brzezik Damian | WEJHEROWO | Polska | 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) | SP nr 5 Wejherowo | |
6 | Brzezik Michał | WEJHEROWO | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | SP nr 5 Wejherowo | |
7 | Budzisz Amelia | KUŹNICA | Polska | 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) | ||
8 | ĆWIKLIŃSKA JULIA | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) | SP 43 Gdynia | |
9 | ĆWIKLIŃSKI MIŁOSZ | Gdynia | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | SP 43 Gdynia | |
10 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | ||
11 | DARDZIŃSKA MARTYNA | RUMIA | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | SP1 RUMIA | |
12 | Dmowski Konrad | Wejherowo | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | ||
13 | Dmowski Tymon | Wejherowo | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | ||
14 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | ||
15 | Fiertek Józef | Gościcino | Polska | Maluchy z rodzicami | BKR Cyklista | |
16 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | Active Flow | |
17 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | Active Flow | |
18 | Głodowski Grzegorz | Reda | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | ||
19 | Głodowski Maciej | Reda | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
20 | GŁOWALA Diana | KOSAKOWO | Polska | 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) | 1.CKOP/wymiatacze | |
21 | GŁOWALA Nadia | KOSAKOWO | Polska | Maluchy z rodzicami | 1.CKOP/wymiatacze | |
22 | Hinz Stanisław | Mrzezino | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
23 | Huzjak David | Gdansk | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | ||
24 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | ||
25 | Kaczor Dawid | WEJHEROWO | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | ||
26 | KANDZORA PATRYCJA | GDYNIA | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | SP43 GDYNIA | |
27 | KANDZORA TOMASZ | GDYNIA | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | SP 43 GDYNIA | |
28 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
29 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | ||
30 | Karczewski Dawid | Reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) | Szkoła podstawowa nr2 Reda | |
31 | Karczewski Fabian | Reda | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | Przedszkole Nr 2 Reda | |
32 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | Znikające punkty | |
33 | KIERSKA ANASTAZJA | BOLSZEWO | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | ||
34 | KIERSKI MARCEL | BOLSZEWO | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | ||
35 | Kilichowski Piotrek | wejherowo | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | ||
36 | Kocoł Oliwia Kocoł | warszkowo | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | SSP w Górze | |
37 | Kocoł Zuzanna Kocoł | warszkowo | Polska | 14-18 lat (roczniki 2006-2002) | ZSP 3 Wejherowo | |
38 | Krawczyk Aniela | Kłosowo | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | OSP Kłosowo | |
39 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | OSP Kłosowo | |
40 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) | Sp 8 Sopot | |
41 | Latosińka Paulina | KUŹNICA | Polska | 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) | ||
42 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) | ||
43 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | 14-18 lat (roczniki 2006-2002) | SKLA Sopot | |
44 | Majda Adam | Puck | Polska | 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) | ||
45 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | Active Flow | |
46 | Makarenko Amelia | Gdynia | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | ||
47 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | Znikające punkty | |
48 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | Znikające punkty | |
49 | Pociask Gustaw | Rumia | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | Przedszkole Janowiaczek | |
50 | Pociask Mikołaj | Rumia | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | ESS Rumia | |
51 | Pociask Witold | Rumia | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | ESS Rumia | |
52 | Popek Natalia | Gdynia | Polska | 14-18 lat (roczniki 2006-2002) | ||
53 | Pouch Martyna | Reda | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | SP. 3 Reda/ ASPW | |
54 | Rokita Maja | Gdynia | Polska | 14-18 lat (roczniki 2006-2002) | LKS Zorza Gdynia | |
55 | Roszmann Amelia | Bolszewo | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | Bolszewo | |
56 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | ||
57 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
58 | Rybus Filip | Wejherowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) | Sp nr 8 Wejherowo | |
59 | Rybus Maja | Wejherowo | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | Sp nr 8 Wejherowo | |
60 | Rybus Marta | Wejherowo | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | Mapeciaki Wejherowo | |
61 | Rymon-lipiński Nikodem | Reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) | NO LIMITS RUN | |
62 | Rymon-lipiński Szymon | Reda | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | NO LIMITS RUN | |
63 | Sawicki Janek | Kniewo | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
64 | Sirocka Magda | Wejherowo | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | ||
65 | Sirocki Miłosz | Wejherowo | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | ||
66 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | Active Flow | |
67 | Skotniewska Ola | Gdynia | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | Active Flow | |
68 | Stępinska Kornelia | Reda | Polska | 14-18 lat (roczniki 2006-2002) | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
69 | Stromidło Paweł | Swarzewo | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | ||
70 | sztygiel Igor | Wejherowo | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | ||
71 | sztygiel Nikola | Wejherowo | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | ||
72 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | LKS Zorza Gdynia | |
73 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | LKS Zorza Gdynia | |
74 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | 14-18 lat (roczniki 2006-2002) | ||
75 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | 14-18 lat (roczniki 2006-2002) | ||
76 | Wasilke Julia | Reda | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | ||
77 | Wasilke Paulina | Reda | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | ||
78 | Wichnowski Antoni | REDA | Polska | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | Przedszkole Nr 2 Reda | |
79 | Wichnowski Ignacy | REDA | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | Sp4 Reda | |
80 | Wielgos Oliwia | Gdynia | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | Parkrun Rumia | |
81 | Wieliczko Paul | Hel | Polska | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | ||
82 | Witt Karolina | Bolszewo | Polska | 14-18 lat (roczniki 2006-2002) | ||
83 | Wolańska Julia | Rumia | 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) | |||
84 | Wolańska Lena | Rumia | do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) | |||
85 | Zakrzewska Agnieszka | Warszkowo | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | Ks Wejher | |
86 | Zakrzewski Mateusz | Warszkowo | Polska | 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) | Ks Wejher |
Wyświetleń: 8284